learndl zhaket triboon

بهلینک دوای درد شما برای حرفه ایی بودن در اینستاگرام

بهلینک ابزاری برای ساختن پروفایل اینستاگرام می باشد

امروزه که دنیای تکنولوژی و اینترنت در حال پیشرفت می باشد ، شاهد افزایش روز به روز متخصصان هم در این حوزه هستیم . هر کسی که پا به این رشته می گذارد ، برای ورود به بازار کار حتما باید رزومه ایی شامل آموزش ها و سوابق کاری و آکادمیک داشته باشد . در واقع اگر برنامه نویس هستید ، بهتر است یک وبلاگ برای خود طراحی کنید و یا اگر گرافیست هستید ، بهتر است که رزومه خود را با نرم افزار های رزومه ساز درست کنید . همیشه افراد برای بهتر بودن در این زمینه به دنبال شیوه دیگری از انتشار رزومه هستند . کسی که گرافیست است برای نشان دادن رزومه خود هر بار باید فایلی با پسوند pdf یا … را با کارفرمایان به اشتراک بگذارد . در حالی که میتواند رزومه خود را فقط از طریق لینک با دیگران به اشتراک بگذارد . ( با استفاده از ابزاری به نام بهلینک که در ادامه با آن آشنا خواهید شد .)

 

پروفایل های بهینه تر داشته باشیم !

خیلی زیباتر خواهد بود اگر که شما بروی یک ابزار یا شبکه اجتماعی رزومه فعالی داشته باشید . در نتیجه شما هم بتوانید آن را در مواقع نیاز تغییر دهید و هم به صورت آنلاین آن را مدیریت کنید . شبکه های اجتماعی زیادی برای این کار وجود دارند که معروف ترین آنها ، لینکدین است . لینکدین مکانی برای تبادل رزومه و دانش متخصصان بین آنها و شرکت ها است . لینکدین شبکه اجتماعی فوق العاده حساسی است که برای ایرانیان به راحتی قابل استفاده نخواهد بود ( برای فعالیت در آن نیاز به پاسپورت ایرانی برای تایید شدن دارید ) . حال چاره چیست ؟ قطعا کار همینجا به پایان نمی رسد و شما برای داشتن رزومه مناسب ، گزینه های دیگری هم خواهید داشت .

 

بهترین کار برای ایجاد رزومه این است که از ابزارهای داخلی و بنام در ایران استفاده کنید . ابزارهایی وجود دارند که برای کاربران به طور رایگان پروفایل های حرفه ایی می سازند . از معروف ترین این ابزار میتوان به “بهلینک” اشاره کرد . بهلینک یک وبسایت برای ذخیره و نگهداری اطلاعات شما می باشد که در نهایت میتوانید فقط با استفاده از یک لینک ، رزومه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید . دیگر نیازی به داشتن وبسایت خصوصی و یا خریدن حساب های رزومه ساز ندارید . در واقع شما به صورت رایگان پروفایل های خود را ایجاد می کنید و از آنها نهایت بهره را میبرید . برای یادگیری بیشتر در این زمینه و ثبت نام در بهلینک وبیت را تا انتهای این مقاله همراهی کنید . چنانچه سوالی در این زمینه داشتید میتوانید از قسمت نظرات کاربران آن را با ما به اشتراک بگذارید .

 

یک مشکل اساسی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام

یکی از بزرگترین مشکلات متخصصان و صاحبان بیزینس های کوچک این است که اختیار شبکه اجتماعی به دست خودشان نمی باشد . به عنوان مثال ، در اینستاگرام ، نمیتوان برای پست ها لینک گذاری کرد . به همین دلیل اگر شما در پیج اینستاگرامی خود فروشگاهی کوچک با ویترین های زیبا داشته باشید ، نمیتوانید به صورت کامل محصولات خود را همراه با اطلاعاتشان به اشتراک بگذارید . همچنین برای هر پیج اینستاگرامی ، فقط میتوانید یک لینک ، ان هم در قسمت بایو بگذارید . در نتیجه میتوان از اینستاگرام به عنوان یک ویترین نمایش محصولات و خدمات استفاده کرد . در واقع در اینستاگرام نمیتوانید اطلاعات کافی در مورد محصول و خدمات خود را به مشتریان ارائه بدهید .

 

مشکل بالا هم راه حل های خاص خودش را دارد . شما میتوانید برای درج اطلاعات محصولات و بیزینس خود از بهلینک استفاده کنید . به این صورت که یک پروفایل از قبل در بهلینک ایجاد میکنید و لینک آن را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام قرار می دهید . حال کاربران محصولات و خدمات شما را در شبکه های اجتماعی مشاهده میکنند و برای گرفتن اطاعات بیشتر به بهلینک شما سر میزنند . بهلینک کاربرد های بسیاری دارد که تا انتهای این مقاله به آن اشاره میکنیم .

 

بهلینک چیست و چه کاری انجام می دهد ؟

ساده ترین تعریفی که میتوان از بهلینک داشت به صورت زیر است :

” بهلینک پلت فرمی برای ایجاد پروفایل های کاربری و لینک دهی قوی تر و موثر بین شعبه های بیزینس شما در فضای مجازی است . ” در واقع سایتی است که به صورت رایگان میتوانید از آن استفاده کنید و اولین رزومه و پروفایل خود را ایجاد کنید . به طور مثال اگر دانشجویی در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستید و توانایی داشتن رزومه های خصوصی مانند وبسایت شخصی را ندارید ، میتوانید از بهلینک به عنوان یک ایستگاه رزومه سازی استفاده کنید . قابل ذکر است که شما برای قدم گذاشتن در این عرصه کافیست از آموزش های دیجیتال مارکتنیگ سایت فرادرس استفاده کنید . شما با استفاده از بهلینک ، خود را معرفی میکنید و سوابق و مهارت های خود را با دیگران به اشتراک می گذارید . این تنها برای دانشجویان کمک کننده نیست ! درواقع بهلینک برای هر قشری از جامعه که نیاز به رزومه ساز و پروفایل ساز دارد مناسب است .

 

فواید استفاده از بهلینک و کاربردهایش

بهلینک در 3 زمینه عملکرد فوق العاده ایی دارد :

 1. کارت ویزیت آنلاین  
 2. ساخت پروفایل حرفه ایی در اینستاگرام 
 3. لینک دهی بین شبکه های اجتماعی 

 

مهم ترین فواید بهلینک :

 • رایگان است.
 • راحت کردن فرایند معرفی
 • امکان ایجاد پروفایل کاربری حرفه ایی
 • ایجاد پروفایل در کمتر از 1 دقیقه
 • ویرایش و مدیریت انلاین پروفایل
 • لینک های مختلفی را میتوانید در یک صفحه قرار دهید
 • از خود درباره بیزینس خودتان سوال بپرسید و پاسخ دهید!
 • به اشتراک گذاری راه های ارتباطی
 • راهنمایی موثر تر به مشتریان با پروفایل قوی
 • اتصال شبکه های اجتماعی شما به هم در یک صفحه
 • با یک لینک میتوانید محصولات و خدمات خود را معرفی کنید

 

 

آموزش گام به گام ساخت پروفایل کاربری در بهلینک

بعد از معرفی کامل بهلینک ، زمان تصمیم گیری است . استفاده از ابزاری مانند بهلینک قطعا برای شما بسیار ارزشمند و مفید خواهد بود ! حال اگر تصمیم گرفتید گه شما هم پروفایل و رزومه خود را در کمتر از یک دقیقه بسازید ، کافیست که آموزش زیر را به صورت قدم به قدم دنبال کنید . برای شروع کافیست نام “بهلینک ” را در اینترنت سرچ کنیم . اولین وبسایتی که مشاهده خواهیم کرد ، بهلینک خواهد بود . بعد از اینکه وارد وبسایت آن شدید ، با فضایی مانند تصویر زیر مواجه خواهید شد .

 

صفحه اصلی سایت بهلینک

1 – ثبت نام در بهلینک

بعد از اینکه وارد صفحه اصلی بهلینک شدید ، کافیه از گوشه سمت راست بروی گزینه ” ثبت نام ” کلیک کنید . پس از کلیک بروی آن به صفحه ایی مانند تصویر زیر منتقل می شوید . در این قمست باید اطلاعاتی از قبیل نام و ادرس ایمیل را در ان وارد کنید . همچنین برای پروفایل خود باید پسوردی را انتخاب کنید . پس از پر کردن فیلد های زیر بروی گزینه ثبت نام کلیک کنید .

 

ثبت نام در سایت بهلینک (ابزاری برای توسعه پروفایل شخصی)

 

بهلینک خود را ایجاد کنید

پس از اینکه بروی گزینه “ثبت نام” کلیک کردید ، به صفحه ایی مطابق شکل زیر وارد خواهید شد . در این قسمت مشاهده میکنید که نوشته است هنوز بهلینکی ایجاد نکرده اید . برای ایجاد اولین پروفایل و بهلینک خود بروی گزینه “ایجاد بهلینک جدید ” کلیک کنید .

 

بهلینک شما بعد از مراحل بالا ساخته شد

 

بعد از کلیک بروی “ایجاد بهلینک جدید ” به صفحه ایی مطابق تصویر زیر منتقل خواهید شد . در این قسمت باید اطلاعات اولیه خود را برای داشتن پروفایل کاربری وارد کنید .

 

کامل کردن اطلاعات مربوط به پروفایل کاربری در بهلینک

 

بعد از وارد کردن اطلاعات بالا ، بروی دکمه “ساخت بهلینک و رفتن به گام بعد” کلیک کنید . در قسمت بالا باید شما باید 3 فیلد را پر کنید که اولین فیلد مربوط به نام کاربری برای هر پروفایل بهلینک شما می باشد . نام کاربری شما نباید تکراری باشد ، پس آن را منحصر به فرد انتخاب کنید. در قسمت بایو هم  باید اطلاعات اصلی ( که قرار است برای مخاطبانتان در اول صفحه منتشر بکنید ) را وارد کنید . پس از آن به مرحله بعدی می روید و با تصویر زیر مواجه می شوید. تا اینجای کار شما ، اولین بهلینک خود را ایجاد کرده اید .

 

خروجی گرفتن از بهلینک

 

برای به اشتراک گذاشتن این پروفایل کاربری کافیست ، مانند تصویر زیر لینکی که در قسمت url مرورگر شماست را کپی کنید . حال ان را با هرکسی که قصد دارید رزومه بفرستید و یا خود را معرفی کنید ، به اشتراک بگذارید .

 

لینکی که شما از بهلینک به دست می اورید

 

پروفایل بهلینک خروجی چه شکلی خواهد شد ؟

بعد از طی کردن مراحل بالا کنجکاو میشوید که پروفایل خود را مشاهده کنید . قطعا دوست دارید اولین کسی که پروفایلتان را میبیند خودتان باشید . بعد از کلیک بروی قسمت “مشاهده بهلینک” میتوانید پروفایل خود را که شبیه محتویات تصویر زیر است مشاهده کنید .

 

پروفایل نهایی که هر کاربر مشاهده خواهد کرد

 

چگونه از بهلینک در شبکه های اجتماعی استفاده کنیم ؟

برای استفاده از بهلینک کافیست که لینک پروفایل خود را کپی کنیم و آن را در شبکه های اجتماعی مانند بایوی اینستاگرام استفاده کنیم . به منظور انجام این کار مراحل زیر را طی کنید .

 

1- ابتدا به پروفایل خود در اینستاگرام بروید . حال بروی گزینه “edit profile” یا ویرایش پروفایل کلیک کنید . بعد از کلیک بروی آن به صفحه دیگری برای ویرایش اطلاعات بایوی خود می روید .

 

آموزش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام در وبیت

 

2 – بعد از اینکه به این قسمت منتقل شدید ، کافیست لینک بهلینک خود را در قمستی که آن را با کادر قرمز مشخص کرده ایم ، وارد کنیم . پس از انجام این کار بروی گزینه ” submit ” کلیک کنید .

 

لینک سایت و بهلینک خود را در بیوی اینستاگرام قرار دهید

 

 

3 – بعد از انجام مراحل بالا میتوانید به پروفایل کاربری خود در اینستاگرام دوباره سر بزنید . این بار لینک بهلینک را هم در آن مشاهده خواهید کرد .

 

نتیجه نهایی استفاده از پرفایل بهلینک در اینستاگرام

 

جمع بندی :

شما بعد از ساختن یک پروفایل کاربری فوق العاده در بهلینک ، میتوانید آن را با هر کسی که دوست دارید به اشتراک بگذارید . درواقع این کار بسیار مدرن می باشد و نشان از حرفه ایی بودن شما دارد . میتوانیم نتیجه بگیریم که بهتر است یک ایستگاه معرفی مانند بهلینک داشته باشیم !

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

معتقدم ، با اندگشتان آماده به تایپ و ذهن پر از ایده های ناب میتوانم دنیای خودم رو عوض کنم . محمدحسین هستم دانشجوی نرم افزار ، طراح وب سایت ، تولید کننده محتوای وبمستری و هر موضوعی در زمینه IT ، طراح رابط کاربری و تجربه کاربری و ...

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت