learndl zhaket triboon excoino

چرا باید نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند را انتخاب کرد؟

چرا باید نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند را انتخاب کرد؟

اکثر نرم افزارهای مدیریت مطب دندانپزشکی عملکردهای مشابهی را انجام می‌دهند. آنها به شما اجازه می‌دهند تا اطلاعات بیماران را وارد کرده، قرار ملاقات‌ها را برنامه ریزی کنید و هزینه‌های درمانی را برای آن‌ها مدیریت کنید. بسیاری از نرم افزارهای دندانپزشکی همچنین به بیماران اجازه می‌دهند تا عکس قبل و بعد از درمان خود را مشاهده کنند. اینها معیارهایی هستند که هر نرم افزار دندانپزشکی باید انجام دهد. هنگام انتخاب یک نرم افزار دندانپزشکی، تفاوت‌های ظریف در پشتیبانی، عملکرد و قابلیت استفاده آن چیزی است که یک شرکت نرم افزار دندانپزشکی را از دیگری متمایز می‌کند.

مزایای استفاده از نرم افزار دندانپزشکی لبخند

مزایای استفاده از نرم افزار لبخند

در بازار فعلی، نرم افزار کلینیک دندانپزشکی چندان نرم افزار لوکسی نیست زیرا هر مطب دندانپزشکی مدرن باید نرم افزار دندانپزشکی را نصب کند تا به مدیریت بیماران روزانه خود کمک کند. در ادامه مزایای استفاده از نرم افزار دندانپزشکی را بیان می‌کنیم تا بدانید که چرا این نوع نرم افزار برای هر مطب دندانپزشکی مدرن ضروری است.

پاسخگویی و کمک به مشتریان

یکی از مزایای کار با نرم افزار دندانپزشکی لبخند این است که بیماران و نیازهای آن‌ها در یک مرکز دندانپزشکی را می‌شناسد. با این نرم افزار می‌توان با مشتریان ارتباط برقرار کرده و در مواقع لزوم با ارسال پیامک به آن ها اطلاع رسانی نمود.

راه حل‌های یکپارچه دندانپزشکی

گروه نرم افزاری لبخند یکی از شرکت‌های تولید کننده نرم‌افزار دندانپزشکی است که قابلیت ذخیره مستقیم تصاویر حاصل از نرم‌افزارهای تصویربرداری و سنسورهای دیجیتال اشعه ایکس دارد. استفاده از این نرم افزار به دلیل بهره گیری از ابزارهای مشتری مداری مانند پیامک، سبب افزایش مشارکت بیمار و رشد تعداد مراجعین شده است. علاوه بر این، ابزارهای دیگری مانند اتصال مستقیم به دستگاه POS و مدیریت چک ها همراه با تقسیط سبب شده است فرایند تسویه حساب خدمات دندانپزشکی تسهیل شود

مدیریت بیمه

احتمالاً بیمه چالش‌برانگیزترین بخش در اجرای مطب دندان‌پزشکی شماست. نرم افزار دندانپزشکی لبخند چندین ویژگی کلیدی را به امکانات خود اضافه کرده است که به شما اطلاعاتی را می‌دهد که در هنگام درمان بیمار به راحتی قابل دسترسی باشد تا بدانید چه مقدار پول باید جمع آوری کنید. همچنین، نرم افزار تخصصی دندانپزشکی لبخند دارای بخشی است که می‌توانید پس از انتخاب نام بیمار از هر صفحه‌ای به آن دسترسی داشته باشید و حاوی اطلاعات خلاصه ای از وضعیت بیمار در یک نگاه است. این اطلاعات بیمار شامل سابقه عمل های جراحی و محدودیت‌های پزشکی، وضعیت مالی در مرکز از نظر بدهکاری و بستانکاری، وضعیت بیمه ای و سقف پوشش بیمه و تاریخ آخرین مراجعه می باشد.

نرم افزار دندانپزشکی لبخند

چرا باید نرم افزار دندانپزشکی لبخند را نصب کرد؟

نرم افزار دندانپزشکی می‌تواند بهره وری کلینیک را بهبود بخشد و سودآوری را افزایش دهد. خدمات زیادی در مطب دندانپزشکی وجود دارد که به صورت روزانه انجام می‌شوند مانند حفظ سوابق بیمار، صدور صورت حساب دقیق مشتریان برای خدمات ارائه شده و ارتباط به موقع با بیماران. دریافت نرم افزار دندانپزشکی با ترکیبی از هر یک یا همه موارد فوق، مراقبت دقیق و حرفه‌ای را برای بیماران تضمین می‌کند. اگر بیماران را راضی نگه دارید، آنها اغلب برمی گردند و خدمات انجام شده در کلینیک را با دوستان و اقوام به اشتراک می‌گذارند. به همین دلیل تأثیر مثبتی بر رشد مطب دندانپزشکی خواهد داشت.

یکی دیگر از مزایای اصلی استفاده از نرم افزار مدیریت دندانپزشکی این است که به برنامه ریزی دقیق و منظم فعالیت های یک تیم دندانپزشکی کمک می کند. برنامه ریزی برای ویزیت بیمار، همگام سازی این زمان ها با زمان حضور دندانپزشک و اطمینان از در دسترس بودن دستیار(های) مناسب ممکن است ساده به نظر برسد اما در واقعیت، اگر سیستم مناسبی وجود نداشته باشد که بتواند این الزامات را برآورده کند، می تواند بسیار دلهره آور شود.

هر نرم افزار دندانپزشکی خوب و کارآمدی با یک ابزار یا ماژول زمان بندی برای تعیین وقت ملاقات ارائه می‌شود که می‌تواند باعث بهبود سایر عوامل جانبی شود. برخی از این عوامل شامل مواردی مانند مدت زمان انتظار بیمار برای قرار ملاقات است. چنین سیستمی انعطاف پذیری و کنترل بیشتری در محل کار برای کارکنان فراهم می‌کند. اینها ویژگی هایی هستند که هر کلینیک دندانپزشکی برای رشد و گسترش خود می بایست داشته باشد.

ویژگی های نرم افزار دندانپزشکی لبخند

ویژگی‌های نرم افزار دندانپزشکی

شما به نرم افزاری نیاز دارید که استفاده از آن با آموزش‌های موجود آسان باشد. مهمتر از همه، نرم افزار دندانپزشکی خوب به کارکنان کلینیک کمک می‌کند تا بر اساس سوابق ثبت شده، درمان بیمار را با دقت بیشتری انجام دهند و همچنین نسبت به انتظارات بیمار آگاه‌تر شوند. یک نرم افزار دندانپزشکی خوب با امکان ثبت توضیحات در زمان رزرو وقت ملاقات به مدیریت اطلاع می‌دهد که بیماران در ملاقات بعدی چه انتظاراتی از درمان خود دارند. این جزئیات، نه تنها مدیریت صحیح بیماران را تضمین می‌کند بلکه به تیم‌های دندانپزشکی اجازه می‌دهد تا زمان و منابع خود را با دقت بیشتری برنامه ریزی کنند.

ویژگی‌های مالی

یک مطب دندانپزشکی از لحاظ سودآوری ممکن است با یک شرکت که ارزش دلاری را به سهامداران ارائه می‌کند، برابر نباشد. یکی از بهترین راه‌ها برای سودآوری یک مطب دندان ‌پزشکی این است که کارمندان را با ابزارهای مورد نیاز توانمند کرد تا راهکاری برای دستیابی به اهداف فراهم شود. نرم افزار مدیریت دندانپزشکی در اینجا می تواند مفید باشد زیرا جمع آوری عملکرد هر یک از اعضای تیم نسبتاً ساده تر می شود.

اگر مدیر کلینیک دندانپزشکی با استفاده از گزارش های نرم افزار تخصصی بتواند یک سیستم پاداش منصفانه را ایجاد کند، در آن صورت افراد برتر جوایزی را در قالب مزایای کارکرد و یا کارانه دریافت خواهند کرد و تشویق می‌شوند که سخت‌تر کار کنند. در حالی که افراد با عملکرد پایین تر می‌توانند در زمینه‌هایی که در آن شکست خورده اند، آموزش ببینند و یا اگر سطح ارائه خدمات آنها به رشد کلی کلینیک آسیب می‌رساند، با نیروهای جدیدی جایگزین شوند.

ابزارهای بیمه و خسارت

یکی از خسته کننده ترین و در عین حال مهم‌ترین کارها در مطب دندانپزشکی معمولاً پیگیری هزینه‌های بیمه است. نرم افزار طراحی شده برای مدیریت مطب دندانپزشکان این فرآیند را سریعتر و دقیق‌تر می‌کند. این به این دلیل است که نرم افزار به سادگی سوابق را در قالب یک گزارش تجمیع می کند.

مدیریت پرداختی بیمار

با نرم افزار مدیریت دندانپزشکی قدرتمند، جریان اصلی فرآیند پرداخت و ایمن بودن آن امکان پذیر می‌شود. در واقع، با استفاده از ارتباط مستقیم با دستگاه های کارتخوان می توان بدون دخالت کاربر رقم نهایی را روی دستگاه نمایش داد تا بیمار با کارت بانکی خود پرداخت نماید. چنین سیستمی به طور خودکار هر تراکنش انجام شده را پردازش و ثبت می‌کند.

امنیت بیشتر اطلاعات

نرم افزار مطب دندانپزشکی امنیت بیشتری را به مطب می‌دهد زیرا سوابق اداری و سایر اطلاعات مهم را به صورت ایمن ذخیره می‌کند. از طریق این ابزار و با اتکا بر پشتیبان‌گیری‌های برنامه‌ریزی‌شده اتوماتیک، می توان از فایل‌ها و اطلاعات بیماران در برابر سرقت، از دست رفتن تصادفی یا تخریب محافظت کرد. در واقع استفاده از نرم افزار تخصصی دندانپزشکی لبخند بهتر از ذخیره فایل‌ها و پوشه‌ها در سراسر مطب و کلینیک دندانپزشکی شماست.

سخن پایانی

اگر به دنبال یک نرم افزار دندانپزشکی هستید، مطمئن شوید که  قیمت نرم افزار مدیریت دندانپزشکی برای مطب و یا کلینیک شما مناسب است. در حقیقت مرکز دندانپزشکی شما نرم‌افزاری می‌خواهد که خدماتتان را یکپارچه و امکان دسترسی آسان را فراهم کند. اگر به دنبال قیمت نرم افزار مدیریت دندانپزشکی کم هستید، در واقع پول خود را هدر می‌دهید و یا اگر در جستجوی نرم افزار دندانپزشکی رایگان با امکانات مناسب و کارآمد هستید، زمان خود را هدر می دهید. در پایان، اطمینان حاصل کنید که شرکتی را پیدا کرده اید که در آموزش نرم افزار تخصصی دندانپزشکی و ارائه سایر خدمات پشتیبانی نیز به شما کمک کند. به این ترتیب می‌دانید که بهترین نرم افزار دندانپزشکی را برای کلینیک خود تهیه کرده اید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت