learndl zhaket triboon

معرفی نرم افزار حسابداری، حقوق و دستمزد و انبار پارمیس

نرم افزار حسابداری

نرم افزار های حسابداری با دقت و سرعت بالا انجام امور مالی در دنیای امروز به پر کاربرد ترین ابزار مدیریتی بدل شده اند که لازمه پیشرفت در دنیای مدرن تکنولوژی هستند. انجام امور حسابداری با نرم افزار حسابداری مربوطه به دلیل تسهیل نظارت و عدم وجود خطای انسانی می تواند به شما کمک بسیاری در تصمیم گیری های حیاتی برای پیشبرد اهداف کاری کند.

در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را بیشتر با دو مورد از کاربردی ترین نرم افزار ها در هر کسب و کاری از جمله نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار انبار آشنا کنیم.

معرفی نرم افزار حسابداری، حقوق و دستمزد و انبار پارمیس

مزایا نرم افزار انبار پارمیس

با استفاده از نرم افزار انبار پارمیس می توانید تمام گزارشات انبار که از مهمترین اطلاعات کل سازمان هستند را با دقت و صحت بالایی تهیه کنید. گزارشات دارایی و موجودی ، گزارشات گردش کالا و کاردکس و گزارشات تطبیق کالا و تگ های انبار را می توانید به سادگی با این نرم افزار حسابداری پارمیس تهیه کنید.

اطلاع دقیق از موجودی انبار های می تواند به شما  در اجتناب از موانع فروش و توزیع کمک کند. با نرم افزار انبار پارمیس می توانید گزارشات موجودی کالا را به صورت طبقه بندی شده و به تفکیک انبار و موجودی در گروه های مختلف تعریف شده در سیستم به صورت ریالی یا مقداری تهیه کنید.

تهیه گزارشات تگ های انبار با دقت و صحت کامل به وسیله این نرم افزار حسابداری قابل انجام است و به علاوه شما می توانید گزارش های اول تا سوم مربوط به انبار گردانی و حتی مغایرت های موجودی کالا و محصول را نیز تهیه و بر آنها نظارت کنید.

تمام گزارشات تهیه شده در نرم افزار انبار پارمیس قابل ویرایش و طراحی مجدد توسط کاربر سیستم یا مدیر می باشد و همچنین می توانید تمام فرم ها و اسناد را به صورت اکسل یا پی دی اف و …. ارسال کرده و یا خروجی بگیرید.

معرفی نرم افزار حسابداری، حقوق و دستمزد و انبار پارمیس

مزایا نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس، مدیریت مالی و اطلاعاتی پرسنل و کارکنان در هر کسب و کار اگر به درستی صورت نگیرید می تواند عامل سقوط و شکست کاری بیزینس شود، از همین رو استفاده از نرم افزار های حسابداری مانند نرم افزار حقوق و دستمزد در این امور می تواند بسیار مفید واقع شود.

در نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس شما می توانید با توجه به نیاز کسب و کار خود به صورت نامحدود کارفرما و کارگاه برای سیستم تعریف کنید. در این نزم افزار حسابداری نمایش داده هایی مانند محل خدمت پرسنل و چارت های سازمانی به صورت ساختار درختی می تواند به نظارت و اداره بهتر پرسنل توسط مدیران کمک شایانی کند.

مدیران کسب و کار می توانند در نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس ماموریت های کارکنان مانند روزانه و ساعتی و غیره را در داده ها و گزارشات لحاظ کنند و همچنین این امکان در خصوص مرخصی های پرسنل به صورت نامحدود وجود دارد.

فیش های حقوقی پرسنل می توان توسط این نرم افزار حسابداری به صورت ماهانه به شکل اتوماتیک صادر و ارسال شود، تمامی فیش های حقوقی در این سیستم به شکل های عادی، کارمزدی و روزانه و … به صورت نامحدود قابل تعریف هستند.

معرفی نرم افزار حسابداری، حقوق و دستمزد و انبار پارمیس

مزایای استفاده از نرم افزار انبار پارمیس

از مزایای کاربردی این نرم افزار حسابداری امکان صدور  اسناد مالی و دارایی به صورت همزمان برای عملیات های انبار است. با این نرم افزار انبار پارمیس می توانید تمام شماره سریال ها و کد های رهگیری کالا ها و تراکنش های انبار را ثبت و سازماندهی کنید.

نرم افزار انبار پارمیس می تواند اسناد اصلاحی کرادکس تمامی کالا ها و محصولات انبار را در بازه زمانی مشخص شده توسط شما بازسازی کند و مدیران می توانند کالاها را به صورت گروه های اصلی و فرعی برای سیستم تعریف کنند تا با نمایش این داده ها به صورت درختی نظارت و اداره آن ها تسهیل شود.

در نرم افزار انبار پارمیس م یتوانید لیست تمام کالا ها ومحصولات خود را به صورت فایل های اکسل و با روش های متفاوت در سیستم تعریف کنید. بارکد های تمام کالا های ثبت شده می تواند به صورت پویا طراحی شود تا به بهبود اداره داده ها و روند فعالیت های انبار بیانجامد.

مزیت به کارگیری نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

یکی از مزایای برجسته این نرم افزار حقوق و دستمزد امکان تغییر قالب بندی و نحوه نمایش داده ها به صورت دلخواه و مورد نیاز کاربر است، حتی می توانید داده ها را توسط قالب طراحی شده خودتان نمایش دهید و به صورت اکسل چاپ کرده و خروجی بگیرید.

در جهت سهولت سازماندهی اطلاعات پرسنل شما می توانید آیتم های پرسنلی مختلفی را به صورت نا محدود برای نرم افزار حقوق و دستمزد تعریف کنید و تمام این آیتم های پرسنلی امکان دریافت و ثبت متن و تاریخ یا مبلغ و مقدار را دارا هستند.

دوره های کاری پرسنل و کارکنان را می توانید در این نرم افزار حسابداری پارمیس بدون هیچ محدودیتی تعریف کنید. اطلاعات مربوط له مرخصی ها و ماموریت های کارکنان با ویژگی ها و مشخصه های مورد نیاز می توانید در سیستم ثبت و بر تمام آنها نظارت کنید.

فیش های حقوقی و اسناد حقوق و دستمزد را می توانید به صورت تکی یا گروهی برای پرسنل خود در این نرم افزار حسابداری پارمیس بدون هیچ محدودیتی صادر کنید.

کلام آخر

در دنیایی که سرعت پیشرفت تکنولوژی باعث شگفت زدگی همه شده است تنها مسیر پیشرفت کسب و کار ها  و بیزینس های مختلف می تواند سازماندهی و مکانیزه کردن اطلاعات باشد. برای تصمیمات اساسی در جهت رشد و پیشرفت کسب و کار باید به صورت آنی و لحظه ای از شرایط کسب و کار و سازمان خود آگاه باشید از همین رو می توانید تمام امور حسابداری و مالی خود را به نرم افزار های پیشرفته ای که به این  منظور تهیه شده اند واگذار کنید.

در این مقاله به معرفی دو مورد از کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های حسابداری یعنی نرم افزار انبار و نرم افزار حقوق و دستمزد پرداختیم تا شما هم با استفاده از این نرم افزار حسابداری به رشد و توسعه کسب و کار خود کمک کنید.

برای خرید و دریافت نمایندگی نرم افزارهای یکپارچه مالی و مدیریتی پارمیس می توانید با شماره 02187758 تماس و یا به وبسایت www.ParmisIT.com مراجعه فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4.5 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت