learndl zhaket triboon mymember webaidin

پایان نامه های بی کیفیت و ضعیف ننویسید !

انجام پایان نامه، نیازمند آموزش تخصصی در هر مرحله از انتخاب موضوع تا جلسه دفاع می باشد. در بسیاری از مواقع دانشجویان به دلیل عدم آگاهی زمان و هزینه خود را صرف پایان نامه هایی بی کیفیت و ضعیف می کنند. در صورتی که مراحل پایان نامه به ترتیب و براساس اصول علمی واقعی جلو برود، دانشجو می تواند در زمان و با هزینه کمتری پایان نامه خود را به خوبی دفاع کند. اما در صورت انجام نادرست مراحل، هم زمان بیشتری صرف خواهد شد و هم هزینه های ناشی از دوباره کاری و اشتباهات ببشتر خواهد شد. از این رو، اگر در مرحله انجام پایان نامه خود هستید، زودتر به فکر انجام درست مراحل پایان نامه باشید.

انتخاب بهترین موضوع پایان نامه

برای انتخاب بهترین موضوع، می بایست حوزه تخصصی عنوان خود را انتخاب کرده و سپس به بررسی و تحلیل مقالات معتبر بپردازید. بدون بررسی و تجزیه و تحلیل، شروع به انتخاب موضوع نکنید. زودتر شروع کردن پایان نامه به منزله ی زودتر تمام شدن آن نخواهد بود. اگر موضوعی به درستی انتخاب نشود، در ادامه مراحل، نیازمند صرف زمان و هزینه چندین برابر خواهیم بود . عنوان پایان نامه، در حقیقت نقش فونداسیون یک ساختمان را ایفاء می کند و در صورت عدم انتخاب مناسب آن، تمام مراحل دیگر تحت تأثیر این اشتباه قرار خواهد گرفت. در ادامه برای آموزش و آگاهی بیشتر برای مشاوره یا برون سپاری درست پایان نامه به دیگران می توانید به سایت مهرداد سیویل رجوع نمایید و از آموزش های این سایت استفاده کنید.

پایان نامه های بی کیفیت و ضعیف ننویسید !

انجام بهترین پروپوزال

بعد از انتخاب موضوع، نوبت به نوشتن پروپوزال می رسد. در این بخش طرح پیشنهادی برای آنچه قرار است در ادامه فصل های پایان نامه انجام شود به عنوان فرمی کلی، برای اساتید و داوران تهیه می شود. این بخش در صورتی که با کیفیت انجام شود می تواند به عنوان همان فصل اول پایان نامه نیز استفاده گردد. هر یک از بخش های پروپوزال نیز باید براساس اصول علمی نوشته شود در غیر این صورت توسط استاد راهنما و سپس داوران هیئت علمی دانشگاه رد می شود. اصلاحیه های انجام شده برای پروپوزال می تواند به صورت اصلاحیه های علمی یا اصلاحیه های نگارشی یا پیشنهادهایی برای بهتر شده مراحل باشد. بعد از انجام اصلاحیه ها، مجدد پروپوزال ارسال و در صورت عدم مشکل، تصویب می گردد. برای انجام بهترین پروپوزال، می بایست علاوه بر رعایت اصول علمی در هر بخش، از مقالات معتبر و با کیفیت مرتبط به موضوع اصلی استفاده گردد.

پایان نامه های بی کیفیت و ضعیف ننویسید !

انجام بهترین پایان نامه

بعد از تصویب پروپوزال،انجام فصل های پایان نامه تحت نظارت مستقیم استاد راهنما، می بایست انجام شود. فصل ها می بایست به صورت گام به گام به استاد راهنما ارائه شود. در صورت اصلاحیه و پیشنهادها، دانشجو موارد را اعمال و سپس ادامه فصل ها انجام می شود. هر یک از فصل های پایان نامه دارای اصولی علمی منحصر به فردی می باشد. اغلب پایان نامه ها، دارای 5 فصل کلی شامل فصل اول(کلیات پژوهش)، فصل دوم(پیشینه تحقیق)، فصل سوم(روش تحقیق)، فصل چهارم(تجزیه و تحلیل داده ها) و سپس در فصل پنجم، نتیجه گیری نهایی و ارائه پیشنهادهایی کاربردی برای پژوهش های آینده انجام می گردد.پیوستگی فصل ها، دارای بیشترین میزان اهمیت می باشد. به طور مثال، آنچه در پروپوزال و فصل اول ارائه شده است، می بایست در ادامه نگارش فصل های پایان نامه، پیاده سازی و اجرا گردد.

پایان نامه های بی کیفیت و ضعیف ننویسید !

در ادامه نکات مهم و ضروری برای انجام درست فصل های پایان نامه برای شما ارائه شده است:

نکات مهم فصل اول

اکثر مطالب این فصل، شبیه به مطالب پروپوزال خواهد بود. کلیات مهم وضروری پایان نامه، می بایست در این قسمت برای خوانندگان ارائه گردد.

نکات مهم فصل دوم

در این بخش پیشینه یا ادبیات مقالات بررسی می شود. داشتن رفرنس دهی مناسب، دارای بالاترین ارزش در این فصل می باشد.مطالب و تیترهای این فصل براساس هدف اصلی پایان نامه، انجام می گردد. استفاده از مقالات متعدد و جدید معتبر، یکی دیگر از فاکتورهای مهم در این فصل می باشد.

نکات مهم فصل سوم

در این فصل، روش تحقیق به صورت مرحله به مرحله، توضیح داده می شود. عنوان تیترهای این فصل براساس نوع روش تحقیق انتخابی در پروپوزال،برای هر پایان نامه متفاوت خواهد بود. روش تحقیق انتخابی، می بایست از روش تحقیق های مشخص و تأیید شده علمی باشد. جمع آوری داده ها و ابزار آن و نرم افزار مشخص شده در این قسمت، مشخص می گردد. انتخاب درست روش تحقیق، از فاکتورهای مهم جهت دستیابی به هدف اصلی مشخص شده در پروپوزال و عنوان پایان نامه؛ خواهد بود. در صورت اشتباه انتخاب کردن موضوع، تغییر روش تحقیق معطوف به نظر استاد راهنما و پذیرش اشتباه بزرگ خواهد بود و انجام و ادامه دادن روش تحقیق نادرست نیز یکی از بزرگترین مشکلات و ایراداتی است که در صورت عدم تأیید آن در جلسه دفاع، نیازمند تغییر سه فصل خواهید شد. از این رو، قبل از انتخاب روش تحقیق، سعی کنید، در مورد آن روش، تحقیق نمایید.

نکات مهم فصل چهارم

در این فصل، داده های جمع آوری شده در فصل سوم، وارد نرم افزار می گردد و سپس تجزیه و تحلیل داده ها انجام می شود. کپی برداری و داده سازی در این فصل به منزله ی رد کل فصل های پایان نامه می باشد. آنچه در این فصل انجام می گردد، مختص به تجزیه و تحلیل محقق خواهد بود و امکان استفاده از نتایج و داده های دیگران، نمی باشد(مگر برای پایان نامه های با روش تحقیق های کتابخانه ای).

پایان نامه های بی کیفیت و ضعیف ننویسید !

انجام پاورپوینت جلسه دفاع پایان نامه

آخرین و مهم ترین بخش پایان نامه؛ ارائه دانشجو در جلسه دفاع است. برای انجام عالی جلسه دفاع، می بایست مهارت هایی را آموزش ببینید. 2 عامل تعیین کننده یک جلسه دفاع تخصصی، تهیه پاورپوینت تخصصی و نحوه ارائه مطالب علمی برای متقاعدسازی اساتید خواهد بود. این دو عامل، در حقیقت مکمل یکدیگر خواهند بود و در صورتی که یکی از این موارد به درستی انجام نشود، ارائه شما حرفه ای نخواهد شد. در ادامه مهارت های مورد نیاز برای انجام جلسه دفاع به شما آموزش داده شده است:

نحوه ساخت پاورپوینت جلسه دفاع پایان نامه

طراحی اسلایدهای پاورپوینت

تعیین ترتیب و تعداد اسلایدها براساس مراحل کلی پایان نامه

آموزش نحوه سخنرانی علمی برای اساتید

آموزش نحوه پاسخ دهی به سؤالات علمی داوران

آموزش های تخصصی پایان نامه از انتخاب موضوع تا جلسه دفاع

برای آموزش مراحل پایان نامه به صورت کاملا تخصصی می توانیم از دوره های آموزشی پروپوزال، پایان نامه و جلسه دفاع، در سایت مهرداد سیویل استفاده نمایید. حتی اگر به دنبال برون سپاری پایان نامه خود به دیگران هستید، می بایست در نهایت از پایان نامه خود دفاع نمایید. از این رو، دانش و آگاهی از مراحل انجام پایان نامه به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از پایان نامه خود در برابر استاد راهنما و سپس داوران، دفاع نمایید. از طرفی سپردن کار پایان نامه به دیگران بدون آموزش، منجر به طولانی شدن زمان و هزینه های متعدد دوباره کاری می گردد. یکی از موارد مهم جهت جلوگیری از استباهات متداول دانشجویان، استفاده از مشاوره های تخصصی از افرادو محقق های کاربلد می باشد. همچنین، برای مشاوره و انجام تخصصی پایان نامه؛ می توانید با شماره ارتباطی مهندس مهرداد حمصیان در تلگرام یا واتس آپ در ارتباط باشید(شماره ارتباطی ایشان:09133862776)

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت