برای استعلام یا ارسال سفارش اینجا کلیک کنید.

بهلینک دوای درد شما برای حرفه ایی بودن در اینستاگرام

بهلینک ابزاری برای ساختن پروفایل اینستاگرام می باشد

امروزه که دنیای تکنولوژی و اینترنت در حال پیشرفت می باشد ، شاهد افزایش روز به روز متخصصان هم در این حوزه هستیم . هر کسی که پا به این رشته می گذارد ، برای ورود به بازار کار حتما باید رزومه ایی شامل آموزش ها و سوابق کاری و آکادمیک داشته باشد . در واقع اگر برنامه نویس هستید ، بهتر است یک وبلاگ برای خود طراحی کنید و یا اگر گرافیست هستید ، بهتر است که رزومه خود را با نرم افزار های رزومه ساز درست کنید . همیشه افراد برای بهتر بودن در این زمینه به دنبال شیوه دیگری از انتشار رزومه هستند . کسی که گرافیست است برای نشان دادن رزومه خود هر بار باید فایلی با پسوند pdf یا … را با کارفرمایان به اشتراک بگذارد . در حالی که میتواند رزومه خود را فقط از طریق لینک با دیگران به اشتراک بگذارد . ( با استفاده از ابزاری به نام بهلینک که در ادامه با آن آشنا خواهید شد .)

 

پروفایل های بهینه تر داشته باشیم !

خیلی زیباتر خواهد بود اگر که شما بروی یک ابزار یا شبکه اجتماعی رزومه فعالی داشته باشید . در نتیجه شما هم بتوانید آن را در مواقع نیاز تغییر دهید و هم به صورت آنلاین آن را مدیریت کنید . شبکه های اجتماعی زیادی برای این کار وجود دارند که معروف ترین آنها ، لینکدین است . لینکدین مکانی برای تبادل رزومه و دانش متخصصان بین آنها و شرکت ها است . لینکدین شبکه اجتماعی فوق العاده حساسی است که برای ایرانیان به راحتی قابل استفاده نخواهد بود ( برای فعالیت در آن نیاز به پاسپورت ایرانی برای تایید شدن دارید ) . حال چاره چیست ؟ قطعا کار همینجا به پایان نمی رسد و شما برای داشتن رزومه مناسب ، گزینه های دیگری هم خواهید داشت .

 

بهترین کار برای ایجاد رزومه این است که از ابزارهای داخلی و بنام در ایران استفاده کنید . ابزارهایی وجود دارند که برای کاربران به طور رایگان پروفایل های حرفه ایی می سازند . از معروف ترین این ابزار میتوان به “بهلینک” اشاره کرد . بهلینک یک وبسایت برای ذخیره و نگهداری اطلاعات شما می باشد که در نهایت میتوانید فقط با استفاده از یک لینک ، رزومه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید . دیگر نیازی به داشتن وبسایت خصوصی و یا خریدن حساب های رزومه ساز ندارید . در واقع شما به صورت رایگان پروفایل های خود را ایجاد می کنید و از آنها نهایت بهره را میبرید . برای یادگیری بیشتر در این زمینه و ثبت نام در بهلینک وبیت را تا انتهای این مقاله همراهی کنید . چنانچه سوالی در این زمینه داشتید میتوانید از قسمت نظرات کاربران آن را با ما به اشتراک بگذارید .

 

یک مشکل اساسی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام

یکی از بزرگترین مشکلات متخصصان و صاحبان بیزینس های کوچک این است که اختیار شبکه اجتماعی به دست خودشان نمی باشد . به عنوان مثال ، در اینستاگرام ، نمیتوان برای پست ها لینک گذاری کرد . به همین دلیل اگر شما در پیج اینستاگرامی خود فروشگاهی کوچک با ویترین های زیبا داشته باشید ، نمیتوانید به صورت کامل محصولات خود را همراه با اطلاعاتشان به اشتراک بگذارید . همچنین برای هر پیج اینستاگرامی ، فقط میتوانید یک لینک ، ان هم در قسمت بایو بگذارید . در نتیجه میتوان از اینستاگرام به عنوان یک ویترین نمایش محصولات و خدمات استفاده کرد . در واقع در اینستاگرام نمیتوانید اطلاعات کافی در مورد محصول و خدمات خود را به مشتریان ارائه بدهید .

 

مشکل بالا هم راه حل های خاص خودش را دارد . شما میتوانید برای درج اطلاعات محصولات و بیزینس خود از بهلینک استفاده کنید . به این صورت که یک پروفایل از قبل در بهلینک ایجاد میکنید و لینک آن را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام قرار می دهید . حال کاربران محصولات و خدمات شما را در شبکه های اجتماعی مشاهده میکنند و برای گرفتن اطاعات بیشتر به بهلینک شما سر میزنند . بهلینک کاربرد های بسیاری دارد که تا انتهای این مقاله به آن اشاره میکنیم .

 

بهلینک چیست و چه کاری انجام می دهد ؟

ساده ترین تعریفی که میتوان از بهلینک داشت به صورت زیر است :

” بهلینک پلت فرمی برای ایجاد پروفایل های کاربری و لینک دهی قوی تر و موثر بین شعبه های بیزینس شما در فضای مجازی است . ” در واقع سایتی است که به صورت رایگان میتوانید از آن استفاده کنید و اولین رزومه و پروفایل خود را ایجاد کنید . به طور مثال اگر دانشجویی در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستید و توانایی داشتن رزومه های خصوصی مانند وبسایت شخصی را ندارید ، میتوانید از بهلینک به عنوان یک ایستگاه رزومه سازی استفاده کنید . قابل ذکر است که شما برای قدم گذاشتن در این عرصه کافیست از آموزش های دیجیتال مارکتنیگ سایت فرادرس استفاده کنید . شما با استفاده از بهلینک ، خود را معرفی میکنید و سوابق و مهارت های خود را با دیگران به اشتراک می گذارید . این تنها برای دانشجویان کمک کننده نیست ! درواقع بهلینک برای هر قشری از جامعه که نیاز به رزومه ساز و پروفایل ساز دارد مناسب است .

 

فواید استفاده از بهلینک و کاربردهایش

بهلینک در 3 زمینه عملکرد فوق العاده ایی دارد :

 1. کارت ویزیت آنلاین  
 2. ساخت پروفایل حرفه ایی در اینستاگرام 
 3. لینک دهی بین شبکه های اجتماعی 

 

مهم ترین فواید بهلینک :

 • رایگان است.
 • راحت کردن فرایند معرفی
 • امکان ایجاد پروفایل کاربری حرفه ایی
 • ایجاد پروفایل در کمتر از 1 دقیقه
 • ویرایش و مدیریت انلاین پروفایل
 • لینک های مختلفی را میتوانید در یک صفحه قرار دهید
 • از خود درباره بیزینس خودتان سوال بپرسید و پاسخ دهید!
 • به اشتراک گذاری راه های ارتباطی
 • راهنمایی موثر تر به مشتریان با پروفایل قوی
 • اتصال شبکه های اجتماعی شما به هم در یک صفحه
 • با یک لینک میتوانید محصولات و خدمات خود را معرفی کنید

 

 

آموزش گام به گام ساخت پروفایل کاربری در بهلینک

بعد از معرفی کامل بهلینک ، زمان تصمیم گیری است . استفاده از ابزاری مانند بهلینک قطعا برای شما بسیار ارزشمند و مفید خواهد بود ! حال اگر تصمیم گرفتید گه شما هم پروفایل و رزومه خود را در کمتر از یک دقیقه بسازید ، کافیست که آموزش زیر را به صورت قدم به قدم دنبال کنید . برای شروع کافیست نام “بهلینک ” را در اینترنت سرچ کنیم . اولین وبسایتی که مشاهده خواهیم کرد ، بهلینک خواهد بود . بعد از اینکه وارد وبسایت آن شدید ، با فضایی مانند تصویر زیر مواجه خواهید شد .

 

صفحه اصلی سایت بهلینک

1 – ثبت نام در بهلینک

بعد از اینکه وارد صفحه اصلی بهلینک شدید ، کافیه از گوشه سمت راست بروی گزینه ” ثبت نام ” کلیک کنید . پس از کلیک بروی آن به صفحه ایی مانند تصویر زیر منتقل می شوید . در این قمست باید اطلاعاتی از قبیل نام و ادرس ایمیل را در ان وارد کنید . همچنین برای پروفایل خود باید پسوردی را انتخاب کنید . پس از پر کردن فیلد های زیر بروی گزینه ثبت نام کلیک کنید .

 

ثبت نام در سایت بهلینک (ابزاری برای توسعه پروفایل شخصی)

 

بهلینک خود را ایجاد کنید

پس از اینکه بروی گزینه “ثبت نام” کلیک کردید ، به صفحه ایی مطابق شکل زیر وارد خواهید شد . در این قسمت مشاهده میکنید که نوشته است هنوز بهلینکی ایجاد نکرده اید . برای ایجاد اولین پروفایل و بهلینک خود بروی گزینه “ایجاد بهلینک جدید ” کلیک کنید .

 

بهلینک شما بعد از مراحل بالا ساخته شد

 

بعد از کلیک بروی “ایجاد بهلینک جدید ” به صفحه ایی مطابق تصویر زیر منتقل خواهید شد . در این قسمت باید اطلاعات اولیه خود را برای داشتن پروفایل کاربری وارد کنید .

 

کامل کردن اطلاعات مربوط به پروفایل کاربری در بهلینک

 

بعد از وارد کردن اطلاعات بالا ، بروی دکمه “ساخت بهلینک و رفتن به گام بعد” کلیک کنید . در قسمت بالا باید شما باید 3 فیلد را پر کنید که اولین فیلد مربوط به نام کاربری برای هر پروفایل بهلینک شما می باشد . نام کاربری شما نباید تکراری باشد ، پس آن را منحصر به فرد انتخاب کنید. در قسمت بایو هم  باید اطلاعات اصلی ( که قرار است برای مخاطبانتان در اول صفحه منتشر بکنید ) را وارد کنید . پس از آن به مرحله بعدی می روید و با تصویر زیر مواجه می شوید. تا اینجای کار شما ، اولین بهلینک خود را ایجاد کرده اید .

 

خروجی گرفتن از بهلینک

 

برای به اشتراک گذاشتن این پروفایل کاربری کافیست ، مانند تصویر زیر لینکی که در قسمت url مرورگر شماست را کپی کنید . حال ان را با هرکسی که قصد دارید رزومه بفرستید و یا خود را معرفی کنید ، به اشتراک بگذارید .

 

لینکی که شما از بهلینک به دست می اورید

 

پروفایل بهلینک خروجی چه شکلی خواهد شد ؟

بعد از طی کردن مراحل بالا کنجکاو میشوید که پروفایل خود را مشاهده کنید . قطعا دوست دارید اولین کسی که پروفایلتان را میبیند خودتان باشید . بعد از کلیک بروی قسمت “مشاهده بهلینک” میتوانید پروفایل خود را که شبیه محتویات تصویر زیر است مشاهده کنید .

 

پروفایل نهایی که هر کاربر مشاهده خواهد کرد

 

چگونه از بهلینک در شبکه های اجتماعی استفاده کنیم ؟

برای استفاده از بهلینک کافیست که لینک پروفایل خود را کپی کنیم و آن را در شبکه های اجتماعی مانند بایوی اینستاگرام استفاده کنیم . به منظور انجام این کار مراحل زیر را طی کنید .

 

1- ابتدا به پروفایل خود در اینستاگرام بروید . حال بروی گزینه “edit profile” یا ویرایش پروفایل کلیک کنید . بعد از کلیک بروی آن به صفحه دیگری برای ویرایش اطلاعات بایوی خود می روید .

 

آموزش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام در وبیت

 

2 – بعد از اینکه به این قسمت منتقل شدید ، کافیست لینک بهلینک خود را در قمستی که آن را با کادر قرمز مشخص کرده ایم ، وارد کنیم . پس از انجام این کار بروی گزینه ” submit ” کلیک کنید .

 

لینک سایت و بهلینک خود را در بیوی اینستاگرام قرار دهید

 

 

3 – بعد از انجام مراحل بالا میتوانید به پروفایل کاربری خود در اینستاگرام دوباره سر بزنید . این بار لینک بهلینک را هم در آن مشاهده خواهید کرد .

 

نتیجه نهایی استفاده از پرفایل بهلینک در اینستاگرام

 

جمع بندی :

شما بعد از ساختن یک پروفایل کاربری فوق العاده در بهلینک ، میتوانید آن را با هر کسی که دوست دارید به اشتراک بگذارید . درواقع این کار بسیار مدرن می باشد و نشان از حرفه ایی بودن شما دارد . میتوانیم نتیجه بگیریم که بهتر است یک ایستگاه معرفی مانند بهلینک داشته باشیم !

معتقدم ، با اندگشتان آماده به تایپ و ذهن پر از ایده های ناب میتوانم دنیای خودم رو عوض کنم . محمدحسین هستم دانشجوی نرم افزار ، طراح وب سایت ، تولید کننده محتوای وبمستری و هر موضوعی در زمینه IT ، طراح رابط کاربری و تجربه کاربری و ...
در کانال ما عضو شوید و از آخرین اخبار ، محصولات و تخفیف با خبر شوید... کانال تلگرام وبیت

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده اید و با آن موافق هستید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین نمونه کار ها مشاهده همه

آخرین طرح های اختصاصی اجرا شده