شیشه بالکن چیست | معرفی انواع شیشه بالکن

 • دسته بندی : اخبار - معرفی سایت
 • بدون نظر
 • تاریخ بروزرسانی : ۱۴ شهریور ۱۴۰۰
 • 73 بازدید

شیشه بالکن

بالکن های شیشه‌‌ای روز به روز همه‌گیرتر و متداول‌تر می‌شوند. آیا می‌دانید دلیل این اقبال عمومی به آن‌ها چیست؟

در سیستم شیشه های بدون فریم محیط بالکن خود را مطابق میل خود طراحی خواهید کرد و از مزایای عایق شدن بالکن بهره‌مند خواهید شد. سیستم بالکن شیشه ای با هدف تامین محیطی ارام و زیبا برای شما از بهترین متریال استفاده می‌کند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر از شیشه بالکن می توانید به سایت شیشه بالکن پرشین بالکن مراجعه نمایید.

سیستم بالکن شیشه ای شامل دو پروفیل عمودی است که بصورت تکیه گاه روی سقف، نرده و یا کف ساختمان جاسازی می‌شود. شیشه سکوریت در قاب آلومینیومی جاسازی می‌شود، شیشه سکوریت هایی با ضخامت 6-8-10-12 میلی‌متر که متناسب با کاربرد و فضای بالکن شما بهترین انتخاب را برای باز شدن و تاشدن شیشه ها فراهم می‌سازد. پنل شیشه ای اول براحتی در امکان چرخش 90 درجه را دارد و براحتی در کنار فریم قرار میگیرد. بقیه شیشه ها نیز که برای حفظ زیبایی بالکن و نمای ساختمان هم اندازه برش داده شده اند صورت یک اسلاید امکان حرکت به طرفین فریم را دارد. زمانی که هر یک از شیشه ها صورت افقی به یک سمت حرکت داده می‌شوند، لولاها بصورت پیوسته در ارتباط با شیشه هستند و امکان باز شدن کامل شیشه ها فراهم می‌شود. حرکت شیشه ها به سمت داخل امکان نظافت آسان و راحت شیشه ها را فراهم می‌سازد.

بالکن شیشه ای

اغلب مردم، بالکن را جدا از منزل به حساب می آورند و به جهت نداشتن تایم به نظافت و ظاهر آن اهمیتی نمی‌دهند و از جایی که در معرض نگاه کسی نمی باشد، به همین جهت کاری به کار آن نخواهند داشت و به مرور بالکنی تبدیل به انباری خواهد شد. بالکن قسمتی از ساختمان قلمداد می‌شود که مساحت آن در متراژ ساخت محاسبه شده که اغلب یک‌طرف آن رو به خارج از نمای ساختمان و از دو طرف عرض و یک‌طرف خود ساختمان دیوارکشی شده است. جهت ایجاد حفاظ و هم‌چنین اضافی کردن فضای بالکنی به ساختمان می‌توان از شیشه برای بالکن استفاده کرد

 • سیستمی که برای بالکنی در نظر گرفته‌شده اغلب با حرکت شیشه در ریل‌های آلومینیومی کار خواهد کرذ.

تراس شیشه‌ ای تشکیل‌شده از 2 پروفیل آلومینیوم افقی نصب‌شده بر روی ساختارهای کف و سقف، که به صورت دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن قرار می‌گیرد. پیش از نصب باید راطمینان حاصل کنید که فضای کافی جهت حرکت و نصب شیشه‌ برای تراس در بالکن خود را دارید. شیشه برای تراس یا شیشه تراس جهان نما بیشتر به‌عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس می باشد، در این سیستم پانل نخست ثابت است و به‌صورت درب، باز و بسته می‌شود، و بقیه‌ی پانل ها به ترتیب و تک‌تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب در تراس شیشه‌ ای قرار می‌گیرد.

 • شیشه تراس بکار رفته از نوع شیشه سکوریت است که متناسب با ابعاد تراس شیشه‌ ای مدنظر تولید و نصب می‌گردد.
 • نوع شیشه نصب‌شده برای تراس و بالکن تفاوتی با یکدیگر ندارند و می‌توان از مدل‌های مختلف در نصب شیشه برای تراس استفاده نمود.
 • حرکت روان و راحت شیشه‌ها در تراس شیشه‌ ای ریلی.
 • شیشه تراس استفاده‌شده برای تراس بسیار مقاوم بوده و به دلیل استفاده از یراق‌آلات مرغوب از ورود و خروج انرژی‌های سرمایشی و گرمایشی به فضای خارجی جلوگیری می‌کند.
 • وجود قفل و امنیت بالا در تراس شیشه‌ ای ریلی
 • شیشه جهت تراس مانع ورود آلودگی هوا و آلودگی صوتی به درون محیط می‌شود.

شیشه بالکن

برای دستیابی به نتایج درست شما، ما بهترین سطح پشتکار و مساعدت های فنی قبل و بعد از فروش را ارایه خواهیم نمود.

شرکت ما، به عنوان یک برند در سیستم های شیشه بالکن به پیشرو بودن در به آپدیت های همیشگی، مقدم شماردن خواسته ها و تقاضاهای مشتری، استقبال از توسعه و توجه به آموزش و تجربیات پرسنل خود افتخار دارد.

از هنگام ایجاد شد، پروژه های ما با پرسنل مجرب و حرفه ای در زمینه های شیشه بالکن،باغ زمستانی، تراس و آلومینیوم جهان نما می باشند.

استانداردهای مناسب تولیدات ما همراه با پرسنل مجرب و حرفه ای و کیفیت کاری بالای ما، تضمین ما برای شما می باشند.

در منازل ما فضا های خاصی هستند که بتوانند مثل یک بالکن کارکردهای متنوع با امکانات متنوع را فراهم اورند. این بالکن ها میتوانند به کمک ما به منبعی جهت لذت و فرصت تبدیل بشوند. آسمان محدودیت شماست زمانیکه فرصت های این فضا را برای شما ایجاد کنیم.

سیستم های شیشه بالکن جهان نما، بالکن شما را از باران، برف، باد، گرد و غبار و پرندگان حفظ کرده و به عنوان محافظی برای سطح های درونی و سازه های بالکن عمل می نماید و در نتیجه با طولانی کردن فاصله های تعمیر و نگه داری باعث کم شدن هزینه های شما میشود. این سیستم ها افزون بر این سبب کاهش سروصدا و صرفه جویی در انرژی می شوند.

جنس شیشه بالکن

جنس شیشه های بالکن شیشه ای سکوریت نشکن 8 میلی و گاها 10 میلی است که به لحاظ امنیتی و عایق بودن صدا دارای اهمیت بالایی می باشد. البته شیشه هایی با ضخامت بالا و از جنس سکوریت نیز موجود است که بیشتر به علت بالا بردن اصطحکاک سیستم نمی توان کارایی ضروری را از این شیشه ها گرفت,علاوه بر این با توجه به زیاد بودن ارتفاع در برخی از سیستم ها ضخامت 8 میل انتخاب مناسبی می باشد. اما در سیستم کابین دوش هم ضخامت عالی برای روان بودن سیستم دوش کابین 6 میلی و 8 میلی می باشد که با توجه به سکوریت و نشکن بودن شیشه ها انتخاب درستی میباشد. جهت خرید شیشه بالکن با متخصصان ما در جهان نما در تماس باشید.

معرفی انواع شیشه بالکن‌ ها

 • شیشه‌‌ بالکن های بدون قاب

این مدل از شیشه‌ بالکن ها به صورت کامل فضای مابین دیوارها را پوشانده است و تنها در فواصل زیاد از اتصالات عمودی استفاده خواهد شد. آن‌ها دیدی کامل و بی‌بدیل ایجاد خواهند نمود. فضای دنج بالکن شما را از ایجاد سر و صدا، حشرات موذی، باد و باران، سرما و گرما حفاظت خواهد نمود. حتی با قرار دادن پنجره‌هایی می‌توان انعطاف آن‌ها را در شرایط مختلف آب و هوا بیشتر کرد. این شیشه‌ بالکن ها می‌توانند به دیواره و یا سقف متصل شوند ولی هیچ ایرادی در ظاهر یا دیوارها بوجود نخواهند آورد. قطر آن‌ها اغلب ما بین 8 تا 10 میلیمتر میباشد. این مدل شیشه بالکن ها دیدی وسیع و بی مزاحمت ایجاد می کنند.

 • شیشه بالکن های ریلی

شیشه بالکن های ریلی می‌توانند بی هیچ نگهدارنده‌ عمودی نصب گردند. در صورتی که بخواهیم با کمک ریل‌های عمودی آن‌ها را نصب کنیم، اغلب ریل را در فاصله‌های کم، حدودا هر یک یا دو متر، قرار خواهیم داد. یا برای متصل کردن گیره اتصال یا اتصال بند استفاده میگردد. در فصول بهار و تابستان می‌توان آن‌ها را به آسانی جابجا نمود و از هوا لذت ببریم. افزون بر این در زمستان، با بستن‌شان می‌توانیم از چایمان با منظره‌ بارش برف لذت ببریم. جهت آشنایی بیشتر با شیشه بالکن ریلی به آدرس اینترنتی https://www.jahannamabalcony.com/1957-2 مراجعه فرمایید.
از مزیت های دیگر شیشه بالکن ریلی این می باشد که در یک طرف جمع خواهند شد، در نتیجه تمیز کردن‌شان کار آسانی می باشد. نصب آن‌ها، هم مثل نوع بدون قاب، روکار است و هیچ تخریبی در نمای ساختمان و یا دیوارها ایجاد نمی‌کند. فقط نکته مهم این است در بالکن باید فضای کافی برای حرکت و جمع کردن شیشه‌ها وجود داشته باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت شیشه بالکن جهان نما در تهران در تماس باشید. شرکت شیشه بالکن جهان نما در تهران

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

همکاران وبیت