learndl zhaket triboon wenbacklinks

تعرفه پشتیبانی شبکه در سال 1401 به صورت ریموتی و حضوری

تعرفه پشتیبانی شبکه در سال 1401 به صورت ریموتی و حضوری

امروزه بسیاری از سازمان ها، ارگان های دولتی ، شرکت ها و همچنین آموزشگاه ها و موسسات در تمامی شهرها به شبکه های کامپیوتری نیاز دارند تا برای کارهای خود از آن استفاده کنند.اما نکته ای که باید در نظر گرفت این است که در سیستم سازمان ها، ممکن است اختلالاتی به وجود آید، که نیاز به خدمات پشتیبانی شبکه باشد.شرکت هایی که خدمات شبکه انجام می دهند می توانند به ما در ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزار و سخت افزار کمک کنند تا بتوان از هر گونه مشکلی جلوگیری کرد.

در صورت کمک گرفتن از خدمات این شرکت ها، حتما باید تعرفه و قیمت پشتیبانی شبکه را توسط شرکت پشتیبانی شبکه دانست تا بتوانیم در میان آنها بهترین شرکت و با کیفیت ترین نوع خدمات را انتخاب کنیم. به همین علت ما در رایانه کمک سعی داریم مواردی که در این مسیر به شما کمک می کند تا انتخاب خوبی داشته باشید را شرح دهیم.

اگر در سیستم شما مشکلی بوجود آید کارشناسان پشتیبان شبکه رایانه کمک با ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین و تلفنی و در صورت نیاز به صورت حضوری، می توانند به نحو احسن پشتیبانی شبکه شما را انجام دهند. پشتیبانی از شبکه از مهمترین فعالیت های شرکت رایانه کمک می باشد.

چرا به پشتیبان شبکه نیاز داریم؟ قبل از اینکه بخواهیم به تعرفه پشتیانی شبکه بپردازیم لازم است بدانیم چرا به پشتیبانی نیاز داریم؟ شبکه های کامپیوتری بعد از مدت زمانی از نصب و راه اندازی تجهیزات به دلایل مختلف با مشکلاتی روبه رو می شوند و عملکرد شبکه را کند یا مختل می کنند که در این صورت نیاز به مراقبت و تنظیمات مختلف از جمله تنظیم کردن کارت شبکه و نظارت بر کارکرد تجهیزات شبکه و بررسی ارتباطات و همچنین بروز رسانی دارند. به مجموع همه خدماتی که  برای نگهداری و رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری  به وجود آمده در شبکه  و تجهیزات  شبکه انجام می شود پشتیبانی از شبکه می گویند و کار تیم پشتیبانی این است که هرگونه مشکلی که باعث ایجاد اختلال در عملکرد یا وضعیت شبکه شود و آن را از حالت پایدار خارج کرده را شناسایی کنند و به سرعت همه چیز را به حالت اولیه باز گردانند. برای آشنایی بیشتر تنظمات شبکه و مراحل آن می توانید مقاله ”  تنظیمات کارت شبکه در ویندوز را مطالعه کنید.

چه عواملی در قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری موثر است؟ عوامل زیادی بر تعرفه پشتیبانی شبکه در سال 1401 به صورت ریموتی و حضوری تاثیر گذار است. که در ادامه به تعدادی از آن اشاره شده است.

تعرفه پشتیبانی شبکه در سال 1401 به صورت ریموتی و حضوری

تعداد تجهیزات شبکه و تاثیری که در تعرفه پشتیبانی دارند

قیمت و تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری از جمله عواملی است که به صورت مستقیم با تعدادی از تجهیزات شبکه موجود در یک سازمان، ارتباط خواهد داشت. تجهیزاتی مانند کامیپوترها، پرینترها، سرورهای سخت افزاری و نرم افزاری، پرینترها، سوئیچ ها و روترها و تمام تجهیزات مرتبط دیگر، تاثیر بسزایی در تعیین تعرفه خدمات پشتیبانی به صورت ریموتی و حضوری دارد.

تاثیر تعداد دفعات مراجعه کارشناس شبکه در تعرفه پشتیبانی شبکه و قیمت آن

با توجه به نوع و تعداد سخت افزارها، سرویس ها و نرم افزارها، تعداد دفعات حضور کارشناس شبکه در ماه نیز متفاوت است. همچنین گاهی اوقات ممکن است حضور کارشناس، مازاد بر قرارداد بوده و درخواست حضور بیشتر از طرف کارفرما وجود داشته باشد و می تواند این عوامل در تعرفه پشتیبانی تاثیرگذار باشد. بنابراین، هرچه تعداد روزهای حضور کارشناس بیشتر باشد طبیعتا میزان افزایش قیمت ها هم بیشتر خواهد شد. شما می توانید با تماس با پشتیبان شبکه  از تجهیزات مورد نیاز و پیکربندی شبکه مناسب خودتان باخبر شوید. . مشاوره  با کارشناسان رایانه کمک می تواند به  شما کمک کند تا بهترین تجهیزات را انتخاب کنید و همچنین در برآورد قیمت تجهیزات مناسبترین قیمت را خریداری کنید. کارشناسان ما در این زمینه  آماده پاسخگویی به صورت  شبانه  روزی می باشند.

نرم افزارها و سخت افزارهای موجود در شبکه

هر شرکت و مجموعه ای با توجه به نیازهای خود، ممکن است در کنار سرویس های ثابت و روتین شبکه خود یک سری سرویس های متفاوتی نیاز داشته باشد. این موضوع می تواند تاثیر بسزایی در هزینه سرویس شبکه و تعرفه پشتیبانی داشته باشد. سرویس های نرم افزاری و سخت افزاری تحت شبکه مانند اکتیو دایرکتوری، سرویس دامین کنترلر(DC)، فایروال های نرم افزاری، سرویس های مانیتورینگ، سناریو بکاپ گیری و غیره می تواند به دلیل نیاز به تخصص خاص و صرف زمان بر افزایش هزینه های پشتیبانی شبکه تاثیر گذار باشد. چرا که بعضی از سرویس ها دارای نوعی پیچیدگی هستند که باید از کارشناسی باتجربه و با علم کافی کمک گرفته شود.

تاثیر موقعیت مکانی در تعرفه پشتیبانی شبکه

موقعیت مکانی از دیگر عواملی است که در تعرفه پشتیبانی شبکه تاثیر گذار است. علت این موضوع را می توان هزینه ایاب ذهاب و مدت زمان لازم برای حضور کارشناس در محل، در نظر گرفت. این عوامل باید در قرارداد پشتیبانی شبکه ذکر شود تا بعدا به مشکلی برخورد نکنید.

قیمت گذاری پایه برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه

ارائه پشتیبانی خدمات شبکه شکل های متفاوتی دارد و بسته به عوامل مختلفی، باید قبل از اعلام هزینه با کارشناس مربوطه هماهنگ و برآورد هزینه انجام شود. اما به صورت پایه می توان خدمات شبکه را به صورت زیر اعلام کرد.

                       شرح خدمت حداقل هزینه (تومان) زمان کاری
تعرفه پشتیبانی به صورت ریموت 150000 1 ساعت
پشتیبانی مربوط به حوزه Voip و پشتیبانی تلفنی 500000 1 ساعت
تعرفه پشتیبانی به صورت حضوری 600000 2 ساعت
هزینه ایاب و ذهاب ( بسته به منطقه) 60000  

هزینه  راه اندازی شبکه به چه صورت محاسبه می شود؟

نصب و راه اندازی شبکه بسیار حائز اهمیت است چرا که ممکن است در صورت عدم پیاده سازی درست شبکه در آینده با اختلالاتی مواجه شوید. قیمت نصب و ر اه انداز ی شبکه نیز با توجه به پروسه زیر تعیین می شود:

  • طراحی شبکه مورد نیاز بر اساس اهداف سازمان
  • اجرای شبکه بر اساس طرح از پیش تعیین شده
  • انجام کلیه اقدامات مربوط به نصب و راه اندازی سیستم عامل شبکه
  • نصب و پیکربندی سرویس های لازم برای سرورهای شبکه
  • انجام انواع سیم کشی و کابل کشی شبکه
  • اصلاح شبکه و انجام تعمیرات مورد نیاز
  • انجام خدمات پسپو شبکه

برخی از این سرویس ها به صورت حضوری صورت می گیرد و برخی از خدمات به صورت ریموت و یا ازراه دور انجام می شود که خود این مسئله نیز در هزینه های پشتیبانی شبکه تاثیر خواهد داشت.

سخن آخر

شرکت رایانه کمک در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر، سال های طولانی به فعالیت پرداخته و تجربه کسب کرده است. برای اینکه بتواند خدماتی با کیفیت عالی برای کاربران خود ارائه دهد، کارشناسان فعال در این شرکت، در کار خود بهترین بوده و به صورت حرفه ای در این مجموعه، فعالیت می کنند.  شما می توانید از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099071540 و از طریق موبایل با شماره 0217129 با کارشناسان رایانه کمک در ارتباط باشید..

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت