learndl zhaket triboon wenbacklinks

آموزش نمایش برگه های مرتبط در وردپرس

آموزش نمایش برگه های مرتبط در وردپرس

در صورتی که از برگه ها در سایت خود به تعداد زیاد استفاده کرده باشید و بخش مهمی از محتوای سایت را تشکیل داده باشند، احتمالا به دنبال آن هستید تا برگه های مرتبط را هم مانند نوشته های مرتبط به بازدید کنندگان معرفی کنید. برای انجام این کار و نحوه پیاده سازی آن در وردپرس با ما همراه باشید.

نمایش برگه های مرتبط در وردپرس با استفاده از افزونه

ساده ترین روشی که برای نمایش برگه های مرتبط در وردپرس وجود دارد، استفاده از افزونه ها می باشد. افزونه ای که برای این منظور از آن استفاده خواهیم کرد، افزونه Yet Another Related Posts Plugin است.
پس از نصب و فعال سازی افزونه از پیشخوان وردپرس به مسیر تنظیمات » YARPP مراجعه کنید تا افزونه را مطابق با نیازهای خود پیکربندی کنید.

از تنظیمات افزونه به قسمت “Display Options for your website” مراجعه کنید. در قسمت نمایش اتوماتیک می بایستی “برگه ها” را انتخاب کنید. دقت کنید که نوشته ها و رسانه انتخاب نشده باشند.
این تمام کاری بود که باید انجام می دادید. اکنون اگر از سایت بازدید کنید متوجه خواهید شد که افزونه برگه های مرتبط را نشان می دهد.

البته به خاطر داشته باشید که اگر محتوای سایت زیاد باشد این احتمال وجود دارد که افزونه YARPP در نمایش برگه های مرتبط نتواند به خوبی عمل کند. همچنین در چنین مواقعی افزونه برای اینکه بتواند نتایج مرتبط را نشان دهد، به جستجو در پایگاه داده نیاز دارد که در نتیجه فشاری بر روی سرور ایجاد خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4.5 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت