امروز : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ شما در سایت وبیت هستید.
دسته ها
سبد خرید شما

محصولی موجود نمی باشد!

هر سایت ایرانی از قوانین و مقرارتی که ستاد ساماندهی مقرر کرده پیروی میکند سایت ما نیز تابع همین قوانین است و از کاربران عزیز میخوایم که به قوانین سایت احترام بگذارید. در نظر داشته باید که اگر ما (مدیران) و یا شما (کاربران) از پیروی به قوانین سایت و ستاد ساماندهی خارج شدیم سریعا مورد را به ستاد ساماندهی گزاش کنیم. در نظر داشته باشید که فعلا قوانین ما 13 بند است و ما اجازه این را داریم که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران این قوانین را به روزرسانی کنیم.

 1. دقت کنیم که تمامی اقدامات ما (مدیران) و شما (کاربران) در سایت حتما و باید طبق بند قوانین جمهوری اسلامی و ساماندهی باشد.
 2. از فحاشی و توهین به دیگران شدیدا پرهیز کنید. درصورت مشاهده جریمه خواهید شد این جریمه شامل اخراج از سایت به مدت 3 الی 6 ماه است.
 3. از فروش ، درخواست ، معاوضه محصولات تجاری ایرانی (غیر رایگان) که مختص شخص یا شرکت باشد ؛ جدا خودداری کنید.
 4. خواهشا درصورت کمک کاربران و مدیران سایت به شما از دکمه پسند استفاده کنید و اسپم نکنید.
 5. درصورتی که راهنمای شخصی هستید ، ارجاع شخص به سایت های دیگر دوری کنید و فقط در همین سایت نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید.
 6. پس از ارسال دیدگاه صبور باشید تا مورد بررسی کاربران و مدیران سایت واقع شود تا جوابیه درست بگیرید و از ارسال پی در پی دیدگاه خودداری نمایید.
 7. برای درست جواب گرفتن در سایت ما مشکل ، سئوال ، درخواست یا هر مورد خود را بصورت کامل و واضح توضیح دهید.
 8. زبان نوشتاری باید کاملا فارسی باشد و ارسال عبارات فینگلیش (salam , khobi) جدا خودداری کنید.
 9. برای انتقاد ، شکایت و یا پیشنهاد از ما فقط در انجمن انتقادات و پیشنهادات موضوع خود رو مطرح کنید و از ارسال در انجمن های دیگر خودداری نمایید. (ما طاقت حرف منطقی شما رو داریم البته با لفظ مودبانه)
 10. از ارسال عکس نمایه یا همان آواتار مغایر با قوانین جمهوری اسلامی جدا خودداری کنید در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.
 11. سعی کنید سوالات خود را در انجمن تخصصی سایت مطرح کنید و از ارسال پیغام خصوصی به مدیران خودداری نمایید به هیچ عنوان پاسخ داده نمی شود. ناراحت نشوید.
 12. محصولات فروشی به شما مختص استفاده فقط در سایت های شماست و از فروش غیر مجاز و درج رایگان در جایی خودداری کنید چونکه به شدید مورد پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.
 13. به دلیل دیجیتالی بودن محصولات سایت امکان عودت هزینه محصول فروخته شده به مشتری به هیچ وجه مورد قبول نیست پس در هنگام خرید دقت فرمایید.
 14. مشتریان عزیز لطفا جهت ارائه درست و به جا پشتیبانی فقط از طریق ارسال تیکت پیگیر موضوع باشید و از ارسال مکرر دیدگاه ، تاپیک و پیام به مدیر جدا خودداری کنید.

موفق باشید.

یاعلی