learndl zhaket triboon excoino

۵ تا از بهترین مشاغل برای مهاجرین به استرالیا

بهترین مشاغل برای مهاجرین به استرالیا

استرالیا یکی از مقاصد مهاجرتی محبوب برای افرادی است که به دنبال کار و زندگی بهتری هستند. با وجود اینکه در کشور استرالیا فرصت‌های شغلی بسیار زیادی وجود دارد، اما برای مهاجرین که به تازگی به این کشور مهاجرت کرده‌اند، یافتن شغل مناسب ممکن است چالش برانگیز باشد. با این حال، برای مهاجرانی که به دنبال شغل مناسب هستند، در کشور استرالیا فرصت‌های بسیاری وجود دارد. در ادامه، به ۵ تا از بهترین شغل‌هایی که برای مهاجرین مناسب هستند،می پردازیم

  1. پزشکی

حوزه پزشکی در استرالیا یکی از حوزه‌های پردرآمد و پراشتغال است که برای مهاجران نیز فرصت‌های شغلی متنوعی را فراهم می‌کند. برای کار در حوزه پزشکی در استرالیا باید دارای مدارک لازم و معتبری باشید. این مدارک شامل مدرک تحصیلی، مدرک ثبت نام در سازمان پزشکی استرالیا، مدرک زبان انگلیسی و مدارک تجربی مرتبط با حوزه پزشکی است. برای کار در حوزه پزشکی در استرالیا باید در سازمان پزشکی استرالیا ثبت نام کنید. این سازمان مسئول تعیین صلاحیت پزشکان و متخصصان حوزه سلامت در استرالیا است. شما می‌توانید در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی مختلف کار کنید.

بهترین مشاغل برای مهاجرین به استرالیا

  • مزایای شغل پزشکی

پزشکان در استرالیا نیز به دلیل نیاز بالای جامعه به خدمات پزشکی، و بالا بودن هزینه­های پزشکی حقوق بالایی دریافت می‌کنند. میانگین درآمد در استرالیا برای یک پزشک عمومی شاغل در مراکز درمانی و بیمارستان ها بیش از 150 هزار دلار در سال است. همچنین برای متخصصان رشته های پزشکی مانند جراح ارتوپد میانگین 590 هزار دلار استرالیا درسال و حداکثر 830 هزار دلار در سال درآمد بسیار بالایی محسوب می گردد. همچنین، پزشکان در استرالیا از مزایای دیگری مانند بیمه، تعطیلات ماهانه طولانی، امکانات پزشکی رایگان و دسترسی به خدمات پشتیبانی روانی و حمایت اجتماعی برخوردار می‌شوند.

  1. مهندسی

حوزه مهندسی در استرالیا یکی از حوزه‌های مهم و پردرآمد است که برای مهاجران نیز فرصت‌های شغلی متنوعی را فراهم می‌کند، برای کار در حوزه مهندسی در استرالیا باید دارای مدارک لازم و معتبری باشید. این مدارک شامل مدرک تحصیلی، مدرک زبان انگلیسی و مدارک تجربه کاری مرتبط با حوزه مهندسی است. برای کار در حوزه مهندسی در استرالیا باید در سازمان مهندسی استرالیا ثبت نام کنید. این سازمان مسئول تعیین صلاحیت مهندسان و تخصص‌های مختلف در استرالیا است. برای افزایش تجربه کاری، می‌توانید در شرکت‌ها و پروژه‌های مختلف کار کنید.

بهترین مشاغل برای مهاجرین به استرالیا

  • مزایای شغل مهندسی

شاغلین در حوزه مهندسی می‌توانند به عنوان مهندسان ساختمانی، مهندسان برق و الکترونیک، مهندسان صنایع و سایر حوزه‌های مرتبط کار کنند. مهندسین در استرالیا به دلیل تخصص و مهارت‌های مورد نیاز، حقوق بالایی دریافت می‌کنند. به عنوان مثال، حقوق مهندسین ساختمانی در استرالیا با میانگین حدود ۱۱۰،۰۰۰ دلار در سال است. همچنین، مزایای دیگری مانند بیمه، تعطیلات ماهانه و امکانات پزشکی در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

  1. معلمی

حوزه آموزش و پرورش در استرالیا یکی از حوزه‌های پردرآمد و پراشتغال است که برای مهاجران نیز فرصت‌های شغلی متنوعی را فراهم می‌کند. برای کار در حوزه معلمی در استرالیا باید ارزیابی مدارک تحصیلی شما صورت گرفته باشد، همچنین مدرک زبان انگلیسی و مدارک اثبات تجربه شغلی مرتبط با حوزه آموزش و پرورش را ارائه دهید. برای کار در حوزه تعلیم و تربیت در استرالیا باید در سازمان آموزش و پرورش استرالیا ثبت نام کنید. این سازمان مسئول تعیین صلاحیت معلمان و تخصص‌های مرتبط در استرالیا است. زبان انگلیسی برای کار در حوزه معلمی در استرالیا بسیار مهم است. برای کار در این حوزه، باید در سطح بالایی از زبان انگلیسی صحبت کنید.

  • مزایای شغل معلمی

معلمان در استرالیا از حقوق بالایی برخوردار نیستند، حداقل حقوق 74 هزار دلار استرالیا در سال و میانگین دریافتی معلمان با تجربه حدود 117 هزار دلار در سال است. این شغل دارای مزایای دیگری مانند ایجاد تاثیر مثبت در زندگی دانش‌آموزان و جامعه محلی است. در ضمن، معلمان در استرالیا از مزایایی مانند تعطیلات ماهانه، امکانات بیمه تندرستی، امکانات پشتیبانی آموزشی و حمایت اجتماعی برخوردار می‌شوند.

  1. حسابداری

حوزه حسابداری در استرالیا یکی از حوزه‌های پردرآمد و پراشتغال است که برای مهاجران نیز فرصت‌های شغلی متنوعی را فراهم می‌کند. برای کار در حوزه حسابداری در استرالیا باید دارای مدارک مرتبط با رشته حسابداری و حسابرسی باشید. این مدارک شامل مدرک تحصیلی، مدرک زبان انگلیسی و مدارک تجربی مرتبط با حوزه حسابداری است. برای کار در حوزه حسابداری در استرالیا باید در سازمان حسابرسی و حسابداری استرالیا رجیستر شده باشید. این سازمان مسئول تعیین صلاحیت حسابداران و تخصص‌های مرتبط در استرالیا است.

  • مزایای شغل حسابداری

حسابداران در استرالیا نیز حقوق قابل قبولی دریافت می‌کنند. حدود ۸۰،۰۰۰ دلار در سال برای حسابداران در استرالیا معمول است. همچنین، حسابداران در استرالیا از مزایایی مانند بیمه، تعطیلات ماهانه و امکانات پشتیبانی رایگان برخوردار می‌شوند.

  1. کارگر ساختمانی

حوزه کارگر ساختمانی در استرالیا یکی از حوزه‌های پراشتغال و مهم است که برای مهاجران نیز فرصت‌های شغلی متنوعی را فراهم می‌کند. تجربه کاری در حوزه کارگر ساختمانی در استرالیا بسیار مهم است. برای افزایش تجربه کاری، می‌توانید در شرکت‌های مختلف و پیمانکاران ساختمانی مختلف کار کنید.

  • مزایای شغل ساختمانی

حقوق کارگران ساختمان در استرالیا بسته به تخصص و تجربه کاری آن‌ها متفاوت است، اما معمولاً در حدود ۵۰،۰۰۰ تا ۷۰،۰۰۰ دلار در سال است. همچنین، کارگران ساختمان در استرالیا از مزایایی مانند تعطیلات ماهانه، بیمه و امکانات پشتیبانی رایگان استفاده می‌کنند.

چکیده

کار در حوزه پزشکی، مهندسی، معلمی، حسابداری و کارگر ساختمانی در استرالیا مزایای بسیاری دارد، از جمله حقوق بالا، امکانات عالی، فرصت‌های شغلی ویژه و همچنین سرمایه گذاری در بسیاری از شرکت‌های بزرگ و همچنین فرصت‌های تحصیلی برای ارتقای مهارت‌های فنی و مدیریتی. در کل، شاغلین در حوزه مهندسی، پزشکی و حسابداری در استرالیا حقوق بالایی دریافت می‌کنند، اما این شغل‌ها به دلیل مهارت‌های مورد نیاز، مدارک تحصیلی و تجربه کاری بالا وارد شدن به آن‌ها بسیار دشوار است. در مقابل، شغل کارگری ساختمان و معلمی از حقوق کمتری برخوردار هستند، اما برخی از مزایا را دارند که شاغلین در شغل‌های دیگر از آن‌ها بهره‌مند نیستند.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 3.7 / 5. تعداد آرا : 3

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت