learndl zhaket triboon wenbacklinks

معرفی بازی لیزرتگ

در سال های اخیر تب بازی های تفنگی به شدت بالا گرفته است. فرقی نمی کند، چه بازی هایی که در رایانه یا موبایل یا کنسول های بازی وجود دارند، مانند کال آف دیوتی، چه بازی هایی که در محیط های واقعی و با حضور فیزیکی بازیکنان انجام می شوند، مانند لیزرتگ. ما در این مطلب می خواهیم به معرفی بازی جذاب و هیجان انگیز لیزرتگ بپردازیم.

لیزرتگ همان طور که گفتیم یکی از بازی های شوتینگ و تفنگی مشابه کال آف دیوتی است، با این تفاوت که در محیط واقعی اجرا می شود. بازیکنان خودشان در این بازی اسلحه به دست می گیرند، جلیقه می پوشند و وارد بازی می شوند. بعضی از باشگاه های لیزرتگ دارای تجهیزات متعددی هستند که این بازی را بسیار جذاب تر و مهیج تر می کند.

بازی لیزرتگ پینت بال لیزری

تجهیزات لیزرتگ

بازی لیزرتگ با استفاده از تکنولوژی های جدید و فناوری رایانه ای و لیزری و به وسیله ی ارتقای بازی پینت بال طراحی شده است. در واقع می توان گفت لیزر تگ همان پینت بال است با این تفاوت که در آن به جای استفاده از گلوله های رنگی، از نور لیزر استفاده می شود. اما این بازی مزایای بسیار زیادی نسبت به پینتبال دارد.

نکته اول این است که در لیزر تگ امکان استفاده از تجهیزات بسیار گوناگونی وجود دارد. مثلاً در پینت بال هیچ گاه امکان استفاده از بمب وجود ندارد زیرا منجر به آسیب فیزیکی بازیکنان خواهد شد. اما در لیزرتگ انواع بمب ها مانند بمب رمز دار یا حتی نارنجک می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. ساز و کار بمب رمز دار به این شکل است که یکی از تیم ها (تیمی که زودتر بمب را پیدا کند) اقدام به رمز گذاری بر روی آن می کند. سپس تیم مقابل باید در مدت زمان تعیین شده، بمب و رمز آن را پیدا کند تا آن را خنثی کند. در صورت موفقیت، می تواند رمز جدید برای بمب تعیین کرده و کنترل آن را به دست بگیرد. در غیر این صورت، بمب در زمان تعیین شده منفجر می شود و از تمام بازیکنان حریف به صورت الکترونیکی، جان و خون کم می شود.

تجهیزات لیزرتگ تجهیزات لیزر تگ

تجهیزات متعددی که جذابیت بازی را بسیار زیاد می کنند، تنها یکی از مزایای بازی لیزرتگ نسبت به پینت بال است.

سایر مزایا

یکی از مهم ترین مزیت های لیزر تگ بر پینت بال، امنیت آن است. در بازی پینتبال شما باید تیرهای فیزیکی را به بازیکنان حریف شلیک کنید. این موضوع می تواند خطرناک باشد. بنابراین بازیکنان مجبور هستند که حتماً از پوشش مخصوص و ماسک برای محافظت از صورت استفاده نمایند. اما در هر صورت برخورد این تیرها دردناک است. اما تیرهای بازی لیزرتگ، تیرهای کاملاً بی خطر لیزری هستند. امنیت این بازی به قدری بالا است که حتی کودکان 8 ساله نیز مجاز به انجام بازی لیزرتگ هستند.

مزیت دیگر لیزرتگ در هزینه ها است. بازی لیزرتگ به دلیل عدم استفاده از تیرهای فیزیکی، ارزان تر است. گلوله های رنگی مورد استفاده در پینت بال، دارای کیفیت های مختلفی هستند و انواع خارجی آن روز به روز گران تر می شوند. اما تیر لیزرتگ بدون هیچ هزینه و به سادگی تمام، از سوی اپراتور در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. معمولاً این تیرها به تعدادی هستند که برای یک راند بازی کاملاً کفایت می کند.

همچنین در لیزرتگ امکان تقلب وجود ندارد. بازیکنان در پینت بال گاهی برای برنده شدن، با نادرستی اعلام می کنند که تیر به هدف خورده است. یا بر عکس، وقتی تیر می خورند، می گویند که تیر به آن ها اصابت نکرده است. اما در بازی لیزرتگ بازیکنان در این امر دخالتی ندارند و نرم افزار بازی، تیرهای شلیک شده و اصابت کرده را محاسبه می کند. با برقراری عدالت و عدم امکان تقلب، بازی بسیار جذاب تر و هیجان انگیز تر خواهد شد.

تأسیس باشگاه لیزرتگ

مواردی که در بالا گفته شد، تنها بخشی از مزایای لیزرتگ نسبت به پینت بال است. دیگر به سایر مزایا مانند عدم کثیف شدن لباس و…. اشاره ای نمی کنیم.

باشگاه لیزرتگ باشگاه لیزر تگ

اما لیزرتگ یک برتری بی نظیر در زمینه تأسیس باشگاه دارد. بسیاری افراد قصد سرمایه گذاری در حوزه تفریحات را دارند اما زمینه مناسب را پیدا نمی کنند. حوزه ای که درآمد مطمئن و خوب و بازگشت سرمایه ی مناسبی داشت باشد. ما به این افراد موکداً لیزرتگ را پیشنهاد می کنیم. اما دلیل آن چیست؟

لیزرتگ یک بازی به شدت محبوب و پرطرفدار است. اما نکته این جا است که لیزر تگ در ایران یک تفریح خیلی جدید محسوب می شود. به گونه ای که هنوز در بسیاری از شهرها حتی یک باشگاه لیزر تگ وجود ندارد. در صورتی که به دلیل جذابیت و پرطرفدار بودن آن، در تمام شهرها ظرفیت وجود چندین باشگاه وجود دارد.

در واقع ما می خواهیم ظرفیت بالای تأسیس باشگاه لیزرتگ در تمامی شهرهای ایران را به عنوان یکی از مهم ترین امتیازات آن معرفی نماییم. شاید بد نباشید بدانید که حتی در شهر تهران نیز باشگاه لیزرتگ به تعداد کافی وجود ندارد. به طوری که در تمامی مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران بزرگ، ظرفیت بسیار بالایی برای تأسیس باشگاه لیزر تگ و جذب مشتریان وجود دارد. این موضوع در تمامی شهرهای ایران پهناور صادق است. هنوز در هیچ شهری بازار باشگاه های لیزرتگ اشباع نشده است.  برخی از کلان شهرها، حتی یک باشگاه لیزرتگ استاندارد ندارند.

ارائه خدمات با کیفیت و خوب: رضایت مشتریان و کسب درآمد فوق العاده

در روزگاری که بازار از هر نوع خدماتی اشباع شده است، وجود تفریح بسیار محبوب و مهیجی مانند لیزرتگ یک فرصت عالی است. فرصتی عالی برای آنها که هوشمندانه سرمایه گذاری و فعالیت می کنند. اما حالا که صحبت از سرمایه گذاری شد، بگذارید ببینیم برای تهیه تجهیزات استاندارد و با کیفیت لیزرتگ به چه میزان سرمایه‌ای نیاز است.

شاید بد نباشد بدانید که معمولاً کمترین سرمایه مورد نیاز برای فعالیت در حوزه ی تفریحات، 4 الی 5 میلیارد تومان است. این عدد چندان هم عجیب نیست. مراکز تفریحی دارای مساحت زیاد هستند و تجهیزات تفریحات گوناگون نیز گرانقیمت است. مثلاً تهیه یک دستگاه آرکید (بازی های ژتونی کودکانه که در مراکز تفریحی چندین نمونه آنها را می بینید) چیزی بیش از 250 میلیون تومان هزینه دارد. بنابراین تنها برای تهیه 6 دستگاه آرکید حدود 1.5 میلیارد تومان سرمایه نیاز است.

اما اوضاع درباره ی تجهیزات لیزرتگ چگونه است؟

خوشبختانه امروز مراکز متعددی هستند که اقدام به ارائه‌ی تجهیزات با کیفیت لیزر تگ می نمایند. به طوری که می‌توانید به چندین مرکز مراجعه نمایید و اقدام به دریافت اطلاعات از آن ها نمایید. در این قسمت ما به معرفی برخی از سرشناسان فعال در حوزه تجهیزات لیزرتگ می پردازیم:

  1. وب سایت لیزرتگ. آی آر: اولین مرجع تخصصی تجهیزات و رزرو آنلاین لیزرتگ
  2. آریولند: هایپر تفریحات خانواده و یکی از قدیمی ترین فعالین حوزه لیزر تگ
  3. ویراپارک: مرکز مشاوره، طراحی و ساخت لیزرتگ در سراسر ایران
  4. لیزروار: نمایندگی انحصاری تجهیزات روسی لیزرتگ تولید کمپانی خوشنام لیزروار

قیمت تجهیزات و درآمد لیزر تگ

با مراجعه به این مراکز خواهید دید که بر خلاف سایر تفریحات، هزینه ی تهیه 10 ست کامل تجهیزات با کیفیت لیزرتگ کمتر از 600 میلیون تومان است. این تعداد تجهیزات برای بازی 10 نفر به طور همزمان کافی است. بدیهی است که هر چقدر تعداد بازیکنان همزمان بیش تر باشد، درآمد مجموعه تفریحی از هر سانس نیز افزایش خواهد یافت. حالا تعداد 10 نفر همزمان را با تفریحاتی مقایسه کنید که تنها 2 یا 4 نفر امکان بازی همزمان دارند.

درباره ی کیفیت این تجهیزات کافی است بگوییم که هر 4 مرکز معرفی شده، اقدام به ارائه تجهیزات با گارانتی می نمایند. پس خیال تان از بابت کیفیت آن ها راحت خواهد بود. در عین حال قیمت بلیت بازی لیزرتگ نیز هم برای بازیکنان و هم برای باشگاه داران بسیار معقول و جذاب است.

قیمت بلیت بازی لیزر تگ در استان تهران و البرز به طور میانگین، 100 هزار تومان برای سانس نیم ساعته است. این عدد در مقایسه با هزینه ی سایر تفریحات برای بازیکنان کاملاً استاندارد است. در شهربازی ها بلیت تفریحات 5 دقیقه ای حداقل 25 هزار تومان است که حدوداً 150 هزار تومان برای 30 دقیقه خواهد بود. در عین حال برای باشگاه داران نیز بسیار جذاب است. زیرا در هر سانس امکان بازی هم زمان 10 نفر وجود دارد که می تواند درآمد 1 میلیون تومانی را برای سانس نیم ساعته به دنبال داشته باشد.

نتیجه گیری

مزایای بازی لیزرتگ و فرصت بی نظیر سرمایه گذاری در این تفریح جذاب بسیار بیش از این ها است که بشود در یک مقاله به آن پرداخت. پیشنهاد ما برای بازیکنان این است که یک بار آن را امتحان کنند تا برای همیشه پای ثابت این بازی شوند. برای سرمایه گذاران و فعالین حوزه ی تفریحات و حتی کسانی که در این زمینه فعالیتی نداشته اما قصد ورود دارند نیز، همین پیشنهاد را داریم. یک بار لیزرتگ را تجربه کنید و سپس با مراکز ارائه دهنده ی خدمات تجهیزات لیزر تگ تماس بگیرید. قطعاً با راهنمایی و مشاوره ی آنان، مسیر خیلی خوبی را پیش روی خود خواهید دید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت