learndl zhaket triboon mymember webaidin

کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل

 

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید با افرادی که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند یا مخاطب هدف شما هستند، در ارتباط باشید؟ در حالی که یکی از ابزارهای مهم دیجیتال مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ است، انتخاب مخاطبین هدف برای ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت می باشد. کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل، دقیقا همین جا مشخص می شود. زمانی که به دنبال شماره تماس های مخاطبین هدف خودتان می گردید، می توانید با بهره گیری از بانک اطلاعاتی شماره موبایل با خیالی راحت به مخاطبین هدف خود دسترسی داشته باشید و با آن ها ارتباط بگیرید.

اگر شما هم به دنبال شماره موبایل مدیران مشاغل هستید، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا بیشتر با کاربرد بانک شماره موبایل آشنا شوید. در این صورت می توانید به صورت هدفمندتر مراحل تبلیغات خود را با کمک این ابزار انجام دهید.

4 کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل

4 کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل

اس ام اس مارکتینگ؛ ابزاری برای تبلیغ برند و کسب و کار شما

این روزها بهره گیری از دیجیتال مارکتینگ برای تبلیغات کسب و کارها، اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. یکی از ابزارهایی که برای دیجیتال مارکیتنگ یا همان بازاریابی دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد، اس ام اس مارکتینگ است. اگر بخواهیم کمی با کاربردهای اس ام اس مارکتینگ آشنا شویم، باید با ذکر یک مثال پیش برویم.

«تصور کنید که یک پیامک روی گوشی تلفن همراه شما ارسال می شود. آن پیامک در مورد خرید کفش های اسپرت اورجینال است. شما به عنوان یک مربی فوتبال یا ورزش، علاقه زیادی به خرید کفش های اورجینال اسپرت دارید. حال این پیامک برای شما ارسال شده است و شما را به خرید اینترنتی کفش های اسپرت با تخفیف مناسب تشویق می کند؛ آیا شما به لینک ارسال شده برای خرید کفش مراجعه نمی کنید؟»

اگر با دقت به این مثال توجه کرده باشید، متوجه دو نکته مهم می شوید. اول اینکه شما دقیقا مخاطب هدف آن کسب و کار بوده اید. چون با شغل مربی فوتبال، نیاز زیادی به خرید کفش اسپرت اورجینال دارید. دوم اینکه شما با متن اس ام اس ارسال شده، به خرید ترغیب می شوید. پس اینکه داخل اس ام اس چه چیزی نوشته شده باشد تا شما ترغیب به خرید کفش شوید، بسیار حائز اهمیت است.

اس ام اس مارکتینگ، دقیقا همان مفهومی است که الان درک کردید. ارسال پیامک های تبلیغاتی و یا انبوه غیر تبلیغاتی به مخاطبین هدف با هدف فروش بیشتر و جذب مشتریان بیشتر، به معنی اس ام اس مارکتینگ است. در حال حاضر، اس ام اس مارکتینگ به یکی از مهم ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده است. البته به شرطی که درست از این ابزار استفاده کنید.

اس ام اس مارکتینگ

اس ام اس مارکتینگ

بانک اطلاعاتی شماره موبایل و اس ام اس مارکتینگ

حال که با مفهوم اس ام اس مارکتینگ آشنا شدید، راحت تر می توانید اهمیت بانک اطلاعاتی شماره موبایل را درک کنید. در واقع، سعی کردیم که مفهوم اس ام اس مارکتینگ را به عنوان مقدمه ای برای توضیح بیشتر کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل توضیح دهیم.

بانک اطلاعاتی شماره موبایل یک مرجع کامل از شماره موبایل های مشاغل مختلف است. در واقع، در بانک های اطلاعاتی شماره موبایل، می توان راحت تر به مخاطبین هدف دسترسی داشت. فرقی نمی کند که مخاطبین هدف شما چه کسانی هستند. شماره موبایل اکثر این افراد در لیست شماره موبایل مشاغل درج شده است. بنابراین، می توان با دسترسی راحت به این شماره موبایل، مخاطبین هدف را هدف گرفت و برای آن ها پیامک تبلیغاتی یا انبوه ارسال کرد.

بدیهی است که بدون وجود بانک اطلاعاتی شماره موبایل، نمی توان از مزایای اس ام اس مارکتینگ بهره مند شد. چون بدون این بانک های اطلاعاتی، فقط می توان به صورت رندم به برخی از شماره تلفن ها پیامک ارسال کرد. این موضوع نه تنها باعث افزایش هزینه های شما می شود، بلکه تقریبا می توان گفت که هیچ تاثیری روی رشد کسب و کارهای شما ندارد. بنابراین، اگر به دنبال این هستید تا از مزایای اس ام اس مارکتینگ بهره مند شوید، کافیست که از بانک اطلاعاتی شماره موبایل مشاغل کمک بگیرید.

 

کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل چیست؟

تا به اینجای مقاله سعی کردیم در مورد بانک اطلاعاتی شماره موبایل و تاثیر آن در اس ام اس مارکتینگ صحبت کنیم. اما شاید به طور دقیق متوجه کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل در کسب و کارهای مختلف نشده باشید. در ادامه به چند مورد از کاربردهای بانک اطلاعاتی شماره موبایل مشاغل اشاره می کنیم. با توجه به این کاربردها، می تواند بهتر اهمیت لزوم کمک گرفتن از بانک اطلاعاتی شماره موبایل ها را درک کنید.

·        ارسال پیامک انبوه به مخاطبین هدف

اصلی ترین کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل، ارسال پیامک انبوه به مخاطبین هدف است. در واقع، بانک های اطلاعاتی شماره موبایل حاوی شماره موبایل مخاطبین هدف در مشاغل مختلف هستند که هر کدام می توانند برای ارسال پیامک انبوه بهترین گزینه محسوب شوند. اما منظور ما از مخاطبین هدف چیست؟ اجازه دهید تا در این مورد بیشتر توضیح دهیم. بانک اطلاعاتی شماره موبایل به صورت گروه به گروه مخاطبین را تقسیم بندی می کنند.

به طور مثال، در بانک اطلاعاتی شماره موبایل، یک گروه شامل شماره موبایل های صنف آرایشگری هستند و یک گروه دیگر مربوط به دانشجویان می باشند. حال این شما هستید که باید بر اساس کسب و کار و هدف خودتان، بهترین گروه از مخاطبین هدف را در بین لیست بانک اطلاعاتی شماره موبایل مشاغل مختلف انتخاب کنید.

·        ارسال پیامک تبلیغاتی به مخاطبین علاقه مند به کسب و کار شما

مخاطبینی که به کسب و کار شما علاقه مند هستند، می توانند جزء مخاطبین هدف شما محسوب شوند. برای انتخاب این مخاطبین نیاز به هوشمندی و دقت بیشتری دارید. چون ممکن است این مخاطبین لزوما جزء مشاغل مرتبط با شغل شما نباشند. به طور مثال، ممکن است که دانشجویان یا دانش آموزان به محصولات و خدمات شما علاقه بیشتری داشته باشند. در این صورت می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را به این مخاطبین ارسال کنید.

بنابراین، یکی دیگر از کاربردهای بانک اطلاعاتی شماره موبایل، تبلیغات کسب و کارهاست که با کمک ارسال پیامک به مخاطبین علاقه مند به کسب و کار شما انجام می شود. با توجه به تنوع مخاطبین و گروه های مختلف مشاغل، ارسال پیامک تبلیغاتی به مخاطبین علاقه مند به کسب و کار شما کار چندان سختی نیست. فقط لازم است که از یکی از شرکت های دارای لیست بانک اطلاعاتی شماره موبایل مشاغل کمک بگیرید.

·        امکان انتخاب گروه های شغلی بر اساس نوع شغل و کسب و کار شما

کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل به دو مورد ذکر شده ختم نمی شود، شما می توانید مخاطبین هدف خود را بر اساس گروه مشاغل دیگر انتخاب کنید. در واقع، هر یک از گروه هایی که در بانک اطلاعاتی شماره موبایل دایر شده اند، دارای شغل های مشابه هستند. بنابراین، فعالیت های این گروه با هم مرتبط است و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یا غیر تبلیغاتی، می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد.

کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل در این زمینه، مزیت های بسیار زیادی را به دنبال دارد. دیگر نیازی نیست که نگران صرف هزینه زیاد برای ارسال پیامک و عدم اثربخشی آن باشید. شما مخاطبین هدف خود را در گروه های شغلی مختلف شناسایی می کنید و برای آن ها پیامک ارسال خواهید کرد.

·        امکان ارسال پیامک به مدیران مشاغل مختلف

گاهی دسترسی به گروه های شغلی مختلف برای ارسال پیامک تبلیغاتی یا غیر تبلیغاتی کافی نیست. ممکن است نیاز باشد تا به مدیران مشاغل خاص پیامک ارسال شود. کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل به ارسال پیامک به مدیران مشاغل مختلف مربوط است. با ارسال پیامک به مدیران مشاغل مختلف، می توانید با خیالی راحت به مدیران مشاغل دسترسی داشته باشید و پیامک های مهم و تبلیغاتی را به صورت مستقیم برای آن ها ارسال کنید.

کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل چیست؟

کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل چیست؟

آیا خرید بانک اطلاعاتی شماره موبایل روی درآمد ما تاثیر دارد؟

هدف اصلی جمع آوری بانک اطلاعاتی شماره موبایل در کشور ایران، دسترسی راحت تر به مخاطبین هدف توسط کسب و کارهاست. بنابراین، با توجه به هدف و کاربرد بانک اطلاعاتی شماره موبایل، می توان متوجه شد که این بانک های اطلاعاتی تاثیر زیادی روی افزایش درآمد کسب و کارها و رسیدن به موفقیت بیشتر دارند.

اگر به دنبال این هستید که با اس ام اس مارکتینگ درآمد خود را افزایش دهید، حتما باید اقدام به خرید بانک اطلاعاتی شماره موبایل مشاغل کنید. چون اساسا بدون داشتن شماره موبایل مشاغل، نمی توانید به درآمد خوبی برسید و اثربخشی اس ام اس مارکتینگ را مشاهده کنید.

بنابراین، خرید بانک اطلاعاتی شماره موبایل زمانی روی درآمد شما اثر دارد که به صورت هدفمند کار کنید و بخواهید از مزایای ابزار اس ام اس مارکتینگ بهره مند شوید. با خرید بانک اطلاعاتی شماره موبایل و کار کردن روی متن ارسال شده برای مخاطبین هدف، قطعا مشتریان بیشتری خواهید داشت و درآمد خودتان را چندین برابر می کنید.

 

چگونه می توانیم بهترین و پرکاربردترین بانک اطلاعاتی شماره موبایل را خریداری کنیم؟

قبل از اینکه بخواهیم در مورد نحوه انتخاب پرکاربردترین بانک اطلاعاتی شماره موبایل صحبت کنیم، اجازه دهید تا یک موضوع را برای شما روشن کنیم. به طور کلی، نمی توان گفت که پرکاربردترین بانک اطلاعاتی شماره موبایل کدام است. چون همه چیز به کسب و کار و هدف شما بستگی دارد. ممکن است بهترین و پرکاربردترین بانک اطلاعاتی شماره موبایل مشاغل برای یک فرد مربوط به مشاغل خرید و فروش تجهیزات پزشکی باشد و برای یک فرد دیگر مربوط به خرید و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی.

پس اگر به دنبال خرید پرکاربردترین بانک اطلاعاتی شماره موبایل هستید، ابتدا هدف خود و خدماتی که ارائه می کنید را مشخص کنید. به طور کلی، مخاطبین هدف شما برای خرید بانک اطلاعاتی شماره موبایل به دو دسته زیر تقسیم بندی می شوند.

  • افرادی که دارای شغل مشابه با شما هستند: این افراد می توانند برای کسب و کارهایی که در حوزه فروش فعالیت می کنند، بهترین مخاطبین هدف باشند. به طور مثال، اگر شما عمده فروش دستمال کاغذی هستید، می توانید با داشتن شماره تلفن های افرادی که در حوزه فروش این دستمال ها به صورت خرده فروشی اقدام می کنند، با آن ها ارتباط بگیرید و برای آن ها پیامک ارسال کنید.
  • افرادی که به شغل و کسب و کار شما علاقه مندند: ممکن است افراد هیچ فعالیتی در حوزه کسب و کار شما نداشته باشند. به طور مثال، یک مربی ورزشی اقدام به فروش کفش ورزشی نمی کند، اما علاقه مند به خرید لباس و کفش ورزشی خواهد بود. در این صورت می گوییم مخاطبین هدف شما به کسب و کارتان علاقه مند هستند؛ اما چندان ارتباطی با شغل شما ندارند.

 

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت