learndl zhaket triboon

نیاز به جوشکاری سیار و آهنگری سیار داری؟ | پس با ما بیا

جوشکاری سیار از جمله مشاغل پر کاربرد و ضروری در عصر حاضر به شمار می رود. بطور کلی جوشکاری صنعت اتصال دو فلز به یکدیگر توسط مواد پرکننده یا با حرارت را گویند. در جوشکاری از هیچ گونه فشار یا ضربه ای برای اتصال دو شی به استفاده نمی شود.  انجام جوشکاری و آهنگری تخصص هر کسی نیست و باید افرادی که این شغل را انتخاب می کنند دارای دانش، مهارت و تجربه کافی در این زمینه باشند. در این مقاله قصد معرفی مجموعه تهران ولدر را به شما داریم این مجموعه یک جوشکاری سیار در تهران می باشد.

جوشکاری سیار و آهنگری سیار

معرفی مجموعه جوشکاری سیار تهران ولدر

جوشکاری سیار تهران ولدر یک مجموعه خدماتی آهنگری و جوشکاری سیار است که خدمات متنوع و با کیفیتی را در سطح شهر تهران به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت دارای سایت اطلاع رسانی و ثبت سفارش است و توانسته تا حد قابل قبولی رضایت مشتریان خود را کسب نماید. از طریق تماس با پشتیبانی سایت تهران ولدر می توانید در اسرع وقت درخواست متخصص آهنگری سیار در محل یا جوشکاری سیار در تهران بدهید.

بطور کلی خدماتی که توسط سایت تهران ولدر ارائه می شود شامل مواردی مانند نصب انواع نرده، پل، سایبان، سقف و حفاظ آهنی، نصب در و پنجره فلزی، ساخت و نصب درب آکاردئون، ساخت و نصب آلاچیق، پل آهنی، ساخت زیرکولری و سایبان کولر، ساخت و نصب باربیکیو،‌ ساخت و نصب انواع حفاظ از جمله حفاظ شاخ گوزنی و … می باشد.

 

متخصصان جوشکاری سیار در تهران چه ویژگی هایی دارند؟

فردی که کار جوشکاری سیار را انجام می دهد؛ متخصصی دوره دیده و با تجربه است و از تمام اصول شغل جوشکاری آگاه می باشد. از این رو می توانید براحتی به او اعتماد کرده و جوشکاری وسایل خود را به وی بسپارید. ابزار آهنگری سیار سبک و قابل حمل هستند بنابراین فرد جوشکار براحتی آن ها را جابه جا کرده و به محل مورد نظر می رود. هر چه فرد جوشکار حرفه ای تر بوده و ابزارها و تجهیزات لازم آهنگری و جوشکاری را در دسترس داشته باشد؛ می تواند خدمات با کیفیت تری ارائه دهد.

هزینه جوشکاری و آهنگری سیار در تهران چقدر است؟

برای تعیین هزینه جوشکاری و آهنگری سیار باید فاکتورهای مختلفی را به اضافه هزینه دستمزد متخصص، مدنظر قرار داد. بسته به نوع کاری که انجام می شود قیمت جوشکاری می تواند متفاوت باشد. برای مثال کارهای پروژه ای و کارهای خرده کاری جوشکاری سیار دارای هزینه های متفاوتی هستند. طبق یک برآورد هزینه جوشکاری به مواردی زیر بستگی دارد.

 • نوع متریال بکار گرفته شده
 • میزان حجم کار جوشکاری در محل
 • زمان صرف شده برای اجرای جوشکاری که بیشترین تاثیر بر قیمت نهایی را دارد
 • مواد و نیروی انسانی
 • هزینه ی الکترودها
 • فاصله محل
 • نوع کار (طراحی، خرده کاری، ساخت)
 • شرایط جوی و آب و هوایی

 

نکات ایمنی لازم جهت جوشکاری و آهنگری سیار

جوشکاری سیار و آهنگری سیار

یک شخصی که شغل جوشکاری  و آهنگری سیار را دارد باید تمام استانداردها و نکات ایمنی مربوط به آهنگری را رعایت کند. متخصصان آهنگری سیار در تهران با رعایت نکات ایمنی در حین جوشکاری در کنار ارائه خدمات با کیفیت توانسته اند رضایت مشتریان را از تمام لحاظ جلب نمایند. از آنجایی که هر شغلی خطرات خاصی دارد، جوشکاری و آهنگری نیز از این مسئله مستثنی نیستند. برای انجام جوشکاری سیار حتما باید نکات ایمنی را که در ادامه مقاله به آن ها اشاره می شود، رعایت کنید.

 

هر متخصص آهنگری و جوشکاری سیار در تهران و دیگر شهر ها باید قبل از شروع به کار به منظور کاهش خطر حین انجام کار دو نکته مهم را مدنظر قرار دهد. نخست اینکه پیش از شروع جوشکاری محل کار خود را کاملا بررسی کرده و مواد اشتعال پذیر را از محل جوشکاری دور  نمایند. نکته دیگر برای کاهش خطرات احتمالی از یک کپسول آتش نشانی کلاس ABC نیز استفاده کنند. در ادامه به مهم ترین اصول ایمنی کار که باید در جوشکاری و آهنگری رعایت شود؛ می پردازیم.

1.استفاده از عینک جوشکاری

یکی از مهم ترین ابزارهای ایمنی هنگام آهنگری و جوشکاری استفاده از عینک مخصوص جوشکاری است. چشم ها اعضای بسیار حساسی هستند و در صورت برخورد نور زیاد جوشکاری و یا پرتاب شدن برده های آهن در چشم، آسیب جدی ای می بینند.

2. استفاده از دستکش

به منظور جلوگیری از سوختی دست و افزایش دقت کار هنگام جوشکاری استفاده از دستکش توصیه می شود.

3. استفاده از لباس مخصوص جوشکاری

برای هر شغلی لباس مخصوص همان شغل باید استفاده شود؛ در جوشکاری نیز شخص جوشکار باید لباس مخصوص به این کار را بپوشد. این لباس هم نشان می دهد که شما چه شغلی دارید و هم اینکه از آسیب رسیدن به لباس های دیگر تان جلوگیری می کند.

4. استفاده از دستگاه ها و تجهیزات استاندارد

هر چه برای کار جوشکاری از تجهیزات و ابزارهای جدیدتر و با استاندارد بالایی استفاده شود، روی میزان کیفیت کار و زمان تاثیر مثبت تری دارد.

موارد استفاده از جوشکاری سیار در تهران چیست؟

جوشکاری نه تنها در کارهای ساختمانی بلکه در بسیاری از صنایع مهم کاربردهای قابل توجهی دارد. در اینجا ما به معرفی سه صنعت مهم که در آن ها از آهنگری و جوشکاری استفاده می شود می پردازیم.

1.کاربرد جوشکاری در اتومبیل سازی

در صنعت اتومیبل سازی نقش جوشکاری بسیار پر رنگ است. هر چند تکنولوژی تا حد زیادی پیشرفت کرده و انتظار می رود که روش جدیدی جایگزین جوشکاری شود؛ اما تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده است. در ساخت وسایل نقلیه همانند موتور و ماشین جوشکاری کار اصلی به شمار می رود و بدون انجام جوشکاری بر روی قطعات ساخت اتومیبل غیر ممکن می باشد. یکی از بهترین روش های جوشکاری برای اتصال سخت و محکم فلزات، جوشکاری MIGمی باشد.

2.کاربرد جوشکاری در کارهای زیرساختی

یکی دیگر از موارد کاربرد جوشکاری در صنعت ساخت و زیر ساخت است. از آنجایی که در این صنعت از استیل استفاده می شود، مناسب ترین نوع جوشکاری برای آن جوشکاری میگ می باشد. زیرا این نوع جوشکاری برای کار روی فلزات غیر آهنی مقل آلومینیوم استفاده می شود.

3. کاربرد جوشکاری در صنایع مربوط به هوا و فضا

نقش جوشکاری و آهنگری همانند نقش آن در صنعت اتومبیل سازی غیرقابل انکار می باشد. در صنعت هوا فضا از جوشکاری برای ساخت و تعمیر هواپیما و قطعات آن استفاده می شود.

انواع آهنگری سیار و مزایا آهنگری سیار در تهران

انواع آهنگری سیار در تهران شامل شامل آهنگری سرد، آهنگری گرم و آهنگری داغ می باشد. این آهنگری ها کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارند. انواع آهنگری از لحاظ نوع قالب نیز به دو دسته قالب باز و قالب بسته تقسیم می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع آهنگری سیار و کاربرد آن می توانید با مشاوران سایت جوشکاری سیار تهران ولدر تماس حاصل فرمایید.

تفاوت آهنگری با ریخته گری و ماشین کاری چیست؟

در مقایسه با سایر روش های جوشکاری، آهنگری سیار دارای ویژگی های منحصربفردی است. در ادامه تفاوت آهنگری سیار را با مشاغلی مانند ریخته گری و ماشین کاری بیان می کنیم. با مقایسه آهنگری سیار و ریخته گری و ماشین کاری متوجه مزایای آهنگری سیار خواهیم شد.

1.آهنگری در مقابل ریخته گری و جوشکاری

از لحاظ خواص فیزیکی و مکانیکی آهنگری سیار نسبت به ریخته گری و جوشکاری با کیفیت تر می باشد. زیرا در روش آهنگری سیار حفره گازی وجود ندارد؛ که سبب انجام سریع کار می شود.

2.آهنگری در مقابل ماشین کاری

یکی دیگر از مزایای مهم آهنگری سیار این است که در آن از مواد کمتری نسبت به ماشین کاری استفاده می شود. همچنین در آهنگری سیار در مقایسه با ماشین کاری، نسبت استحکام به وزن بالا است و  در برابر ضربه و خستگی نیز آهنگری سیار مقاومت زیادی دارد.

بنابراین می بینیم که در حال حاضر و در زندگی های مدرن امروزه، آهنگری سیار از جایگاه مهمی برخوردار می باشد. از طرفی وجود مشاغل سیار در شهرهای بزرگ یک ضرورت انکار ناپذیر است که مسئولین امر برای تسهیل ایجاد این چنین مشاغلی باید اهتمام ویژه ای داشته باشند.

اهمیت خدمات جوشکاری سیار در تهران

جوشکاری سیار و آهنگری سیار

وجود جوشکاری و آهنگری سیار در تهران بسیار ضروری به نظر می رسد. به دلیل اینکه تهران یک شهر بزرگ با جمعیت بالایی است و نیاز به خدمات سیار در انواع مشاغل احساس می شود. خدمات سایر علاوه بر اینکه در کاهش هزینه های رفت و آمد تاثیر دارد باعث ایجاد شغل برای جوانان جویای کار که توان راه اندازی شغل ثابت را ندارند، می شود. مشاغلی مانند آهنگری سیار در تهران می توانند به صورت 24 ساعته و در هر زمان و مکانی خدمات با کیفیتی را ارائه دهند.

خدمات جوشکاری سیار تهران ولدر

تهران ولدر انواع خدمات را مانند جوشکاری سیار، آهنگری سیار، برشکاری سیار، انواع تعمیرات و نصب در و پنجره را در مکان مورد نظر در مدت زمان کوتاه و با صرف هزینه مناسب توسط متخصصین خود انجام می دهد. دو دسته خدمات جوشکاری ذوبی و غیر ذوبی مربوط به آهنگری و جوشکاری توسط سایت تهران ولدر ارائه می گردد.

1.جوشکاری ذوبی که شامل خدمات

 • جوشکاری با گاز محافظ فعال
 • جوشکاری با گاز محافظ غیر فعال
 • جوشکاری مقاومتی
 • جوشکاری زیر پودری
 • جوشکاری الکترود دستی
 • جوشکاری جوش لیزر و پرتو الکترونی

2.جوشکاری غیر ذوبی که شامل خدمات

 • جوشکاری نفوذی
 • جوشکاری اصطحکاک غشایی
 • جوشکاری اصطحکاکی
 • جوشکاری جوش نوردی
 • جوشکاری انفجاری
 • جوشکاری لوله
 • جوشکاری آرگون
 • جوشکاری استیل

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت