learndl learndl ahangvideo

چالش های خرید لایک اینستاگرام

افرادی که از پلتفرم اینستاگرام استفاده می‌کنند می‌دانند که داشتن فالوور زیاد و یا دریافت لایک بیشتر می‌تواند به دیده شدن آن‌ها کمک نماید؛ به همین دلیل بسیاری مایلند با خرید لایک اینستاگرام، علاوه بر خرید فالوور اینستاگرام به پیج خود رونق بیشتری بخشند؛  به‌طوری‌که پست‌های آن‌ها بتواند در اکسپلور اینستاگرام دیده شود.

همان‌طور که می‌دانید؛ چند سالی است که از عمر اینستاگرام می‌گذرد اما در طی همین مدت، اینستاگرام توانسته فضایی را برای کاربران خود مهیا کند که بتوانند با تولید محتواهای گوناگون، فروش اجناس و ارائه خدمات مختلف، کسب‌وکار کوچکی را برای خود راه انداخته و از این طریق کسب درآمد نمایند. به همین منظور ما در این قسمت سعی داریم با پرداختن به اهمیت خرید لایک واقعی به این موضوع بپردازیم که تا چه اندازه این امر در افزایش ویو پیج تاثیر دارد و ببینیم آیا در حال حاضر شرایطی مهیا شده است که با خرید ویو اینستاگرام بتوان بیشتر دیده شد؟

خرید لایک اینستاگرام

تب اکسپلور چیست؟

پیش از آن‌که به موضوع خرید لایک اینستاگرام بپردازیم، لازم است به موضوع مهمی اشاره کنیم. چنانچه از برنامه اینستاگرام استفاده می‌کنید حتما می‌دانید که تب اکسپلور چیست و چه کارکردی در این برنامه دارد. موضوعی که در حال حاضر قصد پرداختن به آن را داریم، بی ارتباط با عنوان این مطلب نیست. تب اکسپلور Explore که در برنامه اینستاگرام با آیکن ذره بین نشان داده شده، یکی از قسمت‌های مهم این برنامه به شمار می‌آید. چرا مهم؟ به دلیل آن‌که در این صفحه شما می‌توانید پست تمامی پیج‌هایی که آن‌ها را فالو کرده‌ و یا حتی فالو نکرده‌اید را ببینید. نکته مهم در مورد تب اکسپلور آن است که برای آن الگوریتم خاصی در نظر گرفته‌شده است به این ترتیب که این برنامه با استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند متوجه شود که شما بیشتر چه پست‌هایی را دنبال می‌کنید به این ترتیب بیشتر آن‌ها را به شما نشان خواهد داد. حال اگر یکی از پست‌های شما لایک بیشتری دریافت کرده باشد و یا ویو زیادی خورده باشد، در این قسمت نشان داده خواهد شد. همین امر نیز سبب می‌شود شما در اینستاگرام دیده شده و فالوورهای بیشتری را جذب نمایید.

خرید لایک اینستاگرام راهی برای دیده شدن در تب اکسپلور

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، هرچه شما لایک بیشتری از پست‌های خود دریافت کنید، یعنی تعداد فالوورهای بیشتری آن را دیده و پسندیده‌اند. به همین منظور اینستاگرام هم پست شما را در اکسپلور نشان خواهد داد.

اما ممکن است شما در ابتدای راه باشید و فالوورهای چندانی نداشته باشید و یا حتی فالوورهای زیادی داشته باشید، اما میزان دریافت لایک‌های شما به اندازه چشمگیری نباشد و نتوانید در اکسپلور راه یابید، برای آن‌که این اتفاق رخ دهد چه می‌توان کرد؟

خرید لایک اینستاگرام گزینه خوبی به نظر می‌رسد به شرط آن‌که بتوانید با خرید لایک ارزان و یا خرید لایک ایرانی دریافت لایک بیشتر را برای خود ممکن کنید؛ زیرا چنانچه این لایک‌ها از افراد غیر ایرانی دریافت شده باشند، برای شما پیامد چندان خوبی نخواهد داشت مضاف بر اینکه خرید لایک واقعی است که می‌تواند به پیشرفت شما در این پلتفرم کمک نماید و نتیجه معکوس نداشته باشد؛ زیرا سایت‌هایی هستند که اقدام به فروش لایک می‌کنند اما این لایک‌ها واقعی نیستند و شما به اندازه‌ای که باید، در هر پست لایک دریافت نمی‌کنید؛ بنابراین بهتر است برای آن‌که به پیج شما ضربه‌ای وارد نشود، با خرید لایک اینستاگرام ارزان و واقعی به دیده شدن هرچه بیشتر پیج خود کمک کنید. نتیجه‌ای که خرید لایک اینستاگرام می‌تواند در بر داشته باشد را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

  • تعداد افراد بیشتری می‌توانند برند، محصولات و به‌طورکل پیج شما را ‌بینند و از محصولات و خدمات شما آگاه شده و از شما خرید کرده و یا به شما مراجعه نمایند.
  • مشتریان و فالوورهای قدیمی خود را حفظ خواهید کرد.
  • این راه هزینه کمی را برای شما جهت تبلیغ پیج در بر خواهد داشت.

خرید لایک اینستاگرام

خرید فالوور و تاثیر مثبت آن بر پیج اینستاگرام

علاوه بر خرید لایک اینستاگرام، شما راه دیگری نیز برای دریافت لایک و ویو بیشتر خواهید داشت؛ یکی آن‌که اقدام به خرید فالوور اینستاگرام نمایید و دیگری آن‌که اقدام به خرید ویو اینستاگرام کنید. هر دو این راه‌ها از مزایا و ویژگی‌های خاصی برخوردارند که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت:

خرید فالوور اینستاگرام می‌تواند دو نتیجه درپی داشته باشد، یکی آن‌که عدد فالوورهای شما افزایش یابد، یکی دیگر آن‌که شما به راحتی لایک دریافت نمایید؛ زیرا برخی از فالوورهایی که به فروش می‌رسند واقعی بوده و پست‌های شما را لایک خواهند کرد مضاف بر اینکه ریزش بسیار کمی خواهند داشت. این امر می‌تواند نسبت به خرید لایک اینستاگرام به صرفه‌تر باشد. درنهایت می‌توان به این جمع‌بندی رسید که خرید فالوور می‌تواند مانند خرید لایک واقعی در دیده شدن پیج شما در تب اکسپلور و پیشرفت کسب‌و‌کار اینستاگرامی شما موثر واقع شود.

حال ببینیم با خرید فالوور اینستاگرام چه اتفاقی روی پیج شما رخ می‌دهد؟

  • بیشتر می‌توانید کسب‌و‌کارتان را معرفی ‌کنید.
  • هنگامی‌که عدد فالوورهای شما افزایش می‌یابد، فالوورهای جدید نیز علاقه‌مند به دنبال‌کردن شما می‌شوند.
  • با خرید فالوور اینستاگرام، شرکت‌های بزرگ تولیدکننده محصولات و یا ارائه خدمات مختلف و همچنین کسب‌وکارهای اینستاگرامی، تبلیغات خود را به شما می‌سپارند و از این طریق می‌توانید کسب درآمد نمایید.
  • هرچه فعالیت شما در اینستاگرام زیاد باشد، فالوورهای خریداری‌شده ریزش کمتری خواهند داشت.

همان‌طور که گفتیم، با خرید فالوور، لایک بیشتری دریافت می‌کنید که این مورد از اهمیت بالایی برخوردار است. درواقع خرید فالوور و دریافت لایک بیشتر از این طریق و یا خرید لایک اینستاگرام و جذب فالوور بیشتر به پیج، دو موضوعی هستند که در کنار هم و وابسته به یکدیگر عمل می‌کنند، یعنی شما به این ترتیب سه راه پیش روی خود دارید، یا خرید فالوور و دریافت لایک بیشتر را امتحان کنید و یا با خرید لایک اینستاگرام سبب شوید تا فالوورهای بیشتری شما را بشناسند، و یا هر دو این راه‌ها را با هم انتخاب کنید تا نتیجه بهتری دریافت نمایید.

 

خرید ویو اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

اگر جزو افرادی باشید که سابقه قدیمی در استفاده از برنامه اینستاگرام دارند، می‌دانید که اینستاگرام هر‌چند مدت یک‌بار الگوریتم‌های خود را تغییر می‌دهد؛ به‌عنوان‌مثال در این اواخر اینستاگرام معیارهای خود را برای میزان اعتبار و اهمیت پیج‌ها عوض کرده و دیگر فقط به میزان لایک زیاد و یا بالا بودن تعداد فالوور اهمیت نمی‌دهد و موضوعی که اهمیت یافته تعاملی است که بین کاربران روی می‌دهد.

به این ترتیب هرچه پست‌ها و ویدیوهای شما توسط افراد بیشتری دیده شود و در دایرکت‌ها فرستاده شود، تعداد بازدیدی که دریافت می‌کند بیشتر خواهد شد که این امر می‌تواند نشانگر محبوبیت پیج شما باشد. الگوریتم‌های اینستاگرام که روی این امر حساسند همین پست شما را در معرض دید دیگران قرار داده و در تب اکسپلور نشان خواهد داد. ازآنجا که رسیدن به این مرحله برای افراد تازه‌کار سخت است، می‌توان با خرید ویو اینستاگرام این مسیر را برای خود کوتاه کرد.

خرید لایک اینستاگرام

جمع‌بندی

با توجه به نکاتی که در مورد خرید لایک اینستاگرام و همچنین خرید فالوور و ویو گفتیم متوجه شده‌اید که برای سرعت بخشیدن به کسب‌و‌کار اینستاگرامی خود نمی‌توانید تنها به روند طبیعی جذب فالوور و دریافت لایک اکتفا کنید و لازم است بدانید که مشهورترین بلاگرها و سلبریتی‌ها نیز اقدام به خرید فالوور و خرید لایک اینستاگرام کرده‌اند، تا بتوانند به پیج خود رونق بیشتری ببخشند.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت