learndl zhaket triboon excoino

کسب درآمد از متاورس با سیستم TPA

با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه تکنولوژی جدیدی بنام TPA تله پورت پلاک آدرس (پلاک متاورسی) خواهید شد. پس از آشنایی با ماهیت و کارکرد این تکنولوژی افراد مختلف به فکر کسب درآمد از این سیستم افتاده اند. در این نوشتار به روش کسب درآمد از پلاک های متاورسی خواهیم پرداخت.

کسب درآمد از پلاک متاورسی

 2 روش اصلی برای کسب درآمد از تکنولوژی تله پورت پلاک آدرس

  1. کسب درآمد با روش نگهداری یا HODL
  2. کسب درآمد با استفاده از روش Meta Energy
  1. یک روش مرسوم و عادی برای کسب درآمد از سیستم TPA روش نگهداری یا HODL کردن آن است. در این روش همانطور که از نام آن پیداست با نگهداری پلاک متاورسی منتظر افزایش قیمت آن هستیم، و اینگونه کسب درآمد میکنیم. نکته مهم در این روش رشد نجومی و قیمت های نهایی این پلاک ها است. قیمت فعلی حدود 1000 دلار و قیمت پیش بینی شده چیزی حدود 100000 دلار!!!

کسب درآمد از پلاک متاورسی

  1. روش دوم استفاده از سیستم Meta Energy است. در واقع متا انرژی به عنوان نیروی محرکه و انرژی مولد برای رشد و تکامل تکنولوژی TPA است. این روش برای افرادی بوجود آمده که به رشد این تکنولوژی کمک و آن­ را گسترش می­دهند. در صورتی که شما با تکنولوژی پلاک متاورسی آشنا شده باشید، با معرفی سایر افراد قادر به کسب درآمد از این روش خواهید بود.

پلاک های متاورسی (TPA) از قیمت 1000دلار شروع شده و در نهایت به 100000دلار خواهد رسید. هرچه تعداد پلاک­های باقیمانده کمتر شود قیمت آنها افزایش یافته و این باعث رشد قیمت آنها خواهد شد .

قیمت پلاک های متاورسی به شکل مشخص و با شتاب ثابت رشد نمی­کند. در حقیقت این تله پورت پلاک آدرس (TPA) ها در بازه های قیمتی مختلف قرار گرفته که در آن بازه ها با توجه به عرضه و تقاضا نوسان خواهند داشت.

حال که با معنای “متا انرژی” بیشتر آشنا شدیم و متوجه روش کسب درآمد از آن شدیم، با اعداد و ارقام مشخص به تشریح بیشتر این روش خواهیم پرداخت.

همانطور که پیشتر گفتیم افراد به ازای معرفی پلاک متاورسی قادر به دریافت متا انرژی هستند. این مقدار از 25 درصد شروع میشود و به 0 درصد ختم می­شود . درواقع شخصی که یک TPA را به مبلغ 1000 دلار خریداری می­کند و به هنگام خرید شناسه معرف خود را وارد کند ، معرف او 250 دلار دریافت خواهد کرد.

اما همانطور که گفتیم مقدار Meta Energy همیشه 25 درصد نخواهد بود و در نهایت به 0 درصد می­رسد. سرعت کاهش متا انرژی هم مثل سرعت افزایش قیمت ثابت نبوده و در بازه های مختلف قرار گرفته و دچار نوسان خواهد شد.

افرادی که قصد کسب درآمد از این روش را دارند، با اقدام سریعتر و معرفی بیشتر پلاک متاورسی قادر به دریافت سود بیشتری هستند. در حال حاضر مقدار متا انرژی 25 درصد می­باشد. اما هرچه دیرتر وارد عمل شوید از Meta Energy کمتری برخوردار می­شوید.

این مقدار که از معرفی تله پورت پلاک آدرس (TPA) ها ، برای معرف واریز می­شود Alpha Energy نام دارد . به این نکته توجه داشته باشید که این درآمد آنی و در همان لحظه به کیف پول شما واریز میشود . این درآمد در قالب اتریوم (ETH) برای شما واریز شده و در همان لحظه قابل برداشت است. در واقع متا انرژی مدل­های مختلفی داشته که در ادامه به بررسی آن می­پردازیم. متا انرژی دارای لایه های مختلفی هست که نام آنها Meta Energy Orbits می­باشد.

لایه های مختلف Meta Energy Orbits

کسب درآمد از پلاک متاورسی

  1. اولین لایه Alpha Energy نام دارد که پایه و اساس لایه های بعدی می­باشد.
  2. دومین لایه Lambda Energy نام دارد. در صورتی که 10 مرتبه پینگ شوید وارد این مرحله می­شوید. با معرفی 10 پلاک متاورسی ، شما 9 آلفا و یک لامبدا انرژی دریافت می­کنید؛ معادل 19 آلفا انرژی میباشد .با فرض اینکه مقدار Meta Energy برابر با 25 درصد و قیمت هر پلاک آدرس (TPA) 1000دلار باشد ، در نتیجه شما 4750 دلار به عنوان معرف دریافت خواهید کرد.حال این را بدانید که به ازای هر 10 پینگ بیشتر ، وارد لایه بعدی می­شوید و این روند تا به صد پینگ برسید ادامه پیدا می­کند .
  1. لایه بعدی Omega Energy نام دارد و کارکرد آن مشابه لایه قبلی یعنی Lambda Energy می­باشد با این تفاوت که این لایه زمانی فعال میشود که 100 پینگ گرفته باشید، مقدار آن برابر با 100 Alpha Energy میباشد.

اکنون به ازای هر صد پینگ که دریافت کنید ، 90 آلفا و 9 لامبدا و یک اومگا دریافت می­کنید که معادل 280 Alpha Energy است که با فرض اینکه Meta Energy برابر با 25% باشد و قیمت هر پلاک متاورسی (TPA) برابر با هزار دلار باشد ، شما هفتاد هزار دلار دریافت می­کنید.

این لایه ها به شکلی طراحی شده اند که هر کسی با هر میزان پینگ که قادر به کسب سود است. البته هرچه فرد پینگ بیشتری دریافت کند ، طبیعتا میزان سود بیشتری هم دریافت می­کند.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت