بهترین موسسه مهاجرتی با هزینه کم

موسسه مهاجرتی

امروزه تعدد مؤسسه مهاجرتی در تهران و شهرستان‌ها، نشان‌دهنده اهمیتی می‌باشد که مهاجرت برای مردم پیدا کرده است. اما آیا می‌توان به راحتی به همه این مؤسسات اطمینان کرد؟ مهاجرت به هر کشوری، پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. بنابراین انتخاب اشتباه در مورد مؤسسات و وکلای مهاجرتی، می‌تواند سرنوشت متقاضیان مهاجرت را تغییر دهد. برخی از این مؤسسات، فرآیند مهاجرت را با هزینه‌های هنگفت انجام می‌دهند. اما ما قصد داریم در ادامه، به بررسی این موضوع بپردازیم و بهترین موسسه مهاجرتی با هزینه کم را معرفی نماییم.

نکات مهم برای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی با هزینه کم

عدم رفت‌وآمد حضوری در کشور مقصد:

گاهی برای مهاجرت به یک کشور باید به‌صورت حضوری با کارفرماهای موردنظر برای ویزای کاری، مقامات دانشگاهی برای ویزای تحصیلی و … ملاقات داشت. مؤسسات مهاجرتی با داشتن وکلای معتبر در کشورهای مختلف، تمام کارهای لازم در این خصوص را به نیابت از شخص متقاضی انجام می‌دهند. به همین دلیل مؤسسات معتبر باید دارای مشاوران و وکلای معتبری باشند که مشکلی در روند درخواست و اخذ ویزا پیش نیاید.

پیشگیری از اقدامات و اشتباهات غیرقابل‌پیش‌بینی:

آگاهی و تجربه چندین ساله مؤسسات مهاجرتی، از اشتباهات غیرقابل‌پیش‌بینی جلوگیری خواهد کرد. این اشتباهات گاهی منجر به پرداخت هزینه‌های اضافی و گزاف و گاهی نیز منجر به ناکامی در رسیدن به هدف می‌شوند. بنابراین داشتن تجربه کافی و پرونده‌های موفق مهاجرتی، یکی از مواردی است که باعث اعتباربخشی به موسسه مهاجرتی می‌شود.

توجه به تخصص موسسه مهاجرتی:

برخی مؤسسات و آژانس‌های مهاجرتی در بعضی از حوزه‌ها تخصص بیشتری دارند. بنابراین بسته به هدف متقاضی برای مهاجرت، باید بهترین موسسه را در این حوزه در نظر گرفت. به‌عنوان ‌مثال کسی که قصد مهاجرت کاری دارد، بهتر است به مؤسسات و کاریابی‌های بین‌المللی مراجعه کند. همچنین کسی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارد، باید از طریق آژانس‌های اعزام دانشجو برای این موضوع اقدام نماید.

برآورد هزینه:

یکی از مسائلی که برای بسیاری از متقاضیان مهاجرت حائز اهمیت می‌باشد، بحث هزینه و حق‌الوکاله آن موسسه است. با این‌ حال هزینه نباید برای متقاضی از اولویت بیشتری نسبت به تجربه برخوردار باشد. این دو موضوع باید در کنار هم قرار بگیرند و به آن‌ها توجه شود. به همین دلیل، ما در این مقاله بهترین موسسه مهاجرتی با هزینه کم و تجربه بالا را به شما معرفی خواهیم کرد.

موسسه مهاجرتی

موسسه هرمس اپلای

هرمس اپلای بهترین پیشنهادات در خصوص مهاجرت با توجه به شرایط هر شخص را ارائه می‌دهد. بنابراین به‌عنوان اولین موسسه در فهرست بهترین موسسه مهاجرتی با هزینه کم موردبررسی قرار خواهد گرفت.

موسسه هرمس اپلای با بیش از ۱۰ سال سابقه در انجام خدماتی ازجمله اخذ ویزای کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری و غیره صدها پرونده موفق در رزومه کاری خود دارد. این موسسه با دارا بودن مجوز کاریابی بین‌المللی از وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی، مجری صفر تا صد پرونده‌های مهاجرتی می‌باشد.

علاوه بر مهاجرت کاری، شما می‌توانید از طریق انواع دیگری از روش‌ها ازجمله تحصیلی، سرمایه‌گذاری و استارتاپی به کشور موردنظر خود مهاجرت کنید. در این خصوص کافی است با مراجعه به وب‌سایت موسسه مهاجرتی هرمس اپلای، فرم‌های مربوطه را تکمیل نمایید. سپس کارشناسان و مشاوران این مجموعه، شرایط شما را برای مهاجرت از طریق هر یک از این روش‌ها به‌طور رایگان ارزیابی می‌کنند.

این موسسه خدمات مهاجرتی متنوعی را ارائه می‌دهد که شامل موارد زیر می‌باشد:

مهاجرت کاری

یکی از خدمات موسسه هرمس اپلای به‌عنوان بهترین موسسه مهاجرتی با هزینه کم ارائه موقعیت‌ها و پیشنهادات کاری در کشورهای مختلف است. این موسسه با توجه به رشته تحصیلی، سن، میزان تجربه کاری و شرایط هر شخص، موقعیت‌های شغلی مناسب را جستجو می‌کند. سپس آنها را به متقاضیان در این زمینه ارائه می‌دهد.

به‌ طور کلی مهاجرت کاری به هر کشوری دارای چند مرحله است. این مراحل به شرح زیر می‌باشند:

 • جستجو و یافتن موقعیت شغلی مناسب برای مهاجرت کاری
 • ارسال درخواست برای موقعیت کاری مدنظر و اخذ اپلای
 • طی کردن مراحل و جمع‌آوری مدارک برای اخذ ویزا و مجوز کاری
 • تبدیل رؤیا به واقعیت برای مهاجرت و زندگی در کشور موردنظر

انواع خدمات کاریابی بین‌المللی موسسه هرمس اپلای

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای، خدمات مختلفی را در حوزه اخذ ویزای کاری در کشورهای مختلف ارائه می‌دهد. برخی از آن‌ها شامل موارد زیر می‌باشند:

 • اخذ ویزای کاری در آلمان از طریق ثبت شرکت، اوسبیلدونگ، جاب‌آفر و جاب‌سیکر
 • اخذ ویزای کاری در کانادا از طریق اکسپرس اینتری، اسکیل‌ورکر، ویزای مولتی و ویزای سرمایه‌گذاری
 • اخذ ویزای کاری در استرالیا از طریق ویزای مهارتی منصوب‌شده 190، ویزای مهارتی مستقل 189، ویزای نیروی ماهر منطقه‌ای ۴۹۱ و ویزای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی ۱۸۸

  مهاجرت تحصیلی

یکی از بهترین راه‌ها برای مهاجرت به کشورهای دیگر، مهاجرت از طریق تحصیل است. موسسه هرمس اپلای با داشتن تجربه و دانش نوین در خصوص اعزام دانشجو به کشورهای مختلف، می‌تواند شما را در این مسیر همراهی کند.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

صاحبان کسب‌وکار و افرادی که دارای تمکن مالی بالایی هستند، می‌توانند به کشورهای موردنظر خود مهاجرت کنند. این امر از طریق سرمایه‌گذاری در خرید ملک، ثبت شرکت، تأسیس کارخانه، خرید سهام یک شرکت خارجی و غیره امکان‌پذیر است. برای مدیریت سرمایه خود و انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، می‌توانید فرم رایگان ارزیابی در وب‌سایت موسسه هرمس اپلای را تکمیل نمایید. سپس مشاوران این موسسه بهترین مسیر را با توجه به شرایط و بودجه‌ای که دارید، به شما پیشنهاد خواهند داد.

موسسه کاربین

یکی دیگر از مؤسساتی به عنوان بهترین موسسه مهاجرتی با هزینه کم شناخته شده است، موسسه مهاجرتی و کاریابی بین‌المللی کاربین می‌باشد. این موسسه همان‌طور که از نامش پیدا است، تخصصی‌ترین مرجع در زمینه کاریابی بین‌المللی و اخذ ویزا و مجوز کاری می‌باشد. فعالیت موسسه مهاجرتی کاربین، زیر نظر وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی است. می‌توان گفت کاربین تنها موسسه کاریابی بین‌المللی می‌باشد که دارای کامل‌ترین بانک مشاغل از کشورهای مختلف دنیا است.

موسسه مهاجرتی کاربین در حوزه‌هایی مانند مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و مهاجرت استارتاپی فعالیت می‌کند.

مهاجرت کاری

اخذ ویزا و مجوز کار در کشورهای مختلف به‌طور تخصصی در موسسه مهاجرتی کاربین انجام می‌شود. این موسسه در مقایسه با سایر آژانس‌های مهاجرتی و کاریابی‌های بین‌المللی، از هزینه کمتری برخوردار می‌باشد. تیم قوی و مجرب فعال در این موسسه آمار ۷۶ درصد موفقیت در پرونده‌های مهاجرتی را به ثبت رسانده است.

 خدمات کاریابی بین‌المللی موسسه کاربین شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مهاجرت کاری به استرالیا از طریق اعزام نیروی کار ماهر به این کشور، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، مهاجرت پرستاران و پزشکان، مهاجرت مهندسین آی‌تی، مهاجرت کارآفرینی و مهاجرت با مدرک فنی و حرفه‌ای
 • مهاجرت کاری به کانادا از طریق جاب‌آفر، اکسپرس اینتری، اسکیل‌ورکر، مهاجرت سرمایه‌گذاری، مهاجرت استارتاپی، مهاجرت پزشکان و مهاجرت کارآفرینی
 • مهاجرت کاری به آلمان از طریق جاوا جاب‌آفر آلمان، بلوکارت آلمان، جاب‌سیکر، اوسبیلدونگ، مهاجرت پرستاران و مهندسین و مهاجرت کارآفرینی
 • مهاجرت کاری به ترکیه از طریق مهاجرت سرمایه‌گذاری، کیملیک ترکیه، اخذ اقامت یک‌ساله، مهاجرت مهندسین، اقامت پرستاران و مهاجرت به اروپا از طریق ترکیه
 • مهاجرت کاری به عمان از طریق سرمایه‌گذاری در عمان، کاریابی در این کشور، ویزای همراه و اقامت دائم

کاریابی بین‌المللی کاربین دارای ۵۰ کارشناس مجرب و بیش از ۲۳۰ پرونده موفق در زمینه مهاجرت و کاریابی است. بنابراین به ‌جرات می‌توان گفت کاربین بهترین موسسه مهاجرتی با هزینه کم در زمینه پیدا کردن فرصت‌های شغلی مناسب در سرتاسر جهان می‌باشد.

موسسه مهاجرتی

جمع‌بندی

بدون شک بهره‌مندی از تجربیات و دانش مؤسسات مهاجرتی معتبر، یکی از الزامات اخذ اقامت و ویزا در هر کشوری می‌باشد. ما در این مقاله سعی کردیم معروف‌ترین مؤسسات مهاجرتی کشور را بررسی کنیم و بهترین موسسه مهاجرتی با هزینه کم را به شما معرفی نماییم. به‌ طور کلی می‌توان گفت موسسه هرمس اپلای با ارائه خدمات مختلف ازجمله اخذ ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و استارتاپی در رتبه اول این لیست قرار می‌گیرد. بعد از آن، موسسه مهاجرتی کاربین برای افرادی که به دنبال اخذ ویزا و مجوز کاری و سرمایه‌گذاری هستند، بهترین موسسه مهاجرتی با هزینه مناسب می‌باشد.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 3

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 1 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود

 • مهدی 11 مرداد 1401 پاسخ

  مرسی از مقاله خوبت

مشاهده نظرات بیشتر

همکاران وبیت