learndl zhaket triboon

ویو اینستاگرام چیست؟ | آشنایی با ویو اینستاگرام

همه چیز درباره ویو اینستاگرام

ویو اینستاگرام، نشان می‌دهد که محتوایی که در پیج خود منتشر می‌کنید توسط چه تعداد از فالوورها مشاهده می‌شود. البته آمار View در صفحه‌های عمومی و پیج‌های بیزینس، علاوه بر نشان دادن بازدید فالوورها، تعداد بازدیدهای کسانی که شما را فالو نکرده‌اند را نیز شامل می‌شود.

اهمیت ویو اینستاگرام زمانی مشخص می‌شود که بخواهید با دریافت بازخورد از پست یا استوری‌ها، سلیقه فالوورهای خود را بررسی کنید. با بازخوردهایی که از طرف مخاطبان دریافت می‌شود می‌توان فهمید که مخاطب چه نوع محتوایی را بیشتر دوست دارد.

یکی از این روش‌های دریافت فیدبک، مشاهده تعداد کامنت‌ها، لایک‌ها و ویو پست و استوری است. به طور کلی اصطلاح ویو اینستاگرام یعنی تعداد دفعاتی که فالوورها ویدیویی که در پیج شما منتشر شد را مشاهده می‌کنند.

انواع ویو اینستاگرام

ویو در اینستاگرام در قسمت‌های متفاوت با نام‌های متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه این مطلب انواع ویو در اینستاگرام را بیان می‌کنیم.

1- ویو پست ویدیویی در اینستاگرام (Video Post)

با استفاده از پست ویدیویی کاربران می‌توانند محتوای خود را در قالب ویدیو یک دقیقه‌ایی تا 10 اسلاید منتشر کنند. عبارت Views در چنین پست‌هایی به به تعداد بازدید کنندگان از این ویدیو اشاره می‌کند. افزایش ویو پست چه از طریق روش‌های رایگان و چه از طریق خرید بازدید اینستاگرام در رشد پیج شما موثر است.

2- ویو ریلز اینستاگرام (Reels Post)

قابلیت ریلز، با ایجاد ویدیوهای کوتاه، جذاب و سرگرم کننده به شما در تبلیغ برند، جذب فالوور و تعامل بیشتر با دوستانتان کمک می‌کند. امکان ضبط ویدئوهای ۱۵ ثانیه‌ای تا ۹۰ ثانیه‌ای با استفاده از موزیک‌های ترندو ابزارهای خلاقانه در ریلز فراهم شده است.

Reels در اینستاگرام مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است و اکثر کاربران به دنبال روشی برای افزایش بازدید ریلزهای خود هستند. یکی از روش‌های افزایش ویو ریلز، خرید بازدید ریلز اینستاگرام است. در پست ریلز، تعداد ویو و لایک بالا می‌تواند نشان دهنده محبوبیت شما باشد و می‌تواند در مسیر ورود به اکسپلور نیز کمک حالتان باشد.

3- ویو استوری (Story)

استوری‌ها اطلاع ‌رسانی‌‌های کوتاه‌ مدتی هستند که بعد از 24 ساعت از بین می‌روند. تعداد کاربرانی که استوری شما را مشاهده می‌کنند به صورت یک عدد برای شما نمایش داده می‌شود که به آن ویو استوری اینستاگرام می‌گویند. هرچه تعداد استوری پیج شما بیشتر باشد به مرور زمان سبب افزایش ویو استوری شما نیز می‌شود.

خرید ویو استوری اینستاگرام یکی از روش‌های سریع و مطمئن است که با استفاده از آن می‌توانید به تعداد بازدید استوری دلخواه خود دست یابید. استوری‌ها برای بسیاری از پیج‌ها بسیار با اهمیت هستند به طوری که آن‌ها بیشتر تمرکز خود را روی ساخت استوری‌های متنوع و جذاب در اینستاگرام گذاشته‌اند.

روش‌های افزایش ویو اینستاگرام

هدف نهایی اکثر پیج‌های اینستاگرام، افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام است. چه پیج شما کاری باشد چه مرتبط با اشتراک روزمرگی‌ها، عوامل زیادی می‌تواند در جذب فالوور به شما کمک کند که یکی از مهم‌ترین آن، جذب فالوور از طریق افزایش ویو اینستاگرام است.

 روش‌های رایگان افزایش ویو اینستاگرام

شما به هر روشی باید تلاش کنید بازدیدهای خود را افزایش دهید، چه از طریق روش‌های ارگانیک (رایگان) و چه از طریق خرید بازدید اینستاگرام، در ادامه هر دو روش را شرح می‌دهیم.

روش‌های رایگان برای افزایش بازدید اینستاگرام

ایجاد محتوای متناسب با سلیقه مخاطبان در پست و استوری

مخاطبان شما همیشه به دلیل موضوع پیج‌تان، شما را فالو می‌کنند، بنابراین محتوایی تولید کنید که فالوورهایتان علاقه بیشتری به دیدن آن دارند. در صورتی که محتوای مورد علاقه آن‌ها را به اشتراک بگذارید تعداد لایک، کامنت و اشتراک‌گذاری آن بیشتر می‌شود و سبب افزایش بازدید اینستاگرام به صورت ارگانیک می‌شود.

تگ کردن موقعیت مکانی در پست و استوری

یکی از راهکارهای موثر در افزایش ویو اینستاگرام، تگ کردن موقعیت مکانی است. با استفاده از لوکیشن اینستاگرام و درج موقعیت مکانی در پست و استوری، علاوه بر بازدید فالوورها، تعدادی ویو هم از طرف افرادی که در اطراف شما هستند یا آن موقعیت مکانی را جستجو می‌کنند دریافت می‌کنید.

استفاده از هشتگ‌ها برای بالا بردن ویو اینستاگرام

استفاده از هشتگ‌های مرتبط می‌تواند به افزایش بازدید پست و استوری‌های اینستاگرام شما کمک کند. بسیاری از پست‌ها از طریق سرچ همین هشتگ‌ها توسط افرادی که به دنبال چنین موضوعاتی هستند مشاهده می‌شوند. با مشاهده پست‌ها از طریق هشتگ، فالوورها نیز به صورت ارگانیک افزایش می‌یابد و نیاز به خرید فالوور اینستاگرام کمتر می‌شود.

استفاده از نظر سنجی در استوری‌ها

گرفتن نظر فالوورها به شما کمک می‌کند محتوای مناسب با سلیقه آن‌ها منتشر کنید به همین دلیل استفاده از نظرسنجی به افزایش ویو اینستاگرام شما کمک می‌کند. در پیج‌های عمومی حتی افرادی که پیج شما را فالو نمی‌کنند نیز می‌توانند در نظر سنجی شرکت کنند و تعامل پیج شما با این کار افزایش پیدا می‌کند.

نوشتن کپشن جذاب و حرفه‌ای برای افزایش ویو اینستاگرام

کپشن اینستاگرام یک متن نوشتاری به همراه ایموجی و هشتگ، درباره‌ی یک تصویر یا ویدیو در اینستاگرام است. هنگامی که یک کاربر اینستاگرام در هر ساعتی از شبانه روز وارد این شبکه‌ اجتماعی می‎شود با انبوهی از پست‎ها روبرو می‌شود که با نگاهی گذرا از آن‌ها رد می‌شود.

مهم‎‌ترین عاملی که سبب می‎شود توجه آن‎ها به سوی یک پست جذب شود کپشن آن است. بخش قابل توجهی از مردم تنها با دیدن کپشن تصمیم می‎گیرند که ویدئو را به صورت کامل تماشا کنند یا خیر. بنابراین نوشتن کپشن جذاب در افزایش ویو پست اینستاگرام تاثیر بسزایی دارد.

داشتن تقویم تولید محتوا و برنامه ریزی برای انتشار پست‌ و  در اینستاگرام

گذاشتن پست و استوری به صورت نامنظم و با فاصله زیاد، سبب ریزش فالوورهای شما و کاهش بازدید پیج می‌شود. بنابراین یک تقویم محتوایی برای گذاشتن پست و استوری در اینستاگرام و برنامه ریزی درست برای انتشار ان‌ها در زمان مناسب باعث افزایش بازدید پست‌های اینستاگرام می‌شود.

خرید ویو اینستاگرام برای افزایش بازدید استوری و پست

استفاده از روش‌های رایگان برای افزایش ویو می‌تواند روشی موثر برای بالابردن تعداد بازدید‌های پست و استوری باشد. تنها مشکلی که این روش‌ها دارد این است که باید زمان زیادی را صرف آن کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

با توجه به اهمیت داشتن ویو بالا در اینستاگرام، افراد به دنبال روش‌هایی ارزان و سریع برای افزایش تعداد بازدیدها هستند که از طریق خرید ویو می‌توانند به هدف خود برسند.

خرید بازدید اینستاگرام

در سایت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه‌های اجتماعی معتبری مانند دکتر مجیک خدمات مختلفی برای افزایش ویو پست، استوری و ریلز‌ها که نوعی پست ویدیویی هستند ارائه می‌شود. با استفاده از این روش‌ها با پرداخت هزینه اندک می‌توانید به حداکثر رشد در صفحه اینستاگرام خود دست یابید. در سایت دکتر مجیک خدمات با کیفیت زیادی مانند خرید ویو استوری ارزان و خرید بازدید استوری ایرانی و خدمات دیگر با بالترین کیفیت ارائه می‌شود.

سخن پایانی

ویو اینستاگرام نشان می‌دهد که چه تعداد کاربر، پست و استوری شما را مشاهده کرده‌اند. اگر می‌خواهید تعداد بازدید ویدیو اینستاگرام خود را افزایش دهید، دو روش رایگان و غیر رایگان پیش روی شما وجود دارد. روش‌های رایگان شامل ایجاد محتوای متناسب با سلیقه مخاطبان، استفاده درست از هشتگ‌ها، داشتن تقویم تولید محتوا و موارد دیگر است. با استفاده از روش‌های ارگانیک و رایگان می‌توان با صرف زمان به نتیجه مطلوب رسید.

اما زمانی که دنبال افزایش فوری ویو اینستاگرام باشید، سایت‌های معتبر زیادی در زمینه خرید ویو اینستا ارزان مشغول فعالیت هستند. با استفاده از این خدمات غیر رایگان در کنار روش‌های رایگان مسیر رسیدن به موفقیت در اینستاگرام کوتا‌ه‌تر می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت