learndl zhaket triboon wenbacklinks

لیفت بینی با نخ

بینی به عنوان یک نقطه ی کانونی در صورت نقش مهمی در زیبایی و جذابیت آن دارد. از این رو  استفاده از روش هایی جراحی و کلینیکی برای رفع نواقص بینی و داشتن ظاهری بی نقص بسیار اساسی است. در میان روش های مختلف، تکنیک لیفت بینی با نخ یک رویکرد مدرن و کارآمد است که با بهره‌گیری از فناوری پیشرفته، امکان بهبود شکل و زیبایی بینی را بدون نیاز به جراحی گسترده و زمان‌بر فراهم می‌کند.

لیفت بینی با نخ یک روش کلینیکی است که نه تنها به اصلاح شکل و ابعاد بینی کمک می‌کنند بلکه تاثیرات گسترده‌ای بر روی تعادل و هماهنگی صورت دارند. این روش با استفاده از نخ‌های قابل جذب انجام می‌شود که در زیر پوست بینی قرار می‌گیرند و باعث می‌شوند که بینی صاف‌تر، زاویه‌دارتر یا بلندتر به نظر برسد. همچنین این روش سریع باعث اصلاح نواقص بینی از جمله قوز بینی  و افتادگی نوک آن می شود. بدون جراحی و تنها در زمان کوتاه می توانید یک بینی بی نقص و زیبا داشته باشید.

 

لیفت بینی با نخ

.استفاده از کانولا و سوزن‌های مخصوص باعث شده تا برش‌های بزرگ در سطح پوست ایجاد نشود و لیفتیگ بدون آسیب به مخاط، بافت و عروق انجام شود. پیشنهاد می‌شود همراه با لیفت با نخ، ژل نیز تزریق شود؛ زیرا باعث افزایش ماندگاری و خوش فرم شدن لیفت می‌شود.

لیفت بینی با نخ بدون درد است اما ممکن است هنگام ورود بی‌حس کننده‌ها مقداری سوزش حس شود اما پس از آن نباید دردی حس شود. پزشک با توجه به مشکل موجود در بینی و محل درمان، نخ‌هارا در محل مناسب قرار داده و بدین ترتیب فرم بینی را اصلاح می‌کند.

ویدیو نمونه کار لیفت بینی با نخ را اینجا ببینید

_

جنس نخ های لیفت

_

نخ‌های مورد استفاده از نوع نخ بخیه بوده و قابلیت جذب شدن توسط بدن را دارند؛ به همین دلیل تغییرات ناشی از لیفت بینی با نخ، دائمی نخواهد بود. دوام این نخ‌ها بین ۳ تا ۱۲ ماه است و پس از این مدت، تاثیرگذاری آنها از بین خواهد‌رفت مدت ماندگاری مادلینگ بستگی زیادی به مراقبت زیباجو دارد. فشار، گرما و مشروبات الکلی از عوامل کاهنده مدت زمان مادلینگ هستند. منظور از ماندگاری، ماندن به همان شکل اولیه نیست و تنها ۲۰ درصد از آنها مانند روز اولشان باقی می‌مانند.

لیفت بینی با نخ مناسب چه افرادی است

_

همه انواع پوست به جز پوست‌های حساس و آلرژیک می‌توانند از لیفت بینی استفاده کنند. افرادی که می‌خواهند پل بینی باریکتر، پهنای بینی کاهش یافته و کانتورینگ دلخواه و قابل مشاهده داشته باشند باید از لیفت با نخ به جای لیفت با ژل استفاده کنند.

افرادی که بینی پهن و نامتقارن دارند و همچنین افرادی که دارای برجستگی روی تیغه بینی هستند کاندید مناسبی برای این نوع لیفت می‌باشند.

لیفت بینی با نخ

کاربرد لیفت بینی با نخ 

_

 •  بالا بردن نوک بینی (رفع افتادگی نوک بینی)
 • اصلاح تیغه بینی(انحراف با درجه پایین)
 • باریک شدن تیغه بینی(قلمی شدن بینی)
 • اصلاح زاویه بینی(مادلینگ صورت)

است.

در کلینیک موتاکس با توجه به نوع درخواست و مشکل شما، بررسی‌های لازم برروی ساختار بینی انجام شده و پس از آن به بهترین نحو فرایند لیفتینگ برروی بینی انجام می‌شود.

مزایای لیفت بینی با نخ

_

سفت کردن پوست افتاده و کاهش چین و چروک

_

کشش ایجاد شده توسط نخ‌ها و بهبود فرایند کلاژن سازی باعث سفت شدن پوست بینی و لیفتینگ آن می‌گردد. اگر لیفت بینی هر۶ ماه یکبار انجام شود پوست هیچگاه چروک و ریزش نخواهد داشت.

برای رفع نواقص بینی خود همین امروز اقدام کنید.

لیفت بینی با نخ

عدم نیاز به بیهوشی

_

در فرایند لیفتینگ بینی با نخ از بی‌حس کننده‌های موضعی استفاده می‌شود و نیازی به بیهوشی نیست.

نتایج سریع و قابل مشاهده

_

بلافاصله بعد از انجام لیفت بینی، نواقص بینی از بین می رود و نیازی نیست برای مشاهده نتایج صبر کنید. همچنین مانند جراحی بینی نگران نتایج غیرقابل پیش بینی نیستید.

ماندگاری بیشتر نسبت به ژل

_

ژل لیفت نسبت به نخ زودتر تجزیه شده علاوه بر آن قوام نخ لیفت بیشتر از ژل است. ژل‌ها بنابرخاصیت ژلاتینی خود قادر به حرکت در زیر پوست هستند اما نخ لیفت دارای ثبات بیشتری است.

مراحل انجام لیفت بینی با نخ

_

 1. مشاوره: در جلسه مشاوره پیشرفت‌های مورد انتظار و نتایج توسط پزشک مربوطه بررسی می‌شود
 2. ارزیابی اولیه: در این مرحله، معاینه اولیه توسط پزشک انجام می‌شود. این بررسی برای تعیین تعداد نخ‌ها لازم است.
 3. آماده سازی و علامت گذاری: پزشک اندازه‌گیری‌های لازم را انجام داده و برروی صورت علامت‌گذاری می‌کند.
 4. ضدعفونی کردن پوست: برای کاهش خطرعفونت میکروبیال، ضدعفونی پوست بینی و نواحی مجاور انجام می‌شود.
 5. بی حسی موضعی: همانطور که بیان شد؛ برای انجام لیفت بینی نیازی به بیهوشی نیست و از انواع بی‌حسی موضعی مانند کرمهای بی‌حس کننده استفاده می‌شود.
 6. ایجاد نقاط ورود: برای ایجاد نقطه ورود از یک سوزن کوچک استفاده می‌شود.
 7. واردکردن نخ‌ها: به منظور وارد کردن صحیح و هدایت نخ‌ها از کانون بلانت استفاده می‌شود. نخ‌ها در قسمت نوک و پل بینی قرار گرفته و فرایند کشش و تثبیت نخ‌ها انجام می‌شود.

لیفت بینی با نخ

اقدامات لازم قبل از لیفت بینی با نخ

_

 • اجتناب از مصرف الکل
 • عدم استفاده از طب چینی
 •  عدم مصرف ویتامین E، آسپرین، داروهای ضد التهاب و مکمل‌های رقیق کننده خون
 •  رساندن ویتامین K بدن به حد مورد نیاز
 •  عدم انجام تمرینات پرشدت ورزشی
 • عدم مصرف مکمل‌های روغن ماهی
 •  عدم استفاده از حمام سونا و اتاق بخار

روش‌های افزایش ماندگاری لیفتینگ بینی با نخ

_

برای افزایش ماندگاری مادلینگ صورت مراقبت‌هایی باید انجام شود. روش‌های روتین مراقبت پوستی، نوشیدن آب کافی و عدم وارد شدن فشار به منطقه لیفت شده؛ از نکاتی است که می‌تواند ماندگاری مادلینگ صورت و لیفتینگ بینی را افزایش دهد.

مراقبت های بعد از لیفت بینی با نخ

لیفت با نخ یک روش درمان سرپایی است که شما بعد از انجام آن می توانید فعالیت های عادی روزانه ی خود را انجام دهید. برای اثر بخشی لیفت بهتر است مراقبت های زیر را بعد از لیفت بینی با نخ انجام دهید:

 • تا یک هفته از انجام فعالیت های ورزشی سنگین و فشار به ناحیه ی صورت خودداری کنید.
 • به مدت ۲۴ ساعت بعد از لیفت از حمام رفتن و استفاده از مواد آرایش بپرهیزید.
 • از مصرف خوراکی ها و غذاهای آلرژیک مثل فلفل، زنجبیل، سوسیس و کالباس و.. اجتناب کنید.
 • قسمت های از بینی که نخ از آن ها وارد شده است با پماد تتراسایکلین به مدت سه روز چرب نمایید.
 • از زدن عینک سنگین و فشار روی تیغه ی بینی به مدت یک ماه که نخ ها در زیر پوست در حال کلاژن سازی و فرمدهی بینی هستند بپرهیزید.

لیفت بینی با نخ در کلینیک زیبایی موتاکس

زیبا و جوان بودن خواسته انسان است. در مسیر جوان و شاداب شدن ابزارهایی نیاز است که یکی از این ابزارها استفاده از خبرگان و هنرمندان این مسیر است.

در کلینیک زیبایی موتاکس با اطمینان خاطر می‌توان زیبایی خود را بدست پزشکان معتبر سپرد و از نتایج حاصل از آن بهره کافی برد.

استفاده از بهترین مواد و تجهیزات، رضایتمندی بهره‌برندگان و وجود ارائه‌دهندگان معتبر از ویژگی‌هایی است که موجب محبوبیت کلینیک زیبایی موتاکس شده است.

لیفتینگ بینی فرآیندی است که نیاز به تجربه،علم، هنرمندی و تجهیزات به روز دارد. دسترسی به همه این عوامل در کلینیک زیبایی موتاکس به راحتی امکان پذیر است. شما می‌توانید بدون داشتن نگرانی از نتایج حاصله، زیبایی خود را به کلینیک موتاکس بسپارید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت