learndl zhaket triboon wenbacklinks

آموزش روش درج امضا برای نوشته ها در وردپرس

آموزش روش درج امضا برای نوشته ها در وردپرس

تا حالا به این فکر کرده اید که به انتهای پست های سایت وردپرسی خود مانند انجمن ها یک امضا اضافه کنید؟! به صورت پیشفرض در وردپرس چنین قابلیتی وجود ندارد اما با کمک افزونه ها می توان این مورد را هم به راحتی انجام داد. پس اگر می خواهید که به انتهای پست ها یک امضا و یا تبلیغ اضافه کنید، با این آموزش از وبیت همراه باشید.

درج امضا برای نوشته ها در وردپرس

درج امضا در انتهای پست ها بیشتر برای تبلیغات می تواند کاربرد داشته باشد. بررسی ها نشان داده است که تبلیغات درج شده در متن نوشته ها بیشتر کلیک می خورند، بنابراین با اضافه کردن بنرهای تبلیغاتی به انتهای پست ها می توانید به یک درآمد مناسب برسید.

1- درج امضا برای نوشته ها در وردپرس با استفاده از افزونه

ساده ترین روش استفاده از افزونه Insert Post Ads می باشد، با استفاده از این افزونه می توانید تبلیغ مورد نظر خود را مشخص کنید تا در محتوای نوشته ها نشان داده شود.
پس از اینکه افزونه را نصب و فعال کردید به مسیر Post Adverts » Settings مراجعه کنید و تنظیمات مورد نظر را خود را اعمال کنید. از جمله گزینه هایی که باید در صفحه تنظیمات افزونه مشخص کنید، مکان قرار گیری تبلیغات است.

پس از اینکه تنظیمات پیکربندی را اعمال کردید از مسیر Post Adverts » Add New امضا یا همان تبلیغ مورد نظر خود را ایجاد کنید تا در سایت نمایش داده شود.
البته فراموش نکنید که از لیست بازشو کنار Display the advert گزینه after content را انتخاب کنید تا تبلیغ شما بعد از محتوای پست نمایش داده شود. در نهایت بر روی انتشار کلیک کنید تا به همین راحتی امضا به پست های سایت اضافه شود.

2- افزودن امضا یا تبلیغ بعد از محتوای پست با استفاده از کد

با اینکه استفاده از افزونه ها کار را آسان می کنند، اما اگر احساس می کنید که تعداد افزونه های سایت زیاد است و بر روی عملکرد سایت تاثیر منفی گذاشته اند، می توانید از این روش استفاده کنید. در این روش ما به طور مستقیم کدهایی را به سایت اضافه خواهیم کرد.

برای شروع کار کدهای زیر را به فایل توابع پوسته یا همان functions.php اضافه کنید.

// Add signature or ad after post content
function wpb_after_post_content($content) {
if (is_single()) {
$content .= ‘Your signature or ad code goes here’; } 
return $content; }
add_filter( “the_content”, “custom_content_after_post” );

در کدهای فوق توجه داشته باشید که امضا و کد تبلیغات خود را با مقدار $content جایگذین کنید. پس از انجام این مراحل به سایت خود مراجعه کنید تا تغییرات را مشاهده کنید.

در صورتی که متن به انتهای نوشته ها اضافه شده باشد یعنی همه چیز درست است، اما توجه داشته باشید که برای افزودن کدهای تبلیغاتی در این روش باید با کدنویسی آشنا باشید.
بدین منظور برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی توصیه می شود که اگر با کدنویسی تحت وب آشنا نیستید از افزونه معرفی شده استفاده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت