learndl zhaket triboon wenbacklinks

روشن نشدن گوشی شیائومی 9t + راه حل و توضیحات ارائه شده نمایندگی شیائومی

روشن نشدن گوشی شیائومی ردمی 9t

شیائومی ردمی 9t یکی از گوشی های ساخت شرکت چینی شیائومی است که فروش بسیار بالایی را داشته است. در این مقاله از سایت وبیت قصد داریم به مشکل روشن نشدن گوشی شیائومی 9t میپردازیم و راه حل هایی را برای رفع مشکل خاموشی شیائومی ردمی 9t ارائه خواهیم داد. علی رقم فروش بالای ردمی 9t طرافداران زیادی نیز به خود گرفته است همچنین بسیاری از افراد گزارش مشکل خاموشی ردمی 9t را به نمایندگی شیائومی … داده اند که در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم و راه حل هایی را جهت رفع این مشکل بیان کنیم. ردمی 9t شیائومی جز دسته گوشی های مقرون به صرفه شیائومی میباشد که با بسیاری از مدل های گوشی هواوی و سامسونگ نیز رقابت میکند اما بسیاری از افراد با مشکل خاموشی Redmi 9t مواجه شده اند و نگرانی هایی نیز از این جهت دارند.

در ادامه به روش های مختلفی که همگی تست شده اند میپردازیم ، سعی کنید که تمام روش ها را با دقت انجام دهید.

حل مشکل خاموشی شیائومی ردمی 9t

طبق گزارشاتی که ما از نمایندگی شیائومی گرفته ایم متوجه شدیم که در حالت های مختلفی گوشی ردمی 9t شیائومی خاموش شده است به عنوان مثال بعضی از افراد حین بروزرسانی گوشی را اشاره کرده اند بعضی دیگر بعد از خاموش روشن کردن با روشن نشدن گوشی ردمی 9t و بعضی دیگر بعد از خالی شدن شارژ این اتفاق برایشان افتاده است.

توجه: در انتهای مقاله نمایندگی رسمی تعمیرات شیائومی را معرفی کرده ایم؛ پیشنهاد میکنیم که به هیچ عنوان گوشی شیائومی خود را به تعمیرگاه های متفرقه نسپارید زیرا اصالت قطعا و میزان تخصص تعمیرگاه های متفرقه مشخص نیست، پیشنهاد ما این است که حتما خدمات تعمیری گوشی شیائومی خود را به می سرویس بسپارید.

دلایل خاموشی شیائومی ردمی 9t

گوشی شیاومی ردمی 9t جز گوشی های پرفروش شیائومی محسوب میشود و میان رده قابل قبولی به نوبه خود نیز بوده است برای علت خاموشی گوشی شیائومی ردمی 9t میتوان به باگ ساختاری اشاره کرد که بدون هیچگونه ضربه یا ایرادی باعث میشود که این مشکل به وجود آید، در ادامه به بررسی مشکل، علت و راه حل های رفع مشکل روشن نشدن گوشی شیائومی ردمی 9t اشاره میکنیم. همچنین دلایل زیر میتواند باعث خاموشی شد:

 • نداشتن شارژ کافی باتری
 • نصب نرم افزار های نامعتبر
 • هنگ کردن گوشی
 • خرابی دکمه پاور گوشی
 • ضربه و رطوبت دیدن گوشی

علائم خرابی گوشی شیائومی ردمی 9t

 • گوشی بصورت ناگهانی خاموش شده
 • بعد از آپدیت کردن گوشی خاموش شده است
 • بعد از تمام شدن شارژ گوشی دیگر روشن نشده است
 • بعد از ریبوت کردن گوشی دیگر روشن نشده است

روشن نشدن گوشی شیائومی 9t

۵ روش روشن نشدن گوشی شیائومی ردمی 9t

در ادامه ۵ روش تضمینی جهت رفع مشکل خاموشی ردمی 9t را هم بصورت نرم افزاری و هم به صودت سخت افزاری بیان کرده ایم.

رفع مشکل خاموشی ردمی 9t با فست بوت

در مرحله اول میبایست گوشی را به حالت فست بوت برده تا مشکل شود که مشکل نرم افزاری است یا خیر. برای انجام کار میبایست دکمه پاور را همزمان با دکمه ولوم پایین نگه دارید تا گوشی به حالت فست بوت رفته و سپس گزینه ریبوت را بزنید تا گوشی روشن شود.

راه حل دوم روشن شدن ردمی 9t

این روش توسط کاربران تست شده و جواب داده است ، در روش دوم میتوانید دکمه پاور را چند ثانیه نگه دارید امکان زیادی وجود دارد که با این روش جواب بگیرید اما اگر جواب نداد روش های بعدی را امتحان کنید.

حل مشکل خاموشی شیائومی ردمی 9t راه حل سوم

در این روش میبایست باتری گوشی را بصورت کامل خالی کنید ابتدا باید گوشی را کنار گذاشته تا باتری گوشی بصورت کامل خالی شود و سپس اکر علامت باتری در گوشی ظاهر شد به این دلیل است که باتری گوشی به حالت خواب رفته است.

روش چهارم جهت رفع مشکل خاموشی ردمی 9t

در این روش جواب دهی ۱۰۰ درصدی است زیرا این روش روی گوشی های زیادی تست شده است و جواب دهی صد در صدی دارد این گزارش از نمایندگی تعمیرات شیائومی گرفته شده است و این روش از نمایندگی بررسی و جمع آوری شده است. این روش بصورت کامل جواب میدهد و بدون بازگشت است.

عواقب تعمیر نکردن گوشی شیائومی Redmi 9T

از آن جایی که استفاده گوشی اهمیت بالایی دارد پیشنهاد میکنیم که تعمیر گوشی خود را جدی بگیرید زیرا اگر در زمان مناسب تعمیر نشود باعث خرابی های زیادی خواهد شد. گوشی های امروزه پرسی میباشند و شما دسترسی به سخت افزار نخواهید داشت، همچنین ال سی دی گوشی در پشت باتری میباشد.

پیشنهاد میکنیم که در زمان مشاهده خرابی سریعا به نمایندگی مراجعه کرده و گوشی خود را تعمیر کنید.

آیا گوشی های پرسی شیائومی قابل تعمیر هستند؟

در جواب این سوال باید خدمت شما بگویم که گوشی های شیائومی از تکنولوژی پیشرفته ایی برخوردار است و حتما باید توسط نمایندگی باز و بررسی شود در غیر این صورت پیشنهاد میکنیم که به هیپ عنوان گوشی را به تعمیرگاه های متفرقه نسپارید زیرا اطلاع دقیقی از تعمیر و ساختار گوشی های شیائومی را ندارند. در نمایندگی گوشی شیائومی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و تعمیرکاران حرفه ایی مورد تایید شیائومی استفاده میشود و پیشنهاد ما سپردن تعمیر گوشی به نمایندگی شیائومی میباشد.

مدت زمان تعمیر گوشی شیائومی ردمی 9t

روشن نشدن گوشی شیائومی 9t  یا علت خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی و تعمیر در مدل های جدید نیاز به بازکردن درب پشت موبایل توسط تعمیرکار را دارد. که این درب توسط سپراتور و با دستگاه مخصوص باز میشود و نیاز به تخصص لازم جهت تعمیر را دارد. تا از خسارت به گوشی موبایل شما جلوگیری شود همچنین کیفیت تعمیرات نیز در عملکرد گوشی بسیار مهم میباشد.در نمایندگی شیائومی خدمات تعمیرات بصورت فوری با ضمانت انجام میشود، شما عزیزان جهت درخواست خدمات میتوانید با شماره پایین سایت رسمی تماس حاصل فرمایید.

روشن نشدن گوشی شیائومی 9t

اقدامات بعد از تعویض باتری شیائومی

 • برای شارژ اصولی بعد از تعویض باتری را در حالت خاموش به شارژ متصل کنید.
 • یرای شارژ گوشی شیائومی سعی کنید گوشی به شارژ صد در صد نرسد و قبل از رسیدن به 100 درصد گوشی را از شارژ خارج کنید و تا80% شارژ کنید.
 • در صورتی که گوشی به حداکثر شارژ رسید از شارژ خارج کنید. اجازه ندهید اتصال شارژ بیشتر جریان داشته باشد. هر چند در برخی از گوشی های موبایل مانند مدل عمل شارژ هوشمند بوده و بعد از رسیدن به سقف مجاز اتوماتیک جریان ورودی از شارژر قطع می شود..
 • زمانی که شارژ موبایل به 10 یا 20 درصد رسید آن را به شارژ وصل کنید. در برخی گوشی ها این زمان 15 دقیقه هم می باشد که بصورت هوشمند توسط برنامه گوشی پیغام هشدار داده خواهد شد.
 • هنگام اتصال شارژ مراقب باشید پین و زبانه های ورود سر شارژر نادرست متصل نشود.
 • در صورتی که تعمیر توسط افراد متخصص به درستی انجام نشود ممکن است باعث ایجاد مشکلات در دیگر قطعات شود. لذا در سپردن گوشی خود برای تعمیر حتما از مراکز معتبر نمایندگی استفاده کنید.

کارشناسان نمایندگی ما آماده انجام خدمات تخصصی تعمیر شیائومی شما بر اساس استاندارد و اصول صحیح آن می باشند. عمدتا مدت زمان تعمیر گوشی ردمی 9t نصف روز میباشد

هزینه تعمیر گوشی شیائومی ردمی 9t

هزینه تعمیر روشن نشدن گوشی شیائومی 9t  بسته به مشکل گوشی متفاوت است. ولی باید بدانید که این هزینه زیاد نیست و جای نگرانی ندارد.هزینه حدودی تعمیرات گوشی شیائومی در سال 1402 بین 200الی 900 هزار تومان است. و بسته به مشکل تلفن همراه شما دارد.شما کاربران میتوانید جهت اطلاع از هزینه تعمیر موبایل خود با نمایندگی تعمیرات شیائومی با شماره تماس پایین سایت تماس بگیرید. همچنین این امکان دارد که هزینه بیشتری را جهت تعویض بپردازید که میبایست با شماره پایین سایت تماس حاصل فرمایید.

با تعمیر مشکل روشن نشدن گوشی شیائومی 9t اطلاعات پاک میشود؟

بعد از تعمیر شیائومی ردمی 9t هیچ اطلاعاتی از تلفن همراه شما کم یا پاک نمیشود و اطلاعات تلفن همراه شما روی قطعه هارد ذخیره شده است و تا زمانی که هارد موبایل آسیب نبیند هیچ اطلاعاتی از تلفن همراه شما پاک نمیشود. پس باید بدانید که جای نگرانی برای حذف اطلاعات با تعمیر گوشی شیائومی وجود ندارد.

رفع مشکل روشن نشدن گوشی شیائومی 9t در نمایندگی رسمی تعمیرات

طبق گفته های بالا اطلاعاتی را در زمینه ساختار گوشی های شیائومی و همچنین توضیحاتی را درباره تعویض این قطعه گفته ایم همچنین شما عزیزان میتوانید خدمات تعمیراتی خود را به نمایندگی رسمی شیائومی بسپارید و از کیفیت قطعات مورد استفاده و همچنین تعمیرات اصولی و با ضمانت بهرمند شوید. برای در خواست تعمیرات میتوانید با شماره تماس پایین سایت تماس بگیرید و درخواست تعمیر گوشی شیائومی خود را ثبت کنید.

شماره تماس نمایندگی: 09132063697 ، آدرس نمایندگی مرکزی در قسمت پایین سایت نمایندگی (mi-servce.ir)

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت