learndl zhaket triboon

چاپ کاتالوگ 2 ساعته ارزان از کجا؟ 

چاپ کاتالوگ 2 ساعته ارزان از کجا؟

در زندگی همه چیز ارتباط است و برای اینکه بهترین تصویر را در بازار داشته باشید، برخی ابزارهای بصری وجود دارند که برای دیده شدن برند شما بسیار مفید هستند. یکی از این ابزارهای شگفت انگیز، کاتالوگ ‌ها هستند. بسیاری از برندهای مشهور جهان مانند مرسدس بنز از آن ها استفاده می‌ کنند. برخی استدلال می کنند که آن ها به طور فزاینده ای غیر ضروری می شوند، اما زمانی که به مشتری اجازه می دهیم کاتالوگ ما را لمس کند، ورق بزند، گزینه ها را انتخاب کند، با چشمان خود ببیند که چه کاری می توانیم برای آن ها انجام دهیم، به آن ها کمک می کنیم تا آرزو کنند و همانطور که همه ما به خوبی می دانیم، از آرزوهاست که رویاها متولد می شوند و در نهایت خریدها انجام می شود. در ادامه قرار است در مورد چاپ کاتالوگ و مزیت هاش برای شما بگوییم اما اگر شما علاقه به دیدن نمونه کار در زمینه چاپ کاتالوگ دارید و یا میخواهید استعلام قیمت بگیرید و یا مشاوره بگیرید به شما پیشنهاد می کنم به صفحه چاپ کاتالوگ در سایت چاپ آپامه مراجعه کنید و یا با شماره 09127386384 در تماس باشید.

چرا چاپ کاتالوگ برای برندسازی شما مفید است ؟

بر اساس گزارش ها، یک کمپین بازاریابی با کاتالوگ چاپی محصولات می تواند منجر به افزایش 125 درصدی سوالات مشتریان شود. همچنین، ترکیب یک کمپین آنلاین با یک کاتالوگ ارسالی، فروش مستقیم را 49 درصد نسبت به کمپین ‌هایی که فقط از یکی از این دو عنصر استفاده می ‌کنند، افزایش می‌ دهد.

اگر باهوش باشید، می‌ توانید از داده‌ های تحقیقات بازار موجود خود برای افزایش اثربخشی کمپین ‌های بازاریابی با کاتالوگ چاپی محصولات خود استفاده کنید. با تفکیک لیست خود به بخش‌ های جمعیت ‌شناختی، می ‌توانید نسخه‌ های سفارشی ‌شده از کاتالوگ را برای علایق و عادات خرید خاص توسعه دهید. همچنین می ‌توانید با گسترش توزیع کاتالوگ‌ های خود به مناطق جغرافیایی جدید، در عین حال با هدف قرار دادن دریافت‌کنندگان بر اساس سن، درآمد، سرگرمی ‌ها و سایر عوامل مرتبط، گروه ‌های جدیدی از مشتریان ایجاد کنید.

تکرار در معرض دید، کلید شناسایی گسترده برند است. در حالی که کاتالوگ ‌ها جذابیت نسل ‌های مختلف را دارند، طبق مطالعات انجام‌شده توسط CNBC، کاتالوگ‌های محصولات چاپی در بین نسل هزاره محبوب ‌تر هستند. آن ها عاشق کاتالوگ هستند و اغلب آن ها را با دوستان و خانواده و حتی در شبکه‌ های اجتماعی خود به اشتراک می ‌گذارند. بنابراین، توسعه یک کمپین بازاریابی با کاتالوگ چاپی محصولات، راهی قدرتمند برای افزایش دیده شدن و شناخت برند است.

چرا در کنار چاپ کاتالوگ می توان از هاردباکس ها نیز استفاده کرد ؟

چرا در کنار چاپ کاتالوگ می توان از هاردباکس ها نیز استفاده کرد ؟

اغلب هارد باکس ها در کنار محصولات شیک معنا پیدا میکنند. این محصولات شیک می تواندد جعبه های باشند و یا ساک دستی و یا کارت ویزیت و یا کاتالوگ. شما می توانید از کاتالوگ ها در کنار محصولات استفاده کنید و در نهایت انها را در جعبه های هارد باکس قرار داده و ارسال نمایید. جعبه های هاردباکس که به بسیار لوکس هستند، برای بسته بندی کالاهای لاکچری یا محصولات باکیفیت بسیار محبوب هستند. برای مشاهده نمونه کار و سفارش و مشاوره رایگان می توانید به صفحه تولید و چاپ هارد باکس مراجعه کنید و یا با شماره 09127386384 در تماس باشید.

چرا تبلیغات با چاپ کاتالوگ ؟

کوری بنری و خستگی تبلیغاتی به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته ‌اند و اکنون به عنوان پدیده ‌های تثبیت ‌شده شناخته می ‌شوند. به طور خلاصه، اینترنت، تلویزیون، مجلات و روزنامه ‌ها هر دقیقه از بیداری ما را بمباران تبلیغات می ‌کنند و مصرف ‌کنندگان آن را خسته ‌کننده می ‌دانند. این خبر بدی برای بازاریابان است، زیرا مصرف ‌کنندگان تمایل دارند یا از تبلیغات اجتناب کنند یا آن ها را به صورت ذهنی فیلتر کنند. اما حتی اگر یک کاتالوگ چاپی در اصل مجموعه ‌ای بزرگ از تبلیغات محصول باشد، اینطور درک نمی ‌شود. یک مطالعه اخیر در مورد نگرش‌ ها نسبت به تبلیغات دیجیتال نشان داد که مردم به طور فزاینده ‌ای نسبت به نحوه جمع ‌آوری و استفاده از داده‌ هایشان توسط کمپین ‌های بازاریابی آنلاین مشکوک هستند. آن ها به احتمال زیاد به تبلیغات چاپی و کاتالوگ‌ ها اعتماد می‌ کنند.

چرا چاپ کاتالوگ در کنار چاپ جعبه معنا پیدا می کند ؟

چرا چاپ کاتالوگ در کنار چاپ جعبه معنا پیدا می کند ؟

چاپ جعبه برای هر محصولی ضروری است. اغلب محصولات قبل از اینکه داخل جعبه قرار گیرند، برای آنها کاتالوگ نیز تولید می شود و در نهایت محصول و کاتالوگ برای ارسال داخل جعبه قرار می گیرد. اغلب چاپخانه ها چاپ جعبه مقوایی را در تیراژ 1000 عدد و در یک پروسه 7 تا 10 روز کاری به شما تحویل می دهند، اما ما با دارا بودن بیش از 100 قالب آماده جعبه، جعبه شما را در مدت زمان 24 ساعت به شما تحویل می دهیم. برای چاپ برندتان نیز فکرهایی کرده ایم. شما میتوانید اطلاعاتتان را بر روی جعبه ها بصورت تک رنگ چاپ بزنید. این کار پروسه تولید جعبه های اختصاصی شما را سریع تر می کند. در ادامه اگر نیاز به مشاهده نمونه کار در زمینه چاپ جعبه دارید و یا میخواهید از قیمت آنها مطلع شوید به صفحه چاپ جعبه در مجموعه چاپ آپامه مراجعه کنید و یا با شماره 09127386384 در تماس باشید.

چاپ کاتالوگ چگونه بازاریابی شما را دگرگون می کند ؟

با تبلیغات دیجیتال، تنها 44 درصد از افراد می توانند یک برند را به خاطر بسپارند، در مقایسه با 75 درصد از افرادی که ایمیل مستقیم دریافت می کنند. بنابراین، چه تصمیم بگیرید کاتالوگ خود را برای طیف وسیعی از مشتریان بالقوه یا لیست هدفمندی از مشتریان ارسال کنید، قرار دادن کاتالوگ در نامه باعث افزایش دید و آگاهی از برند شما می شود.

بازاریابی با کاتالوگ در کنار بازاریابی آنلاین، فروش بالاتری را ایجاد می کند کمپین ‌های بازاریابی آنلاین که همراه با یک کاتالوگ ارسالی اجرا می‌ شوند، در مقایسه با کمپین‌ های بازاریابی آنلاین بدون جزء کاتالوگ چاپی، فروش بیشتری را به دست می ‌آورند.

اینکه بدانید هر سرنخ و خریدی از کجا می آید، به شما امکان می دهد ارزیابی کنید که آیا به اهداف بازاریابی خود رسیده اید یا خیر. بازاریابی مستقیم، از جمله بازاریابی با کاتالوگ، به شما امکان می دهد به راحتی نتایج خود را از طریق URLهای منحصر به فرد، کدهای QR، کدهای تبلیغاتی یا شماره های ردیابی تماس اندازه گیری کنید.

چاپ کاتالوگ 2 ساعته را باید از کجا سفارش داد ؟

چاپ کاتالوگ 2 ساعته را باید از کجا سفارش داد ؟

همانطور که مشاهده می شود، جعبه های مقوایی اختصاصی مزایای زیادی را برای مشاغل از انواع مختلف به ارمغان می آورند. جعبه های مقوایی اختصاصی، از بهبود برندسازی و محافظت از محصولات تا افزایش رضایت و وفاداری مشتری، می توانند به شما کمک کنند، تأثیر ماندگاری بر روی ماهیت محصولات و خدمات خود بگذارند و در عین حال وفاداری مشتری را افزایش دهند.

اگر شما بدنبال مجموعه ای متعهد هستید که سابقه طولانی در زمینه چاپ و بسته بندی داشته باشد و مشاوره رایگان در زمینه های چاپ لیبل، چاپ کارتن، چاپ جعبه، چاپ ساک دستی، خرید جعبه هارد باکس و .. .به شما بدهد، هستید، ما مجموعه چاپ آپامه https://apame.biz/ را به شما معرفی می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و یا گرفتن مشاوره رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۳۸۶۳۸۴ در تماس باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت