learndl zhaket triboon mymember webaidin

مزیت های خرید و فروش اتریوم در صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو

تحلیل قیمت اتریوم

اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار محسوب می‌شود که تقریباً می‌توان آن را در هر پلتفرم رمزنگاری مبادله کرد. با این وجود نمی‌توان همه این بسترها را مکانی مناسب برای معامله اتریوم دانست. اما مزیت های خرید و فروش اتریوم در صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو باعث شده است که این مجموعه به عنوان بهترین بستر ایرانی برای مبادله این رمز ارز محسوب شود. در ادامه در مورد مزیت‌های این صرافی بیشتر توضیح می دهیم.

مزیت‌های صرافی رمز ارز اکسکوینو نسبت به رقبا

اولین گام جهت ورود به دنیای ارزهای دیجیتال، آموزش است. اما پس از یادگیری بسیار مهم است که یک صرافی خوب را برای مبادله رمز ارزهای مورد نظر خود انتخاب کنید. از آن جایی که ارزهای دیجیتال در برابر نوسانات قیمتی بسیار آسیب پذیر هستند، رمز ارزهای شناخته شده تری مانند اتریوم با اختلاف بیشتری در رأس این هرم قرار دارند.

بنابراین باید تا جایی که می‌توانید اطلاعات خود را قبل از خرید اتر بالا ببرید و البته در انتخاب صرافی مناسب وسواس زیادی به خرج دهید. در ادامه به ذکر دلایلی می‌پردازیم که صرافی آنلاین اکسکوینو را به یکی از بهترین بسترها برای معامله اتریوم تبدیل کرده اند.

رابط کاربری آسان

پنل کاربری را می‌توان یکی از نقاط قوت یا ضعف هر پلتفرم مبادله ارز دیجیتال دانست که در نگاه کاربر می‌تواند یک بخش کلیدی باشد. اکسکوینو دارای رابط کاربری ساده، قابل فهم و واضح است تا معامله گران به دور از هر پیچیدگی بتوانند نسبت به خرید اتریوم در صرافی اکسکوینو یا فروش آن اقدام کنند. بدون شک این صرافی با پنل کاربری مخاطب پسند خود تضمین می‌کند که معاملات به طور مؤثری انجام شوند و از سویی زمان انجام معامله کاهش پیدا کند. همچنین شما می‌توانید در پنل کاربری خود در صرافی رمز‌ارز اکسکوینو به اطلاعات و آمار مختلفی درباره مدیریت سفارشات دست پیدا کنید.

تحلیل قیمت اتریوم

یک پلتفرم مبادله ارز دیجیتال، باید شامل ابزارهای تحلیلی اختصاصی باشد تا به تریدرها اجازه دهد با پشتوانه قوی تری درباره فرصت‌های معاملاتی مختلف تصمیم گیری کنند. در اکسکوینو شرایطی برای کاربران فراهم است که به صورت مکرر با تحلیل نمودارهای قیمت لحظه ای اتریوم، زمان مناسب برای خرید اتریوم را انتخاب کنند.

مزایای خرید اتریوم در اکسکوینو‌مارکت

در این پلتفرم شما می‌توانید از قیمت اتریوم امروز آگاه شوید و بر اساس نمودارهای تحلیلی موجود، با آگاهی بیشتر به معامله این رمز ارز بپردازید. مزیتی که در نهایت منجر به افزایش سود کاربران خواهد شد.

کیف پول رمز نگاری شده

از دیگر مزیت های خرید و فروش اتریوم در صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو می‌توانیم به وجود کیف پول اختصاصی در آن اشاره کنیم. البته شما بسته به نیاز خود می‌توانید از یک کیف پول خارجی برای سرمایه گذاری و معامله اتریوم هم استفاده کنید، اما اکسکوینو شرایطی را برای شما ایجاد کرده است که بدون نیاز به هیچ پلتفرم خارجی، در یک بستر همه نیازهای خود را برای ترید اتریوم برطرف کنید.

کارمزد کم

یکی از ویژگی‌های صرافی‌های خوب، امکان معامله ارزهای دیجیتال گوناگون با کارمزد مناسب است. این ویژگی خصوصاً برای تریدرهایی که به صورت مداوم در حال معامله هستند، اهمیت زیادی دارد، زیرا می‌تواند تا حد قابل قبولی در هزینه‌های آن‌ها صرفه جویی کند. شما می‌توانید به عنوان یک خریدار اتریوم، از کمترین میزان کارمزد هنگام معامله ارز دیجیتال در صرافی اکسکوینو بهره مند شوید.

تنوع در شیوه‌های خرید و فروش اتریوم

از سری مزیت های خرید و فروش اتریوم در صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو می‌توانیم به تنوع در شیوه‌های معاملاتی اشاره کنیم. در اغلب صرافی‌ها تنها به یک شکل مبادله معمول می‌توانید نسبت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال اقدام کنید. اما در اکسکوینو حق انتخاب شما در این مورد زیاد است که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

استفاده از روش تبدیل

این شیوه زمانی کاربرد دارد که شما می‌خواهید به صورت آنی و در لحظه نسبت به خرید یک رمز ارز مانند اتریوم اقدام کنید. در شیوه تبدیل خرید یا فروش اتریوم بر اساس قیمت لحظه ای و به شکل مستقیم خواهد بود.

سفارش گذاری

از دیگر اشکال معامله اتریوم در اکسکوینو، شیوه سفارش گذاری است. این شیوه خصوصاً برای افرادی که به معامله ارز دیجیتال به عنوان شغل دوم نگاه می‌کنند یا فرصت کافی برای چک کردن نمودار قیمت اتریوم ندارند، بسیار کاربردی خواهد بود. بر این اساس کاربر می‌تواند بسته به میزان اتریوم دلخواه، سفارش خود را طی یک بازه زمانی 8 ساعته تنظیم کند.

اکسکوینومارکت

اکسکوینومارکت یک بازار به اعتبار اکسکوینوست که می‌توانید از آن برای مبادله اتریوم یا هر ارز دیجیتال دیگری با حداقل کارمزد بهره مند شوید. این بازار بر روی شبکه هوشمند بایننس (BSC) پیاده سازی شده و به خودی خود مزایای متعددی برای کاربران دارد.

مزیت های خرید و فروش اتریوم در صرافی ارز دیجیتال

برای مثال افراد در اکسکوینومارکت می‌توانند بدون واسطه دارایی‌های دیجیتال خود را با سایر کاربران معامله کنند. سفارش محدود یا (Limit Order) از دیگر مزیت های خرید و فروش اتریوم در صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو به واسطه مارکت آن است که به کاربر اجازه می‌دهد قیمتی بیشتر یا کمتر از ارزش فعلی اتریوم را برای معامله این رمز ارز تعیین کند.

سفارش آنی، کاهش میزان کارمزدها نسبت به شیوه‌های معمول در کنار برداشت آسان و سریع، از دیگر ویژگی‌های قابل توجه اکسکوینومارکت محسوب می‌شوند. ضمن اینکه شما در این پلتفرم می‌توانید به صورت کامل به تاریخچه تراکنش‌ها دسترسی داشته باشید. از آن گذشته فرآیند احراز هویت برای بسیاری از افراد از نظر وقت گیر بودن بسیار اهمیت دارد که اکسکوینومارکت این فرصت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بدون احراز هویت و تنها با یک ثبت نام ساده نسبت به معامله اتریوم اقدام کنند.

بهره مندی از جایزه وفاداری

در اکسکوینو یک اعتبار داخلی به عنوان امتیاز وفاداری برای کاربران در نظر گرفته شده است که با نام اکسکوین شناخته می‌شود. این اعتبار قابلیت تبدیل به ارزهای دیجیتال را دارد و ارزش آن معادل یک فرانک سوئیس است. در نظر داشته باشید که دریافت این اعتبار برای کاربران وفادار اکسکوینوست و برای به دست آوردن آن نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

جمع بندی

مزیت های خرید و فروش اتریوم در صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو باعث شده اند که بسیاری از کاربران این پلتفرم را برای معامله ارز دیجیتال انتخاب کنند. از مزایای معامله اتریوم در اکسکوینو می‌توانیم به رابط کاربری آسان، استفاده از کیف پول اختصاصی، بهره مندی از جایزه وفاداری، استفاده از شیوه‌های معامله متنوع و امکان تحلیل اتریوم و قیمت آن اشاره کنیم. اکسکوینومارکت یکی از بسترهای اختصاصی در مجموعه اکسکوینو محسوب می‌شود که در آن می‌توانید با کمترین کارمزد و بدون احراز هویت، اتریوم‌های خود را با دیگر کاربران معامله کنید. کاربران وفادار اکسکوینو می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای از جایزه وفاداری این مجموعه به نام اکسکوین بهره مند شده و آن را به ارز دیجیتال تبدیل کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت