learndl zhaket triboon

بهترین شرکت طراحی سایت و سئو مشهد

فرقی ندارد شما چه کسب و کاری دارید، در حال حاضر عدم حضور در دنیای آنلاین می‌تواند شما را از گود رقابت با دیگر کسب و کارها بیرون بیندازد. عدم فعالیت در فضای مجازی می‌تواند شما را از سود سرشاری که در این فضا وجود دارد محروم کند. می‌دانید وب سایت دیجی کالا روزانه چه تعداد محصول به فروش می‌رساند؟ گردش مالی و میزان سود برندهای بزرگ از فروش در فضای آنلاین چه میزان است؟ جنگی‌ترین شرکت طراحی سایت و سئو کدام شرکت است؟

شرکت طراحی سایت و سئو و نیاز کسب و کارها به آن

اولین قدم برای ورود به دنیای کسب و کار آنلاین راه اندازی یک وب سایت است. برخی از صاحبان کسب و کار انتظار دارند تنها پس از راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود سود زیادی را از ببرند. رقابت در حال حاضر برای فروش در اینترنت بسیار زیاد است. شما تنها زمانی می‌توانید میزان درآمد بالایی از کسب و کار خود در فضای اینترنت داشته باشید که بتوانید در صفحه نتایج گوگل جایگاه مناسبی را کسب کنید. فرقی ندارد طراحی سایت شما به چه صورتی است، محصولات شما دارای چه قیمتی است و … . اگر وب سایت شما در نتایج صفحه اول گوگل نباشید به هیچ عنوان نخواهید توانست فروشی داشته باشید. به همین دلیل است که عموما شرکت‌های مختلف پس از به اتمام رسیدن کار طراحی سایت‌شان قدم بعدی که برای دستیابی به فروش بالا انجام می‌دهند، شروع فرآیند سئو است.

سپردن کار سئو سایت به همان شرکتی که طراحی آن را انجام داده است باعث می‌شود تا علاوه بر آن که روند طراحی سایت سئو محور پیش برود، شرکت زمان و فعالیت بیشتری را برای به نتیجه رسیدن سئو کسب و کار شما خرج کند. گروه سئو جواد یاسمی با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی سایت و سئو وب سایت در حال حاضر خدمات طراحی سایت مشهد و سئو وب سایت را در پکیج‌هایی اقتصادی در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

بهترین شرکت طراحی سایت و سئو مشهد

ویژگی‌های یک شرکت طراحی سایت و سئو

سپردن طراحی سایت و سئو یک کسب و کار به یک شرکت، درست است که می‌تواند باعث پیشرفت شما به دلیل متمرکز بودن شرکت ارائه دهنده خدمات برای شما شود، اما نباید از خاطر ببرید عدم توجه به مواردی از قبیل موارد نام برده شده در ادامه باعث خواهد شد که کسب و کار شما با مشکلات مختلفی رو به رو شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم قبل از بستن قرارداد طراحی سایت و سئو حتما به موارد نام برده شده در ادامه توجه کافی داشته باشید.

کیفیت بالای طراحی سایت

دیگر آن زمان گذشته است که صرفا با داشتن یک وب سایت بتوانید به فروش عالی دسترسی داشته باشید، در حال حاضر کیفیت طراحی سایت نقش مهم و اساسی در به نتیجه رسیدن کسب و کار آنلاین شما خواهد داشت. شرکت‌های مختلف با توجه به میزان سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو، خدماتی با میزان کیفیت متفاوتی را ارائه می‌دهند. مشخص است که هر چه شرکت از سابقه بیشتری برخوردار باشد خدمات با کیفیت‌تری ارائه خواهد داد.

نمونه کیفیت طراحی سایت یک شرکت را می‌توانید از روی نمونه‌ کارهای قبلی آن شرکت به خوبی مشاهده کنید. پارامترهای مختلفی در هنگام توجه به کیفیت سایت وجود دارد که باید بررسی شود، مواردی از قبیل:

 • ساختار کدنویسی
 • میزان سرعت لود سایت
 • سئو بیس بودن وب سایت
 • سیستم مدیریت محتوایی سایت
 • UI/UX سایت
 • رعایت اصول اولیه طراحی سایت و سئو
 • و …

استفاده از تکنولوژی‌های روز برنامه نویسی

می‌دانیم که روز به روز تکنولوژی‌های مختلفی به دنیا عرضه می‌شود، طراحی سایت و سئو هم از این قاعده مستثنا نیستند، وب سایتی در حال حاضر می‌تواند جوابگوی نیازهای کاربران باشد که از جدید‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده کند.

اگر قرار باشد وب سایت شما با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا طراحی و ساخته شود، شرکت باید cms ی را انتخاب کند که علاوه بر راحتی کار کاربر با آن دارای تیم توسعه و بروز رسانی باشد تا در صورت به وجود آمدن مشکل در این سیستم، در سریع‌ترین زمان ممکن این مشکل بر طرف شود.

پشتیبانی حرفه‌ای و در لحظه شرکت طراحی سایت

یکی از مواردی که باید در هنگام سپردن پروژه به شرکت‌های طراحی سایت به آن دقت زیادی داشته باشید، پشتیبانی حرفه‌ای و در لحظه شرکت است. فرض کنید وب سایت شما به دلایلی نامشخص در یک روز کاری دچار مشکل شده است، در صورتی که این مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن رفع نشود، علاوه بر آن که یک تجربه کاربری بد برای مشتریان خود به جای خواهید گذاشت، همچنین باعث خواهد شد که سئو وب سایت شما نیز دچار مشکل شود. به همین منظور در زمان نوشتن قرارداد باید به این موضوع توجه کافی داشته باشید.

توانایی طراحی اختصاصی وب سایت

شرکت‌های طراحی سایتی وجود دارند که تنها از امکانات پیشفرض سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده می‌کنند، عموما شرکت‌های کمی وجود دارد که توانایی اجرای طرح‌های اختصاصی را داشته باشند.  شما به راحتی می‌توانید قبل از سفارش نمونه کار انجام شده توسط شرکت را مورد بررسی قرار دهید تا از توانایی و کیفیت کاری شرکت با خبر شوید.

آشنایی کامل با طراحی UI/UX

یکی از مواردی که تاثیر زیادی در طراحی یک سایت دارد، ui/ux سایت است. این که وب سایت شما از چه ظاهر گرافیکی برخوردار باشد و همچنین این که رابط کاربری آن بر اساس چه مواردی طراحی و ساخته شده است، می‌تواند در جذب مخاطب کمک کننده باشد.

بهترین شرکت طراحی سایت و سئو مشهد

شرکتی که کار سئو و طراحی سایت شما را بر عهده گرفته است باید به خوبی بتواند از پس طراحی رابط کاربری وب سایت بر بیاید، خفن‌ترین سایت هم اگر طراحی شود اما اگر به درستی رابط کاربری آن پیاده سازی نشود شما هیچ قدمی در برابر رقیبانتان برنداشته‌اید.

سابقه بالا در سئو و برنامه نویسی سایت

سابقه طراح سایت و یا کارشناس سئو از آن دست مواردی است که باید در زمان نوشتن قرارداد به آن توجه کافی داشته باشید، فرقی ندارد که وب سایت شما چه امکاناتی دارد، طراحی آن ساده است یا سخت! نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید آن است که شرکت ارائه دهنده خدمات وب سایت دارای چه سابقه و بک گراندی است.

صرفا بالا بودن سابقه شرکت در یک زمینه بیان کننده کیفیت آن شرکت نخواهد بود، ولی توجه داشتن به این مورد می‌تواند یکی از ملاک‌های تشخیص کیفیت وب سایت باشد.

وجود نیروهای مشاور سئو و طراح سایت

می‌دانیم که وابستگی شرکت به نیروها و افراد متخصص یکی از مواردی است که باید به آن توجه کافی داشته باشید، دارا بودن افراد متخصص یکی از مواردی است که باید به آن توجه کافی داشته باشید. شرکت‌هایی که در آن فرد مشاور سئو و یا طراحی سایت وجود نداشته باشد، به هیچ عنوان محل مناسبی برای به اجرا گذاشتن پروژه شما نخواهد بود.

بهترین شرکت طراحی سایت و سئو مشهد

سرعت بالا در اجرای کار

سرعت بالا در انجام کار از آن دست مواردی است که باید به آن توجه داشت، کسب و کارهایی در حال حاضر می‌توانند موفق ظاهر شوند که به بتوانند سریع‌تر از رقیبان در محیط آنلاین حضور داشته باشند. گروه طراحی سایت و سئو جواد یاسمی با استفاده از نیروهای خبره و کاربلد، پروژه طراحی سایت شما را در جنگی‌ترین زمان ممکن به اجرا خواهد گذاشت، این شرکت با ارائه خدمات متنوع در زمینه دیجیتال مارکتینگ توانسته است به خوبی از پس پروژه‌های مختلف بر آید.

پس اجرا کردن پروژه در یک زمان سریع و مناسب یکی از مهم‌ترین اصل‌ها برای موفقیت در دنیای آنلاین است.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 1 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 2 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
 • احمد قاسمی 18 آذر 1399 پاسخ

  سلام وقت بخیر
  چطوری میتونیم دقیقا بفهمیم سایت و طراحی خوبی انجام شده؟ ابزاری وجودداره؟ یا اینکه میشه ی سری نکات ریز رو اجرایی کرد؟

  • محمد پورداداشمدیر سایت[ در پاسخ به احمد قاسمی ] 18 آذر 1399 پاسخ

   با سلام
   باید بررسی بشه هم از نظر سئو ، محتوا و قالب

همکاران وبیت