learndl zhaket triboon excoino

چرا به طراحی سایت وکالت نیاز داریم؟ (وکیل آنلاین باش!)

امروزه اکثر وکلا به حضور در مکان‌های فیزیکی اکتفا می‌کنند و یا از تماس‌های تلفنی برای مشاوره دادن استفاده می‌کنند؛ باید بگوییم که این وکیل‌ها از مزیت طراحی سایت برای وکالت خود آگاه نیستند. امروزه عموم مردم برای حل بیشتر سؤالات خود ابتدا در اینترنت جستجو می‌کنند، و مشاوره‌های آنلاین را به مراجعه در دفتر وکلا ترجیح می‌دهند؛ زیرا افراد با مراجعه به دفتر یک وکیل باید ترافیک‌های طاقت فرسا را تحمل کنند. شما می‌توانید با طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای، فعالیت خود را به صورت آنلاین نیز ادامه دهید، با مشاوره آنلاین در وب‌سایت خود با سایر موکل‌ها ارتباط برقرار می‌کنید، حتی می‌توانید برای آنها پرونده تشکیل دهید تا در صورت نیاز به آنها دسترسی داشته باشید. امروزه طراحی سایت کاری جز مهم‌ترین موضوعات در کسب و کارها به شمار می‌رود؛ زیرا با پیشرفت اینترنت و تکنولوژی تمامی کارها در بستر اینترنت انجام می‌شود.

اگر می‌خواهید کسب و کار و نوع خدمات‌دهی خود را به دیگران معرفی کنید، باید یک وب‌سایت برای خود طراحی کنید، طراحی سایت باعث می‌شود مشتریان بیشتری به خود جذب کنید.

چرا سایت وکالت مهم است؟

طراحی سایت وکالت

از اصلی‌ترین ویژگی‌ها برای طراحی سایت وکالت، برند سازی است؛ این برند سازی باعث می‌شود که مراجعه‌کنندگان بیشتر شوند و در نتیجه شما در بین سایر وکلا معتبر شناخته شوید. طراحی سایت وکلا مزایای زیادی برای یک وکیل دارد، با داشتن یک سایت می‌توانید فعالیت خود را به صورت رسمی در بستر اینترنت شروع کنید، این امر باعث جذب کاربران بیشتر به سمت کسب و کار شما می‌شود.

همچنین با داشتن سایت وکالت می‌توانید به افراد در منطقه دور نیز دسترسی داشته باشید، حتی به افراد شهرهای دیگر نیز خدمات‌دهی کنید که این امر باعث کسب درآمد بیشتر شما می‌شود.

از دیگر مزایای داشتن سایت برای دفتر وکالت خود، این است که افراد به صورت ۲۴ ساعته می‌توانند به وب‌سایت شما مراجعه کنند و سؤالات خود را از شما بپرسند و این کار باعث جذب مشتری بیشتر به سمت شما می‌شود.

طراحی سایت نیز باعث می‌شود که در فضای اینترنت به صورت میلیونی می‌توانید مراجعه‌کننده جذب نمایید، توسط افراد بیشتری شناخته شوید و کسب و کار خود را گسترده کنید، و بین مردم محبوب شوید.

وکیل آنلاین بودن چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت وکالت

از مزایای وکیل آنلاین دسترسی سریع مخاطبان به شما است، برخی افراد به دلایلی فرصت اینکه به دفتر وکیل مراجعه کنند را ندارد، و یا به دلیل کرونا نمی‌توانند از منزل خارج شوند؛ اما در صورت وجود وکیل آنلاین بدون اینکه مستقیماً به یک وکیل مراجعه کنند می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت شما درخواست خود را ثبت کنند و از شما راهنمایی و مشاوره بگیرند.

از دیگر ویژگی‌های وکیل آنلاین این است که در هزینه و زمان مشتری صرفه‌جویی می‌شود، پس مسلماً کاربران وکیل آنلاین را به وکیل حضوری ترجیح می‌دهند.

افراد با برخورد به موضوعاتی مثل: طلاق، نفقه، حضانت، امور ملکی و… نیاز به پیشگیری و مشاوره حقوقی دارند، که بلافاصله و در هر زمان و مکانی بتوانند با وکیل متخصص در ارتباط باشند و مسائل خود را به خوبی حل کنند.

برخی از مزایای وکیل آنلاین عبارت‌اند از:

 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه و انرژی.
 • مشاوره و راهنمایی گرفتن با وکلای پایه یک دادگستری در محل کار و منزل.
 • ارائه توضیحات مفصل و دقیق همراه با جزییات کامل به کاربران.
 • در این نوع مشاوره‌ها به حواشی پرداخته نمی‌شود، و صرفاً خود پرونده مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ارائه خدمات به کل کشور

افراد چه حقیقی و چه حقوقی همواره در برخورد با مشکلات نیاز به ارتباط با وکیل دارند، بااین‌حال اگر یک وکیل همیشه در دسترس باشد و بتواند به سؤالات کاربران پاسخ دهد، شغل او به محبوب‌ترین و معتبرترین وکیلان تبدیل می‌شود.

امروزه، با رشد قیمت‌ها و تورم کشوری هر فردی امکان پرداخت هزینه‌های یک وکیل را ندارد، تعرفه هزینه‌های یک وکیل آنلاین بسیار ارزان‌تر از وکیل حضوری است و برای بسیاری از افراد به صرفه‌تر است. با طراحی سایت وکالت، عدالت حقوقی را در تمامی نقاط کشور و شهرستان‌ها می‌توانید ارائه دهید. افرادی که ساکن تهران نیستند، نیز می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت وکالت شما درخواست مشاوره حقوقی دهند و در هر کجای ایران از شما در مورد مسائل و مشکلات خود راهنمایی بگیرند.

از جهتی دیگر هر فردی در هر زمانی حتی در ساعات نیمه‌شب، می‌تواند با مراجعه به وب‌سایت‌های وکالت نیازها و مسائل خود را در مدت زمانی کوتاه برطرف نماید.

صرفه‌جویی در زمان

به ارائه خدمات حقوقی در فضای اینترنتی، از طریق وب‌سایت‌ها مشاوره حقوقی آنلاین می‌گویند، امروزه با گسترش اینترنت، همه مردم برای انجام امورات خود، از اینترنت استفاده می‌کنند.

ازاین‌جهت امروزه نیز خدمات حقوقی در بستر اینترنت انجام می‌شود، که به این کار مشاوره حقوقی آنلاین می‌گویند.

طراحی وب‌سایت وکالت ساده و شیک، علاوه بر محبوبیت و اعتباری که پیدا می‌کند باعث می‌شود که در صرف وقت و انرژی افراد صرفه‌جویی شود، و در هزینه‌ها نیز بهترین خدمات را دریافت کنند، و سپس به حل مشکلات خود بپردازند؛ و تمامی افراد می‌توانند از مشاوره حقوقی آنلاین و فوری به صورت تمام وقت و ۲۴ساعته بهره‌مند شوند.

دسترسی در کم‌ترین زمان ممکن به مشاوره حقوقی آنلاین، و صرفه‌جویی در زمان و انرژی با توجه به حذف رفت و آمد به دفتر وکیل از دیگر ویژگی‌های وکیل آنلاین و جز خدمات او محسوب می‌شود.

به هنگام رفت و آمد به دفاتر وکلا علاوه بر هزینه رفت و آمد، ممکن است درگیر ترافیک و شلوغی‌ها و… شوید و وقت خود را به اتلاف بگذرانید، اما با مراجعه به وب‌سایت‌های آنلاین وکلا بدون صرف وقت اضافه می‌توانید به صورت فوری مسائل و مشکلات خود را با وکلا در میان بگذارید و از آنان مشاوره بگیرید.

کسب درآمد از مشاوره آنلاین

امروزه مشاوره اینترنتی و آنلاین به یکی از روش‌های نوین کسب درآمد تبدیل شده است؛ و در سال‌های اخیر شاهد رشد آن بوده‌ایم.

در حال حاضر اینترنت فضایی بسیار مناسب برای راه اندازی یک کسب و کار است، به شرطی که ایده‌های خلاقانه برای اجرای آن داشته باشید.

معمولاً هر فردی برای حل مشکلات خود دیگر به مشاوره‌های حضوری اکتفا نمی‌کند، و در اولین قدم در اینترنت به دنبال مشاور و راهنمایی گرفتن می‌گردند، بنابراین به دلیل تعداد بسیار زیاد کاربران اینترنت طراحی سایت برای مشاوره دهی ایده‌ای بسیار جذاب و خلاقانه و البته پر بازده برای مشاوران عزیز خواهد بود.

مشاوره دادن در امور حقوقی نیز از مشاغل پردرآمد اینترنتی است که امروزه شرکت‌ها و افراد زیادی از این طریق به درآمد بسیار بالایی دست پیدا کرده‌اند.

برای تبدیل شدن به یک مشاوره آنلاین و کسب درآمد از اینترنت، ابتدا در اولین قدم ایجاد یک سایت و ارائه خدمات مشاوره دهی است، شما با ایجاد یک سایت و پیگیری مستمر از طرف خودتان، می‌توانید به مشاور آنلاین پرطرفدار تبدیل شوید.

هزینه طراحی سایت وکالت در رایان طرح

طراحی سایت موسسه حقوقی، واسطه بین وکیل و موکل هستند، این سایت‌ها به امور حقوقی و مشاوره دهی آنلاین می‌پردازند، طراحی این سایت‌ها کمک بسیاری در جذب موکل برای وکیل‌ها و مؤسسات حقوقی می‌کند، یکی از خدمات شرکت رایان طرح طراحی سایت برای وکلا و موسسه‌های حقوقی است.

شرکت رایان طرح با وجود متخصصان و طراحان زبده و حرفه‌ای می‌تواند سایت حرفه‌ای برای وکالت شما طراحی کند که در مقاله ای از سایت افکار نیوز به صورت کامل تر به خدماتی که رایان طرح برای طراحی سایت وکالت انجام می دهد پرداخته شده است.

قیمت طراحی سایت وکالت در رایان طرح، با توجه به امکانات و ویژگی‌های خود می‌تواند متفاوت و متغیر باشد، از جمله مسائلی که در هزینه طراحی سایت وکالت تأثیرگذار است، طراحی پنل ارتباط با مشتری است، از طریق این پنل وکیل می‌تواند با مشتری‌ها به طور مستقیم ارتباط برقرار کند و آنها را راهنمایی و مشورت دهد.

امکانات سایت ساخته شده برای وکالت آنلاین

 • سایت وکالت دارای پنل ارتباط با مشتری است.
 • امکان تنظیم قراردادهای بین‌المللی
 • دارای قابلیت پرداخت آنلاین
 • آموزش‌های حقوقی
 • وجود قسمت اخبارهای حقوقی
 • دارای بخش مرتبط با بانک مقالات حقوقی
 • دسترسی به رزومه وکیل‌ها
 • دارا بودن بخش مرتبط با دعاوی‌های خانواده
 • دارا بودن قسمت‌های محاسبه مهریه، ارثیه و…
 • بخش پرسش و پاسخ سؤالات موکلان
 • دارا بودن سیستم پرداخت آنلاین.

جمع بندی:

شما با طراحی سایت وکالت برای دفتر کار خود به راحتی می‌توانید نوع خدمات‌دهی خود را به سایر افراد جامعه معرفی کنید. همچنین راه اندازی یک وب‌سایت برای کسب و کار وکالت خود می‌تواند موجب جذب مشتری‌های روزافزون برای شما شود و در نتیجه این امر باعث محبوبیت، معروفیت، اعتبار و درآمد روزافزون شما گردد. برای اطمینان از درآمد توسط وب‌سایت‌ها ابتدا باید برنامه‌ریزی اصولی برای نوع کار خود داشته باشید، شرکت رایان طرح در ایجاد وب‌سایت و نوع خدمات‌دهی به شما کمک شایانی می‌کند.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت