learndl zhaket triboon excoino

تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج

تعمیر پکیج دیواری

شرکت دنیای تعمیر خدمات تعمیرات پکیج دیواری را ارائه می‌دهد. ما تیمی از تکنسین‌های ماهر و مجرب داریم که در تعمیر و نگهداری پکیج‌های دیواری متخصص هستند. خدمات ما شامل تعمیر و رفع اشکالات پکیج، تعویض قطعات آسیب دیده، تنظیم و تعمیر ترموستات و سایر قسمت‌های مرتبط با پکیج می‌شود. همچنین، در صورت نیاز به سرویس دوره‌ای و تمیزکاری پکیج، ما آمادگی لازم را داریم. برای دریافت خدمات تعمیرات پکیج دیواری می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا به دفتر ما مراجعه کنید. تیم فنی ما آماده است تا به شما در تعمیرات پکیج دیواری کمک کند و مشکلات شما را برطرف سازد.

همچنین، شرکت دنیای تعمیر در ارائه خدمات تعمیرات پکیج دیواری دارای تعهد و حرفه‌ایترین روش‌ها است. تیم فنی ما با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، به سرعت مشکلات پکیج دیواری شما را تشخیص می‌دهند و آنها را به طور کامل رفع می‌کنند.

تعمیرات پکیج

انواع سرویس پکیج

آیا پکیج نیاز به سرویس دارد؟ همانطور که گفته شد سرویس پکیج شامل وظایف مختلفی است که توسط تعمیرکاران و تکنسین های پکیج انجام می شود.  بررسی  پکیج یکی از موارد مهم برای حفظ سلامت پکیج شماست و فرقی نمی کند پکیج شما از چه برند و کشوری باشد. پس از رعایت نکات قبل از سرویس که قطعی گاز، برق و آب است، هم اکنون می توانید هزینه سرویس را پرداخت نمایید. در ادامه انواع سرویس پکیج را بررسی خواهیم کرد.

بررسی فن و دودکش پکیج دیواری

از آنجا که پکیج ها دارای دودکش هستند و امکان دارد در اثر گرد و خاک و یا گیر کردن شیئی در داخل مسیر آن دچار گرفتگی گردد، بنابراین بررسی دودکش هنگام سرویس پکیج بسیار ضروری است و حتما توصیه می شود؛ زیرا بسیار خطرناک است و امکان جمع شدن گاز دی اکسید کربن و در نتیجه آن خفه شدن افراد ساختمان می گردد.

تنظیم حرارت پکیج

با استفاده از شیر ترموستات به همراه کلید های تنظیم روی رادیاتور می توانید شدت حرارت را با توجه به هوای مورد نیاز محیط انتخاب کنید تا گرما و سرمای محیط مناسب باشد و بیش از حد گرم و سرد نشود.

بیشتر بخوانید : تعمیرات کولر

عملکرد مدار گرمایش پکیج

مدار گرمایشی پکیج شامل قطعات متعددی نظیر سنسور حرارتی، رله، ترمیستور، ان تی سی، فلوسوئیچ، گیج گرما و دما و…… می باشد. زمانی که درادامه سرویس پکیج می خواهیم مدار گرمایشی را بررسی کنیم در واقع کل این قسمت ها را باید بررسی کرد، زیرا کوچکترین مشکل در هر یک از این قسمت ها کل مدار گرمایشی پکیج را در گیر کرده و در نتیجه در انتقال آب گرم با مشکل مواجه خواهیم شد.

تمیز کردن مشعل پکیج

قبل از انجام تمیز کردن شعله با دمنده می توانید این قسمت را تمیز کنید. می توان هنگام سرویس پکیج یک  اسپری خشک تهیه کنید و داخل محفظه را اسپری کنید (در صورت خاموش بودن کامل دستگاه). و منتظر بمانید تا ظرف خشک شود.

تعمیرات پکیج در تهران

رسوب زدایی پکیج

در داخل پکیج مسیرهای عبور آب وجود دارد. آب دارای سختی است که در راه عبور خود داخل لوله ها میتواند دچار گرفتگی به دلیل سختی شود. در هنگام سرویس پکیج این مسیر آزاد خواهد شد.

یکی از راه های کم تر شدن این مشکل این است که از دمای آب کمتر از 70 درجه استفاده کنید. هر چه دما بالاتر برود مشکل رسوب داخل مسیر های آب بیشتر می شود.

از دیگر راه های جلوگیری از ایجاد رسوب درون لوله ها استفاده از فیلتر های رسوب گیر داخل پکیج است.

هواگیری پکیج

در هنگام راه اندازی پکیج امکان گیر کردن هوا داخل مسیر های مدار پکیج و یا حتی داخل رادیاتور است. معمولا اگر این ورود هوا مقدار کمی باشد به صورت اتوماتیک از داخل پکیج خارج می شود. اما اگر این مقدار بیشتر باشد مشکل بیشتر خواهد شد و از مدار های پکیج وارد رادیاتور خواهد شد و سبب می شود یک قسمت از رادیاتور یا نصف آن به مقدار کامل گرم نشود و یا سرد بماند.

در زمان سرویس پکیج یکی از کار هایی که انجام می شود هواگیری است. در نتیجه هواگیری گرما راحت تر جریان پیدا می کند.

تمیز کردن الکترود یونی و جرقه زن بسته پکیج

در سرویس پکیج می توانید از یک سمباده نسبتا نرم برای تمیز کردن الکترود یونی و جرقه کمک گرفت. کاغذ سنباده را چندین بار بر روی الکترود بکشید تا لایه خاک و غبار از آن جدا شود. سپس یون و  جرقه را با استفاده از یک پارچه مرطوب تمیز کنید. علاوه بر این اعمال دیگه ای نیز برای تمیز کردن الکترود و جرقه می توان انجام داد:

 • چک کنیدکه چینی اطراف الکترود یونی و جرقه سالم باشد و بدون ترک باشد.
 • فاصله بین سر احتراق و مشعل را تنظیم کنید.
 • بررسی کنید که الکترود یونی و جرقه زن به کابل خود وصل شده باشند و به هیچ قسمتی از بدنه متصل نشده باشند.
 • کنترل فشار آب پکیج
 • فشار آب یا بار بسته معمولاً با سوزن مانومتر بر روی دستگاه نشان داده می شود. توصیه شده که فشار دستگاه پکیج مابین 1 تا 2 باشد. البته بهترین فشار عدد 5/1 است.
 • فشار پکیج بالاتر از 2 نشان دهنده فشار بالای آب است که می تواند به دلیل ته نشین شدن قطعات داخلی و خرابی شیرهای پکیج اتفاق بیفتد. همچنین اگر در لوله ها، مبدل ها و مدارهای گرمایشی نشتی وجود داشته باشد می تواند فشار آب را به کمتر از 1 کاهش دهد و سبب بروز مشکلات بیشتر شود. به طور معمول در سرویس پکیج دوره ای، کنترل فشار آب از بروز این مشکل جلوگیری می کند.

تعمیرات پکیج در تهران

تنظیم شیر آب پکیج

شیر آب باید در هنگام سرویس پکیج هر از گاهی تنظیم شود. البته بهتر است این کار به کمک فردی ماهر انجام شود زیرا اگر این کار به درستی انجام نشود ممکن است پکیج ما دچار اشکال فراوان شود.

نکته دیگر که در هنگام استفاده از شیر آب بهتر است انجام شود، وجود یک صافی مناسب بر روی آن است که سبب طولانی تر شدن عمر آن خواهد شد.

از مزایای خدمات تعمیرات پکیج دیواری شرکت دنیای تعمیر عبارتند از:

تعمیر سریع و موثر: تیم فنی ما با تجربه و تخصص خود، به سرعت مشکلات پکیج دیواری را تشخیص می‌دهند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها را رفع می‌کنند.

استفاده از قطعات اصلی و قابل اعتماد: در تعمیرات، ما از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کنیم تا عمر مفید پکیج دیواری شما را بیشتر کنیم.

تضمین کیفیت: خدمات ما دارای ضمانت کیفیت می‌باشند و در صورتی که در طی مدت زمان معین پس از تعمیرات مشکلی پیش آید، ما به صورت رایگان آن را رفع خواهیم کرد.

پس از تعمیرات، پکیج دیواری شما به حالت عادی خود باز خواهد گشت و شما می‌توانید از آب گرم برای نیازهای خانگی خود استفاده کنید. با تیم تخصصی شرکت دنیای تعمیر همراه باشید تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات پکیج دیواری برای شما فراهم کنیم.

انواع پکیج از لحاظ نحوه تهویه محصولات احتراق و خود عمل احتراق

این نوع دسته بندی پکیج از نظر تامین هوای تازه صورت گرفته:

 • پکیج های شوفاژ گازی دیواری با محفظه احتراق باز
 • و پکیج های شوفاژ گازی دیواری با محفظه احتراق بسته
 • پکیج شوفاژ گازی دیواری محفظه احتراق باز (نوع B)

منتجه مخلوط شدن مناسب و به اندازه سوخت و هوا بالا رفتن کیفیت احتراق خواهد بود و این باعث نزدیکتر شدن به احتراق کامل می‌شود.

تعمیرکار پکیج در تهران

تهران تعمیرگاه آماده ارائه هرگونه خدمات سرویس و تعمیر و یا عیب یابی پکیج تمامی مدلها در غرب تهران میباشد.

باتجربه ترین تعمیرکاران و در کمترین زمان ممکن با شعب متعدد در دنیای تعمیر اماده خدمات رسانی اند.

 • این نوع پکیج ها دو نکته در آن حائز اهمیت است یکی محصولات احتراق بایستی از طریق دودکش به خارج هدایت شود و دیگر اینکه هوای مورد نیاز جهت احتراق دستگاه از محلی که دقیقاً پکیج در آن نصب شده تامین می گردد.
 • پکیج نوع b نباید با فن دار بودن و یا فن دار نبودن اشتباه گرفته شود. یعنی اگر تنها هوای مورد نیاز جهت احتراق پکیج از محلی که پکیج در آن نصب شده تامین گردد، به این نوع پکیج پکیج نوع B یا محفظه احتراق باز می گویند.
 • پکیج شوفاژ گازی دیواری محفظه احتراق بسته (نوع c)

این نوع پکیج محل احتراق آن کاملا بسته می باشد. و هوای تازه جهت تامین هوای مورد نیاز احتراق برای آن تعبیه شده است. و همچنین محصولات احتراق نیز از طریق دودکش به خارج از محلی که پکیج نصب شده هدایت می گردند.

در این نوع پکیج نمیتوان از نوع  بدون فن استفاده کرد این بدین معنی است که پکیج شوفاژ گازی با محفظه احتراق بسته حتماً بایستی فن دار باشد.

این نوع پکیج کارایی و راندمان بهتر و امنیت بالاتری دارد‌.

بیشتر بخوانید : تعمیر چیلر در تهران

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت