learndl zhaket triboon excoino

بهترین لپ تاپ های ایسوس

هنگامی که به دنبال بهترین لپ تاپ های ایسوس برای تجارت هستید، در اینجا چند فاکتور کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 

پردازنده: به دنبال یک لپ تاپ با پردازنده سریع مانند Core i7 یا i9 اینتل باشید که بتواند نیازهای پردازشی سنگین برنامه های تجاری را برطرف کند.

 

رم: نرم افزارهای معاملاتی اغلب به حافظه زیادی نیاز دارند، بنابراین لپ تاپی را با حداقل 8 یا 16 گیگابایت رم انتخاب کنید.

بهترین لپ تاپ های ایسوس

ذخیره سازی: درایوهای حالت جامد (SSD) سریعتر و قابل اعتمادتر از درایوهای هارد دیسک سنتی (HDD) هستند و آنها را برای معامله گرانی که نیاز به دسترسی سریع به داده ها دارند انتخاب بهتری می کند. به دنبال یک لپ تاپ با حداقل 256 گیگابایت حافظه SSD باشید.

 

نمایشگر: نمایشگر بزرگ و با کیفیت برای معامله گرانی که نیاز به نظارت بر نمودارها و فیدهای داده های متعدد دارند، مهم است. به دنبال یک لپ تاپ با صفحه نمایش 15 اینچی یا بزرگتر و وضوح حداقل 1920 در 1080 پیکسل باشید.

 

قابل حمل بودن: تاجرانی که در حال حرکت کار می کنند ممکن است لپ تاپی را ترجیح دهند که سبک وزن و حمل آن آسان باشد.

 

بهترین لپ تاپ های تجاری ایسوس

 

بر اساس این عوامل، در اینجا برخی از بهترین لپ تاپ های Asus برای تجارت آورده شده است:

 

ASUS ZenBook UX425: این لپ تاپ دارای پردازنده نسل یازدهم اینتل Core i7، 16 گیگابایت رم و حداکثر 1 ترابایت حافظه SSD است. همچنین دارای صفحه نمایش 14 اینچی با رزولوشن 1920 در 1080 پیکسل است که برای معامله گرانی که به صفحه نمایش باکیفیت نیاز دارند، گزینه ای عالی است.

 

ASUS VivoBook S15: این لپ تاپ دارای پردازنده نسل یازدهم اینتل Core i7، 16 گیگابایت رم و حداکثر 1 ترابایت حافظه SSD است. همچنین دارای صفحه نمایش 15.6 اینچی با وضوح 1920 در 1080 پیکسل و سبک وزن و قابل حمل است.

 

ASUS ROG Zephyrus G14: این لپ تاپ گزینه قدرتمندتری برای معامله گرانی است که از لپ تاپ خود برای بازی نیز استفاده می کنند.بررسی های بخش ارتقا لپ تاپ ایسوس نشان میدهد دارای پردازنده AMD Ryzen 9، 16 گیگابایت رم و حداکثر 1 ترابایت حافظه SSD است. همچنین دارای صفحه نمایش 14 اینچی با وضوح 1920 در 1080 پیکسل و کارت گرافیک اختصاصی NVIDIA GeForce GTX 1650 است.

 

به طور کلی، هر یک از این لپ‌تاپ‌های ASUS انتخابی عالی برای تجارت خواهد بود. یکی را انتخاب کنید که با نیازها و بودجه خاص شما مطابقت دارد.

بهترین لپ تاپ های ایسوس

بهترین لپ تاپ های اداری ایسوس

 

هنگامی که به دنبال بهترین لپ تاپ ایسوس برای استفاده اداری هستید، در اینجا چند فاکتور کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 

پردازنده: به دنبال یک لپ تاپ با پردازنده سریع مانند Intel Core i5 یا i7 باشید که بتواند کارهای معمولی اداری مانند مرور وب، ایمیل و نرم افزار بهره وری را انجام دهد.

 

RAM: برای استفاده در دفتر، معمولاً 8 گیگابایت رم کافی است. با این حال، اگر به طور منظم با فایل های حجیم کار می کنید یا از چندین برنامه به طور همزمان استفاده می کنید، لپ تاپی با 16 گیگابایت رم در نظر بگیرید.

 

ذخیره سازی: یک درایو حالت جامد (SSD) سریعتر و قابل اعتمادتر از یک هارد دیسک سنتی (HDD) است. به دنبال یک لپ تاپ با حداقل 256 گیگابایت حافظه SSD باشید.

 

صفحه نمایش: برای کارهای اداری، معمولاً یک صفحه نمایش 14 یا 15 اینچی با وضوح 1920 در 1080 پیکسل کافی است. اگر قصد دارید روی طراحی گرافیکی یا ویرایش ویدیو کار کنید، لپ تاپ با وضوح بالاتر را در نظر بگیرید.

 

عمر باتری: یک لپ تاپ با عمر باتری طولانی برای بهره وری در حرکت مهم است.

 

معرفی دستگاه های ایسوس برای امور اداری و دفتری

 

بر اساس این عوامل، در اینجا برخی از بهترین لپ تاپ های ایسوس برای استفاده در دفتر آورده شده است:

 

ASUS VivoBook S14: این لپ تاپ دارای پردازنده نسل یازدهم اینتل Core i5، 8 گیگابایت رم و حداکثر 512 گیگابایت حافظه SSD است. همچنین دارای صفحه نمایش 14 اینچی با وضوح 1920 در 1080 پیکسل و طراحی باریک و سبک است.

 

ASUS ZenBook UX425: این لپ تاپ دارای پردازنده نسل یازدهم اینتل Core i7، 8 گیگابایت رم و حداکثر 512 گیگابایت حافظه SSD است. همچنین دارای صفحه نمایش 14 اینچی با وضوح 1920 در 1080 پیکسل و عمر باتری طولانی تا 22 ساعت است.

 

ASUS ExpertBook P2451: این لپ تاپ دارای پردازنده نسل یازدهم اینتل Core i7، 16 گیگابایت رم و حداکثر 512 گیگابایت حافظه SSD است. همچنین دارای صفحه نمایش 14 اینچی با وضوح 1920 در 1080 پیکسل و طراحی بادوام مطابق با استانداردهای نظامی MIL-STD-810H است.

 

به طور کلی به گزارش بخش تعمیرات لپ تاپ ایسوس  هر یک از این لپ‌تاپ‌های ایسوس می‌توانند انتخابی عالی برای استفاده در دفتر باشند. یکی را انتخاب کنید که با نیازها و بودجه خاص شما مطابقت دارد.

 

بهترین لپ تاپ ایسوس برای بازی

بهترین لپ تاپ های ایسوس

 

هنگامی که به دنبال بهترین لپ تاپ ایسوس برای بازی هستید، در اینجا چند فاکتور کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 

پردازنده: به دنبال یک لپ تاپ با پردازنده قدرتمند مانند Intel Core i7 یا i9 یا AMD Ryzen 7 یا 9 باشید که بتواند نیازهای پردازشی سخت بازی های مدرن را برطرف کند.

 

کارت گرافیک: کارت گرافیک اختصاصی برای بازی مهم است. به دنبال یک لپ تاپ با کارت گرافیک NVIDIA یا AMD پیشرفته مانند NVIDIA GeForce RTX یا سری AMD Radeon RX باشید.

 

رم: برای بازی، 16 گیگابایت رم به طور معمول توصیه می شود. با این حال، اگر قصد دارید در حین بازی، استریم یا چند کار انجام دهید، لپ تاپی با 32 گیگابایت رم در نظر بگیرید.

 

ذخیره سازی: درایوهای حالت جامد (SSD) سریعتر و قابل اعتمادتر از درایوهای هارد دیسک سنتی (HDD) هستند. به دنبال یک لپ تاپ با حداقل 512 گیگابایت حافظه SSD باشید.

 

صفحه نمایش: برای بازی، نمایشگر با کیفیت بالا مهم است. به دنبال لپ‌تاپی با صفحه‌نمایش 15 یا 17 اینچی با نرخ تازه‌سازی بالا (حداقل 120 هرتز) و زمان پاسخگویی کم (5 میلی‌ثانیه یا کمتر) باشید.

 

معرفی مدل های لپ تاپ گیمینگ ایسوس

 

بر اساس این عوامل، در اینجا برخی از بهترین لپ تاپ های ایسوس برای بازی آورده شده است:

 

ASUS ROG Zephyrus S17: این لپ تاپ دارای پردازنده Core i9 اینتل، 32 گیگابایت رم و حداکثر 2 ترابایت حافظه SSD است. همچنین دارای صفحه نمایش 17.3 اینچی با نرخ رفرش تا 300 هرتز و کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 3080 است.

 

ASUS TUF Dash F15: این لپ تاپ دارای پردازنده Core i7 اینتل، 16 گیگابایت رم و حداکثر 1 ترابایت حافظه SSD است. همچنین دارای صفحه نمایش 15.6 اینچی با نرخ رفرش تا 240 هرتز و کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 3070 است.

 

ASUS ROG Zephyrus G15: این لپ تاپ دارای پردازنده AMD Ryzen 9، 16 گیگابایت رم و حداکثر 1 ترابایت حافظه SSD است. همچنین دارای صفحه نمایش 15.6 اینچی با نرخ رفرش تا 165 هرتز و کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 3070 است.

 

به گزارش نمایندگی ایسوس ، هر یک از این لپ‌تاپ‌های ASUS انتخابی عالی برای بازی خواهند بود. یکی را انتخاب کنید که با نیازها و بودجه خاص شما مطابقت دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت