learndl zhaket triboon excoino

لیفت پهلو

لیفت پهلو

لیفت پهلو یا عمل برداشتن پوست اضافی از بخش پایین بدن، یکی از روش های لیفت بدن است. این  یک روش جراحی کوچک نیست و به دلیل اینکه برای افرادی که از وزن بالا یا بارداری های چندگانه رنج برده اند بسیار مفید است، در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. با این حال، این جراحی با پرداختن به جزئیات فرایند آن، ممکن است به بیماران کمک کند تا با اطمینان و اطلاعات کافی به تصمیم گیری درباره انجام آن بپردازند. در این مقاله، فرایند انجام لیفت پهلو و نتایج مورد انتظار این عمل جراحی بررسی خواهد

لیفت پهلو چیست؟

لیفت پهلو یک روش جراحی است که در بهبود ظاهر قسمت پایین بدن شما به شما کمک می کند. این روش به طور خاص بر روی مناطق پایین پشت و شانه ها تمرکز دارد و تا سمت های بدن شما ادامه می یابد. این نواحی از بدن برای بسیاری از افراد بسیار سخت به نظر می رسد و با رعایت رژیم غذایی و ورزش مناسب نیز قابل کاهش نیست. لیفت پهلو  می تواند به بیماران کمک کند تا ظاهر بدن خود را بهبود بخشند. این روش شامل تکنیک های جراحی بدنی، جراحی برداشتن پوست و چربی اضافی است.

کاندیدای مناسب برای جراحی لیفت پهلو چه کسانی هستند؟

 • افراد مبتلا به چاقی موضعی
 • افرادی که در سلامت کامل هستند.
 • افرادی که با ورزش و رژیم غذایی چاقی موضعی خود را از بین نمی برند.
 • افرادی که شاخص توده بدنی کمتر از 30 دارند.

چه کسانی باید عمل لیفت پهلو را انجام دهند؟

بخش قابل توجهی از افزایش وزن برای بسیاری از بیماران در باسن، پهلو، ران و لگن ها رخ می دهد. چنین افزایش وزن شدید می تواند باعث بروز چربی اضافی و پوست چربی شده شدیدی شود که باعث ناراحتی و سایش پوست می شود. لیفت بدن پایین با از بین بردن این پوست های اضافی نه تنها به شما کمک می کند، بلکه باز کردن شکم و شل کردن باسن و اضافه کردن برجستگی ها به بدن شما کمک می کند. لیفت پهلو  نسبت به جراحی لیفت بدن کامل، کمتر تهاجمی است. اگر پوست پایین بدن شما به دلیل پیری یا بارداری یا اخیراً وزن بسیار زیادی از دست داده اید، فلانک پلاستی می تواند به شما کمک کند.

آیا شما هم می‌خواهید با انجام روش‌های غیرجراحی برای لیفت باسن، به شکل و ظاهر جذاب‌تر و جوان‌تری دست پیدا کنید؟ اگر پاسخ شما بله است، بهتر است مقاله‌ی دکتر ایزدپناه درباره‌ی لیفت باسن بدون جراحی را مطالعه کنید. در این مقاله، با روش‌های مؤثر و به‌روز برای لیفت باسن بدون جراحی آشنا خواهید شد و می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را در مورد انتخاب روش مناسب برای لیفت باسن بگیرید. به سایت دکتر ایزدپناه مراجعه کنید و این مقاله را از دست ندهید!

روش انجام جراحی لیفت پهلو

روش لیفت پهلو  تحت بیهوشی کلی انجام می‌شود تا راحتی بیمار تضمین شود. فنون لیپوساکشن ممکن است در ابتدا برای برداشتن چربی‌های مقاوم استفاده شوند. سپس از طریق یک برش از بافت پهلو بین پشت سینه و کمر، فنون بالا بردن بدن بکار گرفته می‌شود. با کشیدن بافت‌های لاغر و برداشتن پوست اضافی، کانتور به دست آمده و تناسب بدنی بهبود پیدا می‌کند. بهترین بهبود بدنی با انجام عمل‌های تکمیلی مانند بلند کردن ران و برداشتن شکم نیز امکان پذیر است.

عمل لیفت پهلو تحت بیهوشی کلی برای راحتی بیشتر بیمار انجام می‌شود. ابتدا از تکنیک لیپوساکشن برای حذف چربی های سرکوب شده استفاده می‌شود. سپس با استفاده از تکنیک های لیفت بدن، از طریق یک برش در محدوده بافت پهلو بین پشت پایین و سطح باسن، بافت های لاغر شده و پوست اضافی برای دستیابی به شکل‌دهی مناسب بدن برداشته می‌شود. عمل های اضافی مانند لیفت ران یا تاپلاستی نیز همزمان با این عمل برای بهبود بدن انجام می‌شوند.

بهبودی پس از عمل لیفت پهلو

بیماران پس از انجام لیفت پهلو باید چند هفته ای را برای بهبود پس از عمل بگذرانند. در هفته اول و دوم باید در خانه باشند، بنابراین بیماران باید این زمان را برای استراحت از کار در نظر بگیرند. در این زمان، تورم، کبودی و عدم راحتی عمومی انتظار دارند، که با داروهای تسکین درد تحت نظر پزشک قابل مدیریت هستند. ورزش باید حدود ۲-۴ هفته اجتناب شود. تمام دستورالعمل‌های مراقبتی پس از عمل باید با دقت رعایت شوند تا نتایج موفقیت‌آمیز به دست آیند. هنگامی که تورم بهبود می‌یابد، بیماران می‌توانند از تغییرات بهبودیافته در کنتور بدن لذت ببرند.

جراحی لیفت پهلو

خطرات احتمالی لیفت پهلو

برخی از خطرات احتمالی لیفت پایین بدن عبارتند از:

 • ظاهر آن چیزی که انتظار داشتید نیست
 • خونریزی داخلی
 • لخته شدن خون
 • مرگ بافت چربی زیر پوست
 • تجمع مایع در ناحیه جراحی (ادم)
 • از دست دادن حس در پوست
 • تورم پا
 • شل یا افتادگی پوست
 • جای زخم دائمی
 • عفونت ها

اگر شما نیز مشکلاتی مانند چربی‌های اضافی، منطقه‌ی شکم پس از زایمان دارید، بهتر است مقاله‌ی دکتر ایزدپناه درباره‌ی لیفت شکم بعد از زایمان را مطالعه کنید. در این مقاله، با روش‌های مؤثر و به‌روز برای بهبود شکل و ظاهر شکم پس از زایمان آشنا خواهید شد. همچنین، مطالعه‌ی این مقاله می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم بهتری در مورد انتخاب روش مناسب برای لیفت شکم پس از زایمان بگیرید. به سایت دکتر ایزدپناه مراجعه کنید و این مقاله را از دست ندهید!

عمل لیفت پهلو

بعد از انجام عمل لیفت پهلو انتظار چه نتیجه‌ای میتوانم داشته باشم؟

وقتی یک لیفتینگ پهلو  به درستی انجام شود، می‌تواند پوست اضافی را که از کاهش وزن وسیع ناشی می‌شود، برداشته شود، بگونه‌ای که منبع این کاهش وزن، بعد از برنامه‌های تغذیه و ورزشی یا عمل جراحی کاهش وزن باریاتریک باشد. با این حال، به دلیل برش‌های گسترده‌ای که در این جراحی درگیر هستند، بهبود پیدا کردن زخم‌های جراحی دشوار است.

نشانه‌های زخم برای این روش به صورت بسیار پایین در ناحیه شکم قرار می‌گیرد، به طور کلی در نواحی بافت چرب بالاتر از ران‌ها قرار دارد تا جذابیت ظاهری ران‌ها حفظ شود و از سمت پشتی پایین از قسمت بالای باسن پیروی می‌کند. این نشانه‌های زخم عموماً بهبود پیدا می‌کند و می‌تواند توسط بیشتر لباس‌های داخلی و لباس‌های شنا پنهان شود.

جراحی لیفت پهلو با دکتر کامبیز ایزدپناه

نتیجه گیری

با توجه به بررسی‌های انجام شده، جراحی لیفت شکم و پهلو یکی از روش‌های مؤثر برای بهبود شکل و ظاهر بدن است. این روش با استفاده از برش‌های کوچک در نواحی پوستی برای برداشتن بافت‌های زائد، تقویت عضلات شکم و پهلو و بهبود کیفیت پوست انجام می‌شود. با انجام این عمل، می‌توان بهبود چشمگیری در تعادل بدن، کاهش درد پشت و بهبود شکل بدن را احساس کرد. با این حال، پیش از اقدام به جراحی لیفت شکم و پهلو، بهتر است با یک پزشک متخصص یا جراح پلاستیک مشورت کنید تا بتوانید تصمیم صحیحی در مورد مناسب بودن این روش برای شما بگیرید. همچنین، باید به یاد داشته باشید که عمل جراحی همیشه با مخاطراتی همراه است و ممکن است به عوارض جانبی نیز منجر شود.

عمل های ترمیمی و زیبایی سخت و پیچیده هستند. اما با وحود دکتر کامبیز ایزدپناه، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی به نشانی اینترنتی https://drkambiz-izadpanah.com  نگران نتیجه عمل خود نباشید. ایشان با تجربه کاری و تخصصی که در این زمینه دارند، تجربه بهترین عمل را در ذهن شما نقش خواهند بست. همچنین در پیج اینستاگرام دکتر کامبیز ایزدپناه میتوانید نمونه عمل های ایشان را ببینید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 3 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت