learndl zhaket triboon mymember

محصولات شرکت بتنی

یکی از محصولات شرکت رایان انواع اتصالات بتنی پیش ساخته نیوجرسی بتنی و نیوجرسی مفصلی بوده و به عنوان جداکننده خطوط ترافیکی استفاده می‌شود. نحوه طراحی آن‌ها موجب به حداقل رسیدن آسیب به وسایل نقلیه در هنگام تصادفات شده است. همچنین استحکام و مقاومت آن‌ها موجب عدم ورود وسائل نقلیه به سایر خطوط و بروز تصادفات احتمالی می‌شود. rayanpeybeton.ir 09122123017

محصولات شرکت بتنی

یکی از مهمترین مزایای استفاده از نیوجرسی بتنی چند متری توسط شهرداری ها را می‌توان این مورد دانست که این محصولات به راحتی در کنار یکدیگر نزدیک می شوند و سهولت نصب و استفاده دارند به همین دلیل شهرداری برای نصب استفاده از این محصول نیازی به صرف هزینه و یا زمان زیاد نخواهد داشت.

نیوجرسی یکی از منطقه محصولاتی است که برای ایمن‌سازی جاده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در اندازه های مختلف مانند چند متری در بازار موجود است. قیمت نیوجرسی چند متری به موارد مختلفی بستگی دارد برای مثال شرکت تولید کننده این محصول می‌تواند بر روی قیمت محصول مورد نظر تاثیر بسزایی داشته باشد.‌ یکی از مهمترین مواردی که بر روی قیمت نیوجرسی چند متری تاثیرگذار است هزینه حمل و نقل این محصول است به صورت کلی نیوجرسی چند متری دارای وزن بسیار بالا و ابعاد بزرگی است که هزینه حمل و نقل آن را تا حدود زیادی افزایش می‌دهد و باعث می‌شود قیمت تمام شده نیوجرسی برای بسیاری از مصرف کنندگان بالا باشد.

امروزه ایمنی حمل و ‌نقل در جاده‌ها و معابر یکی از مهم‌ترین مباحث می‌باشد و در فاز بهره‌برداری از راه‌ها و جاده‌ها به این موضوع توجه ویژه‌ای می‌شود. به سبب توانایی بالای نیوجرسی بتنی یا همان حفاظ مفصلی در کنترل خودروهای منحرف شده از مسیر، استفاده از این قطعات پیش ساخته با ابعاد و مشخصات مناسب در جداسازی معابر و جاده‌ها رواج بسیاری یافته است و بخش قابل توجهی از خسارات جانی و مالی تصادفات را کاهش داده است.

محصولات شرکت بتنی

نیوجرسی بتنی چند متری را می‌توان یکی از محصولات پر استفاده توسط شهرداری ها دانست که در ابعاد چهارصد سانتیمتر در ۶۰ سانتی متر در ۷۰ سانتی متر تولید و روانه بازار می‌شود.‌ این محصول به دلیل دارا بودن کیفیت بالا و مقاومت بسیار زیاد در برابر مواردی مانند گرما و سرما و رطوبت مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است و به خصوص شهرداری ها در نقاط مختلف جاده ها از این محصول استفاده می کنند.‌

دال بتنی پیش ساخته

دال بتنی پیش ساخته یک نوع سقف از مصالح بتن و میلگرد است که به صورت یکپارچه تولید می‌شود و در بسیاری از سازه‌ها و ساختمان‌های امروزی کاربردهای متفاوتی دارد. دال بتنی پیش ساخته به جای تولید در محل پروژه در کارخانه با توجه به ابعاد مورد نظر تولید شده و به محل پروژه منتقل می‌شود. دال‌ها ممکن است  با توجه به شرایط در انواع مختلف از جمله یک طرفه، دوطرفه، مجوف، پیش‌تنیده در کارخانه پس‌تنیده در محل پروژه یا تنیده‌ نشده ساخته شوند.

کاربردهای دال بتنی پیش ساخته قابل استفاده برای پوشاندن کانالهای آب، برق اجرای نهرهای عرضی و تقاطع‌ها پوشاندن نهرها و جوی‌ها به منظور جلوگیری از انتشار آلودگی و رشد حیوانات موذی تعریض معابر عمومی به منظور افزایش سطح پیاده روها با هدف افزایش رفاه شهروندان و ارتقاء کیفیت شهر نشینی و سطح سواره روها با هدف تسهیل ترافیک و افزایش سطح عبور خودروها

آنچه در این پست می‌خوانید

نیوجرسی مفصلی

مهمترین موارد استفاده از این محصول ساخت ایستگاه ها در کنار جاده ها است. در مناطقی مانند ایستگاه تاکسی و یا ایستگاه اتوبوس می توان از نیوجرسی چند متری استفاده کرد. یکی از مهمترین موارد استفاده از این محصول را می‌توان استفاده از آن در مکان‌هایی مانند پلیس راه ها دانست. با استفاده از این محصول راه های مختلف به صورت کامل از یکدیگر جدا سازی می شوند و افرادی که در پلیس راه ها مشغول به کار هستند می‌توانند به صورت جداگانه در ریل های مختلف ماشین ها و مورد های مشکوک را بررسی کنند.
در پارکینگ های عمومی از نیوجرسی چند متری برای جداسازی پارکینگ ها از یکدیگر و نظم دادن به ماشین ها استفاده می شود. در خیابان های شلوغ استفاده از این محصول باعث می‌شود محلی مخصوص افراد پیاده درست شود. حتی در برخی از موارد برای جداسازی مکان های مخصوص برای دوچرخه سواری از سایر مکان ها از نیوجرسی چند متری استفاده می شود. در برخی از موارد برای جداسازی خطوط جاده ها از این محصول استفاده می شود. برای مثال با استفاده از این محصول می‌توان خطوط یک جاده دو طرفه را از یکدیگر جدا نمود تا امکان تصادف در محور های مختلف کمتر شود.

محصولات شرکت بتنی

مارکر بتنی پیش ساخته یکی از تولیدات شرکت به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده قطعات بتنی در غرب کشور می‌باشد. تیرک شناسایی یا مارکر جهت مشخص نمودن مسیر خط لوله نفت و گاز، فیبر نوری و به منظور هشدار دادن و جلوگیری از صدمه دیدن لوله و کابل در مسیر خط پروژه استفاده می‌گردد همچنین نصب مارکرهای شناسایی دسترسی به کابل و لوله و تعیین سریع محل خرابی را نیز امکان پذیر می‌نماید. مارکرها معمولا در طول خط و به فاصه ۱ کیلومتر از هم نصب می‌شوند روی آن‌ها اطلاعات اولیه خط انتقال و متراژ از ابتدای خط درج می‌شود.

انواع مارکر بتنی پیش ساخته عموما مارکرهای آبی رنگ مختص به لوله‌های انتقال آب، مارکرهای زرد رنگ نشان دهنده لوله‌های انتقال نفت و مارکرهای قرمز رنگ نمایانگر مسیر فیبر نوری می‌باشد.

مارکر بتنی پیش ساخته به طور کامل از جنس بتن بوده و به صورت کامل و یکدست قالب بندی، بتن ریزی و ساخته می‌شود. بتن مورد استفاده با عیار ۳۵۰ بوده و عملیات ویبره و عمل آوری آن به صورت استاندارد و مناسب در محل کارخانه انجام میگردد.

در سال‌های اخیر در طرح‌های ترافیکی از انواع مختلف نیوجرسی ۴ متری استفاده شده است. استفاده از این محصول در طرح‌های ترافیکی باعث می شود ماشین ها نتوانند به صورت مداوم از یک لاین به لاین دیگر بروند و ترافیک تا حدود زیادی کاهش پیدا کند. یکی از مهمترین مشکلاتی که در انواع مختلف نیوجرسی با آن روبه‌رو هستیم این است که وزن نیوجرسی تا حدودی بالاست و به همین دلیل برای حمل و نقل آن هزینه‌های زیادی باید پرداخت شود

وزن شبکه آرماتور بیشترین وزن نیوجرسی را وزن شبکه آرماتور تشکیل می دهد. وزن شبکه آرماتور نیوجرسی در حدود ۴۰ کیلوگرم است وزن مفصل های داخلی وزن مفصل های داخلی نیوجرسی در حدود ۱۸ کیلوگرم است. وزن قطعه این وزن در حدود ۳ کیلو و ۴۰۰ گرم است.
وزن نیوجرسی در حدود ۶۲ کیلوگرم است مسلما زمانی که افراد مختلف و یا شهرداری‌ها نیوجرسی را خریداری می‌کنند، تعداد بسیار زیادی از این محصول را می خرند. به همین دلیل در این مورد باید دقت داشت که در هنگام حمل و نقل وزن یک نیوجرسی موردبررسی نیست و وزن چند عدد با یکدیگر محاسبه می شود.
شرکت با دهه ها تجربه در زمینه تولید تن سازه ای، میلگرد بستر و … به شما بهترین و با کیفیت ترین محصولات را ارائه می دهد.

بتن پیش ساخته

فونداسیون پیش ساخته بتنی را می‌توان یکی از مقاوم ترین و مستحکم ترین انواع فونداسیون دانست که به خصوص برای استفاده در مناطق زلزله خیز و برای استفاده به عنوان فونداسیون دکل بسیار مناسب هستند.

فونداسیون یا پی بخشی از سازه است که انتقال بار بین سازه و زمین از طریق آن صورت می‌گیرد. اینکار به صورتی انجام می شود که تنش‌های بیش از حد و نشست‌های اضافی ایجاد نشود.

فونداسیون پیش ساخته بتنی به فونداسیونی گفته می‌شود که در کارخانه تولید شده و بعد از عمل آوری و آماده شدن به محل پروژه منتقل می‌شود. یکی از چندین کاربرد آن استفاده در ساخت ساختمان‌های کوچک است که باعث افزایش سرعت و ارتقا کیفیت خصوصاً در مناطق دور افتاده و روستایی می‌شود.

شرکت توانایی طراحی و تولید انواع فونداسیون بتنی از جمله فونداسیون دکل مخابراتی جهت پایه‌های دوربین پایه چراغ‌های راهنمائی و رانندگی و پایه‌های چراغ روشنایی در ابعاد مختلف را دارد همچنین امکان اجرای این فونداسیون‌ها برای پایه‌های ۵۰ تا ۹۰ متری در محل پروژه وجود دارد.

‌فونداسیون دکل بار و فشار وارده از نقاط مختلف دکل و همچنین بارهای اضافی سازه را به زمین منتقل می‌کند. دکل‌های برق یا دکل‌های مخابراتی معمولا در معرض عوامل مختلف طبیعی همچون بادهای شدید و طوفان، سیل و گاها نشست زمین هستند به همین دلیل استفاده از فونداسیون پیش ساخته بتنی یک ضرورت محسوب می‌شود. از انواع فونداسیون دکل می‌توان به فونداسیون منفرد منوپل و فنداسیون نواری یک طرفه یا دو طرفه اشاره کرد.

از کاربردهای مختلف فونداسیون پیش ساخته بتنی پایه چراغ روشنایی پایه چراغ راهنمایی و رانندگی به عنوان پایه دوربین پایه و فونداسیون دکل مخابراتی فونداسیون ساختمان

نیوجرسی بتنی در دهه‌ی ۱۹۵۰ میلادی در بزرگراه‌های ایالت نیوجرسی طراحی و استفاده شدند و بر همین اساس نام‌گذاری شدند. طراحی آن‌ها به گونه‌ای است که هنگام برخورد خودروها کم‌ترین آسیب به آن‌ها وارد می‌شود. آن‌ها همچنین مانع عبور ماشین‌ها و ورود به مسیر مخالف می‌شود. در سال‌های اخیر به دلیل مشکلات گاردریل‌ها در جاده‌ها از قبیل جمع‌شدگی و عدم مقاومت بالا، استفاده از حفاظ مفصلی بتنی رواج یافته و سهم عمده ای در کاهش تصادفات مرگبار داشته است طراحی سایت تهران شرکت توانایی تولید انواع دال بتنی پیش ساخته نیوجرسیدر ابعاد مختلف را با توجه به سفارش مشتری دارا می‌باشد.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت