learndl zhaket triboon excoino

با مجموعه طراحان وب تبریز بیشتر آشنا شوید

با مجموعه طراحان وب تبریز بیشتر آشنا شوید

آیا در شهر تبریز صاحب شرکت یا کسب و کار میباشید، طراحان وب تبریز بهترین گزینه برای شما در ایجاد یک وب سایت فوق العاده که بازارکارتان را گسترش دهد میباشد. طراحی سایت فروشگاهی در تبریز که خود نمونه ای از فعالیت مجموعه طراحان وب تبریز میباشد. ما از شما دعوت میکنیم تا آخر این موضوع با ما همراه باشید تا با تاریخچه و روند فعالیت مرکز طراحی سایت در تبریز شما را بیشتر و بهتر آشنا نماییم.

مجموعه طراحان وب تبریز

چند دلیل مهم برای داشتن یک سایت خوب

1 . نمایش آگهی شما در یک سایت و یا فضای مجازی یا اینترنت با هزینه خیلی پایین تر نسبت به سایر روش های تبلیغاتی مانند تلویزیون قابلیت اجرایی را دارد.

2 . در فضای سایت، شیوه های نوین و خیلی مختلفی وجود دارد که برای تبلیغات محصول و خدماتتان و دیده شدن در سطح وسیع را دارید.

3 . شما میتوانید با راه اندازی سایت و درج پاسخ سوالات خیلی از مشتریان را به صورت یکجا جواب دهید و این امر در هزینه و زمان شما خیلی موثر میباشد.

4 . سایت یا فروشگاه اینترنتی یک فضایی است که 24 ساعته فعالیت میکند، یعنی اگر در خواب نیز باشید سایت شما میتواند برای شما کسب درآمد بکند و سود دهی خوبی داشته باشد. در حالیکه در یک فروشگاه واقعی اینگونه نیست و شما مجبور هستید شب ها استراحت بکنید و مشتریان شبانه خود را نیز از دست بدهید.

5 . فضای وبسایت طوری است که شما خیلی راحت تر و سریع تر از تمامی روش های دیگر میتوانید با مشتریان هدفمند خود در ارتباط باشید و آموزش های مورد نیاز آنها را بدهید.

6 . همانطور که میدانید دیگر افراد برای پیدا کردن شما با سابقه شما کاری ندارند و دنبال شماره تلفن نیستند که در ارتباط باشند، بلکه توسط سایت دنبال کسب و کار شما میگردند .داشتن یک سایت برای کسب و کار حیاتی و مهم است.

7 . برای خیلی ها داشتن یک مکان در مرکز شهر برای معرفی کسب و کار خودشان که پرتردد است امکان پذیر نمی باشد اما با داشتن یک سایت میتوانند این فرصت را به خود دهند که با سئو خوب سایت در دسترس خیلی از کاربران هدف خود باشند.

8 . داشتن سایت به شما این امکان را میدهد که دامنه فعالیت خود را از شهر خود و منطقه خودتان به کل کشور و جهان گسترش داده و مشتریان جدیدی را جذب کنید.

نکات اساسی در طراحی سایت فروشگاهی که به افزایش فروشتان کمک میکند

نکات اساسی در طراحی سایت فروشگاهی که در این مطلب برای شما گرد آوری کرده ایم که در عین سادگی موضوع بسیار مهم و ضروری میباشد.

که در فروش فروشگاه شما میتواند به بهبود و افزایش فروش شما کمک ویژه ای بکند، در ابتدا به شما نکاتی را قبل از طراحی سایت فروشگاهی میخواهیم بیان کنیم.

بعد از پایان به شما نکات اساسی در طراحی سایت فروشگاهی که به افزایش درآمدتان کمک خواهد کرد را بیان خواهیم کرد.

قبل از طراحی سایت فروشگاهی چکار باید بکنیم

ابتدا باید قبل از شروع طراحی سایت فروشگاهی محصولی را که میخواهیم بفروشیم را مشخص نماییم و نقشه راه را روی کاغذ رسم بکنیم.

باید همه چیز مشخص شود که محصول ما چه نوعی میباشد و منو ها و ظاهر صفحه اصلی به چه شکلی خواهد بود.

حتما در طراحی سایت باید به گرافیک مشتری پسند بودن آن توجه کرد زیرا هرچقدر یک فروشگاه اینترنتی زیباتر باشد مطمئنا احترام به سلیقه مخاطب گذاشته شده است پس مخاطبان یا مشتریانتان نیز در قبال این احترام شما احساس آسودگی و آرامش و اعتماد میکنند در خرید محصولات شما.

برای اینکه یک سایت فروشگاهی موفق باشد باید در داخل سایت نقشه راهنما برای مشتریان در نظر گرفته شود در کنار این نقشه سادگی در استفاده از سایت یکی از مهمترین نکاتی است که باید حتما رعایت شود. یادتان باشد یک قانونی است که به آن قانون 3 کلیک میگویند یعنی مشتریان سایت شما باید با 3 کلیک به محصول مورد نظر شما دسترسی پیدا کنند. ( نهایتان 4 کلیک )

خیلی پیش آمده که شما وارد سایتهایی شدید که دنبال اطلاعات تماس پشتیبانی آنها میگردید که نمیتونید آن را به راحتی پیدا بکنید. یا حتی در حین خرید نتوانسته اید دکمه مربوط به خرید محصول را پیدا بکنید.

گاهی میشود شما وارد یک سایت فروشگاهی میشوید که بدلیل پیچیدگی در فرایند خرید از ادامه خرید منصرف میشوید در این حالت فروشگاه بدترین حالت را برای خرید راحت در نظر گرفته است.

همیشه یادتان باشد در طراحی فروشگاه آنلان نوعی طراحی شود که مخاطب قبلا با این سبک از فروشگاه ها و فرایند خریدشان آشنایی دارند تا راحت تر بتوانند با فروشگاه شما ارتباط برقرار بکنند. هر چقدر ارتباط مشتری شما با سایتتان بیشتر باشد فروشتان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

حتما در فروشگاه خود یک دکمه شناور پشتیبانی آنلاین قرار دهید تا حس زنده بودن سایت فروشگاهی را برای مشتریان شما ایجاد بکند و بتوانند راحت تر خریدشان را انجام دهند.

گرافیک سایتتان را بهتر بکنید یاد آور شویم، گرافیک سایت فقط تصاویر نیست ! گرافیک مشتری پسند شامل تصاویر و فونت ها ، رنگ ها و … نیز شامل میشود پس وقتی زبان از گرافیک مشتری پسند و زیبای سایت به میان می آید حتما به نکاتی که برایتان گفته شده توجه بکنید.

سعی بکنید برند سازی بکنید یادتان باشد کسب و کارهایی موفق هستند که برند سازی کرده و مشتریانشان را با برند خودشان آشنا کرده اند !

بدون داشتن یک برند، نمی توانید برای کاری که انجام می دهید شهرت بسازید. هنری فورد ( Henry Ford )

محتوای زیاد طولانی به کار نبرید ! همیشه محتوای کوتاه تر مشتریان زیادی دارند، دلیل این موضوع به خاطر تایم کم کاربران میباشدکه دوسدارند سریع تر انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهند پس در رعایت این موضوع دقت کافی شود.

داشتن لوگوی خوب و زیبا یکی دیگر از متد هایی است که در فروش و ابوهت فروشگاه شما نقش مهمی را ایفا میکند پس در انتخاب لوگو و زیبایی سایتتان دقت کافی را داشته باشید.

سوالات متداول کاربران 

1 . برای طراحی وب سایت از کجا شروع بکنیم ؟

پاسخ : برای طراحی سایت شما میتوانید در هر کجا که باشید به یک مجموعه یا شرکت طراحی سایت معتبر مراجعه کرده و از خدماتشان استفاده نمایید.

2 . آیا طراحان وب تبریز مشاوره رایگان قبل از طراحی سایت دارند ؟

پاسخ : بله، شما میتوانید با شماره تلفن های موجود درسایت ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید . 20 دقیقه مشاوره رایگان خدمتتان ارائه میشود.

3 . قیمت تقریبی یک سایت فروشگاهی چقدر میباشد ؟

پاسخ : برآورد هزینه معمولا متناسب با امکاناتی که شما میخواهید متفاوت میباشد برای پی بردن به این موضوع پیشنهاد میکنیم با ما تماس بگیرید.

4 . مدت زمان طراحی یک وب سایت فروشگاهی چقدر زمان میبرد ؟

پاسخ : معمولا مدت زمان راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس از 21 روز کاری لغایت 60 روز کاری متفاوت میباشد.

درباره مجموعه طراحان وب تبریز

درباره مجموعه طراحان وب تبریز 

اگر میخواهید طراحی سایت خود را به مجموعه طراحی سایت در تبریز بسپارید و یا میخواهید از تخفیف های خوب و مشاوره رایگان استفاده نمایید سایت طراحان وب تبریز میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

به منظور ارائه خدمات بیشتر و حرفه ای تر ما مجموعه تبریز سایت https://tabrizsite.com را راه اندازی کردیم که در زمینه طراحی سایت در شهر تبریز و ارائه خدمات سئو سایت فعالیت دارد که میتوانید با مراجعه به سایت تبریز سایت از خدمات ما استفاده نمایید.

اگر به دنبال یک مجری خوب و کار آمد تر هستید پیشنهاد میکنم ما را به عنوان مجموعه راه اندازی سایت خودتان انتخاب نمایید ما علاوه بر طراحی سایت دلخواه شما در پایان چند جلسه آموزش حضوری نیز تشکیل میدهیم تا شما را با پنل مدیریت سایت خودتتان از صفر تا صد آموزش دهیم و دیگر نیازی به پشتیبانی روزانه نداشته باشید.

ما یک پیشنهاد دیگری نیز برای شما داریم . مجموعه ما در شهر تبریز یک امکانی را ایجاد کرده است برای کسانیکه میخواهند سایت خودشان را به دست خود طراحی و راه اندازی نمایند یک آموزش خصوصی را ایجاد کرده ایم که به درخواست خود هنرجویان انجام میشود و بعد از پایان این آموزش طراحی سایت در تبریز میتوانید سایت دلخواه خود و یا مشتریانتان را به راحتی طراحی ، راه اندازی و مدیریت نمایید و دیگر نیازی به مجموعه طراحی سایت نداشته باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 2 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
  • امیرمحمد 1 دی 1399 پاسخ

    سلام
    یکی از دوستانم با این تیم کار کرده بود ، سایت هم بهشون داده بود از پشتیبانی و طراحی شون راضی بود.
    کسی کار کرده با این تیم ؟ پیشنهاد میکنین؟

  • اسدی 2 دی 1399 پاسخ

    از نظر خدمات سئو سایت باهاشون کار میکنیم بی تعارف عالی هستند.

همکاران وبیت