learndl zhaket triboon excoino

معرفی انواع پرچم تبلیغاتی؛ چاپ پرچم ساحلی و پرچم تشریفات

در چاپخانه چاپ پرچم از دستگاه های چاپ دیجیتال پیشرفته در ابعاد اختصاصی و بهرگیری از نیروی کار مجرب و با دانش فنی بالا، امکان تولید و چاپ انواع پرچم ساحلی، پرچم تشریفات و سایر پرچم های تبلیغاتی با طرح اختصاصی مشتریان همراه با بالاترین کیفیت و به قیمت عمده را فراهم کرده است.

همواره پرچم برای مصارف تبلیغاتی، تشریفاتی، مسابقات ورزشی، همایش های فرهنگی و در مکان های تجاری برای تشریفاتی سازمانی استفاده می گردد. قیمت و کیفیت چاپ پرچم به نوع پارچه و نوع مدل پرچم وابستگی بالایی دارد. پرچم به عنوان یک نماد و یک هویت سازمانی مهم تلقی شده و باید با بالاترین کیفیت تولید و چاپ گردد.

مجموعه نام آشنایی چاپ انواع پرچم تبلیغاتی و تشریفاتی ایران پرچم بوده که اگر قصد خرید و سفارش پرچم را دارید از این مجموعه و محصولات آن دیدن فرمائید.

معرفی انواع پرچم تبلیغاتی

قیمت چاپ پرچم ساحلی

پرچم تبلیغاتی ساحلی، پرچم تبلیغاتی ایستاده و پرچم سامورایی و نیز پرچم ساحلی به دلیل قدرت بالا در معرفی برند و خدمات سازمان شما همواره یکی از المان های جذاب تبلیغاتی است. اگر به دنبال انتخاب ابزاری با درصد موفقیت بالا برای تبلیغات خود هستین حتماً از یک پرچم استفاده کنید. از پرچم ساحلی بادبانی در جلوی مغازه و فروشگاه ها، مراکز تجاری، پاساژ ها، مراکز خدماتی برای بازخورد بهتر استفاده می گردد.

معرفی انواع پرچم تبلیغاتی

قیمت چاپ پرچم ساحلی به عواملی چون تعداد سفارش، نوع پارچه، ابعاد پرچم و نوع پایه پرچم بستگی زیادی دارد. هرچه تعداد سفارش چاپ پرچم بیشتر باشد قیمت نهایی پرچم کاهش پیدا خواهد کرد. پایه پرچم نقش مهمی در نمایش و دید پرچم داشته و باید علاوه بر انعطاف از مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف برخوردار است. پرچم در زمان ثبت سفارش همراه یک کفی پایه و میله پرچم جهت نصب پرچم بفروش میرسد. بعنوان مثال پرچم ساحلی دارای اشکال هندسی جذاب که شامل؛

 1. پرچم بادبانی ساحلی
 2. پرچم قطره ای ساحلی
 3. پرچم مستطیلی ساحلی
 4. پرچم شمشیری

استعلام قیمت انواع پرچم

برای استعلام قیمت انواع پرچم همواره باید نکاتی که در زیر آورده شده را در نظر داشته باشد. چه بسا برخی افراد با فروش محصولات بی کیفیت و یا با ابعاد غیر استاندارد درصدد فریب شما هستند. نکات مهم قبل از ثبت سفارش پرچم؛

 1. نوع چاپ
 2. جنس پارچه
 3. جنس و وزن پایه
 4. سایز و ابعاد پرچم
 5. مدت زمان تحویل سفارش
 6. نوع دوخت اعم از ریشه دار و یا بدون ریشه لیزری

کیفیت چاپ پرچم باید به گونه ای باشد که در جذب مخاطب تاثیر گذار و موفق باشد. برای انتخاب طرح پرچم بادبانی از رنگ های جذاب و گرم و نیز از عکس ها باکیفیت بالا انتخاب کنید. هر چه فایل چاپی در طراحی اصول اولیه را رعایت کند به موفقیت بیشتری در تبلیغات دست پیدا خواهد کرد.

پرچم بادبانی

به طور حتم پرچم بادبانی ساحلی از پرطرفدارترین پرچم تبلیغاتی بوده که دلیل آن:

 • ارتفاع عالی پرچم
 • ابعاد و دید عالی پرچم
 • نصب بسیار آسان و سریع
 • دارای وزن سنگین پایه پرچم
 • امکان جابجایی و حمل آسان توسط یک نفر
 • مقاومت بالا در برابر باد و شرایط آب و هوایی مختلف
 • محیط ویژه و مناسب برای طراحی گرافیکی بهتر پرچم

بهترین ابزار برای ایونت های و رویداد های تبلیغاتی و نصب در ورودی، خیابان و یا بلوارها پرچم بادبانی می باشد.

چاپ پرچم تشریفات ایستاده

حتماً بارها با پرچم تشریفات ایستاده در محیط و مکان های مختلف از جمله بانک ها، شرکت ها، ارگان و سازمان های دولتی و مراکز تجاری، خدماتی و فروشگاهی برخورد داشته اید. این محصول به عنوان یک نماد عمومی جهت رعایت تشریفات اداری و سازمانی میباشد. پرچم تشریفات دارای تنوع بالایی در مدل بوده که مهترین آنها شامل:

 1. پرچم تشریفات مخروطی
 2. پرچم تشریفات لمینتی
 3. پرچم تشریفات دوخت معمولی
 4. پرچم تشریفات مخمل

معرفی انواع پرچم تبلیغاتی

پرچم رومیزی

پرچم رومیزی به عنوان مکمل مهم برای پرچم تشریفاتی ایستاده بوده که بر روی میز کارکنان و کارمندان قرار می گیرد. کوچکترین پرچم در بین انواع مدلهای پرچم، همین مدل پرچم میباشد.

برای هویت بخشی و یا معرفی سازمان و یا مجموعه خود بهترین روش استفاده از مدل های مختلف پرچم میباشد. با چاپ پرچم اختصاصی امکان خرید پرچم با طرح و لوگو دلخواه شما فراهم میباشد. کاربرد این مدل پرچم در دفاتر، سازمان و شرکت های اداری و مراکز تجاری مختلف مانند رستوران ها، هتل، دفاتر خدمات هواپیمایی، مراکز بین المللی و… است.

قیمت چاپ پرچم رومیزی براساس نوع پارچه، چاپ و پایه که شما انتخاب میکنین تعیین و محاسبه می گردد. قیمت تمامی پرچم ها به تعداد سفارش بستگی داشته به نحوی که با افزایش تعداد سفارش قیمت نهایی پرچم کاهش پیدا خواهد کرد.

پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز معمولاً برای معرفی هویت ملی و سازمانی در محیط ها خارجی استفاده می شود. معمولاً پرچم ایران اکثراً با این مدل پرچم تولید و استفاده می شود.

محل نصب پرچم اهتزاز شامل؛ اتوبان ها، بزرگراه ها، خیابان و بلوارها، مدارس، دانشگاه ها، جشنواره ها و رویداد های بین المللی، ورزشی، مذهبی و رسمی میباشد.

به دلیل قرارگیری پرچم اهتزاز در ارتفاع بالا و برخورد مستقیم با آفتاب و ورزش باد شدید بهتر است در زمان خرید پرچم اهتزاز از پارچه با کیفیت استفاده شود.

پایه پرچم

هر مدل پرچم دارای تنوع بسیار زیادی از پایه پرچم است.

انواع پایه پرچم تشریفاتی شامل: پایه پرچم گردخورشید، پایه پرچم پنجه شیری، پایه پرچم استیل، پایه پرچم پلکسی که هر کدام در سه مدل ممتاز(بیشترین وزن)، درجه یک(وزن متوسط) و درجه دو (کمترین وزن) و رنگ های طلایی و نقره ای و مشکی تولید و بفروش می رسد. آبکاری ویژه پایه پرچم از تغییر رنگ و خوردگی پایه جلوگیری کرده و همواره رنگ پایه پرچم ثابت است.

پایه پرچم رومیزی نیز دارای تنوع: پایه سنگی، استیل، استیل تخت، مدل تی T، مدل ال L ، پلکسی، آئینه ای، خاتم گل و ستاره می باشد.

پایه پرچم ساحلی از نظر ابعاد شکل ظاهری و وزن بسیار متفاوت از سایر مدلهای پایه پرچم می باشد. عمومی ترین نوع پایه پرچم ساحلی گرانولی بوده که از وزن مناسب و از ابعادی ویژه برخوردار است. ابعاد پایه گرانولی 50×50 سانت با قطر 5 سانت و در دو وزن 10 و 15 کیلویی بفروش میرسد. مدل دیگر پایه پرچم ساحلی فلزی و مخزنی(آبی-شنی) بوده که از وزن و کیفیت متفاوتی برخوردار است. تمامی این مدل کفی پایه ها بوده و همراه آن میله پرچم که از جنس آلومینیوم تولید شده عرضه می گردد. میله پرچم ها معمولاً 3 یا 4 تکه بوده و از کیفیت و انعطاف بالایی برخوردار است.

اسامی ودیگر پرچم ساحلی؛ پرچم جلوی مغازه، پرچم بادبانی، سامورایی و پرچم استندی تبلیغاتی بوده اما همگی یک محصول هستند.

مرکز چاپ و تولید پرچم در تهران

ایران پرچم مجموعه معتبر تولید انواع پرچم با چاپخانه اختصاصی بوده که با دو دهه سابقه مرکز فروش پرچم ایران در تهران است. ما در کنار سابقه درخشان، استفاده از نیری کار متخصص و مجرب تمامی دستگاه ها و خط تولید خود را مدرن کرده ایم تا محصولات متفاوت و عالی به دست مشتریان برسانیم. هر چه پرچم نام دارد ما در مجموعه ایران پرچم تولید کرده و در سراسر کشور به دست مشتریان گرامی میرسانیم. انواع پرچم تشریفات، ساحلی، رومیزی، اهتزاز همراه با بالاترین تنوع پایه پرچم و میله پرچم در ایران پرچم تولید و بفروش میرسد.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت