learndl zhaket triboon

نقش عکس های با کیفیت محصولات در سایت های فروشگاهی

امروزه کسب و کارهای آنلاین برای فروش بیشتر محصولات و یا خدمات خود نیاز به شیوه های مختلف عکاسی حرفه ای دارند. روش هایی همچون عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی به شما اجازه می دهد تا محصولات خود را به بهترین شکل به مخاطبان خود معرفی کنید. استفاده از عکاسی صنعتی بعنوان یکی از بهترین و موثرترین راهکار های موجود در جهت تبلیغ محصولات مختلف بسیار با اهمیت است. این روش می تواند به صورت مستقیم جامعه هدف و مشتریان شما را افزایش دهد. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بخشی تاثیرگذار از هویت بصری برندها هستند. به خاطر داشته باشید که استفاده از عکاسی صنعتی با کیفیت می تواند نظر مشتریان در مورد شما، کسب و کارتان و برندتان را به صورت مستقیم تحت تاثیر خود قرار دهد. همین مسئله باعث شده تا استفاده از عکاسی با کیفیت محصولات به مسئله ای مهم برای کسب و کارها تبدیل شود. امروز ما قصد داریم تا در مورد اهمیت عکاسی صنعتی و تاثیر آن در رشد فروش یک سایت با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

 عکس های با کیفیت محصولات فروشگاهی

نقش عکس های با کیفیت محصولات در سایت های فروشگاهی

امروزه عکسهای صنعتی و تبلیغاتی کاربردهای گسترده ای در تبلیغات چاپی شامل طراحی لیبل و بسته بندی ها، کاتالوگ ها و پوسترها و همچنین بازاریابی دیجیتال و تبلیغات آنلاین دارند. بی شک استفاده از عکسهای واقعی و با کیفیت محصولات می تواند به صورت مستقیم زیبایی یک سایت فروشگاهی را تحت تاثیر خود قرار دهد. تصاویر به کار رفته در یک سایت فروشگاهی اهمیت زیادی دارند. معمولا مشتریان فروشگاه های آنلاین و اینترنتی، در ابتدا به عکسهای محصول توجه می کنند. در صورتی که عکسهای صنعتی محصولات از کیفیت لازم برخوردار نباشند، احتمال اینکه بازدید کننده به یک مشتری تبدیل شود کاهش پیدا می کند. در صورتی که شما هم به دنبال دریافت بیشترین بازدهی از فروشگاه اینترنتی خود هستید، لزوما باید از با کیفیت ترین عکسهای محصولات استفاده کنید..

عکاسی صنعتی حرفه ای به کسب و کارهای آنلاین اجازه می دهد تا تصویری فوق العاده جذاب از محصولات خود ارائه کنند. این عکسهای با کیفیت باعث ایجاد اعتماد در بینندگان شده و نرخ تبدیل به مشتریان را افزایش می دهد.

در گذشته کسب و کارهای آنلاین برای معرفی محصولات خود از عکسهای استوک یا عکسهای کم کیفیت استفاده می کردند که گاها با فروش متوسطی همراه بود. اما امروزه جامعه و مخاطبان هوش بصری بیشتری نسبت به گذشته دارند که باعث می شود با وسواس بیشتری اقدام به خرید آنلاین کنند. در حال حاضر استفاده از عکسهای کم کیفیت یا غیر واقعی تاثیر منفی بروی فروش محصولات داشته و باعث سلب اعتماد مخاطبان می شود.

 عکس های با کیفیت محصولات فروشگاهی

اهمیت عکس های صنعتی با کیفیت در جلب اعتماد خریداران اینترنتی

عکسهای صنعتی حرفه ای جدای از زیباسازی تبلیغات بر روی نرخ تبدیل مشتریان تاثیر فوق العاده ای دارند. استفاده از عکاسی صنعتی با هدف ارائه واقعیت و کیفیت محصولات می تواند اعتماد مشتریان را تحت تاثیر خود قرار دهد. برای درک این مطلب فقط کافی است که خود را به جای مشتریان سایت قرار دهید. شما معمولا از چه سایت های فروشگاهی یا اینترنتی خرید می کنید؟ اولین چیزی که در یک سایت با آن مواجه می شوید چه چیزی است؟ معمولا مشتریان برای بررسی ویژگی های فیزیکی و ظاهری کالا، در ابتدا تصاویر آن را بررسی می کنند. در صورتی که کیفیت تصاویر پایین و نا مطلوب باشد، سطح اعتماد آنها به شما و محصولاتتان کاهش پیدا می کند.

عکسهای صنعتی با کیفیت ویژگی ها، مزایا و جزئیات محصولات را به بینندگان معرفی می کنند. با اینکار مخاطب می تواند محصول شما را با سایر محصولات مقایسه کند و بهترین انتخاب را برای خرید داشته باشد. پس اگر شما هم به دنبال راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی یا مدیریت درست آن هستید، بهتر است از خدمات عکاسی صنعتی حرفه ای و با کیفیت استفاده تا بتوانید سهم بیشتری از بازار را نصیب خود کنید. در این شرایط، میزان اعتماد مشتریان به کسب و کار شما هم بیشتر می شود.

 

ویژگی عکس های صنعتی حرفه ای

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که عکاسی صنعتی حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تصاویر تهیه شده در این روش به علت داشتن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی، محبوبیت زیادی هم به دست آورده است. اولین ویژگی عکاسی صنعتی حرفه ای مربوط به کیفیت و رزولوشن عکسها می باشد. عکسهای تهیه شده از کیفیت بالایی برخوردارند که کمک می کند از آنها در رسانه های مختلف تبلیغاتی استفاده کنید.

دیگر ویژگی مهم عکسهای صنعتی برخورداری از نورپردازی حرفه ای است. نور در عکاسی حرف اول را می زند و مادامی که عکسی از نور مناسب برخوردار نباشد کیفیت لازم را ندارد.

نورپردازی استودیویی عکسهای صنعتی کمک می کند تا جزئیات محصولات اعم از رنگ، بافت و جنس محصول به خوبی نمایان باشد. نور نامناسب هم باعث ضعف در کیفیت عکسها شده و رنگ و جزئیات محصولات را تحت تاثیر قرار می دهد.

ویژگی مهم بعدی عکسهای صنعتی ویرایش حرفه ای این عکسها است. عکسها هر چقدر هم عالی تهیه شده باشند نیاز به اصلاحات نرم افزاری دارند. این اصلاحات باعث می شود محصولات جلوه بهتری در عکسها داشته باشند و بروی مخاطب تاثیرگذار شوند.

 عکس های با کیفیت محصولات فروشگاهی

اهمیت عکس های اختصاصی محصولات در سئوی سایت

استفاده از عکس های اختصاصی محصولات و عکاسی صنعتی می تواند بر روی سئو سایت شما تاثیر گذار باشد. حتما می دانید که در هنگام بررسی یک سایت، ربات های خزنده گوگل به همه اجزای سایت دسترسی پیدا کرده و همه آنها را آنالیز می نمایند. یکی از مهم ترین قسمت های آنالیز شده توسط این ربات ها مربوط به تصاویر به کار رفته در یک سایت می باشد.

عکسهای سایت های فروشگاهی باید ویژگی های مطلوبی داشته باشند تا شما در این زمینه با مشکلی مواجه نشوید. استفاده از عکسهای با کیفیت و اختصاصی به شما اجازه می دهد تا از نظر سئو بتوانید رتبه خوبی در نتایج گوگل کسب نمایید. این عکسها غیر از کیفیت باید ویژگی های دیگری هم برای تاثیرگذاری در بیشتر دیده شدن سایت شما داشته باشند. مثلا حجم عکس و سرعت لود شدن آن سئو فنی را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهد. با مد نظر قرار دادن همه این متغیر ها، شما می توانید تصمیم های درستی را در هنگام عکس برداری محصولات سایت داشته باشید.

 

اهمیت استفاده از واترمارک برای عکس های سایت فروشگاهی

به خاطر داشته باشید که استفاده از تکنیک های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی فقط قسمتی از روند اعتماد سازی را طی می کند. در صورتی که شما هم به دنبال دریافت بیشترین بازدهی ممکن از یک سایت هستید، بهتر است که بر روی تصاویر سایت خود به درستی واترمارک استفاده کنید. استفاده از واترماک چند مزیت مختلف دارد. اولین مزیت آن مربوط به جلوگیری از سرقت و سوء استفاده سایر رقبا است. زمانی که شما از واترمارک بر روی تصاویر خود استفاده کنید، امکان سوء استفاده عکسها توسط دیگر کاربران را به صورت کامل از بین می برید. دیگر مزیت واترمارک مربوط به اعتماد کاربران است. کاربران معمولا به تصاویر واترمارک دار بیشتر اعتماد می کنند و به این شکل شما اثبات می کنید عکسهایی واقعی و اختصاصی از محصولات خود تهیه کرده اید.

 

در صورتی که شما هم نیاز به خدمات حرفه ای عکاسی صنعتی از محصولات خود را دارید باید به دقت مجری این خدمات را انتخاب کنید. استودیو مانی یکی از مجموعه های فعال در حوزه خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی حرفه ای شناخته شده است. استودیو مانی با بیش از یک دهه تجربه موفق توانسته خدمات ارزنده ای به برندهای مطرح داخلی و خارجی ارائه کند. برای مشاهده پروژه های تبلیغاتی این مجموعه به آدرس https://studiomani.ir مراجعه نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 3 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت