learndl zhaket triboon

شرایط فروش اقساطی خودرو

خرید خودرو یکی از خواسته های بسیاری از افراد است و از آن جایی که خودرو در زندگی نقش مهمی دارد ، افراد زیادی در تلاش برای خرید خودرو هستند. قیمت خودرو ها روز به روز در حال افزایش است و به همین دلیل افراد زیادی موفق به خریداری خودروی مورد نظر خود نمی شوند. در خرید نقدی خودرو نیاز به بودجه ی کامل است که افراد زیادی این بودجه را در اختیار ندارند. در سال های اخیر به علت تحریم ها و شرایط اقصادی شاهد رشد زیاد قیمت خودرو ها شده ایم و همین مسئله موجب شده افراد زیادی به خودروی مورد علاقه ی خود دست نیابند. بنابراین فروش اقساطی خودرو توسط شرکت های فروش خودرو ارائه شد تا افراد برای خرید خودرو مجبور به پرداخت یکجای مبلغ خودرو نباشند. افراد برای خرید اقساطی خودرو با پرداخت بخشی از مبلغ خودرو، صاحب خودرو خواهند شد.

فروش اقساطی خودرو

مجموعۀ دنیای خودرو از مراکز فروش اقساطی خودرو است که انواع خودرو ها را مناسب برای بودجه های مختلف ارائه می نماید. شرایط در نظر گرفته شده توسط این مجموعه بسیار مناسب بود و مرکز دنیای خودرو یکی از مراکز معتبر در حوزۀ فروش خودرو به صورت نقد و قسطی می باشد. برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لیزینگ خودرو نوعی خرید اقساطی خودرو است که برای افرادی که بودجه ی لازم برای خرید خودرو را ندارند مناسب می باشد.  خرید اقساطی خودرو بری آن دسته از افراد مناسب است که می خواهند با پرداخت بودجه ی کمتر خودر را تحویل بگیریند و هزینه ی خودرو را به صورت قسطی پرداخت کنند. بنابراین این افراد می توانند خرید اقساطی خودرو را انجام داده و به مرور زمان مبلغ آن را پرداخت نمایند. در خرید اقساطی خودرو توافقاتی میان فروشنده و خریداری انجام می گیرد که در این توافق ها ، شرایط فروش اقساطی خودرو از سوی شرکت فروش خودرو ارائه و توسط فرد خریدار پذیرفته می شود به همین دلیل است که شرکت های فروش خودرو هر یک شرایط مختلفی را در نظر می گیرند. لیزینگ خودرو شرایطی را فراهم می کند تا خرید خودرو به صورت آسان تر انجام شود. این نوع معامله می تواند به فرد خریدار این اجازه را بدهد تا در زمان طولانی تر مبلغ خودرو را پرداحت کند. افراد برای خرید اقساطی خودرو باید پس از مراجعه به شرکت های فروش خودرو ، شرایط فروش اقساطی خودرو را بدانند و متناسب با شرایط خود ، خودرویی مناسب با شرایط مورد نظر را انتخاب کنند. زیرا در خرید اقساطی خودرو مبلغ پیش پرداخت و مبالغ اقساط مشخص می شود که هر فردی با توجه به شرایطی که دارد می تواند گزینه ی مطلوب را انتخاب نماید. برخی از شرکت های فروش خودرو شرایط را بر اساس شرایط مشتری تا حدودی تغییر می دهند تا معامله صورت گیرد.

مراکز فروش اقساطی خودرو

در خرید اقساطی خودرو ، تا پراخت آخرین قسط ، سند در رهن شرکت فروش خودرو باقی می ماند و بعد از تسویه ی کامل به نام فرد خریدار زده می شود. شرکت های مختلف فروش اقساطی خودرو را انجام می دهند و می توانید از چنین شرکت هایی اقدام به خرید اقساطی خودرو نمایید.

  • خودروسازان مانند ایران خودرو و فروش اقساطی سایپا و…
  • بانک هایی مانند بانک پاسارگاد ، ملت و…
  • شرکت های خصوصی و مستقل

مجموعۀ دنیای خودرو سال ها در زمینه ی فروش خودرو فعالیت داشته و بهترین قیمت ها را برای عرضۀ خودر در نظر گرفته است. در صورت نیاز به خرید اقساطی خودرو به سایت دنیای خودرو مراجعه کرده و با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

فروش اقساطی خودرو

 نکات مهم در خرید خودروی لیزینگی

در زمان خرید اقساطی خودرو باید حتما مواردی را مدنظر قرار دهید تا بتوانید خرید مناسبی را انجام دهید. در این مقاله می خواهیم به برخی از نکات مهم در زمان خرید اقساطی خودرو اشاره کنیم.

در ابتدا باید درباره ی شرکت فروش خودرو اطلاعات لازم را به دست آورید. حتما سابقه و اعتبار شرکت را مورد بررسی قرار داده و از ان اطمینان حاصل نمایید زیرا امروزه متاسفانه کلاهبردارنی فروش خودرو را انجام می هند که شرایط سخت و هزینه های هنگفتی را از خریداران خودرو دریافت می کنند بنابراین قدم اول برای خرید اقساطی خودرو ، انتخاب مجموعه ای معتبر است.

حتماً قرارداد را کامل بررسی کرده و شرایط را به طور کامل بررسی نمایید.

شرکت های لیزینگ خودرو سودی را بابت فروش اقساطی خودرو دریافت می کنند. همان طور که می دانید شرکت های فروش خودرو، خودرو را با سودی به فروش می رسانند اما مبلغ آن را به صورت قسطی در بلند مدت دریافت می نمایند. بنابراین در زمان خرید اقساطی خودرو به قیمت کلی خودرو توجه داشته باشید.

خرید اقساطی خودرو تنها شامل خودرو های صفر نمی باشد و خودرو های کارکرده نیز به صورت قسطی به فروش می رسند بنابراین برای افراد با بودجه های کمتر یا خرید خودرو های بهتر دست دوم وجود دارد. در زمان خرید اقساطی خودرو دست دوم باید نسبت به خودرو و سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

شرایط خرید اقساطی خودرو

شرکت های زیادی اقدام به فروش اقساطی خودرو می کنند و افراد برای خرید اقساطی خودرو باید به سراغ معتبرترین فروشندگان بروند تا بتاونند با اطمینان خرید اقساطی خودرو را انجام دهند. در زمان انعقاد قرارداد باید بند های آن را به خوبی مورد بررسی قرار دهند. در صورتی که افراد از قرارداد و شروط اطلاعات لازم را نداشته باشند ممکن است خرید اقساطی خودرو را متناسب با انتظاراتی که دارند انجام ندهند به همین دلیل متقاضیان خرید خودرو می توانند از افراد مجرب کمک بگیرند.

زمانی که برای خرید اقساطی خودرو به شرکت های فروش خودرو مراجعه می کنید ، این شرکت ها شرایطی را به شما اعلام می کنند که بر اساس آن شرایط، خودرو را به شما می فروشند. شرکت ها لیستی از خودرو ها و شرایط تحویل و فروش ان ها را ارائه می کنند و فرد متقاضی خرید خودرو این شرایط را مشاهده نموده و سپس تصمیم گیری می کند که چه خود رویی با چه شرایطی را خریداری می نماید. مواردی که در شرایط فروش خودو ها در نظر گرفته شده است عبارتند از :

قیمت خرید خودرو

مدت بازپرداخت وام

نوع قسط‌ بندی

و….

در زمان خرید اقساطی خودرو ، باید مبلغی در حدود نصف هزینه ی خودرو به عنوان پیش پرداخت پرداخت شده و سایر مبالغ قسط بندی می شود. اگر فرد خریدار نتواند در زمان های مقرر شده ، هزینه ی خرید خودرو را پرداخت کند ، سند به نام او زده نخواهد شد بنابراین بر اساس قرارداد دو طرف قرارداد باید متعهد باشند.

فروش اقساطی خودرو

آیا فروش لیزینگی خودرو منطقی است؟

شرکت های فروش خودرو توافق و قرارداد را به صورت چند ماهه یا چند ساله می بندند و اقساط در مدت زمان طولانی پرداخت خواهد شد. حال سوال این است که آیا خرید اقساطی خودرو به صرفه ست؟ در جواب باید بگوییم که قیمت فروش اقساطی خودرو از فروش نقدی خودرو بالاتر است زیرا در فروش قسطی ، شرکت سودی را لحاظ می کند زیرا پول خودرو را تدریجی دریافت می کند. اما افرادی که دارای سرمایه کمی هستند با این روش می توانند خودرو را تهیه کنند و صاحب خودرو شوند. از طرفی با توجه به تورم و افزایش قیمت خودرو در سال های بعد ، خرید اقساطی خودرو بسیار به صرفه خواهد بود.

https://donyaekhodro.com/

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت