learndl zhaket triboon wenbacklinks

چرا محصولات توکار بوش بهترین انتخاب برای آشپزخانه مدرن هستند؟

وقتی حرف از محصولات توکار می‌شود، شاید فر توکار بوش اولین محصولی باشد که به یاد می‌آورید اما این شرکت آلمانی محصولات توکاری متعددی به بازار عرضه کرده است تا شما بتوانید با کمک با کیفیت‌ترین محصولات، آشپزخانه‌ای مدرن را تجهیز کنید.

اما چرا محصولات توکار بوش بهترین انتخاب برای یک آشپزخانه مدرن هستند؟ مگر این محصولات چه ویژگی‌هایی ارائه می‌کنند که لایق نام بهترین شده‌اند.

ما می‌خواهیم در این مقاله تعدادی از مهم‌ترین محصولات توکاری بوش بوش را بررسی کنیم و ببینیم آیا واقعا این محصولات بهترین انتخاب هستند یا نه؟

بررسی خود را با گاز صفحه‌ای بوش آغاز می‌کنیم چرا که دست کم هر آشپزخانه مدرن یا غیر مدرنی باید یک گاز رومیزی داشته باشد. سپس از فر توکار، لباسشویی توکار و ظرفشویی توکار بوش صحبت خواهیم کرد و به مزایای آنها نگاهی می‌اندازیم.

گاز رومیزی بوش، بهترین گاز صفحه‌ای

این روزها دیگر هر آشپزخانه‌ای باید یک گاز رومیزی داشته باشد، پس چه بهتر است این گاز را از برندی انتخاب کنید که سال‌های سال کیفیت بالای خود را حفظ کند. انواع گاز رومیزی بوش شامل دو مدل می‌شوند:

  1. اجاق صفحه گازی بوش
  2. اجاق صفحه برقی بوش

معمولا در کشور ما اجاق‌های گازی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند تا صفحات برقی. اما در این میان باز هم هستند کسانی که می‌خواهد یک آشپزخانه مدرن و به‌روز داشته باشند و یک صفحه برقی را برای آشپزخانه خود تهیه کنند.

انواع گاز رومیزی بوش با قیمت مناسب

صفحات گازی بوش، شامل گاز تک شعله، دو شعله، چهار شعله، پنج شعله و شش شعله می‌شوند که از صفحات استیل، سرامیکی و شیشه‌ای ساخته می‌شوند. این گازها دوام بالایی دارند و از سویی دیگر شتاب و حرارت بالا و مناسبی جهت پخت و پز ارائه می‌دهند.

تغییر رنگ نمی‌دهند و به راحتی تمیز می‌شوند. این گازها مجهز به فندک هستند بنابراین به راحتی می‌توانید شعله را با یک چرخش ساده روشن کنید. ترموکوپل نیز قابلیت مهم دیگری در آنهاست که در صورت خاموشی اتفاقی شعله در اثر باد، جریان گاز به طور خودکار قطع می‌شود. این ویژگی از بروز خطرات احتمالی جلوگیری می‌کند.

اجاق صفحه برقی بوش نیز یک صفحه یک دست شیشه‌ای بسیار مقاوم است. در این گازها به جای شعله، نواحی پخت وجود دارد که در برخی از مدل‌ها برای داشتن فضای بیشتر پخت، می‌توانید نواحی گرمایی را با یکدیگر ادغام کنید. به کمک صفحه نمایشگر این گازها دمای مناسب پخت را انتخاب کنید، برای مدت پخت تایمر قرار دهید و به یک دستمال نم دار به راحتی پس از پخت و پز، صفحه برقی‌تان را تمیز کنید.

لباسشویی توکار بوش، تجربه خوب یک شستشوی قدرتمند

لباسشویی‌های بوش بهترین انتخاب برای یک عمر زندگی هستند. این دستگاه‌ها ضمن آنکه موتور قدرتمندی برای شستن پارچه‌های گوناگون دارند، دوام و طول عمر بسیاری دارند. به علاوه موتور BLDC لباسشویی‌های بوش، صدای بسیار اندکی در زمان شستشو و خشک کردن لباس‌ها تولید کرده و انرژی اندکی مصرف می‌کنند.

لباسشویی توکار بوش که در سری‌های 2، 4، 6 و 8 به بازار عرضه شده‌اند دارای ظرفیت‌های مختلف از 6 تا 8 کیلوگرم هستند. این دستگاه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوانید ظاهر دستگاه را با چوب یا نمای کابینت آشپزخانه پوشش دهید. دو قسمت بر روی بدنه این دستگاه‌ها طراحی شده تا در یا پوشش آن را بتوانید به دلخواه و بسته به شرایط در سمت راست یا چپ نصب کنید.

لباسشویی توکار بوش شامل مجموعه‌ای از برنامه‌های شستشوی کاربردی هستند، معمولا 14 برنامه شستشو در آنها وجود داشته که با توجه به نوع پارچه، برنامه مناسب را می‌توانید انتخاب کنید. همچنین سنسورهایی در این دستگاه‌ها قرار گرفته تا مصرف آب و انرژی در آنها به حداقل رسیده و استفاده از آن آسان و مطمئن باشد.

برای مثال سنسور وزن لباس‌ها، که در ابتدای شستشو، وزن لباس‌ها را سنجیده و با توجه به آنها میزان آب مورد نیاز برای شستشو را مصرف می‌کند. سنسور ضد نشت آب نیز، یکی از سنسورهای محافظتی این دستگاه است که نشتی آب در سیستم را تشخیص داده و به محض وقوع جریان آب ورودی را متوقف می‌کند.

در این دستگاه برنامه‌های شستشویی چون: شستشوی لباس تیره، لباس کار و لباس ورزشی، لباس‌های ظریف و حساس، لباس کودک، شستشوی اقتصادی، شستشوی لباس نخی، شستشوی سریع، شستشوی پرده و ملحفه و غیره وجود دارد.

ظرفشویی توکار بوش، دست راست شما در آشپزخانه

همه می‌دانیم شستشوی ظروف چه کار تکراری و خسته کننده‌ایست. اینکه دستگاهی باشد که با کیفیت بالا این کار تکراری را به عهده بگیرد، فرصتی برای شما ایجاد می‌کند تا به کارهای مهم خود رسیدگی کنید. ظرفشویی بوش دقیقا همان دستگاهی است که می‌تواند به بهترین شکل انواع ظروف شما را بشوید و خشک کند.

در این دستگاه دو یا سه سبد تعبیه شده است که می‌توانید ظروف مختلفی را از کوچک‌ترین تا بزرگترین ظرف را درون آن قرار دهید و بسته به میزان کثیفی آنها برنامه شستشوی مناسب را برای آن انتخاب کنید.

انواع ظرفشویی توکار بوش اصل آلمان

برنامه‌های شستشوی ظرفشویی‌های بوش شامل دو گروه برنامه‌های اصلی و گزینه‌های ویژه می‌شوند، برنامه‌های اصلی شستشو از دمای 70 درجه تا 40 درجه آب را شامل می‌شوند و گزینه‌های ویژه که مدل به مدل متفاوت است شامل: شستشوی نصف ظرفیت، خشک کن اضافی، کاهش زمان شستشو، شستشوی پر فشار و شستشوی بهداشتی هستند. برای شروع چرخه، ابتدا لازم است برنامه اصلی شستشو را انتخاب و در صورت نیاز، گزینه ویژه‌ای را برای داشتن نتیجه بهتر انتخاب کنید.

گنجایش ظرفشویی‌های بوش 12، 13 و 14 نفر می‌باشد و مصرف آب و انرژی در آنها بسیار بهینه است. سنسورهایی نیز در آن تعبیه شده تا میزان آلودگی آب را سنجید و با توجه به آن آبکشی را ادامه دهد تا هیچ قطره آبی در این دستگاه‌ها به هدر نرود.

قرص ظرفشویی، مایع یا پودر مخصوص ماشین ظرفشویی، موادی هستند که می‌توانید برای شستشوی ظروفتان با این دستگاه استفاده کنید. در کنار اینها ماشین ظرفشویی به نمک مخصوص ظرفشویی نیاز دارد. نمک کمک می‌کند تا سختی آب شکسته شده و آسیبی به ظروف وارد نشود یا آنها دچار خط و خش نشوند.

جلادهنده نیز ماده مورد نیاز دیگری در این دستگاه است که به شفافیت و خشک شدن بهتر ظرف‌ها کمک می‌کند. اگر از مایع شوینده‌ای استفاده می‌کنید که حاوی جلادهنده نیست، به طور جداگانه این مایع را در مخزن مربوطه اضافه کنید.

فر توکار بوش، انتخاب اول حرفه‌ای‌ها

شاید اگر از متخصصان حرفه آشپزی و شیرینی پزی بپرسید که بهترین فر توکار کدام است؟ از اکثر آنها نام بوش را بشنوید. این فرها قدرت پخت بالایی دارند در عین حال مصرف انرژی مناسبی دارد. فرهای بوش در گنجایش‌های مختلفی تولید و عرضه شده‌اند، این فرها به طور کلی به دو گروه تقسیم می‌شوند، فرهای معمولی بوش با 5 طبقه و فرهای کامپکت بوش با 3 طبقه.

  • فر برقی بوش
  • فر برقی کامپکت بوش
  • فر بخارپز بوش
  • فر بخار پز کامپکت بوش
  • فر مایکروویو بوش
  • فر مایکروویو کامپکت بوش

6 دسته از این فرها هستند که با قابلیت‌هایی که ارائه می‌کنند جزو بهترین فرهای موجود در بازار ایران به حساب می‌آیند. در فر بخارپز شما ضمن آنکه قابلیت‌های یک فر را دارید، از مخزن آب و امکان بخارپز شدن مواد غذایی نیز بهره‌مند می‌شوید. به علاوه در فر مایکروویو بوش، شما دو قابلیت را در یک دستگاه تجربه می‌کنید. با قابلیت مایکروویو آن غذاها را با سرعت بالا گرم می‌کنید و با امکانات و برنامه‌های فر، انواع غذا، کیک و شیرینی می‌پزید و لذت می‌برید.

محدوده گرمایی در این فرها حداکثر 300 درجه می‌باشد که با این حرارت می‌توانید مواد غذایی متنوعی پخت کنید.

انواع فر برقی توکار بوش

در این فرها برخی از برنامه‌های از پیش تنظیم شده وجود دارد. برای مثال برنامه پخت پیتزا، سبزیجات و گوشت برنامه‌هایی هستند که بهترین دما و زمان برای پخت آنها تنظیم شده است تا نتیجه‌ای ایده‌ال از آن را مشاهده کنید.

فرهای توکار بوش دارای فن کانوکشن هستند. این قابلیت کمک می‌کند تا هوای داغ به طور یکنواخت به تمامی نقاط محفظه برسد و پختی یکنواخت را منتج شود.

ضمنا این فرها از تمیز کننده خودکار نیز بهره‌مند هستند. جنس محفظه لعابی این فرها کمترین مواد غذایی را به خود جذب می‌کنند و در صورت کثیفی در برنامه تمیز کننده به راحتی این ذرات سوخته و پودر می‌شوند و فقط کافیست با یک دستمال نم‌دار آنها را تمیز کنید.

از کجا محصولات توکار بوش را تهیه کنیم؟

حالا که با برخی از ویژگی‌های محصولات  توکار بوش آشنا شدید حتما می‌خواهید بدانید از کجا این محصولات را تهیه کنید؟ فروشگاه اینترنتی بوش دیزاین مرجعی متخصص در زمینه فروش محصولات توکار بوش است. این فروشگاه به طور کاملا ویژه بر فروش محصولات توکاری تمرکز داشته و بهترین و جدیدترین مدل‌ها را ارائه می‌کند.

می‌توانید با قیمتی مناسب‌تر از سایر فروشگاه‌ها محصولات بوش را از بوش دیزاین تهیه کنید. به نشانی boschdesign.com مراجعه کرده و مدل‌های متنوع محصولات توکار بوش آلمان را در این سایت فروشگاهی تماشا کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت