learndl zhaket triboon

تولید و خرید و سفارش وکیوم فرمینگ 24 ساعته ارزان از کجا ؟ 

تولید و خرید و سفارش وکیوم فرمینگ 24 ساعته ارزان از کجا ؟

وکیوم فرمینگ پروسه برای بسته بندی انواع محصولات است. وکیوم فرمینگ یکی از روش‌‌های تولید قطعات پلاستیکی یا به شکل دقیق‌تر، شکل‌دهی به مواد پلاستیکی یا ترموپلاستیک‌ها می‌باشد. وکیوم فرمینگ چند روش شکل‌دهی دارد که متداولترین آن، شکل حرارتی خلا می‌باشد، در این فرایند ابتدا ورق پلاستیکی با هیتر حرارت می‌بیند تا نرم و انعطاف‌پذیر شود، سپس با استفاده از قالب آلومینیومی و ایجاد خلاء، هوای بین قالب و ورق پلاستیکی تخلیه می‌شود تا ورق شکل و فرم قالب را به خود بگیرد. در ادامه بیشتر در مورد وکیوم فرمینگ توضیح می دهیم در ضمن شما می توانید برای مشاهده نمونه کار، عکس و استعلام قیمت و مشاوره رایگان به صفحه وکیوم فرمینگ در سایت چاپ آپامه مراجعه کنید و یا با شماره 09127386384 در تماس باشید .

وکیوم فرمینگ چیست ؟

وکیوم فرمینگ چیست ؟

وکیوم فرمینگ یا شکل دهی حرارتی خلاء نسخه ساده ای از ترموفرمینگ (شکل دهی حرارتی) می باشد که برای فرم‌دهی به ترموپلاستیک‌ها به کار می‌رود. این فرایند توسط دستگاه های اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک وکیوم فرمینگ صورت می گیرد. وکیوم فرمینگ نوعی بسته بندی پلاستیکی شکل‌دهی شده و اغلب شفاف یا طلقی است، که با ترموپلاستیک‌ها ساخته می‌شود و انواع، کاربردها و مزایای متنوعی دارد. این بسته بندی علاوه بر به نمایش گذاشتن محصول درون بسته‌بندی، به خوبی میتواند از آن در برابر گرد و خاک و عوامل محیطی دیگر نیز محافظت کند. در این بسته‌بندی به دلیل ویژگی شفاف بودن، مشتری در هنگام خرید می‌تواند محصول داخل بسته‌بندی را مشاهده و سپس خرید خود را انجام دهد، به همین سبب این روش یکی از پرکاربردترین روش‌های بسته بندی است و می‌تواند تاثیر مثبتی در افزایش فروش داشته باشد.

کاربرد وکیوم فرمینگ چیست ؟

کاربرد وکیوم فرمینگ چیست ؟

وکیوم فرمینگ در تولیدات زیر نقش بسزایی دارد :

  • وکیوم نخ دندان به همراه استند
  • بسته بندی اکثر کالای مصرفی
  • استند شیرینی و شکلات طلایی
  • بسته بندی مواد غذایی
  • ظروف درب دار
  • تولید ظروف یکبار مصرف
  • استند دارویی
  • تولید ظروف پزشکی
  • صنعت کشاورزی
  • تولید قطعات پلاستیکی

تولید و چاپ جعبه اختصاصی در کنار وکیوم فرمینگ چه نقشی دارد؟

وکیوم فرمینگ در تولیدات انواع جعبه ها نیز نقش بسزایی دارد. یکی دیگر از کاربردهای وکیوم فرمینگ در تولید جعبه و هارد باکس برای بخش بندی داخل جعبه و هارد باکس نقش بسزایی دارد. اغلب بهترین وسیله برای بخش بندی داخل جعبه در کنار استفاده از ابرهای بسته بندی، وکیوم فرمینگ ها به حساب می آیند. اگر برای تولید بسته بندی برای انواع شیرینی نیاز به جعبه داشتید می توانید از نمونه های جعبه در صفحه چاپ جعبه در سایت چاپ آپامه دیدن کنید و یا با شماره 09127386384 در تماس باشید. ما به شما در تولید وکیوم فرمینگ ها در کنار تولید جعبه کمک می کنیم .

چند نوع بسته‌بندی وکیوم فرمینگ وجود دارد؟

چند نوع بسته‌بندی وکیوم فرمینگ وجود دارد؟

وکیوم کارتی: پر استفاده ترین نوع بسته بندی وکیوم می باشد، و به نوعی ترکیب مقوای چاپ شده و قطعه وکیومی است، در این بسته بندی یا مقوای چاپ شده بین قطعه وکیومی قرار میگیرد و یا قطعه وکیومی بین مقوا قرار میگیرد. و معمولا سوراخی بالای بسته بندی ایجاد می کنند که امکان آویزان کردن محصول وجود داشته باشد.

وکیوم جوش های فرکانس: در این نوع بسته بندی پس از قرار دادن محصول درون بسته بندی دو قطعه وکیومی توسط دستگاه به هم جوش داده می‌شود تا بسته بندی مهروموم شود.

وکیوم کشویی: در وکیوم کشویی سه طرف قطعه اصلی را با دستگاه خم، خم یا تا می کنند و سپس یک کارت مقوایی یا پلاستیکی بصورت کشویی درون قطعه خم خورده قرار میگیرد تا بسته بندی کامل شود.

وکیوم استندی: این نوع بسته بندی به دو صورت استند معمولی و استند جعبه ای تولید می‌شود. استند معمولی بصورت یک تکه است که محصولات درون آن چیده می‌شوند و استند جعبه بصورتی است که درون یک حعبه مقوایی درب دار قرار میگیرد سپس محصولات درون جعبه قرار گرفته می‌شوند.

ظروف مواد غذایی: ظروف درب دار مثل لیوان ها و ظروف یکبار مصرف و  ظروب لبنیات که درب آنها به اصطلاح سیل شده است(مهروموم بسته بندی با لایه نازک آلومینیومی)، جز این نوع بسته بندی هستند.

وکیوم اسکین(ترموپک): این نوع بسته بندی وکیوم نیاز به قالب ندارد و به نوعی خود محصول به عنوان قالب عمل کرده و بسته بندی را شکل می‌دهد. در بسته بندی اسکین محصولات روی یک کارت مقوایی چیده می‌شود و سپس روی دستگاه قرار میگیرد و سپس ورق روی محصول و کارت وکیوم می‌شود.

وکیوم خاص(با امکان چاپ): این بسته بندی مانند بسته بندی های دیگر وکیومی است تنها تفاوت آن امکان چاپ کردن روی آن است که با دستگاه های مخصوص انجام می‌شود.

نقش وکیوم فرمینگ در تولید هارد باکس چیست ؟

یکی دیگر از کاربردهای وکیوم فرمینگ در تولید جعبه و هارد باکس برای بخش بندی داخل جعبه و هارد باکس نقش بسزایی دارد. یکی از مهمترین و کاربردی ترین موارد برای تولید هارد باکس، تولید آن در کنار وکیوم فرمینگ داخلی آن است. اغلب برای نظم دهی به داخل جعبه از وکیوم فرمینگ استفاده می کنند. اگر شما هم نیاز دارید در کنار وکیوم فرمینگ هارد باکس نیز سفارش دهید، می توانید برای مشاهده قیمت و نمونه کاره ها به صفحه تولید هارد باکس در سایت چاپ آپامه مراجعه کنید و یا با شماره 09127386384 در تماس باشید.

بسته بندی وکیوم فرمینگ چیست؟

فرایند بسته بندی با استفاده از تکنولوژی وکیوم فرمینگ، یکی از روش های مدرن و پیشرفته در صنعت بسته بندی است. در این فرایند، با استفاده از تکنولوژی فرمینگ وکیوم، قطعات پلاستیکی با شکل دلخواه و بهینه برای بسته بندی محصولات مختلف ساخته می‌شوند.

این روش بسته‌بندی بسیار پرکاربرد، مقرون به صرفه و دارای ویژگی شفافیت است. این ویژگی به لحاظ زیبایی‌شناسی بسیار جذاب است و به نوعی روشن‌گر روابط روراست بین خریدار و فروشنده است. به این صورت که خریدار در هنگام خرید محصول، محتوای درون بسته بندی را مشاهده و بررسی کرده و سپس تصمیم خود را در مورد خرید می‌گیرد.

چه محصولاتی را می‌توان با وکیوم فرمینگ بسته‌بندی نمود؟

محصولات آرایشی-بهداشتی، اسباب بازی، لوازم الکترونیکی، ابزارآلات، مواد غذایی، شیرینی و شکلات، لوازم تحریر، لوازم کودک و نوزاد، لوازم پزشکی و دارویی، لوازم یدکی، کالاهای مصرفی و … را میتوان با وکیوم فرمینگ بسته بندی نمود.

مواد اولیه بسته‌بندی وکیوم فرمینگ چیست؟

مواد اولیه بسته بندی های وکیومی ترموپلاستیک هایی مثل پی وی سی(PVC)، پت(PET)، هایمپک(HIPS) و ای بی اس می باشد.

تولید و خرید و سفارش وکیوم فرمینگ 24 ساعته ارزان از کجا ؟

برای سفارش وکیوم فرمینگ و دیگر خدمات تولید و چاپ و بسته بندی مثل چاپ جعبه، چاپ لیبل، هارد باکس، جعبه طلقی، کارت ویزیت لاکچری، ساک دستی کاغذی و انواع بسته بندی آماده مانند جعبه آماده، ساک دستی آماده ، ساک دستی پارچه ای و چاپ روبان می توانید به سایت چاپ آپامه https://apame.biz/ مراجعه کنید و یا با شماره 09127386384 در تماس باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4.5 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت