learndl zhaket triboon excoino

بهترین شرکت طراحی سایت مارکت پلیس

طراحی سایت مارکت پلیس به دلیل پیچیدگی‌های بیشتر هزینه و زمان بیشتری می‌طلبد. به همین علت، بسیار مهم است که قبل از تصمیم‌گیری برای برونسپاری پروژه خود به اندازه کافی تحقیقات کرده باشید.

شاید بپرسید چگونه باید تشخیص بدهیم کدام گزینه مناسب تر است؟ کار با یک شخص بهتر است یا شرکت؟ هزینه معقول برای این کار چقدر است؟ چگونه از حفظ اطلاعات خود اطمینان داشته باشیم؟ و…. سوالاتی از این قبیل. در این مقاله قصد داریم به شما نکاتی را جهت همکاری موفق و یافتن شرکت طراحی سایت مارکت پلیس بیان کنیم.

در ابتدا کمی مفهوم مارکت پلیس را بررسی میکنیم و به تفاوت‌های آن با فروشگاه اینترنتی می پردازیم.

طراحی سایت مارکت پلیس

مارکت پلیس چیست؟

مارکت پلیس واسطه بین خریدار و فروشنده است و به تنهایی از خود محصولی جهت فروش و درآمد ندارد. راه درآمدی اینگونه پلتفرم ها معمولا از طریق کمیسیون و درصد است نه از طریق فروش مستقیم. در فروشگاه اینترنتی یک فروشنده که صاحب فروشگاه اینترنتی است وجود دارد و همه محصولات متعلق به اوست اما در مارکت پلیس چندین فروشنده وجود دارد و هیچ محصولی برای صاحب مارکت پلیس نیست. روش درآمدی فروشگاه آنلاین از طریق فروش مستقیم است ولی در مارکت پلیس راه درآمدی درصد از تراکنش هاست. یکی از بزرگترین مثال های مارکت پلیس در ایران دیجی کالا می باشد.

برای برون سپاری پروژه طراحی سایت مارکت پلیس با فرد همکاری کنیم یا شرکت؟

تفاوت این دو نوع همکاری را از ۳ منظر مهم تر با هم بررسی می کنیم:

مهارت، زمان و هزینه

طراحی سایت مارکت پلیس به نسبت یک وبسایت ساده مهارت بیشتری نیاز دارد و معمولا مدت زمان و هزینه بالاتری دارد. یک شرکت مجموعه ای از افراد است و معمولا سطح مهارتی بالاتری دارد زیرا هر فرد در امری متخصص است و تیمی از این افراد بهتر می‌توانند یک پروژه که بخش‌های تخصصی متنوعی دارد را پیاده سازی کنند. هم چنین سرعت چند نفر از یک نفر بالاتر است.

ممکن است هزینه ای که برای شرکت می‌دهید کمی بالاتر باشد ولی سرعت و نظم کارتان خیلی بالاتر خواهد بود و خیالتان می تواند از نتیجه کار آسوده باشد.

شرکت رایانیتا مستقر در مرکز رشد و دارای مقام برتر طراحی سایت است و می تواند یکی از گزینه های اولیه شما باشد. از اولویت های اصلی این شرکت، تحویل به موقع، سرعت عمل بالا، زیبایی در طراحی و کارایی مناسب می باشد.

نظم و آسودگی خاطر

معمولا یکی از مشکلات کار با افراد عدم تحویل به موقع پروژه می‌باشد ولی این مورد در شرکت‌ها کمتر اتفاق می‌افتد. معمولا شرکت‌ها در هر مرحله اسناد مشخصی ارائه می دهند، مجوزهای گوناگون دارند و طبق فازبندی جلو می روند. البته این موارد در تمامی شرکتها صدق نمی‌کند و برای بررسی دقیق تر و انتخاب گزینه بهتر لازم است با هر شرکت ارتباط بگیرید و تحقیقات انجام دهید.

طراحی سایت مارکت پلیس

شرکت رایانیتا، جهت آسودگی خاطر شما عزیزان برای پروژه های طراحی سایت مارکت پلیس، ضمانت بازگشت وجه ارائه می‌دهد. یعنی، اگر شما به هر دلیل از کار ناراضی باشید تمامی مبلغ پرداخت شده بدون هیچ شرطی بازگردانده می‌شود.

هر شرکتی چنین ضمانتی ارائه نمی‌دهد…

هم چنین، این شرکت مشاوره رایگان دارد و می توانید جهت نیاز سنجی اولیه و آشنایی با روند کار با آنها با شماره (02147620070) تماس بگیرید و یا به وبسایت (Rayanita.com) مراجعه نمایید و از طریق دکمه مشاوره رایگان در بالای صفحه، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.

این به معنای سفارش نیست و صرفا جنبه راهنمایی دارد. همین حالا تماس بگیرید.

قرارداد معتبر

معمولا شرکتها طبق چهارچوب و اصولی پروژه ای را دریافت می‌کنند. قرارداد معتبر بین طرفین امضا می‌شود، ضمانتهایی ارائه می‌گردد و اسنادی وجود دارد که در صورت هر گونه مشکل اساسی به راحتی بتوانید به مراجع قضایی مراجعه کنید. کلا یک قرارداد محکم و قابل استناد داشتن آسودگیخیال بیشتری دارد. دقت کنید که حتما در قرارداد حقوق مالکیت معنوی، حفظ داده ها و اطلاعات و رعایت امانت برای مجری حتما ذکر گردد. هم چنین قید شود تمامی خدمات مورد نیاز جهت خریداری به نام کارفرما (شما) باید خریداری شود.

مسلما نکات دیگری نیز برای انتخاب شرکت مناسب وجود دارد ولی این سه مورد، نکات کلیدی هستند که حتما باید به آنها توجه شود.

سفارش طراحی سایت

اگر به دنبال یک کار با کیفیت و با هزینه مناسب هستید، نام رایانیتا را در گوشه ذهن خود داشته باشید و حتما به سایت این شرکت مراجعه نمایید.

شرکت رایانیتا برای پروژه های طراحی سایت، ضمانت سرعت، امنیت، عملکرد، کیفیت و البته ضمانت بازگشت وجه ارائه می دهد.

این شرکت در ابتدای کار کلیه فازهای اجرایی را مشخص کرده و طبق فازهای ارائه شده کار را به شما تحویل می‌ دهد. هم چنین پشتیبانی یک ساله و آموزش رایگان از دیگر مزایای همکاری با این شرکت می باشد.

هزینه طراحی سایت مارکت پلیس چگونه تعیین می‌شود؟

رنج طراحی سایت مارکت پلیس، بسیار متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. طراحی سایت مارکت پلیس انواع مختلفی دارد و معمولا ویژگی های مد نظر هر مشتری متفاوت است. وابسته به میزان پیچیدگی ویژگی‌ّ‌ها نوع تکنولوژی مورد استفاده و میزان مهارت مورد نیاز  نیز متفاوت خواهد بود. هم چنین نوع قیمت گذاری شرکت مد نظر نیز با هم متفاوت است برخی ارزانتر و برخی گران تر هستنند.

ولی محدوده قیمتی طراحی سایت مارکت پلیس معمولا از حدود ۱۰ میلیون تومان آغاز می شود و می تواند حتی تا چند صد میلیون هم فرا برود.

بهتر است برای برآورد قیمت طراحی سایت مارکت پلیس، فایلی شامل نیازمندی‌های مد نظر خود تهیه کرده و به شرکتهای مختلف ارسال نمایید تا حدود قیمت برایتان مشخص شود.

مراقب هزینه های خیلی پایین مارکت پلیس باشید…

همانطور که قیمت بالا برای همکاری مناسب نیست قیمت خیلی پایین هم مناسب نیست. چرا؟؟

بسیاری از افرادی که قیمت خیلی پایین ارائه می دهند معمولا یا کارشان را درست انجام نمی دهند و سایت در نهایت عملکرد خوبی نخواهد داشت، یا تعهد به زمان ندارند و ممکن است پروژه ای که به شما ۲ ماه زمان داده اند را پس از یک سال هم به شما تحویل ندهند، ممکن است ال کار صرفا برای جذب مشتری قیمت پایین ارائه دهند و پس از سفارش مشتری سر چیزهای متنوع، هزینه جداگانه طلب کنند و…

خیلی ساده اعتماد نکنید اول تمامی موارد ایمنی را بسنجید. سعی کنید متناسب با بودجه خود بهترین شرکت را برگزینید.

سئو تخصصی طراحی سایت مارکت پلیس رایانیتا

طراحی سایت مارکت پلیس

سئو طراحی سایت مارکت پلیس مورد بسیار مهمی می باشد زیرا مخاطبان بیشتر مارکت پلیس ها عام مردم هستند که معمولا در اینترنت در حال جستجو برای خریداری محصولات هستند. پس، سئو برای مارکت پلیس ها بسیار اهمیت دارد. برای سئو نیز نباید به افرادی که زمان خیلی کمی پیشنهاد می دهند اعتماد کنید زیرا بیشتر این افراد از روش های سئو کلاه سیاه استفاده می کنند و آسیب های زیادی به سایت شما وارد خواهند کرد. چه بسا افرادی که پس از برون سپاری پروژه سئو خود مجبور به فعالیت از صفر شدند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سئو تخصصی رایانیتا به وبسایت RAYANITA.COM بخش سئو تخصصی مراجعه نمایید و یا با شماره 02147620070 تماس حاصل فرمایید.

جهت آشنایی بیشتر با سئو کلاه سیاه می توانید به مقاله سئو کلاه سیاه چیست ؟ در رایانیتا مراجعه نمایید و درباره این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر میخواهید یک مارکت پلیس موفق داشته باشید…

از نظر طراحی: وبسایت مارکت پلیس باید کاملا ریسپانسیو باشد و در همه دستگاه ها به درستی نمایش داده شود زیرا بسیاری از مشتریان از طریق تلفن های همراه به وبسایت مراجعه می‌کنند.. طراحی بهتر اس نسبتا ساده و مناسب با پرسونای مخاطب جامعه هدف باشد و کاربر خیلی راحت بتواند پروسه سفارش را طی کند.

از نظر عملکرد و کارایی: وبسایت باید سرعت خوبی داشته باشد زیرا بسیار از افراد وبسایتی که زمان لود طولانی داشته باشد را می بندند. بهتر است به دلیل تراکنشات مالی حتما ملاحظات امنیتی برای آن در نظر گرفته شود و پروسه ها بدون باگ قابل انجام باشند.

از نظر سئویی: بسیاری از افراد ابتدا کالا یا خدمات مورد نیاز خود را در گوگل سرچ می کنند پس خیلی مهم است که در گوگل جایگاه خوبی داشته باشید.

از نظر سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ: بسته به نوع مارکت پلیس و مخاطبان آن برای تبلیغات بیشتر می توان از انواع سوشال مدیاها و روش های مارکتینگ دیگر مانند ایمیل مارکتینگ، گوگل ادوردز، بنر، اس ام اس و …. نیز بهره جست.

شرکت رایانیتا انواع خدمات طراحی سایت، سامانه های تحت وب، اتوماسیون‌های اداری و دیجیتال مارکتینگ (سئو تخصصی، بازاریابی شبکه های اجتماعی، گوگل ادوردز، ایمیل مارکتینگ، ساخت تیزر، تدوین کمپین های تبلیغاتی و…) ارائه می دهد . این شرکت برای تمامی خدمات خود امکان شخصی سازی فراهم کرده است و از اصلی ترین مهارت های این شرکت برتر طراحی سایت مارکت پلیس است. هم چنین برای تمامی خدمات مشاوره رایگان دارند در صورت علاقه مندی با این شرکت خلاق به وبسایتشان مراجعه نمایید. RAYANITA.COM

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت