learndl zhaket triboon excoino

مناسب ترین قیمت خرید ژل ماشین ظرفشویی در ایران!

ژل‌ های ماشین ظرفشویی دارای ترکیب پایه آب هستند و راحت‌تر در آب حل می‌شوند. همین ویژگی باعث می‌شود ظروف شیشه‌ای، ظریف و براق دچار ساییدگی نشوند. یکی از مزایای ژل‌ها این است که با توجه به تعداد و کثیفی ظروف می‌توانید حجم مصرفی شوینده را تنظیم کنید. زمانی که تعداد کمی ظرف درون ماشین ظرفشویی باشد یا ظروف چندان کثیف نباشند، می‌توانید از مقدار ژل کمتری استفاده کنید. هرگز سعی نکنید از مایع ظرف‌شویی دستی به جای ژل مخصوص استفاده کنید چون به دستگاهتان آسیب خواهد زد.

ژل ماشین ظرفشویی، نسل جدید مواد شوینده محسوب می‌شود. در ترکیب این مواد شوینده آب وجود دارد، همین ترکیب سبب شده، ژل در فرایند شستشو، به سرعت درون آب حل شود و همچنین هیچ آسیبی به ظروف حساس نرسد. ژل ماشین ظرفشویی به مایع ظرفشویی شباهت زیادی دارد، اما این موضوع نباید باعث شود به جای ژل، از مایع ظرفشویی استفاده کنید. اگر بخواهیم از نظر قیمت این سه ماده شوینده را از کمتر به بیشتر باهم مقایسه کنیم، پودر، ژل و سپس قرص ماشین ظرفشویی در رتبه‌های اول تا سوم قرار می‌گیرند.

مزایای استفاده از ژل ماشین ظرفشویی

این ژل ها برای مصارف خانگی برای شستشوی خاص ترجیح داده می شوند. در مقایسه با پودر، آهسته رها شدن ژل های شستشو میتواند مقدار کافی شوینده را نسبت به مقدار ظورف و مرحله شستشو کنترل کند.  همچنین ریختن و شسته شدن این ژل ها هم آسان تر است.ترکیبات مبتنی بر آب باعث می شود به ظروف حساس آسیب نرسد. همون طور که قبلا اشاره شد، ژل شستشو در قالب قرص های شستشو ساخته شده اند . ژل ماشین ظرفشویی گران تر هستند، اما کمک میکنند دوز ثابتی از شوینده برای شستشو ساطع گردد.

خرید ژل ماشین ظرفشویی

ژل ماشین ظرفشویی را کجا بریزیم؟

نکته‌ای که باید قبل از خرید ژل ماشین ظرفشویی به آن توجه کنید، این است که آیا دستگاه شما، می‌تواند از ژل استفاده کند یا نه؟ پس در اولین قدم، دفترچه راهنمای ماشین خود را مطالعه کنید.
بعد از اینکه اطمینان حاصل کردید، ماشین ظرفشویی، توان استفاده از ژل را دارد، باید برای دستگاه ژل مناسب انتخاب کنید. همانطور که اشاره کردیم، برند‌های مختلفی این مواد شوینده را تولید می‌کنند، ژل ماشین ظرفشویی پریل، ژل ماشین ظرفشویی فینیش، ژل ماشین ظرفشویی فست دراپ و ژل ماشین ظرفشویی ناتار چند برند معروف دراین زمینه هستند که قدرت پاک کنندگی بالایی دارند.
اگر به تازگی قصد استفاده از ژل ماشین ظرفشویی را دارید، شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که محل ریختن ژل ماشین ظرفشویی کجاست؟ پشت درب ماشین ظرفشویی، در قسمت درونی آن فضایی برای قرار دادن مواد شوینده تعبیه شده است. خود این فضا به دو قسمت مختلف تقسیم شده است، قسمت اول به شکل دایره بوده و محل ریختن جلا دهنده است. قسمت دوم که به شکل یک مربع پوشیده بوده، محل ریختن ژل ماشین ظرفشویی است. درب دستگاه را باز کرده و پوشش نگه دارنده مواد شوینده را بردارید و مقداری ژل به حد دلخواه خود در آن بریزید. پودر و قرص ماشین ظرفشویی را نیز باید در همین محفظه گذاشت.

ژل ماشین ظرفشویی را کجا بخریم؟

شما می توانید برای خرید ژل ماشین ظرفشویی در برند های مختلف با مناسب ترین قیمت به صفحه مخصوص ژل ماشین ظرفشویی فروشگاه اینترنتی جان به به به ادرس

https://janbebe.ir/product-category/%d8%a8%d9%87%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87/%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b8%d8%b1%d9%81%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c/%da%98%d9%84-%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%d8%b8%d8%b1%d9%81%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c مراجعه کنید و خرید اینترنتی ژل ماشین ظرفشویی را انجام دهید اما وب سایت دیگه ای که در زمینه خرید و فروش ژل ماشین ظرفشویی فعالیت داره و با قیمت مناسب خودش در جهان مشهوره وب سایت رسمی فینیش است که میتوانید از طریق لینک https://www.finishdishwashing.com/products/detergent/gel-detergent وارد شده و اطلاعات تکمیلی در مورد ژل ماشین ظرفشویی به خصوص برند فینیش کسب کنید. پس فرصت رو از دست ندید.

قیمت ژل های ماشین ظرفشویی

تنوع زیادی در ژل های ظرفشویی موجود وجود ندارد. ممکن است به دلیل اشتباهی که بین ژل ظرفشویی و مایع ظرفشویی است واقع شده باشد. مایع ظرفشویی اصلا نباید در ماشین ظرفشویی استفاده گردد. اگرچه ژل نسبت به مایع ظرفشویی راحت تر حل می شود، ولی ممکن است ژل شستشو هم کاملا حل نگردد. اگر این اتفاق بیافتد، لکه های آب یا لایه نازکی روی ظرف باقی می ماند. ژل های شستشو ممکن است خیلی گران تر از قرص های ماشین ظرفشویی باشند، شاید به دلیل ناسازگاری تغییر میزان استفاده از قرص ها نسبت به ژل ها. مطمئن شوید ماشین ظرفشویی شما برای استفاده از ژل مناسب است، همه ماشین های ظرفشویی این قابلیت رو ندارند.

خرید ژل ماشین ظرفشویی

کدام برند ها جزو بهترین برند های ژل ماشین ظرفشویی هستند؟

دو نوع برند قوی در مورد ژل ماشین ظرفشویی وجود دارد :

مورد اول ژل ماشین ظرفشویی فینیش است که از ویژگی های مهم آن میتوان به:

 • محافظت از ظروف شیشه ای در برابر خط و خش و کدر شدن
 • تمیز کنندگی بی نظیر
 • شستشو ملایم

اشاره کرد و اما نحوه مصرف به چه صورت است :

به میزان لازم ژل ماشین ظرفشویی فینیش را در محفظه مخصوص قرص ماشین ظرفشویی دستگاه خود بریزید و از برنامه شست و شوی خودکار استفاده نمایید.

میزان استفاده از ژل ماشین ظرفشویی بستگی به میزان کثیفی ظروف دارد :

 • ۲۰ میلی لیتر برای ظروف با کثیفی کم
 • ۲۵ میلی لیتر برای ظروف با کثیفی متوسط
 • ۳۰ میلی لیتر برای ظروف با کثیفی بسیار

مورد دوم ژل ماشین ظرفشویی پریل است که  دارای ویژگی های مختلفی است و میتوانید از طریق لینک زیر

https://janbebe.ir/product/%da%98%d9%84-%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%d8%b8%d8%b1%d9%81%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c-%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%84-pril-%d9%85%d8%af%d9%84-gold-yag-cozucu-%d8%ad%d8%ac%d9%85-%db%b9%db%b0%db%b0 اقدام به خرید اینترنتی ژل ماشین ظرفشویی پریل کنید .

 • تشکیل شده از شوینده های قوی برای پاک کنندگی بی نظیر ظروف
 • حاوی جلادهنده یا روغن براق کننده
 • محافظ طولانی مدت ظروف شیشه ای
 • حاوی نمک ماشین ظرفشویی
 • از بین برنده چربی

اشاره کرد و اما نحوه مصرف به چه صورت است :

میزان استفاده از ژل ماشین ظرفشویی پریل بستگی به میزان کثیفی ظروف دارد:

 • ۲۰ میلی لیتر برای ظروف با کثیفی کم
 • ۲۵ میلی لیتر برای ظروف با کثیفی متوسط
 • ۳۰ میلی لیتر برای ظروف با کثیفی بسیار

خرید اینترنتی از جان به به در سریع ترین زمان با چند کلیک!

خرید ژل ماشین ظرفشویی

فروشگاه اینترنتی جان به به یکی از فروشگاه‌هایی است که خرید از آن با صرفه هست و دارای قیمت مناسب وحتی در خیلی از محصولات زیر قیمت بازار ارائه می شود، که به دلیل کیفیت بالای محصولات از محبوبیت بالایی برخوردار است. این فروشگاه اینترنتی قدیمی ترین  وارد کننده لوازم بهداشتی و شوینده در شمال غرب کشور که خیلی زود توانسته جایگاه بهتری در بین کسب و کارهای اینترنتی به ویژه در حوزه لوازم شوینده و بهداشتی داشته باشد. از ویژگی های مهم دیگر فروشگاه اینترنتی جان به به ، بصورت تخصصی در زمینه ارائه کد تخفیف کسب و کار های اینترنتی با هدف ترویج خرید با کمترین هزینه بین کاربران ایرانی رواج پیدا کرده است.

برای خرید اینترنتی از جان به به به ادرس اینترنتی janbebe.ir  با بهترین جنس و بالاترین رضایت مشتری با بهترین برند های روز دنیا زیر قیمت بازار با تضمین اصل بودن کالا میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و مراحل سفارش را در پنل کاربری خود پیگیر باشید و از وضعیت سفارش مطلع شوید ، سپس بعد از بسته بندی و ارسال به مرکز پست ، سفارش درب منزل تحویل خواهید گرفت، و اطمینان حاصل کنید تمامی محصولات بعد از بررسی کیفیت ، زمان تولید و انقضای محصول توسط کارشناسان تخصصی هر حوزه سفارش ارسال خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت