learndl zhaket triboon

موسسه اوج یادگیری

موسسه اوج یادگیری

داوطلبان امسال کنکور سراسری در کنار آرزوها و رؤیاهای رنگارنگی که برای آینده خوددارند، ته دلشان هم کمی استرس و نگرانی است. امسال کنکور نسبت به سال‌های قبل تغییراتی داشته است. اگر شما در سال‌های قبل دوره متوسطه را تمام کردید اما به هر دلیلی امسال قصد شرکت در کنکور سراسری را دارید شاید این فاصله از درس و مدرسه کمی نگرانتان کرده باشد. شاید هم کتاب‌های درسی‌تان عوض‌شده باشد. فکر می‌کنید درزمانی که تا کنکور باقی‌مانده می‌توانید تمام درس‌های را بخوانید؟ شاید هم کمی دلسرد شده باشید. به نظرتان برای اینکه به رشته و دانشگاه دلخواهتان برسید باید چقدر تلاش کنید؟ آیا فقط تلاش کردن کافی است یا روش خاصی هم برای موفقیت در کنکور وجود دارد؟ ما کمی در این مورد جستجو کردیم، شاید نتیجه برای شما هم جالب باشد.

موسسه اوج یادگیری

بهترین روش نتیجه گرفتن در آزمون سراسری چیست؟

بهترین راه درس خواندن برای کنکور سراسری، داشتن برنامه متناسب با ویژگی‌های درس خواندن و عادت‌های مطالعاتی فرد است. در کنار آن باید وقتتان را صرف مطالعه منابع مناسب کنید. فکر کنید شاید این زمان کم باقیمانده، بخواهید برای کتاب‌ها و منابع نامناسب هم وقتتان را تلف کنید. دیگر زمانی برای جبران باقی نمی‌ماند.

بیایید باهم بررسی کنیم چه روشی برای رسیدن به نتیجه دلخواه مناسب است. اصلاً ببینیم رتبه برترهای سال‌های قبل از چه راهی رفتند که به موفقیت رسیدند.

موسسه اوج یادگیری

سامان مطلبی

رتبه برترها پس از تعیین هدفشان، اول به خود قول دادند که تحت هیچ شرایطی ناامید نشوند و دست از تلاش نکشند. این حرف ما نیست؛ چیزی است که خودشان پارها در مصاحبه‌هایشان بیان کردند. پس شما هم اول هدفتان را مشخص کنید و تصمیم بگیرید بدون دلسرد شدن جلو بروید.

در قدم بعدی رتبه برترها تصمیم گرفتند به‌جز مطالعه کتاب‌های درسی خود، از منابع کمک‌درسی مناسب هم استفاده کنند. این منابع چه ویژگی‌هایی داشتند؟

حتماً منطبق با مباحث سؤالات کنکور بودند، به‌صورت مفهومی مطالب هر بخش کتاب را توضیح می‌دادند و درنهایت تست‌هایی هم برای حل کردن داشتند. حالا این منابع را از کجا باید تهیه کنید؟

مؤسسات مختلف کنکور، جزوات آموزشی و کتاب‌های تست مختلفی را تدوین کردند که بعضی از آن‌ها خوب و بعضی هم کمی نامناسب هستند!

یکی از مؤسساتی که داوطلبان سال‌های قبل از منابع کمک‌درسی و تست‌های آن‌ها راضی بودند، مؤسسه اوج یادگیری است. این مؤسسه کتاب‌ها و پکیج‌های آموزشی خود را با همکاری استادان باتجربه و دلسوز کنکور که در سال‌های اخیر بسیار هم پرطرفدار بودند، تهیه‌کرده است. شاید نام برخی از این اساتید را شنیده باشید مثل مهندس امیر مسعودی، مهندس عارف ربیعیان، مهندس سامان مطلبی، دکتر مهدی شیخی، استاد علیشاه و مهندس امیرحسین شاهانی و…

این اساتید در برنامه آموزشی اوج یادگیری شبکه دو، اوج یادگیری شبکه چهار و زنگ پنجم که از شبکه پنج تلویزیون پخش می‌شود تدریس می‌کنند.

بعد از انتخاب منابع مناسب، رتبه برترها به فکر برنامه صحیحی برای خواندن این حجم از مطالب درسی بودند. پس برای تهیه برنامه نیاز به مشاوره داشتند.

اگر داوطلبی از مؤسسه اوج یادگیری منابع موردنیازش را تهیه‌کرده باشد، مشاوران این مؤسسه به‌صورت رایگان به او مشاوره می‌دهند. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره رایگان مؤسسه اوج یادگیری به دست بیاورید می‌توانید به سایت مؤسسه سر بزنید.

موسسه اوج یادگیری

آیا خواندن کتاب‌های درسی و کمک‌درسی برای موفقیت در کنکور کافی است؟

خواندن این کتاب‌ها کمک می‌کند شما مباحث را کاملاً یاد بگیرید و به آن‌ها مسلط شوید؛ اما تست‌های هر درس را هم می‌توانید به‌راحتی بزنید؟

شاید خواندن درس‌ها کمک کند در امتحان تشریحی نمره خوبی بگیرید؛ اما تست زدن یک مهارت است که باید با آموزش و تکرار تقویت شود.

مؤسسه اوج یادگیری مجموعه تست‌هایی از بخش‌های مختلف کتاب‌های درسی آماده کرده است و اساتید هر درس تکنیک‌های مرتبط با حل هر تست را به شما آموزش می‌دهند.

در مشاوره مؤسسه اوج یادگیری چه‌کارهایی انجام می‌شود؟

در این مشاوره برای هر داوطلب با توجه به شرایط خاص او برنامه درسی مناسب طراحی می‌شود. همچنین روش درست و اصولی مطالعه هر درس و راه‌های کنترل استرس و افزایش تمرکز برای یادگیری بیشتر ارائه می‌شود. کارنامه هر آزمون آزمایشی برای داوطلب تحلیل می‌شود و نقاط قوت و ضعف او مشخص می‌شوند. برای هر مشکل خاص داوطلب مانند سرعت کم تست زدن یا روش اشتباه درس خواندن، راهکار ارائه می‌شود. اگر داوطلب خسته یا ناامید شده باشد، مشاور به او انگیزه می‌دهد تا بتواند به مسیر ادامه دهد.

برای آشنایی با برنامه اوج یادگیری میتوانید به این مقاله مراجعه نمایید.

آیا با بسته آموزشی غیرحضوری می‌توانیم مانند کلاس حضوری درس را یاد بگیریم؟

جواب این سؤال در نظرات داوطلبان رتبه برتر سال‌های قبل داده شده است. برای دیدن نظراتشان می‌توانید به سایت مؤسسه اوج یادگیری بروید.

اما برداشتی که ما از این نظرات داشتیم این بود که نه‌تنها این آموزش‌ها مثل کلاس‌های حضوری مفید هستند بلکه ویژگی‌های دیگری دارند که باعث می‌شود داوطلبان برتر آن‌ها را ترجیح دهند.

مثلاً اینکه نیازی نیست برای رفتن به کلاس درس، ساعت‌های طولانی در ترافیک معطل شوید. میدانید که ساعت‌های شما در سال کنکورتان طلایی هستند و نباید به‌راحتی از دست بروند.

یک دلیل دیگر این است که با داشتن لوح فشرده تدریس هر استاد، می‌توانید هر مبحثی را که خواستید و یا برایتان مشکل بود، چند بار تماشا کنید تا خیالتان بابت یادگیری آن مبحث راحت باشد.

پکیج کنکور مؤسسه اوج یادگیری برای چه درس‌ها و چه گروه‌های آزمایشی تهیه شدند؟

این پکیج‌ها برای هر سه گروه آزمایشی تجربی، انسانی و علوم ریاضی و فنی تدوین شدند و تمام دروس و مباحث مهم سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را در خوددارند.

چطور می‌توانیم پکیج مرتبط با رشته خود را تهیه کنیم؟

مؤسسه کنکور آسان یک اپلیکیشن و یک فروشگاه اینترنتی دارد. در این فروشگاه جزئیات هر پکیج مانند تعداد لوح‌های فشرده، سرفصل درس‌ها، اساتیدی که هر درس را تدریس می‌کنند و قیمت هر لوح فشرده به تفکیک توضیح داده‌شده است. رزومه هر استاد هم در بخشی از سایت قرار داده‌شده است.

لوح‌های فشرده تست از مباحث درسی جدا هستند و شما می‌توانید پس از اتمام آموزش هر بخش، تست‌های همان قسمت را تمرین کنید تا از یادگیری خود مطمئن شوید.

این سایت در زمان‌های مشخصی کد تخفیف هم برای دریافت پکیج‌های مختلف اختصاص می‌دهد. برای آگاهی بیشتر در مورد نحوه دریافت کد تخفیف و زمان آن می‌توانید به سایت مؤسسه اوج یادگیری مراجعه کنید.

راه های ارتباطی با اوج یادگیری

جهت برقراری تماس با دفتر مرکزی موسسه اوج یادگیری میتوانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

  • 02166552600

  • 09121968536

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت