learndl zhaket triboon excoino

بهترین شرکت طراحی سایت در کشور

طراحی سایت واژه ای است که امروزه در اینترنتی جستجوی آن بسیار زیاد شده است و بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها تمایل به داشتن سایت پیدا کرده اند. به همین دلیل نیز اغلب آن ها تصور می کنند که تنها استخدام طراح سایت می تواند به آن ها در داشتن یک سایت حرفه ای کمک کند. این در حالی است که همیشه کار تیمی بسیار بهتر بوده و شما با استفاده از تیم ها و شرکت ها می توانید سایتی بی عیب و نقص داشته باشید. شرکت های طراحی  وب سایت می توانند به شما طرح هایی متفاوت تر و جذاب تر را مخصوص کسب و کار شما ارائه می دهد.

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت یا استخدام طراح سایت؟

اکثر کارفرمایان هنگامی که به فکر ساخت یک سایت برای کسب و کار خود هستند این سوال ذهن آن ها را بیش از حد مشغول می کند. انتخاب اینکه یک فرد را برای طراحی وب سایت استخدام کنید یا اینکه از خدمات شرکت استفاده کنید به نظر کمی سخت می آید اما با تاما در این موضوع به راحتی می توانید به پاسخ این سوال پی ببرید. برای پاسخ به این سوال بهتر است که تمام جوانب مختلف مانن هزینه، سرعت انجام کار، کیفیت و خدمات سایت توجه کنید. در زیر به بررسی هر یک از این موارد در هر دو روش می پردازیم.

هزینه طراحی سایت 

طراحی سایت را در صورتی که به افراد طراح سایت بسپارید هزینه های بسیار کمتر خواهد داشت چرا که تمام مراحل طراحی توسط یک فرد انجام خواهد شد و لازم نیست برای انجام کار محیط خاصی را داشته باشید و طراح می تواند در منزل نیز کارخود را انجام دهد. اما با در نظر داشته باشید که انجام این کار با استخدام طراح سایت شامل پشتیبانی و بروزرسانی سایت نیم شود و این کار به عهده خودتان خواهد بود. اما طراحی توسط شرکت ها هزینه های بالاتری دارد، چرا که مراحل مختلف توسط متخصصین آن کار انجام می شود و معمولا این افراد نیاز به مکان یا دفتری برای انجام کارهای خود دارند. اما از مزایای مهم آن پشتیبانی سایت ها به دلیل عقد قرارداد همیشه انجام می شود.

شرکت طراحی سایت

سرعت و کیفیت انجام کار

در طراحی سایت ها کوچک سرعت و کیفیت انجام کار توسط فرد سریعتر است چون تمام مراحل را خودش انجام می دهد. این افراد معمولا پروژه ها را به صورت تکی انجام می دهند و چند پروژه را با هم پیش نمی برند. اما طراحی  وب سایت ها بزرگ که نیاز به مداخله افراد مختلف است در شرکت ها سریع تر انجام می شود. چون تمام مراحل یک پروژه به صورت موازی و توسط یک تیم انجام می شود. اما موضوع مهم تر کیفیت سایت ها است. در شرکت ها به این دلیل این که کار به صورت تیمی و توسط متخصصین آن انجام می شود و در انتها نیز بر تمام مراحل نظارت داشته و سپس تایید نهایی صورت می گیرد، منطقی تر است که هر پروژه ای را به آن ها بسپاریم.

پشتیبانی طراحی سایت 

بعد از اتمام تمام مراحل و تحویل سیات به شما معمولا فردی که طراحی وب  سایت را انجام داده است هیچ تعهدی به پشتیبانی سایت شما ندارد و شما ممکن است دیگر هیچگاه نتوانید به او دسترسی داشته باشید. در بسیاری از مواقع شنیده شده است که طراح سایت مهاجرت کرده و دیگر نمی تواند به شما در پشتیبانی سایت کمکی کند. اما شرکت های طراحی سایت به دلیل عقد قرارداد، تعهد دارند که سایت شما را پشتیبانی کنند و هر گونه مشکلی در آن را بعدها نیز برطرف کنند.

شرکت طراحی سایت

به روز رسانی سایت 

سایت هایی که با استخدام طراح سایت  می شوند، عمدتا بعد از تمام شدن قرارداد هیچگونه به روز رسانی روی سایت انجام نمی دهند. سایت به صورت یک پکیج کامل فروخته می شود و هیچگونه خدمات دیگری روی آن انجام نمی شود. اما طراحی سایت در شرکت ها طراحی سایت همراه با به روز رسانی مطالب و محتوا و تکنولوژی های به کار رفته در آن است. بنابراین کارفرما می تواند به مرور زمان شاهد بالا رفتن رتبه سایت خود خواهد بود. در صورتی که سایت به روز رسانی نگردد برخی مواقع مجبور خواهید شد که به طور کلی سایت جدیدی را طراحی کنید.

یکی از موارد یکه در بروز رسانی سایت اهمیت بالایی دارد موضوع سئو مطالب سایت است. در طراحی وب سایت توسط شرکت ها معمولا در قرارداد موضوع سئو کردن سایت نیز مطرح می شود. اما طراحان سایت به این دلیل که تخصصی در این کار ندارند نمی توانند از عهده این امر برآیند و به همین دلیل نیز هیچ تعهدی برای به روز رسانی سایت ندارند

شرکت طراحی سایت

جمع بندی 

طراحی سایت موضوعی است که کارفرمایان همیشه دغدغه آن را دارند و به خوبی نمی دانند که باید به چه کسی آن را بسپارند. با توجه به مطالبی که در بالا بیان کردیم این موضوع را می توان هم با استخدام یک طراح سایت و هم با عقد قرارداد با شرکت های طراحی انجام داد. اما با توجه به دلایلی که ذکر کردیم به نظر منطقی تر می آید که طراحی وب سایت خود را شرکت ها که کارها را به صورت تیمی انجام می دهند بسپارید تا در آینده نیز به روز رسانی و پشتیبانی آن را به عهده بگیرند. اگر شما نیز به دنبال طراحی یک وب سایت توسط یک تیم حرفه و متخصص هستید که می تواند به روز رسانی و سئو سایت شما را نیز به عهده بگیرند می توانید به شرکت طراحی وب سایت ایران سایت اعتماد کنید. برای مشاهده نمونه کارهای این شرکت می توانید به سایت آن به آدرس اینترنتی iransite.com مراجعه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 0 / 5. تعداد آرا : 0

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت