learndl learndl triboon

پیش‌بینی روند آینده ارز دیجیتال وینک چگونه است؟

ارز وینک از محبوب‌ترین پروژه‌هایی است که در بخش بازی‌های غیرمتمرکز بلاکچین فعالیت دارد و در حال حاضر با توجه به قیمت مناسبی که این ارز داراست، کاربران زیادی برای خرید و نگه‌داری این ارز ترغیب شده‌اند. اما سوال بااهمیتی که در این میان وجود دارد، تخمین ارزش این ارز دیجیتال در آینده است. حتماً می‌دانید برای این‌که اهداف قیمتی انواع ارزهای دیجیتال به‌طور کامل سنجیده شود، طبیعتاً باید به بررسی برنامه‌های پیش‌ِروی پروژه‌ها اقدام کرد که ارز وینک نیز از این قاعده مستنثی نخواهد بود. حال برای این‌که در خصوص خرید این ارز به نتیجهٔ مطلوبی دست یابید، در ادامهٔ این مقاله سعی می‌کنیم به بررسی ارز wink بپردازیم.

ارز دیجیتال وینک

بررسی نقشهٔ راه پروژهٔ وینک

برای این‌که آیندهٔ این ارز تا حد زیادی قابل حدس باشد، بررسی نقشهٔ راه wink که در 4 فاز طراحی شده‌است دارای اهمیت خواهد بود. به همین منظور در ادامه سعی می‌کنیم تا هرکدام از فاز قابل انجام برای این ارز را مطرح کنیم:

  • فاز اول

ایجاد اوراکل این ارز که به جهت تأمین خدمات انجام می‌شود از مهم‌ترین برنامه‌های این پروژه است که تأثیر مستقیم بر قیمت آیندهٔ این ارز دارد. به‌طورکلی این بخش در حال حاضر تا حدی زیادی انجام شده و رشدهای قیمتی wink نیز به همین دلیل بوده است.

  • فاز دوم

ایجاد جامعه‌ای از برنامه‌نویسان و جمع‌آوری اکوسیستم مرتبط با اوراکل که در این راه از سیستم موافقت نامه سطح خدمات استفاده خواهد شد. این بخش از پروژهٔ وینک، برای بهبود زندگی روزمره ارزش قابل توجهی دارد.

  • فاز سوم

طراحی بهترین سیستم ضدتقلب و همچنین سیستم انتقال ایمن از دیگر اهداف پروژه این ارز دیجیتال است که تأثیر بسزایی در قیمت وینک خواهد داشت. برای این‌که در این خصوص اطلاعات جامع‌تری به‌دست آورید، کافی است که به سایت اصلی این ارز مراجعه کنید.

  • فاز چهارم

ایجاد یک پلتفرم منطقی به جهت تحقق اهداف در نظر گرفته‌ شده‌ تا خدمات مورداعتمادی که بر بستر ترون به تریدرها داده شده‌است، عملی شود تا درنهایت، به بهبود زندگی افراد کمک کرده باشد.

مهم‌ترین دلیل رشد قیمت وینک

دو موضوع بسیار مهم سبب شده‌است تا قیمت این ارز از همان ابتدا که وارد بازار کریپتو کرانسی شده‌است، رفته‌رفته بیشتر شود که مهم‌ترین آن، به‌کارگیری از ارز wink در بستر ترون بوده‌است. ضمناً با توجه به این‌که بازی‌های این ارز مبتنی‌بر شبکهٔ بلاکچین ترون است، برای بسیاری از کاربران جذاب به نظر می‌رسد که درواقع این موضوع سبب افزایش قیمت ارز شده‌است. از طرفی استفاده از این ارز در کارمزدهای تراکنش شبکهٔ اتریوم باعث افزایشی‌شدن قیمت وینک شده‌است. این بدان معناست افرادی که از بازی‌های شبکهٔ اتریوم استفاده می‌کنند، باید کارمزدهای بیشتری پرداخت کنند که با روی کار آمدن ارز wink، امکان پرداخت کارمزدهای پایین‌تر نیز فراهم شده‌است که این موضوع خرید ارز و افزایش قیمت آن را درپی داشته است، لذا اگر در آینده نیز چنین برنامه‌هایی برای ارز وینک اجرا شود، طبیعتاً شاهد قیمت‌های غیرقابل تصور برای این ارز خواهیم بود.

ارز دیجیتال وینک

بررسی برخی تحلیل‌ها از روند قیمتی ارز wink

در این بخش قصد داریم به تحلیل بعضی کارشناسان از آینده این ارز اشاره کنیم:

  • شرکت امور مالی گاورمنت کپیتال

این شرکت به افزایشی شدن روند قیمت این ارز خوش‌بین است و عمده دلیل را به مشارکت وینک با سازمان‌های تأثیرگذار مرتبط دانسته است. همچنین از نظر کوین پیدیا، این ارز دارای پایگاه پشتیبانی بسیار قوی در حوزهٔ گیمینگ است که می‌تواند رشد قیمتی مناسبی را برای این ارز به ثبت برساند. این شرکت اعتقاد دارد که در پایان سال 2025، قیمت هر ارز wink حداقل 0.0073 دلار است.

  • پلتفرم والت اینوستر

این پلتفرم برای تعیین قیمت این ارز از یک الگوریتم استفاده کرده‌است که نتیجهٔ حاصل‌شده چیزی جز صعود ارز نبوده است. والت اینوستر که در پیش‌بینی ارزهای دیجیتال تخصص دارد، بر این عقیده است که تا پایان سال 2025، حداقل قیمت این ارز 0.003 دلار خواهد بود. البته همان‌طور که می‌دانید، این عدد یک بار لمس شده‌است و اگر وینک مجدداً به این رقم دست یابد، راه صعود بیشتر را هموار کرده‌است.

  • پلتفرم پرایس پریدیکشن

این پلتفرم نیز با توجه به نقشه و اهداف این ارز، روند صعودی را برای wink حدس زده‌است. درواقع پرایس پریدیکشن معتقد است که قیمت وینک تا پایان سال 2025 محدوده 0.005 دلار را لمس کرده و بعدها جهش بسیار بیشتری خواهد داشت. به‌طورکلی این پلتفرم به دلیل این‌که این ارز در بخش بازی بلاکچین حضور دارد، راه هموارتری را برای افزایش قیمت ارز متصور است.

  • کوین پرایس فورکست

از دیگر تحلیل‌های صعودی که برای این ارز در نظر گرفته شده‌است، به‌وسیلهٔ کوین پرایس فورکست انجام شده که درواقع این پلتفرم اعتقاد دارد که در پایان سال 2025 قیمت این ارز حداقل 0.0035 دلار است. این پلتفرم همچنین نظر به صعود بیشتر قیمت وینک دارد. البته به شرط این‌که قیمت 0.0008 دلار در کوتاه مدت لمس شود.

  • تحلیل کلی قیمت آینده‌ٔ ارز وینک

حتماً می‌دانید که wink توکنی پرنوسان بوده‌است و حتی بعضی از کارشناسان این ارز را پرریسک می‌دانند. با این حال می‌توان حدس زد با توجه به برنامه‌هایی که این ارز در نظر گرفته است، به احتمال زیاد در آینده روند بهتری برای قیمت ارز پیش‌بینی می‌شود. البته باید توجه داشت که برای خرید هر ارز دیجیتال، مدیریت سرمایه مسئلهٔ بسیار بااهمیتی است که باید لحاظ شود.

ارز دیجیتال وینک

جمع‌بندی

همهٔ ارزها دیر یا زود روند صعودی به خود می‌بیند و پرواضح است که دربارهٔ خریدوفروش هر ارز بخصوص خرید وینک، باید وضعیت و برنامه‌های پروژه را در نظر داشت. گفتنی است که wink با توجه به سابقهٔ افزایش قیمت مناسب حتی در کوتاه مدت، باز هم ممکن است رشد قیمتی قابل توجهی را تجربه کند. با این حال برای این‌که بتوانید در نقطهٔ درست این ارز را خریداری کنید، به اطلاعات بیشتری نیاز دارید که برای این منظور توصیه می‌کنیم به سایت والکس مراجعه کنید. ضمن این‌که از این صرافی نیز امکان خریدوفروش ارز وینک برای کلیهٔ کاربران مهیاست.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4.5 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت