learndl zhaket triboon excoino

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه و تحویل فوری، سایاخودرو

این روزها تبلیغات برای فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه داغ داغ است. افراد زیادی هستند که با توجه به اوضاع اقتصادی کشور ما، تورم موجود و نوسان قیمت‌ها در بازار خودرو، ترجیح می‌دهند به صورت اقساطی ماشین‌دار شوند یا خودرو حال حاضر خود را تعویض کنند.

به عقیده بسیاری از کارشناسان اقتصادی نیز خرید قسطی، منطقی‌ترین راه‌حل برای تصمیم‌های مالی بزرگ است. به‌ویژه اینکه خودرو یک وسیله استهلاک‌پذیر است و صرف هزینه سنگین برای یک ماشین لوکس و مدرن به صورت یکجا و نقدی، معقول به نظر نمی‌رسد.

به اضافه اینکه بخش قابل توجهی از افراد جامعه اصلا پول کافی برای خرید نقدی یک خودرو درجه یک ایرانی یا خارجی را ندارند و در این حال یا باید برای همیشه قید پیشرفت و ارتقای سطح معیشت را بزنند یا به دنبال یک راه میان‌بر بگردند.

فروش اقساطی خودرو سایاخودرو، همان راه میان‌بری است که می‌تواند یک شبه ره صد ساله را برای شما هموار کند!

بله! درست شنیدید. با هر میزان سرمایه که دارید، هر چقدر که درآمد دارید و هر رویایی که در سر می‌پرورانید را می‌توانید با شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه که از سوی سایا خودرو ارایه می‌شود، جامه عمل بپوشانید.

با ادامه مطلب همراه باشید تا شرایط شگفت انگیز سایاخودرو برای خرید اقساطی ایران خودرو، خرید اقساطی سایپا و خرید قسطی خودروهای درجه یک خارجی را بدانید. با ما همراه باشید.

خرید اقساطی خودرو صفر یا خرید نقدی خودرو کارکرده؛ کدام یک منطقی است؟

فروش اقساطی خودرو

همه ما دلمان می‌خواهد بهترین‌ها مال ما باشد. بهترین خانه، بهترین شغل، بهترین درآمد، بهترین خودرو.

بهترین خودرو قطعا یک خودرو کار کرده نیست که به واسطه سال‌ها مورد استفاده قرار گرفتن، اکنون دچار ایرادات ریز و درشتی شده و مصرف سوخت آن بالاتر رفته است و زود به زود پایش به تعمیرگاه‌ها باز می‌شود.

اما گاهی چاره‌ای نیست. یعنی بخش قابل توجهی از افراد جامعه، دخل و خرجشان با هم هم‌خوانی ندارد، لذا اصلا نمی‌توانند حتی یک سوم قیمت کلی یک خودرو را هم پس‌انداز کنند که به عنوان پیش قسط برای خرید اقساطی به مجموهه‌های عرضه خودرو بپردازند.

اما طرح‌های فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه از سوی برخی مجموعه‌ها مانند سایا خودرو این مشکل را برطرف کرده‌اند. به‌طوری که با هر میزان سرمایه‌ای، خریدار می‌تواند به صورت اقساطی ماشین مورد نظر خود را تحویل بگیرد.

اگر شرایط برای خرید اقساطی خودرو فنی و مدرن فراهم باشد، چرا باید ریسک کرد؟! حتما این ضرب‌المثل را شنیده‌اید که ازدواج مانند یک هندوانه دربسته است.

مراد از این مثل این است که تا زوجین زیر یک سقف نروند و رسما زندگی خود را شروع نکنند، معایب و محاسن اخلاقی آن‌ها مشخص نمی‌شود. خرید خودرو کارکرده هم دقیقا مشمول همین مثل می‌شود! یعنی تا چندین ماه خریدار با خودرو جدید رفت و آمد نکند، متوجه نمی‌شود که خودرو چند مرده حلاج است.

بسیاری از خودروهای کارکرده، ایرادهای ریز و درشتی در موتور دارند، مصرف سوخت آن‌ها از حد نرمال بالاتر است، میزان آلایندگی آن‌ها از حد استاندارد گذشته است و باید کلی هزینه کنید، تا اصطلاحا این ماشین، ماشین شود!

هزینه‌ای که می‌‌توانستید با شرکت در طرح فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه که از سوی سایاخودرو ارایه می‌شود، برای خرید یک خودرو مدرن صفر صرف کنید.

بنابراین همیشه خرید یک خودرو صفر ارجحیت دارد، اگر با شرایط ویژه فروش اقساطی باشد که چه بهتر.

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه

فروش اقساطی خودرو همان‌قدر که می‌تواند با صرف کمترین هزینه، شما را صاحب یک خودروی لوکس ایرانی یا خارجی کند، اگر از سوی مراکز لیزینگی غیرمجاز باشد، می‌تواند کامتان را تلخ کند و اندک سرمایه‌تان را هم بر باد دهد.

بنابراین پیش از اینکه آگهی‌های فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه چشمتان را بگیرد، باید ببینید که صاحب آگهی کیست و با کدام مجموعه قرار است معامله کنید.

برخی مجموعه‌ها مانند سایا خودرو به دلیل سال‌ها حضور موثر در بازار خودرو اکنون در بین رقبا و مشتریان، نامی شناخته شده‌اند و تعداد معاملات موفق زیاد که توسط این مجموعه‌ها به ثبت می‌رسد، سندی بر حرفه‌ای‌گری و عمل به تعهدات از سوی آن‌هاست.

اما به طور کلی، با در نظر گرفتن شرایط خرید خودرو قسطی و الزاماتی که باید آن را بدانید یک خرید اقساطی دلچسب را تجربه کنید:

  • از معتبر بودن مجموعه ارایه‌دهنده طرح‌های فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مطمئن شوید

با مجموعه‌های بی‌نام و نشان وارد معامله نشوید. درباره طرف معامله‌تان تحقیق کنید و نظرات مشتریانشان را جویا شوید.

به شکل حضوری و مجازی درباره مجموعه فروش خودرو تحقیق کنید. امروزه به لطف فضای مجازی چیزی از نظرها پنهان نمی‌ماند. مردم معمولا تجربه‌های کاربری خود را درباره مجموعه‌های بدنام در صفحات وب، اتاق‌های گفتگو و شبکه‌های مجازی منتشر می‌کنند.

اگر حرف و حدیث پشت سر اعتبار یک مجموعه زیاد است، ریسک نکنید. برخی مجموعه‌ها مانند سایا خودرو حتی یک مورد نارضایتی طی صدها معامله در سال‌های فعالیت را بر جای نگذاشته‌اند. روشن است که معامله با چنین مجموعه‌هایی، آرامش روانی بیشتری به همراه خواهد داشت.

  • تنظیم شرایط فروش خودرو با توان مالی خریدار

یکی از اصلی‌ترین شروط فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه این است که خریدار، حس خوبی از خرید خود داشته باشد نه اینکه یک دغدغه به گرفتاری‌های زندگی معمولش اضافه شده باشد.

دور مراکزی که از همان ابتدا با زور و تهدید، پیش قسط‌های سنگین به شما تحمیل می‌کنند و الباقی مبلغ خودرو را به یک یا دو ماه بعد موکول می کنند و چندین چک و ضامن می‌خواهند، خط بکشید.

مجموعه فروش اقساطی خودرو اگر آرامش روانی و رفاه حال خانواده خریدار برایش مهم باشد، روی مبلغ پیش پرداخت، بازه زمانی پرداخت اقساط و مبلغ قسط، با شما توافق می‌کند تا کمترین فشار مالی را احساس کنید.

یکی از مهم‌ترین دلایل استقبال هم‌وطنان در سراسر کشور از طرح‌های فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه سایاخودرو همین است که این مجموعه همواره رفاه مشتریان خود را اولویت قرار می‌دهد و اصل را بر اعتماد دو طرفه می‌گذارد. در همین راستا نه از چک خبری است نه از معرفی ضامن‌های متعدد. همه چیز در توافق خریدار و فروشنده خلاصه می‌شود.

  • تحویل فوری خودرو

هیچ بهانه‌ای برای پرداخت پیش قسط و واگذاری خودرو چندین ماه دیگر پذیرفته نیست. خیلی‌ها ماشین زیر پایشان را می‌فروشند که بتوانند پیش پرداخت طرح‌های فروش اقساطی خودرو را بپردازند، بنابراین چندین ماه بدون ماشین بودن جز اینکه هزینه اضافی برایشان در پی داشته باشد، هیچ دستاورد دیگری ندارد.

اگر قرار باشد شما پیش پرداخت خرید خودرو قسطی را بپردازید، اما چندین ماه دیگر پا به رکاب خودروی جدیدتان شوید، یعنی فرصت استفاده و سودآوری از سرمایه‌تان را از دست داده‌اید و شر‌کت طرف معامله از اعتماد شما سو استفاده کرده است.

بنابراین یکی از اصلی‌ترین شروط فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه باید تحویل فوری و آنی خودرو باشد.

یکی از دلایل محبوبیت سایاخودرو نزد مشتریان و هم‌وطنان سراسر کشور این است که تضمین تحویل فوری به مشتریان خود می‌دهد و به تعهدش عمل می‌کند.

  • ثبت سند خودرو به نام خریدار

یکی دیگر از مهم‌ترین شرایط خرید خودرو قسطی، ثبت سند خودروی خریداری شده به نام خریدار است. به موجب قراردادی که منعقد می‌شود، پیش پرداختی تحویل داده می‌شود و در ازایش باید رسید محکمی دریافت شود. وقتی اساس بر اعتماد دو طرفه باشد، فروشنده سند خودرو را پس از انجام روال معمول اداری به نام خریدار ثبت می‌کند.

اگر مجموعه‌ای از ارایه سند سرباز بزند، یک جای کار می‌لنگد. سایاخودرو از آن مراکزی است که در سطح کشور به سبب خدماتی که در طرح‌های فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه ارائه می‌دهد، معروف شده است. یکی از این خدمات، ثبت سند خودرو به نام خریدار است.

  • فروش خودرو با قیمت واقعی

یکی از اصلی ترین دلایلی که برخی‌ها با خرید اقساطی خودرو مخالف هستند، سودهای بی حساب و کتابی است که برخی شرکت‌های غیر مجاز طی طرح‌ها به جیب می‌زنند.

گاهی دو برابر قیمت کلی یک خودرو، مبلغ سودی می‌شود که طی طرح‌های اقساطی خریدار مجبور است بپردازد. مشخص است که یکی از شروط اصلی خرید خودرو به شیوه قسطی باید قیمت واقعی باشد.

در این زمینه نیز سایاخودرو زبان‌زد است و خودروهایی که عرضه می‌کند را با قیمت‌هایی واقعی و ارزان به هم‌وطنان واگذار می‌کند.

  • عرضه خودروهای درجه یک ایرانی و خارجی

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه باید به‌گونه‌ای باشد که همه خودروهای باکیفیت ساخت داخل و خودروهای خارجی پرطرفدار را شامل شود. برخی مجموعه‌ها محدودیت در تعدد خودروها دارند و دست خریدار را برای انتخاب می‌بندند.

در سایاخودرو می‌توانید خرید اقساطی ایران خودرو، بهمن موتور، کرمان موتور، پارس خودرو، خرید اقساطی سایپا و پرطرفدارترین خودروهای چینی و کره‌ای را تجربه کنید.

معتبرترین مجموعه برای خرید اقساطی خودرو

معتبرترین مجموعه برای خرید اقساطی خودرو

حال که شروط لازم برای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه را دانستید، کافی است تا مراکز عرضه قسطی خودرو را با هم مقایسه کنید و یک تصمیم آگاهانه بگیرید. مجموعه‌ای را برای معامله انتخاب کنید که پیش از شما سال‌ها معاملات موفقی را به ثبت رسانده باشد و به عمل به تعهدات شهره باشد.

مجموعه‌ای که علاوه بر مواردی که ذکر شد، همواره قرادادهایش را به صورت شفاف تدوین می‌کند و خدمات مشاوره رایگان پیش از خرید نیز ارائه می‌کند، یک گزینه مناسب برای معامله است.

وقتی صحبت از مشتری‌مداری و طرح‌های  فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه به میان می‌آید، بسیاری‌ها به یاد سایاخودرو می‌افتند. مجموعه‌ای که در سایه سال‌ها حضور قدرتمند در بازار خودرو، اینک با تکیه بر اعتماد مشتریان، به معتبرترین مجموعه برای خرید اقساطی خودرو تبدیل شده است.

برای اطلاع از جزییات طرح‌های فروش اقساطی خودرو سایاخودرو با مراکز فروش این مجموعه تماس بگیرید.

خرید اقساطی خودرو

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت