برای استعلام یا ارسال سفارش اینجا کلیک کنید.

آموزش نحوه نمایش تعداد اعضای سایت وردپرسی

اگر وب سایتی داشته باشید که در آن بر روی عضویت کاربران تمرکز داشته باشید، حتما می خواهید که تعداد اعضای سایت را به بازدید کنندگان اعلام کنید، تا آنها نیز برای عضویت در سایت ترغیب شوند. برای این منظور، در وردپرس امکانی در نظر گرفته نشده است و شما به عنوان مدیر سایت می بایستی یکسری کدها را به سایت اضافه کنید.
در ادامه ما با استفاده از چندین روش نحوه نمایش تعداد اعضای سایت وردپرسی را به شما نشان خواهیم داد،

روش 1 – با استفاده از افزونه

استفاده از افزونه ها بسیار ساده می باشد، به همین منظور روش نخست را با استفاده از افزونه در نظر گرفته ایم. برای شروع کار افزونه Simple Blog Stats را نصب و فعال کنید.
پس از فعال سازی افزونه به مسیر تنظیمات » Simple Blog Stats مراجعه کنید تا به تنظیمات مخصوص به خود افزونه دسترسی داشته باشید.
این افزونه امکان مشاهده آمار و اطلاعات مختلفی را مهیا می سازد. شما بر روی تب shortcodes کلیک کنید و سپس در لیست نمایش داده شده به دنبال سطر number of users باشید.

همانطور که در تصویر فوق نیز مشخص شده است، برای نمایش تعداد اعضا باید از آن کدکوتاه [sbs_users] استفاده کنید. شما هر کجا که از این کد استفاده کنید، عدد مربوط به تعداد اعضای سایت نمایش داده خواهد شد.

روش دوم: با استفاده از کد

در این روش لازم است که یک تکه کد را به سایت اضافه کنید. ساده ترین روش موجود اضافه کردن کدها به فایل functions.php پوسته فعال است. کدهای زیر را به فایل توابع پوسته اضافه کنید:

// Function to return user count
function wpb_user_count() { 
$usercount = count_users();
$result = $usercount['total_users']; 
return $result; 
} 
// Creating a shortcode to display user count
add_shortcode('user_count', 'wpb_user_count');

کدهای فوق مانند افزونه یک کد کوتاه به نام [user_count] ایجاد می کند که هرکجا که بخواهید تعداد اعضای سایت نمایش داده شود، می توانید آن را استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده اید و با آن موافق هستید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین نمونه کار ها مشاهده همه

آخرین طرح های اختصاصی اجرا شده