learndl zhaket triboon wenbacklinks

معامله این 8 ارز سودآوری بالایی دارند!

با آنکه هولد کوتاه مدت و تریدهای روزانه در بازار کریپتو رایج هستند، اما سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت روی ارزهای دیجیتال سود بالقوه زیادی می‌توانند به‌همراه داشته باشند. گرچه با توجه به وجود تقریبا 23 هزار پروژه کریپتو، شناسایی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت سخت است. چون بعضی از این پروژه‌ها عمر کوتاهی دارند و ممکن است با انتخاب آن‌ها ضرر زیادی متحمل شوید.

به‌همین علت در این مقاله می‌گوییم کدام ارزها را می‌توانید به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری امن برای بلند مدت انتخاب کنید. نگاهی هم به آینده شیبا و آینده ریپل می‌اندازیم، پس همراهمان بمانید.

مزایای سرمایه‌گذاری بلند مدت روی ارزهای دیجیتال

مزایای سرمایه‌گذاری بلند مدت روی ارزهای دیجیتال

خرید کریپتو و هولد آن برای چندین سال، ممکن است مزایایی داشته باشد که باید به آن‌ها با توجه به سبک سرمایه‌گذاری و اهداف خود دقت کنید. از جمله:

1. کاهش خطرات مربوط به سرمایه‌گذاری کوتاه مدت

بازار کریپتو به‌علت نوسان بسیار بالای خود شهرت دارد و بنابراین افرادی که دوست دارند ساعت‌های طولانی به مانیتورها و نمودارها خیره شوند، سود خوبی از آن به جیب می‌زنند. اما متاسفانه ضررهای بالقوه تریدرها نیز کم نیست. در مقابل با آنکه خرید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت نیز ریسک‌های خود را دارد، اما این ریسک‌ها در مقایسه با هولد کوتاه مدت آن کمتر هستند.

آینده شیبا

2. پتانسیل سوددهی بیشتر

سرمایه‌گذاران زمان انتخاب بهترین پروژه‌های ماندگار کریپتو ممکن است تصمیم بگیرند تا زمانی که به سود خوبی نرسیده‌اند، ارزهایشان را هولد کنند. بنابراین سود بالقوه آن‌ها بیشتر است و نیازی نیست که بازار را همیشه تحت نظر بگیرند. آن‌ها می‌توانند پس از رسیدن قیمت به سطح دلخواهشان، دارایی‌های دیجیتالشان را بفروشند.

کدام ارز بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت است؟

در این بخش چند ارز را معرفی می‌کنیم که گزینه خوبی برای سرمایه‌گذاری طولانی مدت هستند.

شیبا اینو

افرادی که دنبال بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت با ریسک بیشتر و سوددهی بالا هستند، می‌توانند شیبا اینو را انتخاب کنند. بسیاری از افراد آینده شیبا را در مقایسه با سایر شت کوین‌های بازار روشن می‌دانند و فروشگاه‌های زیادی این ارز را به‌عنوان یک روش پرداخت قبول کرده‌اند.

پیش‌بینی‌ها درباره قیمت این ارز در آینده اشاره می‌کنند مقدار آن تا سال 2030 ممکن است به حداقل 0.000033 دلار و حداکثر 0.0001 دلار برسد. با توجه به قیمت فعلی بسیار پایین شیبا، هر نوع سرمایه‌گذاری اندک روی آن می‌تواند در دراز مدت با سود بالایی همراه شود.

بیت کوین

بدون شک بیت کوین باید در اولویت خرید شما برای هولد تا چند سال آینده قرار داشته باشد. قیمت این ارز در اواسط 2016 تقریبا 500 دلار بود اما در حال حاضر با قیمت نزدیک به 30 هزار دلار معامله می‌شود. ارزش بازار بیت کوین بیش از 500 میلیارد دلار است و شبکه بلاکچین آن از مکانیسم اجماع کار استفاده می‌کند، بنابراین فوق‌العاده امن است. علاوه‌بر این، بیت کوین جزو معدود ارزهایی است که در دنیای واقعی برای انجام تراکنش‌ها استفاده می‌شود.

اتریوم

اتریوم نیز جزو ارزهایی است که سوددهی بالایی در دراز مدت دارد. قیمت فعلی آن نزدیک به 1900 دلار است و ارزش بازار اتریوم به تقریبا 210 میلیارد دلار می‌رسد. توکن‌های غیر مثلی که روی شبکه اتریوم قرار دارند و امکان اجرای قراردادهای هوشمند روی این بلاکچین، از دلایل قوت اتریوم هستند.

ریپل

شبکه بلاکچین ریپل از صرافی‌های ارزهای فیات و کریپتو پشتیبانی می‌کند. قیمت ارز این شبکه یعنی XRP بین سال 2017 و می 2023 تقریبا 6 هزار برابر افزایش داشته است. به‌دلیل قابلیت‌ها و کاربردهای این شبکه در دنیای واقعی و سیستم‌های متمرکز، خیلی از افراد آینده ریپل را بسیار روشن می‌دانند و آن را بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت معرفی می‌کنند.

ارزش بازار این ارز تقریبا 27 میلیارد دلار است. پیش‌بینی‌ها درباره آینده این ارز می‌گویند که قیمت آن تا سال 2030 ممکن است به حداقل 3 دلار و حداکثر 9 دلار برسد.

آینده ریپل

بایننس کوین

بایننس کوین بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت برای کسانی است که به آینده صرافی بایننس ایمان دارند. کاربران این صرافی از بایننس کوین برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها در آن می‌توانند استفاده کنند. قیمت بایننس کوین بین سال 2017 و مارس 2022 تقریبا 410 هزار برابر افزایش یافته است و ارزش بازار این ارز به 36 میلیارد دلار می‌رسد.

کاردانو

کاردانو یکی از بهترین ارزها برای سرمایه‌گذاری بلند مدت است. بلاکچین کاردانو مانند اتریوم از مکانیسم اثبات سهام برای پردازش سریع‌تر تراکنش‌ها و کاهش مصرف انرژی استفاده می‌کند. توسعه‌دهندگان روی این شبکه قادر به اجرای قراردادهای هوشمند و توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز هستند. ارزش بازار کاردانو بیش از 9.8 میلیارد دلار است.

پولکادات

پولکادات پروژه‌ای است که به‌دلیل حفظ امنیت شبکه خود و اجازه به برقراری ارتباط بین بلاکچین‌های مختلف، شناخته‌شده است. پولکادات همچنین قابلیتی به اسم Westend دارد که توسعه‌دهندگان از آن می‌توانند برای تست پروژه‌های جدید روی شبکه پولکادات و کوسوما استفاده کنند. علاوه‌بر این، توسعه‌دهندگان می‌توانند روی پولکادات بلاکچین‌های جدید درست کنند. ارزش بازار این ارز که مناسب هولد بلند مدت است به 5.7 میلیارد دلار می‌رسد.

لایت کوین

لایت کوین یکی دیگر از ارزهایی است که می‌توانید به‌عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت انتخاب کنید. این ارز با کدی شبیه به شبکه بیت کوین طراحی شده است، اما سرعت پردازش تراکنش‌ها در شبکه لایت کوین بیشتر است. ارزش بازار لایت کوین به 5.7 میلیارد دلار می‌رسد و بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی این ارز را به‌عنوان یک روش پرداخت قبول دارند.

9. چین لینک

زمانی که چین لینک در سال 2012 معرفی شد، توانست اولین شبکه‌ای نام بگیرد که با بلاکچین به سیستم‌های خارجی وصل می‌شود. ارزش بازار این ارز به تقریبا 2.7 میلیارد دلار می‌رسد و همکاری چین لینک با شرکت‌های بزرگ مختلف باعث شده است سرمایه‌گذاران امید زیادی به آن داشته باشند.

سخن نهایی

با آنکه ارزهای دیجیتال در کوتاه مدت سود خوبی ممکن است بدهند، اما سرمایه‌گذاری بلند مدت روی آن‌ها سود بالقوه بیشتری می‌تواند داشته باشد. در مطلب بالا چندین ارز را به‌عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت معرفی کردیم که با تحقیقات بیشتر خود می‌توانید برای خرید آن‌ها اقدام کنید. از طرفی امید سرمایه‌گذاران به آینده شیبا و آینده ریپل نیز باعث شده است این دو ارز توجه افراد زیادی را به خود جلب کنند. به‌ویژه برنده شدن ریپل در دادگاه می‌تواند قیمت آن را به سطح جدیدی برساند.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت