learndl zhaket triboon mymember

تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست و چگونه باعث افزایش فروش شما می‌شود؟

تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست

اگر مدتی را صرف کار کردن با پلتفرم گوگل ادز کرده باشید؛ احتمالاً نام تبلیغات نصب اپلیکیشن این شبکه برای شما آشنا می‌باشد. این سرویس یکی از گزینه‌های تبلیغ در گوگل بوده و تمرکز آن بر روی پروموت کردن اپ‌های موبایلی در پلتفرم‌های مختلف گوگل معطوف شده است. هدف از کمپین‌های تبلیغاتی اپلیکیشن گوگل ادز این است تا توسعه‌دهندگان موبایلی و مارکترها بتوانند تعداد نصب‌های اپ خود را افزایش داده و نرخ تعامل کاربران با آن را نیز بالا ببرند.

سفارش این تبلیغات نیز کار دشواری نبوده و شما می‌توانید با ساخت اکانت گوگل ادز این کمپین‌ها را برای اپلیکیشن خود راه‌اندازی کنید. البته در این مورد پیشنهاد ما این است که راه‌اندازی و اجرای تبلیغات خود را به کارشناسان متخصص این حوزه بسپارید تا بهترین نتیجه از این مدل از تبلیغات برای شما حاصل شود.

تبلیغات نصب اپلیکیشن چگونه عمل کرده و چطور می‌تواند فروش شما را افزایش دهد؟

1. نمایش تبلیغ در پلتفرم‌های مختلف: در کمپین‌های نصب اپلیکیشن گوگل ادز، گوگل تبلیغ اپ شما را در شبکه‌هایی همچون صفحه سرچ، یوتیوب، گوگل پلی، پلی‌استور اپل و شبکه دیسپلی خود منتشر می‌کند. این موضوع بدان معناست که تبلیغات اپلیکیشن شما در پلتفرم‌های مختلفی منتشر شده و طیف گسترده‌ای از کاربران اینترنت با آن آشنا خواهند شد.

تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست

2. راه‌اندازی آسان کمپین‌های اپ: جالب است بدانید که راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی اپلیکیشن گوگل کار سختی نبوده و شما تنها نیاز دارید تا اطلاعات اولیه اپلیکیشن خود را در این شبکه وارد کرده، بودجه خود را مشخص کنید و کاربران هدف خود را نیز تعیین کنید. پس از این هوش مصنوعی گوگل به صورت خودکار تبلیغات شما را بهینه کرده و آن را به افرادی نشان می‌دهد که احتمالا به حوزه فعالیت اپ شما علاقه‌مند بوده و به کاربران آن تبدیل خواهند شد.

3. بهینه‌سازی خودکار: توجه داشته باشید که هوش مصنوعی گوگل به صورت خودکار دیتاهای کاربران را آنالیز کرده و همواره در حال بهینه‌سازی تبلیغات شما می‌باشد. این سیستم به صورت خودکار مواردی همچون بیدینگ تبلیغات و هدف‌گیری کاربران را انجام می‌دهد تا مطمئن شود تبلیغات شما به افرادی نشان داده می‌شوند که به حوزه فعالیت اپلیکیشن شما علاقه‌مند هستند.

4. رهگیری عملکرد تبلیغات: پلتفرم گوگل ادز این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا فاکتورهای مختلفی همچون تعداد نصب‌های اپ خود را مشاهده کرده تا بررسی کنید که کمپین‌های تبلیغاتی شما موفقیت‌آمیز بوده‌اند یا نه. این مورد یکی از قابلیت‌های کاربردی پلتفرم گوگل ادز می‌باشد؛ چراکه این امکان را در اختیار شما قرارمی‌دهد تا نقاط ضعف و یا قوت کمپین‌های خود را پیدا کرده و نسبت به تقویت یا برطرف کردن آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهید.

5. تست کردن مدل‌های مختلف تبلیغاتی: هوش مصنوعی گوگل ادز به صورت خودکار مدل‌های مختلفی از ترکیب متن، عکس و سایر اِلِمان‌های تبلیغاتی را آزمایش می‌کند تا بهترین ترکیب برای تبلیغات شما را پیدا کند. این رویکرد پویا باعث می‌شود تا تبلیغات شما به صورت کاملا شخصی سازی شده به دست کاربران رسیده و متناسب با نیازهای آنان باشد.

انواع مدل‌های تبلیغاتی نصب اپلیکیشن

گوگل در جهت پوشش کامل نیازهای کاربران مدل‌های مختلفی از تبلیغات نصب اپلیکیشن را طراحی کرده است که هر کدام از آن‌ها کاربرد مخصوص به خود را داشته و کاربران می‌توانند با توجه به نیاز خود هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنند:

  • App Installs: این مدل تبلیغاتی برای افرادی کاربرد دارد که می‌خواهند تعداد کاربران اپلیکیشن خود را افزایش دهند.
  • App engagement: همان‌طور که از نام آن پیداست؛ این گزینه تبلیغاتی تعامل کاربران با اپلیکیشن شما را افزایش داده و آن‌ها را تشویق می‌کند که کار خاصی را در آن انجام دهند. به عنوان مثال آن‌ها را تشویق می‌کند که خریدی را در اپلیکیشن شما تکمیل کنند.
  • App pre-registration: در این گزینه تبلیغاتی، تبلیغ‌دهندگان قبل از این که اپ خود را راه‌اندازی کنند؛ کاربران را تشویق می‌کنند که اپلیکیشن آن‌ها را نصب کنند.

چرا باید تبلیغ اپلیکیشن خود را به گوگل واگذار کنیم؟

1. نصب واقعی و هدفمند: با بررسی معیارهای مختلف، تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشن تنها به افراد مرتبط نمایش داده می‌شود.

2. گزارش های دقیق: در پنل گوگل ادز می‌توانید جزئیات کمپین اپلیکیشن (مانند تعداد نمایش، کلیک و نصب) را مشاهده کنید.

3. فعالسازی سریع: کمپین تبلیغات اپلیکیشن شما در کمتر از دو ساعت کاری ایجاد و فعالسازی می‌شود.

4. گستردگی تبلیغات: تبلیغات اپلیکیشن در تمام گوشی های همراه که از اپلیکیشن های مختلف استفاده می کنند، قابلیت انتشار دارد.

تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست

چگونه نصب اپلیکیشن اندرویدی را افزایش دهیم؟

توسعه اپلیکیشن اندروید نیازمند زمان و تلاش فراوان است، اما حتی یک اپلیکیشن فوق العاده هم تا زمانی که در گوگل پلی استور نصب بالایی نداشته باشد، به محبوبیت نخواهد رسید. اگر می‌خواهید تعداد نصب‌های اپ را افزایش دهید، با رقابت شدیدی روبرو خواهید شد. توسعه دهندگان بسیاری هستند که می‌خواهند تعداد نصب اپ اندرویدی خود را در گوگل افزایش دهند تا به سود و موفقیت دست یابند. این واقعیت بر کسی پوشیده نیست اما افراد را ترغیب می کند تا به دنبال یافتن بهترین راه برای افزایش نصب اپ در گوگل پلی باشند.

ما پلن‌های مدیریت تبلیغات گوگل ادز را برای افزایش نصب اپلیکیشن در گوگل پلی پیشنهاد می‌کنیم. گوگل ادز این امکان را برای اپلیکیشن‌ها فراهم می‌کند تا در گوگل پلی بیشتر دیده شوند و نصب بگیرند. هزینه تبلیغات اپلیکیشن به ازای هر نصب است که در واقع بهترین استراتژی بازاریابی برای اپلیکیشن ها است. اپلیکیشن در شبکه های بازاریابی مختلف (گوگل – یوتیوب – اپلیکیشن‌ها و سایت‌های همکار تبلیغاتی گوگل – گوگل پلی) با توجه به موقعیت جغرافیایی و زبان کاربرانی که هدف قرار داده‌ایم، به نمایش در می آید. با استفاده از این راه های افزایش نصب اپلیکیشن، بیشتر نصب شدن برنامه تضمینی است و به ازای هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، اپلیکیشن شما نصب می‌گیرد.

چگونه نصب اپلیکیشن iOS را افزایش دهیم؟

توصیه می‌کنیم قبل از شروع کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن بر روی بهینه سازی اپ استور کار کنید. یکی از کارآمد ترین استراتژی‌ها برای افزایش نصب اپلیکیشن ios، هزینه به ازای هر نصب (CPI) است. با استفاده از خدمات افزایش نصب اپ iOS جی ادز، تبلیغات اپلیکیشن شما در نتایج جستجوی گوگل، یوتیوب و سایت‌ها و اپلیکیشن‌های همکار گوگل نمایش داده می‌شود.

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن در سریع‌ترین زمان ممکن

از طریق گوگل ادز به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید تعداد نصب‌های فعال اپلیکیشن‌تان را افزایش دهید. روش‌های افزایش نصب دیگری مانند بهینه سازی صفحه اپ در مارکت‌ها (ASO)، تبلیغات اپلیکیشن در شبکه های اجتماعی، ارسال پوش نوتیفیکیشن، معرفی اپلیکیشن در سایت‌های محبوب و درج رپورتاژ آگهی، تبلیغات محیطی مانند تبلیغات اپلیکیشن در مترو و ایستگاه‌های اتوبوس و … نه تنها هزینه نصب بالایی دارند، بلکه امکان افزایش نصب سریع را ندارند.

با کمک کمپین تبلیغات اپلیکیشن در گوگل ادز شما به بیش از ۶۰ میلیون کاربر فارسی زبان در سراسر دنیا دسترسی دارید تا تبلیغات اپلیکیشن خود را به آنها نمایش دهید و آنها را به کاربران اپلیکیشن خود تبدیل کنید. چه بخواهید در عرض چند روز تعداد نصب‌های اپلیکیشن خود را به ۳۰۰۰ برسانید و چه بخواهید این تعداد را به ۳ میلیون نصب برسانید، بهترین و سریع‌ترین روش ممکن استفاده از کمپین اپ در گوگل ادز خواهد بود.

چنانچه شما نیز قصد راه‌اندازی کمپین‌های نصب اپلیکیشن گوگل ادز را دارید؛ کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ جی ادز (g-ads.org) می‌توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت