learndl zhaket triboon excoino

چرا باید فالوور بخریم

به جرأت می‌توان گفت که ارزش خرید فالوور همانند ارزش داشتن مشتریان وفادار برای کسب و کارهای اینترنتی است که در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت دارند. به بیانی دیگر، خرید فالوور برای اینستاگرام به منزله‌ی دارا بودن برگ برنده بین رقبای فعلی شما است. به طوری که هر چقدر فالوورهای بیشتری داشته باشید، کاربران بیشتری را به سمت خود جذب می‌کنید و نمودار میزان فروش شما، روندی صعودی خواهد داشت. البته استراتژی‌های دیگری برای افزایش میزان فروش محصولات و یا خدمات در اینستاگرام وجود دارد، اما روش خرید فالوور واقعی در میان سایر روش‌های استراتژی، سومندتر است. حتی اگر میزان هزینه پکیج‌های خرید فالوور را نسبت به هزینه سایر روش‌های استراتژی بررسی کنید، متوجه خواهید شد که خرید فالوور از همه لحاظ به نفع شما است.

خرید فالوور

چرا باید فالوور بخریم

خرید فالوور را می‌توان به صورت دیگری معنا کرد. افراد زیادی، جذب مخاطبان واقعی بسیار زیاد در یک زمان کم را خرید فالوور در اینستاگرام می‌دانند. در این بین، افراد کمتری هستند که خرید فالوور را به صورت مستمر انجام می‌دهند. چون تنها ادمین‌های حرفه‌ای در اینستاگرام هستند که می‌دانند خرید فالوور مستمر می‌تواند یک تمایز بزرگ بین پیج آن‌ها و سایر پیج‌های اینستاگرامی ایجاد کند. تاثیرات این تمایز بزرگ در میزان محبوبیت پیج در میان کاربران این شبکه اجتماعی دیده می‌شود. البته این تاثیرات مثبت به دلیل توجه به پارامترهایی است که ربات اینستاگرام برای شناسایی و رتبه دادن به آن‌ها در نظر دارد.

ربات اینستاگرام مانند ربات‌های سایر شبکه‌های اجتماعی، دارای پارامترهای متعددی برای ارزیابی پیج‌های مختلف است. به طور معمول و در حالت استاندارد، ربات اینستاگرام به تعداد فالوورها، تعداد لایک‌ها و تعداد پست‌های نشان گذاری شده توجه دارد. به طوری که اگر یکی از این سه پارامتر در یک پیج اینستاگرام نسبت به همان پارامتر در سایر پیج‌های اینستاگرام بیشتر باشد؛ ربات اینستاگرام موجب می‌شود تا پست‌های پیج برتر به اکسپلور راه پیدا کنند.

غیر از این موارد، دلایل بی شمار دیگری را می‌توانیم برای خرید فالوور اینستاگرام مطرح کنیم.

  • هزینه کم خرید فالوور با بهترین نرخ Insight

خرید فالوور مستمر می‌تواند تاثیرات مثبتی بر روی نرخ Insight پیج شما داشته باشد. البته توجه داشته باشید پیج‌هایی که در اینستاگرام به صورت Public هستند، نرخ Insight به طور روزانه، ماهانه و سالانه در آن‌ها قابل مشاهده است. البته دسترسی به میزان نرخ Insight در این پیج‌ها، برای عموم افراد امکان‌پذیر نیست و تنها ادمین پیج می‌تواند این نرخ را مشاهده کند. به طور کلی، خرید فالوور می‌تواند این نرخ را برای مدتی، افزایش دهد که به موجب آن قادر خواهید بود تا میزان محبوبیت کسب و کار خود را تشخیص دهید.

در صورتی که تمایل داشته باشید تا در مدت طولانی، فالوورهای زیادی را جذب کنید، نیاز است تا هزینه و زمان زیادی را صرف این کار کنید. این کار شما در یک روزی به ثمر خواهد رسید، اما پیج شما برای رشد و توسعه چندین برابری خود به فالوورهای بیشتری نیاز دارد که پکیج‌های خرید فالوور می‌تواند این نیاز را به طور کامل پر کنند. علاوه براین، هزینه خرید فالوور برای اینستاگرام در مقابل زمان زیاد و هزینه‌های بیشتری که برای رشد ارگانیک متحمل خواهید شد، ارزشمند است و به معنای واقعی برای شما سودآور تلقی می‌شود.

خرید فالوور

  • افزایش نرخ Activity برای آنالیز اینستاگرام

نرخ Activity برای آنالیز اینستاگرام بسیار اهمیت دارد. با توجه به اهمیت نرخ این پارامتر در اینستاگرام باید بگوییم که خرید فالوور می‌تواند روند رشد آن را صعودی کند. البته این پارمتر از اینستاگرام دارای دو پارامتر دیگر است که به طور مفصل به آن‌ها خواهیم پرداخت.

بخش Interaction و بخش Discovery از پارامترهایی هستند که نرخ آن‌ها نشان دهنده میزان تعامل کاربران با پیج کسب و کار شما هستند. ادمین‌های حرفه‌ای و کاربلد در اینستاگرام برای نرخ بخش Interaction، اهمیت بسیار زیادی قائل هستند. چرا که در این بخش با نرخ Profile Visits، Website Clicks، Email و Call روبرو هستید. اعداد و ارقام این بخش نشان می‌دهد که کاربران اینستاگرام و یا فالوورهای شما تا چه میزان برای دریافت اطلاعات بر روی پروفایل، وب سایت، ایمیل و شماره تماس شما کلیک کرده‌اند. در صورتی این اعداد و ارقام بالا هستند که پیج شما محبوب باشد و فالوورهای زیادی، جذب آن شده باشند.

در بخش Discovery، شاهد نرخ پارامترهایی هستید که به شما می‌گویند تا چه میزان افراد توانسته اند از پست‌های شما بازدید کنند. اعدادی که با علامت درصد در دو بخش Reach و Impressions درج شده اند، نشان دهنده این موضوع پراهمیت می‌باشند. دقت داشته باشید که نرخ این دو پارامتر برای آنالیز استراتژی پیشرفت در اینستاگرام، تاثیرات بسزایی دارد. به طوری که اگر این نرخ به صورت منفی باشد، نمی‌توان انتظار داشت که پیج شما همچنان محبوب است. در صورتی هم که این نرخ از نوع اعداد و ارقام مثبت باشد، می‌توان پیشبینی کرد تاثیرات مثبت توسعه کسب و کار شما در ماه‌های آینده مشخص خواهد شد.

  • افزایش نرخ‌های تعامل در بخش stories

یکی از قانون‌های طلایی خرید فالوور برای اینستاگرام، خرید فالوور واقعی برای پیج اینستاگرامی است. به عبارتی دیگر، هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین خرید فالوور واقعی در اینستاگرام شود. زیرا زمانی که فالوور واقعی برای پیج خود خریداری می‌کنید، افراد بیشتری می‌توانند استوری‌های شما را مشاهده کنند و به همان میزان هم واکنش افراد به محتوای استوری‌های شما افزایش پیدا می‌کند. این روند افزایشی در مشاهده شدن استوری‌های یک پیج در اینستاگرام قابل مشاهده است. اعدادی که برای Impressions، Reach، Replies، Viewers و Forward درج شده است، این روند را به خوبی نشان می‌دهد.

خرید فالوور

باز هم تاکید می‌کنیم که افزایش نرخ‌های تعامل در بخش stories، در صورتی ممکن خواهد بود که خرید فالوور واقعی را برای رشد پیج خود، انتخاب کرده باشید.

  • شفاف شدن Audiance برای آنالیز اینستاگرام

خرید فالوور راهی است که به شما کمک می‌کند تا در زمان کمی به مخاطبان واقعی بسیار زیادی دسترسی داشته باشید. زمانی که مخاطبان زیادی در پیج خود داشته باشید، می‌توانید به یک آنالیز ساده و اما هوشمندانه دست پیدا کنید. این آنالیز ساده و در عین حال هوشمندانه در بخش Audiance اینستاگرام مشاهده می‌شود. در این بخش می‌توانید آمار مربوط به جنسیت، لوکیشن کاربرها و ساعت‌هایی از روز که کاربران اینستاگرام شما فعالیت کمتری دارند، مشاهده کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا بهترین و مناسب‌ترین محتوای متنی و تصویری را برای کاربران خود ایجاد کنید. به همین ترتیب است که می‌توان گفت که با خرید فالوور می‌توانید به طور اثربخش و مفید عملکرد داشته باشید و در میان رقبای خود، پیروزی را از آن خودتان کنید.

  • افزایش مشتری و افزایش میزان فروش در کمترین زمان

خرید فالوور برای پیج‌های تازه تاسیس به منزله‌ی شروع قوی یک کسب و کار آنلاین برای این دست از پیج‌ها است. سالانه پیج‌های تازه تاسیس بسیاری هستند که در اینستاگرام افتتاح می‌شوند و مالکان آن‌ها تمایل دارند تا سودی چند میلیون تومانی را از همین پیج تازه تاسیس خود دریافت نمایند. در 10 سال اخیر، این موضوع چندان عملی نبود و تقریبا غیرممکن به نظر می‌رسید. اما امروزه، پیج‌های تازه تأسیس زیادی توانسته اند که به این خواسته خود دست پیدا کنند. اکنون ممکن است این سوال را با خود بپرسید که چگونه ممکن است یک پیج تازه تاسیس به این میزان درآمد دست یافته باشد؟! پاسخ به این سوال، اصلا دشوار نیست. چون با توجه به تاثیرات مثبتی که خرید فالوور برای پارامترهای متعدد اینستاگرام دارد، کسب درآمد هنگفت از یک پیج تازه تاسیس، دور از ذهن نیست.

  • افزایش اعتماد مشتریان

به احتمال زیاد، شما هم تجربه خرید از پیج‌های اینستاگرامی را داشته اید. در این شرایط، ممکن است تجربه کرده باشید که یک نوع محصول در دو پیج متفاوت وجود دارد و یکی از آن‌ها فالوورهای بیشتری دارد. در 5 ثانیه نخست، این فکر به ذهن شما خطور می‌کند که واقعا کدام پیج را برای خرید خود، انتخاب خواهید کرد. پس از گذشت 5 ثانیه، شما به طور ناخودآگاه پیجی را انتخاب می‌کنید که تعداد فالوورهای بیشتری دارد. زیرا شما این تفکر را دارید که هر چقدر محبوبیت یک پیج بیشتر باشد، به طور حتم محصولات باکیفیت‌تری در آن به فروش می‌رسد.

اکنون از نگاه دیگری به این موضوع نگاه کنید که شما هم یکی از انتخاب‌های افراد برای خرید یک محصول خاص هستید. در صورتی که می‌خواهید که شما انتخاب ایده‌آل افراد باشید، بهتر است هر چه زودتر به فکر تهیه و خریداری فالوور واقعی باشید. خرید فالوور واقعی باعث می‌شود تا افراد مطلع شوند که محبوبیت محصولات و یا خدمات شما، آنقدر خوب بده است که توانسته اید تا فالوورهای بیشتری داشته باشید!

خرید فالوور

خرید فالوور با آسان فالوور

با توجه به ارزشمند بودن خرید فالوور واقعی، مجموعه‌های بسیاری هستند که این خدمت را ارائه می‌کنند. بهترین کاری که شما می‌توانید برای رشد و توسعه پیج خود انجام دهید، خرید فالوور از مجموعه‌های قدرتمند و بزرگ می‌باشد. آسان فالوور یکی از برترین مجموعه‌های شناخته شده برای خرید فالوور واقعی است. با تایپ آدرس اینترنتی   asan-followers.com می‌توانید انواع خدمات اینستاگرامی این مجموعه هوشمند و برتر را مشاهده کنید و پس از دریافت اطلاعات، انتخاب خود را نهایی کنید.

دقت داشته باشید که آسان فالوور به سوالات شما درباره هر نوع پکیج در اینستاگرام پاسخ داده است. به طوری که پاسخگویی به شرایط افزایش فالوور و چگونگی انجام این کار به صورت کامل در بخش‌های پایینی هر پکیج درج شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت