learndl zhaket triboon wenbacklinks

خدمات کفسابی سنگ شامل چه مواردی است؟

استفاده از خدمات کفسابی سنگ، یکی از بهترین راه ها برای بازگرداندن زیبایی و دوام به کف سنگ منزل شما می باشد. این کفسابی، با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مواد شوینده تخصصی، کف سنگ ساختمان را به حالت اولیه خود بر می گرداند و به آن، ظاهری زیبا و درخشان می بخشد. اگر کفپوش سنگ منزل شما زیبا است و می خواهید دوام آن را حفظ کنید، خدمات کفسابی سنگ راه حلی مقرون به صرفه برای شما خواهد بود.

 

کفسابی ساختمان

 

کف سابی به معنای سابیدن سطح سنگی یا بتنی کف ساختمان با دستگاه کفسابی است. این کار علاوه بر زیبایی، موجب سهولت در پاکسازی و تمیزکاری ساختمان نیز می‌ شود. هدف از کفسابی ساختمان به دست آوردن یک سطح براق، درخشان و البته صاف و بدون پستی و بلندی است. از این رو، صفحه ساب‌ زنی از چندین لقمه ساب تشکیل می ‌شود که با دور‌های مختلف به چرخش در می ‌آید. لقمه ‌های ساب از جنس مواد مختلفی مانند: آلومینیوم، کروم، مس و… ساخته می ‌شوند که هر کدام برای نوع خاصی از سنگ مناسب هستند.

 

کفسابی در تهران

 

خدمات کفسابی سنگ، یکی از پرتقاضاترین خدمات در زمینه ساخت و ساز است. از آنجایی که تهران بزرگ‌ترین شهر ایران شناخته می شود، تعداد زیادی ساختمان در آن وجود دارند که کفپوش آن‌ها، از سنگ ساخته شده اند. به همین دلیل، تقاضا برای کفسابی در تمام نقاط تهران بسیار زیاد است. کفسابی در پایتخت، توسط شرکت ‌ها و افراد مختلفی انجام می ‌شود که برخی از آنها دارای تجربه و سابقه طولانی در این زمینه هستند و کیفیت کار بالایی را ارائه می ‌دهند و برخی دیگر، تازه‌ کار خود را شروع کرده اند و ممکن است کیفیت کار آن‌ ها پایین ‌تر باشد. شما می ‌توانید با مراجعه به وب ‌سایت یا تماس با معتبرترین شرکت‌ ها، اطلاعات بیشتری در مورد خدمات کفسابی سنگ آن ‌ها کسب نمایید. همچنین، می‌توانید از طریق سایت ‌های اینترنتی این مراکز، نظرات سایر مشتریان را در مورد کارهای اجرا شده مطالعه کنید و با توجه به این نظرات، بهترین شرکت را انتخاب نمایید. شرکت کفسابی با ما، یکی از ماهرترین و حرفه ای ترین مراکز خدمات کفسابی در ولنجک است که شما می توانید با ارتباط از طریق تماس، با شماره های ذکر شده در وب سایت این مجموعه سفارش کار خود را اعلام نمایید.

 خدمات کفسابی سنگ

دستگاه کف سابی سنگ

 

دستگاه های کفسابی به دو نوع تک فاز و سه فاز تقسیم می شوند که هر یک، برای محیط های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. در متن ذیل، به شرح این دستگاه ها پرداخته ایم:

دستگاه کف سابی سه فاز

دستگاه کفسابی ۳ فاز، قدرت و سرعت کار بیشتری دارد. این دستگاه، برای استفاده در ساختمان های تجاری بزرگ، کارخانه ها و کارگاه ها به کار گرفته می شود و بر اساس نوع موتور می توان آن را به دو دسته تقسیم کرد:

دستگاه کفسابی ۳ فاز با موتور تک سرعته: این دستگاه ها تنها یک سرعت چرخش دارند و برای سابیدن سنگ های مختلف قابل استفاده هستند.

دستگاه کفسابی ۳ فاز با موتور دو سرعته: این دستگاه ها دو سرعت چرخش دارند و برای سابیدن سنگ های گوناگون با درجات سختی متفاوت مناسب استفاده می شوند.

دستگاه کف سابی تک فاز

دستگاه کفسابی تک فاز، از قدرت و سرعت کمتری در مقایسه با دستگاه کفسابی سه فاز برخوردار است و باعث می شود کار کفسابی، در زمان طولانی تری صورت گیرد. استفاده از دستگاه کفسابی تک فاز در این مکان ها، نیازمند برق تک فاز است که خوشبختانه این برق در اکثر ساختمان ها وجود دارد. قیمت کفسابی دستگاه تک فاز، پایین تر از دستگاه سه فاز می باشد. در صورتی که نیاز به کفسابی در مکان های کوچک و محدود با سنگ های نرم دارید، استفاده از خدمات کفسابی سنگ با این دستگاه گزینه مناسبی خواهد بود. در اینجا، به برخی از کاربردهای خاص دستگاه کفسابی تک فاز اشاره می کنیم:

 • سنگ سابی راه پله
 • سابیدن سنگ های کف آشپزخانه و سرویس بهداشتی
 • ساب سنگ های کف پارکینگ

 

قیمت دستگاه کف سابی سنگ

 

قیمت این دستگاه ها به عوامل مختلفی مانند: نوع دستگاه، قدرت موتور، اندازه صفحه ساب و جنس لقمه های ساب بستگی دارد که در متن ذیل، آنها را شرح می دهیم:

 • نوع دستگاه: دستگاه های کف سابی سنگ، به دو نوع تک فاز و سه فاز تقسیم می شوند. دستگاه های سه فاز قدرت بیشتری نسبت به دستگاه های تک فاز دارند و قیمت بالاتری را شامل می شوند.
 • قدرت موتور و اندازه صفحه ساب: این موارد، بر سرعت و کیفیت کار دستگاه تاثیر می گذارد. دستگاه های کف سابی با موتورهای قدرتمندتر و با صفحه ساب های بزرگتر ، سرعت کار بالاتری دارند و کیفیت کار بهتری نیز ارائه می دهند.
 • جنس لقمه های ساب: جنس لقمه های ساب دستگاه کف سابی سنگ، بر کیفیت کار دستگاه تاثیر می گذارد. لقمه های ساب از جنس های مختلفی مانند: سرامیک، آلومینیوم یا کروم ساخته می شوند که هر نوع لقمه ساب، برای سابیدن مدل خاصی از سنگ مناسب هستند.

 

قیمت کفسابی سنگ در تهران

 

این قیمت به عوامل مختلفی همچون: متراژ سطح، نوع سنگ، نوع کفسابی و کیفیت کار بستگی دارد که هر یک را در متن ذیل، به صورت کامل شرح داده ایم:

 • متراژ سطح: هر چه متراژ سطح بیشتر باشد، قیمت کفسابی نیز بیشتر خواهد بود.
 • نوع سنگ: سنگ های سخت تر مانند گرانیت هزینه بیشتری نسبت به سنگ های نرم مانند مرمر دارند.
 • نوع کفسابی: کفسابی معمولی هزینه کمتری نسبت به قیمت کفسابی ایتالیایی دارد.
 • کیفیت کار: کیفیت کار کفسابی بر قیمت آن تاثیر می گذارد. کفسابی با کیفیت بالاتر، قیمت بیشتری را شامل می شود.
 • وضعیت سنگ: اگر سنگ کف دچار آسیب یا خرابی باشد، هزینه کفسابی بیشتر خواهد بود.
 • دسترسی به محل کفسابی: اگر محل کفسابی خارج از محدوده شهر باشد، هزینه کفسابی بیشتر خواهد شد.
 • تعداد کارگران: تعداد کارگرانی که برای کفسابی به کار گرفته می شوند بر قیمت نیز تاثیر می گذارند.
 • هزینه حمل و نقل: اگر محل کفسابی دور از شرکت خدمات کفسابی سنگ باشد، هزینه حمل و نقل بر قیمت آن تاثیر خواهد داشت.

 

کفسابی ارزان قیمت

 

به کفسابی که قیمت آن به دلایل مختلف کمتر از حد متوسط ​​باشد، کفسابی ارزان قیمت گفته می شود. عواملی که می توانند در کفسابی ارزان قیمت نقش موثری داشته باشند عبارتند از:

 • استفاده از افراد تازه کار
 • استفاده از دستگاه های قدیمی و نامناسب

هر چند برخی از مراکز خدمات کفسابی سنگ همچون کفسابی با ما اجرای کار را با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب انجام می دهند، اما برخی از افراد از کف ساب های بی تجربه استفاده می کنند که در قبال کفسابی ارزان قیمت، خسارتی گران قیمت را پرداخت خواهند کرد.

 

نحوه انجام کفسابی های مختلف

 

کفسابی، به فرآیند سابیدن و پرداخت سنگ کف ساختمان گفته می شود که براق و درخشان شدن سنگ کف را موجب می گردند. همچنین، ایرادات سطح سنگ مانند: پستی و بلندی، ترک ها و لکه ها را هم برطرف می کنند. خدمات کفسابی سنگ انواع مختلفی دارد که هر کدام با روش های مختلفی انجام می شود. در ادامه، به نحوه انجام برخی از انواع کفسابی اشاره می کنیم:

کفسابی معمولی

کفسابی معمولی، ساده ترین و ارزان ترین نوع کفسابی است. در این روش، از لقمه های ساب با شماره های مختلف استفاده می شود تا سنگ کف به تدریج صاف و صیقلی گردد.

کفسابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی، یک نوع کفسابی پیشرفته است که باعث می شود سنگ کف به درخشش و براقیت فوق العاده ای برسد. در این روش، لقمه های ساب ایتالیایی که از جنس الماس ساخته شده اند، مورد استفاده قرار می گیرند.

کفسابی نانو

کفسابی نانو، یک نوع خدمات کفسابی سنگ جدید است که موجب می شود سنگ کف در برابر نفوذ آب، رطوبت و آلودگی مقاوم گردد. در این روش، مواد نانو روی سطح سنگ قرار می گیرند و یک لایه محافظ ایجاد می کنند.

مراحل انجام کفسابی

مراحل انجام خدمات کفسابی سنگ، به نوع کفسابی مورد نظر بستگی دارد؛ اما به طور کلی، مراحل زیر در انجام کفسابی اجرا می شود:

 • مرحله آماده سازی: در این مرحله، سنگ کف از هر گونه آلودگی و کثیفی پاک می گردد. همچنین، اگر سنگ کف دچار آسیب یا خرابی باشد، ترمیم می شود.
 • مرحله سابزنی: در این گام، از لقمه های ساب با شماره های مختلف استفاده می گردد تا سنگ کف به تدریج صاف و صیقلی شود.
 • مرحله پرداخت: در این مرحله، از لقمه های ساب با شماره های بالاتر استفاده می کنند تا سنگ کفپوش به درخشش و براقیت مورد نظر برسد.

خدمات کفسابی سنگ، یک فرآیند مهم برای حفظ زیبایی و دوام سنگ کف ساختمان است. با انجام کفسابی، می توانید سنگ کف خود را به درخشش و براقیت اولیه بازگردانید و همچنین ایرادات سطح سنگ را برطرف کنید. سنگسابی راه پله، پارکینگ، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و… در دستور کار مراکز خدمات کفسابی سنگ قرار دارد.

کفسابی با ما دارای کادری مجرب و تجهیزاتی مدرن در خدمت شما عزیزان می باشد تا بهترین خدمات کفسابی سنگ را به شما ارائه دهد.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت