learndl zhaket triboon

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی به کسی گفته میشود که با توجه به تجربیات و تخصصی که در این زمینه دارد میتواند شما را به درستی راهنمایی کرده و در دادگاه از شما دفاع کند.

بهترین وکیل ملکی در تهران

بحث املاک همیشه یکی از شلوغ ترین و پر اختلاف ترین موضوعات حقوقی است که افراد زیادی بابت این موضوع درگیر شکایات ملکی میشوند تا بتوانند حق و حقوق خود را به درستی مطالبه کنند،در اینجا شما نیاز دارید که از بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید تا شما را به درستی راهنمایی کرده و بتواند در دادگاه به گونه ای از شما دفاع کند که به حق و حقوق خود به طور کامل دست پیدا کنید.

مریم نصراللهی به عنوان بهترین وکیل ملکی در تهران با تخصص و موفقیت های بسیاری که در زمینه پرونده های ملکی دارد میتواند به شما کمک کند تا به حق و حقوق خود دست پیدا کنید.

مشاوره حقوقی ملکی تلفنی

در بسیاری از مواقع که میخواهید مشاوره حقوقی ملکی خود را به صورت تلفنی دریافت کنید وکیل مریم نصراللهی میتواند با مشاوره تلفنی شما را به صورت کامل راهنمایی کند اما در مواقعی که پرونده شما پیچیده است وبه تنهایی نمیتوانید از خود دفاع کنید بایستی با وجود یک وکیل در کنار خود به مطالبه حق و حقوق خود بپردازید.

ورود به پرونده های ملکی نیازمند علم و تجربه عملی دارد و تنها کسی میتواند به شما مشاوره و راهنمایی درست بدهد که به اندازه کافی در زمینه ملکی تجربه کسب کرده باشد بنابراین اگر حس میکند به مشاوره ملکی نیاز دارید و میخواهید کسی شما را به درستی راهنمایی کنید وکیل مریم نصراللهی در کنار شماست تا به شما بگوید چگونه حقوق ملکی  خود را مطالبه کنید تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

هنگام دریافت مشاوره حقوقی چه نکاتی رو رعایت کنم؟

1- نکته اول اینکه اگر هر پیش فرض ذهنی در رابطه با سن و جنسیت و تاثیرش بر مشاوره حقوقی دارید را فراموش کنید. جنسیت یا سن لزوما تاثیری در کیفیت مشاوره حقوقی ندارند. گاهی اوقات یک مشاوره حقوقی از یک مشاور جوان در یک موضوع مشخص برای شما بهره وری بیشتری به همراه دارد. سعی کنید بیشتر از سابقه ی فردی که از او مشاوره حقوقی دریافت می‌کنید مطلع باشید تا سن و سال .

2- اگر می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که مشاوره حقوقی دریافتی کیفیات لازمه رو دارا هست توجه کنید که از فردی مشاوره دریافت کنید که جز وکلای پایه یک دادگستری یا کارآموز وکالت باشد. کارشناس حقوقی ممکن است در بعضی موضوعات پاسخگوی شما باشد اما توجه کنید که مشاوره حقوقی دریافتی از سوی وکلای متخصص از لحاظ کیفی احتمالا بهتر از مشاوره حقوقی دریافتی از سوی غیر وکلا خواهد بود.

3- برای دریافت مشاوره حقوقی به تبلیغات اکتفا نکنید. سعی کنید با بررسی سوابق فرد، مطالعه رزومه و همچنین مشاهده نظرات کاربران دیگری که از این فرد مشاوره حقوقی دریافت کردند به یک تصویر کلی برسید.

4- از مشاوره حقوقی تخصصی استفاده کنید و سعی کنید فردی رو انتخاب کنید که در حوزه‌ی موضوع مشاوره حقوقی تخصص و دانش لازم را دارا هست. متاسفانه در بسیاری از وبسایت‌ها و موسسات مشاهده می شود که مشاور امکان ارائه مشاوره حقوقی در تمام موضوعات را دارد.

5- پیش از دریافت مشاوره حقوقی با مقایسه تخصص و نرخ حق‌المشاوره، مشاور حقوقی مورد نظر خود را پیدا کنید.

6- در صورتی که اسناد و مدارکی دارید، پیش از دریافت مشاوره حقوقی آن را به اطلاع ارائه کننده برسانید. مخصوصا این روزها که با شیوع کرونا مصادف گردیده است، در صورتی که قصد دریافت مشاوره حقوقی به صورت غیرحضوری را دارید اطمینان حاصل نمایید که راه ارتباطی درست و امن بین شما و ارائه کننده مشاوره حقوقی وجود دارد تا وی بتواند پیش از ارائه مشاوره به شما، اسناد را مطالعه کرده و بر اساس آن شما را راهنمایی کند.

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی ملکی تلفنی و آنلاین

مزایای زیادی را برای استفاده از مشاوره حقوقی قبل از هرگونه طرح دعوا میتوان نام برد :از جمله اینکه پس از دریافت مشاوره از وکیل ملکی میتواندی با آگهی کامل به طرح دعوا بپردازید زیرا با انتخاب درست مسیر خود برای اعاده حقوق خود پس از دریافت مشاوره ملکی میتوانید این مسیر مشکل را برای خود به صورت هموار طی کنید و علاوه برآن با شناخت قانون و حق و حقوق خود پس از مشاوره ملکی یاد خواهید گرفت که چگونه از حق خود دفاع کنید زیرا یک وکیل خوب و کاربلد که تجربه ی بالایی را در این زمینه دارد میتواند شما را از صفر تا صد این مسیر آگاه کند و با دید بهتری مسیر پرونده را طی کنید و همین باعث آرامش خیال و کاهش تنش هایی میشود که ممکن است فشار عصبی و روحی بالایی را برای شما به بار بیاورد.همچنین پس از دریافت مشاوره ملکی تلفنی وکیل ملکی با در اختیار گذاشتن اطلاعات لازم باعث خواهد شد که شما از مشاوره و دخالت بیجای اطرافیان دوری کنید و همین باعث میشود که مسیر درستی را تا رسیدن به نتیجه مثبت طی کنید.

مشاوره حقوقی با وکیل ملکی

امروزه باتوجه به دعاوی مختلف ملکی که ما بین شرکت‌های خصوصی و دولتی و همچنین بین اشخاص حقیقی به وجود می آید نیاز هست که حتما با مشاوره حقوقی با وکیل تخصصی ملک ، درست ترین انتخاب ها را پیش روی خود قرار دهیم.

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی بر اساس نوع به وجود آمدن آنها به چند دسته تقسیم میشوند که در زیر از آنها نام برده ایم:

 • دعاوی ملکی کیفری
 • دعاوی ملکی حقوقی
 • دعاوی ملکی ثبتی

که قبیل از دعاوی مختص اموال غیرمنقول میباشند از قبیل : املاک، زمین،آپارتمان که بایستی بدانیم رسیدگی به هر کدام از آنها تنها از عهده یک وکیل ملکی متخصص و کاربلد بر می آید.

دعاوی ملکی کیفری

این دعاوی در دادسراها و دادگاه‌های کیفری محل ملک مورد رسیدگی و پیگیری قرار می‌گیرند:

 • خیانت در امانت در خصوص املاک
 • دعوای مربوط به جعل اسناد ملکی با هدف کلاهبرداری
 • تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون اخذ مجوز از واحدهای اداری و قضایی واجد صلاحیت
 • دعوای مربوط به ارتکاب جرم کلاهبرداری در حوزه معاملات املاک

دعاوی ملکی حقوقی

دعاوی ملکی حقوقی در دادگاه‌های حقوقی رسیدگی می‌شوند که مهم‌ترین آنها عبارتند از :

 • الزام به تنظیم سند رسمی ملک
 • تایید و اثبات وقوع بیع
 • الزام به تحویل ملک
 • دعوای خلع ید
 • درخواست بطلان معامله‌ی فضولی
 • تایید فسخ قرارداد
 • الزام مالک به ارائه اصل سند مالکیت
 • ابطال سند رهنی

دعاوی ملکی ثبتی:

 • درخواست اصلاح اسناد
 • درخواست افراز و تفکیک املاک مشاعی
 • کلیه اختلافات و اشتباهات مربوط به امور ثبت اسناد و املاک
 • دعاوی مرتبط با اشتباهات ثبتی

بهترین وکیل ملکی تهران

بهترین وکیل ملکی تهران

برای اینکه یک وکیل در تهران ،بهترین وکیل ملکی محسوب شود بایستی در پروند های ملکی زیادی موفقیت کسب کرده باشد و در ضمن تلاش روز افزون آیتم های زیادی را رعایت نماید و بتواند با تسلط کامل بر امور ملکی از موکل خود دفاع کند،بنابراین بایستی بر موارد زیر به صورت کامل تسلط داشته باشد :

 • تسلط بر آیین دادرسی مدنی
 • تسلط بر قوانین موضوعه از جمله قانون مدنی
 • تسلط کامل بر قوانین ثبتی
 • مطالعه آرای وحدت رویه و نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه
 • بررسی و مطالعه رویه قضایی پرونده مربوطه می باشد .

اگر در مورد استخدام یک وکیل در پرونده خود مشکل دارید، چرا برای اینکه ببینید کجا ایستاده اید، مشاوره دریافت نکنید؟ همین حالا میتوانید با ما تماس بگیرید تا با توجه به تجربیات مریم نصراللهی بهترین مشاوره و راهنمایی در زمینه مشاوره وکیل ملکی ، مشاوره حقوقی ملکی تلفنی و آنلاین , وکیل امور ثبتی , را دریافت نمایید .

را دریافت کنید .

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4.5 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت