learndl zhaket triboon

پرفروش ترین و بهترین دزدگیر اماکن بازار ایران چه برندی است؟

دزدگیر اماکن چیست؟ و دزدگیر اماکن چه کاربردی هایی دارد؟

خرید و قیمت محصولات دزدگیر اماکن

وبسایت وبیت به نقل و گزارش از فروشگاه توان نمایندگی داهوا (https://tavancctv.com/) : تا حالا به این موضوع فکر کردین اگر مجبور بشین محل کار یا منزل خودتون را ترک کنید چجوری می تونید ازشون محافظت کنید. یکی از دغدغه های افراد همین تامین امنیت در محل های گوناگون است که این مهم معمولا از طریق استفاده و به کارگیری دزدگیر اماکن براتون محیا میشه. البته دزدگیر اماکن به خودی خودی تا ۱۰۰ درصد شاید قادر نباشه کمکتون کنه و شما گاها باید برای تامین امنیت بیشتر منزل یا محل کارتون بهتره که به عنوان یک سیستم امنیتی مکمل از دوربین مداربسته نیز استفاده کنید.

نحوه کارکرد دزدگیر اماکن

اما چیزی که خیلی مهمه و قرار الان راجع بهش صحبت کنیم نحوه استفاده اصولی از دستگاه دزدگیر اماکن می باشد. در دزدگیر اماکن سناریو بدین صورت است که اگر یک شخص وارد حریم شما شود که به وسیله چشمی های دزدگیر اماکن تحت پوشش است دستگاه دزدگیر شروع به آژیر زدن با صدای بلند می کند. همین امر سبب می شود زمانی که دزد به حریم شما وارد شد با صدای بلند آژیر ها مواجه می شود و در بالای ۹۵ درصد زمان ها محل را سریعا ترک کرده و این دستگاه دزدگیر اماکن مانع از رسیدن خسارات احتمالی به شما می شود. اما در سیستم دزدگیر اماکن کار به اینجا ختم نمی شود و یک آپشن دیگر هم شما دارید. در اکثر سیستم های دزدگیر اماکن امروز سیستم تلفن کننده وجود دارد. در این سیستم هنگام ورود فرد دزد به حریم شما علاوه بر اینکه صدای آژیر دزدگیر اماکن به صدا در می آید ، دزدگیر از طریق همین تلفن کننده ها که بدان ها اشاره کردیم با شما و لیست شماره تماسی که در حافظه تلفن کننده سیم کارتی قرار دارد یک به یک تماس می گیرد و در کسری از ثانیه با تماس تلفنی و اس ام اس متنی شما را مطلع می سازد.

 نکات مهم خرید و قیمت دزدگیر اماکن

در زمان خرید دزدگیر اماکن باید دقت داشته باید که چشمی های دزدگیر اماکن قرار است در کجای منزل یا محل کار نصب شوند زیرا گاها شما مجبورید که این دزدگیر را در منزلی نصبش کنید که توش حیوان خانگی هست و به همین سبب حتما باید از یک سری چشمی دزدگیر مخصوص استفاده کنید . به این چشمی های مخصوص در دزدگیر اماکن چشمی وزنی یا چشمی Pet که مخصوص حیوان خانگی هست استفاده میشه. این چشمی در سیستم دزدگیر اماکن به یک وزن به بالا حساس است و از اجسام متحرک تا وزن حیوانات خانگی مثل سگ و گربه چشمپوشی کرده و دزدگیر عمل نمی کند.برای اینکه بیشتر با دزدگیر اماکن بتونید آشنا بشین در ادامه یک برند خاص و قوی را معرفی می کنیم تا شما بتونید بهترین انتخاب را داشته باشید.

دزدگیر فایروال پرفروش ترین و بهترین برند دزدگیر اماکن در بازار ایران

خوب حالا که تا یه حدی با دزدگیر اماکن آشنا شدین بد نیست یکم بیشتر با این محصول از طریق یک مدل پر فروش در بین برند های دزدگیر اماکن آشنا بشین. این برندی که قصد معرفیش رو براتون داریم برند دزدگیر فایروال FIREWALL هستش که بسیار برند قوی و جا افتاده در بین این دسته از محصولات دزدگیر اماکن محسوب میشه.

دزدگیر فایروال

اما خوب چرا دزدگیر فایروال ؟ یکی از مهمترین چالش های انتخاب و خرید هر کالایی کیفیت اون کالاست و معمولا شرکت با ارائه گارانتی محصول خود این ضمانت را به مشتریان می دهند که در انتخاب خود مصمم باشند. از ویژگی های مهم دزدگیر فایروال که این دزدگیر را جز برند های پر فروش و پر طرفدار کرده است گارانتی ۶۰ ماهه این محصول که در بین سیستم های الکترونیکی حفاظتی این زمان از گارانتی بی نظیر است چون تمام محصولات نهایتا دارای ۲۴ ماه گارانتی می باشند که نشان از کیفیت بسیار بسیار خوب قطعات و همچنین عملکرد این سیستم دزدگیری می باشد.

 دزدگیر اماکن فایروال (FIREWALL) با کامل ترین سبد کالایی محصولات

از گارانتی دزدگیر اماکن فایروال که بگذریم میرسیم به دومین مشخصه در این برند دزدگیر که مربوط به تنوع محصولیش هست. در دزدگیر اماکن با توجه به نوع کاربردش شما مجبور به استفاده از انواع سنسور و چشم های تشخیص می باشید. سنسور های از قبیل :

  • سنسور تشخیص حرکت
  • سنسور های باز و بسته کردن در
  • سنسور های لرزشی
  • سنسور های تشخیص دود

که در برند دزدگیر اماکن فایروال همگی این سنسور ها وجود دارند. حالا جالبه بدونید تمامی سنسور های دزدگیر فایروال در دو مدل بیسیم و باسیم موجودیت دارند.

 کم بودن خطا و دقت بسیار بالای محصولات برند دزدگیر فایروال (firewall)

دزدگیر فایروال دارای دقت بسیار بالایی است و اینقدر این دزدگیر کم خطاست که علاوه بر استفاده های صنفی و خانگی در جاهای خاصی مثل بانک ها نیز استفاده می شود زیرا این دزدگیر تقریبا هیچ خطایی ندارد. در هنگام نصب دزدگیر فایروال شما می توانید یک سیستم دزدگیر بیسیم با توجه به قطعات بیسیم موجود داشته باشید . یعنی شما علاوه بر انواع سنسور های تشخیص بیسیم که به آن ها اشاره کردیم می توانید از آژیر و هشدار دهنده های بیسیم خود برند دزدگیر فایروال استفاده کنید در عین خود کم سابقه هست.

دزدگیر فایروال مدل F9 محصول پرفروش  و پرطرفدار برند دزدگیر فایروال firewall

برای اینکه بیشتر با برند محصولات دزدگیر فایروال آشنا بشین بهتره با اصلی ترین جز یک سیستم دزدگیر یعنی پنل اصلی آشنا بشین. پنل دزدگیر فایروال F9 یک پنل کامل و همه چیز تمام است که تمام خواسته و سناریوهایی که در اجرای یک سیستم دزدگیر اماکن بدان نیاز دارید را جواب می دهد. همینطور که گفتیم پنل دزدگیر هنگام تشخیص ورود فرد هم آژیر می زند هم تماس می گیرد. این برقراری تماس در دزدگیر فایروال f9 به دو طریق است. اول از طریق تماس با خط تلفن شهری و دوم از طریق سیم کارت که در دزدگیر اماکن فایروال f9 وجود این سیمکارت قابلیت های زیادی را به سیستم بخشیده است. یعنی به راحتی از طریق همین سیم کارت شما می تونید دستگاه دزدگیر فایروال F9 را هم قطعش کنید و هم وصل. همچنین می تونید از قسمت ها و منطقه بندی هایی که روی سیستم دزدگیر نسب به تمام ورود و خروج ها در سیستم دزدگیر گذارش تهیه کرده و از طریق ارسال پیامک پنل دزدگیر فایروال f9 گذارش داشته باشید. معمولا سیم کارتی که در پنل های دزدگیر و پنل دزدگیر فایروال F9 قرار داده میشه از نوع اعتباری هستش که برای شارژ این سیم کارتی و افزایش اعتبار لازم نیست سیم کارت از درون پنل f9 خارج کنید. فقط کافی شارژ رو از طریق اس ام اس و یک کد دستوری مربوط به شارژ سیم کارت دزدگیر فایروال f9 این عمل افزایش شارژ را انجام دهید.

 مزایای خرید و قیمت دزدگیر اماکن فایروال مدل F9

البته باید بگیم که خرید دزدگیر فایروال f9 از نظر قیمتی با سایر دزدگیر های موجود در بازار تفاوتی ندارد و در بین برند های ایرانی دزدگیر کاملا به صرفه هستش. برای اینکه بتوانید از خدمات مربوط به گارانتی در دزدگیر فایروال F9 استفاده کنید زمانی که سیم کارت را در درون پنل قرار میدین و دزدگیر فعال میشه، از طریق همون سیمکارت و بر قراری تماس با دیتا بیس شرکت گارانتی پنل دزدگیر فایروال f9 از آن زمان آغاز می شود. برای خرید دزدگیر فایروال f9 به آدرس وبسایت فروشگاه توان نمایندگی دزدگیر فایروال https://tavancctv.com/product/f9-firewall-security-places-alarm/ مراجعه بفرمایید.

معرفی دزدگیر فایروال F10 پرفروش ترین محصول برند فایروال firewall

در ادامه معرفی پنل های دزدگیر اماکن فایروال قصد معرفی یک محصول خاص و به قولی طلایه دار در صنعت دزدگیر را داریم که این مدل را دزدگیر فایروال F10 می شناسند. از نظر ظاهر و کاربرد پنل دزدگیر فایروال F10 کاملا شبیه مدل F9 هست و تمام قابلیت هایی که در قسمت قبل و پنل F9 توضیح دادیم ، مو به مو و به صورت کامل در پنل دزدگیر فایروال F10 نیز وجود دارد.

خاصیت منحصر به فرد محصول پرفروش دزدگیر فایروال مدل F10

اما ویژگی خاصی که باعث شده تا پنل دزدگیر فایروال F10 یک محصول خاص و منحصر به فرد باشد این است که این پنل دارای رله های خروجی می باشد. در پنل دزدگیر فایروال F10 تعداد هفت رله خروجی وجود دارد که کاربری این دستگاه را تا حدود زیادی بالا می برد.

محصولات دزدگیر اماکن فایروال

اما کار این رله های خروجی در پنل دزدگیر اماکن فایروال f10 چیست. نقش این رله ها در این پنل کنترل یک سری ادوات برقی هستش. از آنجایی که پنل دزدگیر اماکن فایروال F10 دارای سیستم تلفن کننده سیمکارتی هست شما می تونید از طریق اپلیکیشن فایروال اون ادوات برقی را از راه دور و از طریق موبایلتون کنترلش کنید. مثلا اگر یک در برقی را به این رله وصل کنید و بخواهید از راه دور در را باز کنید با ارسال دستور میتونید در هنگامی که در محل نیستید به وسیله دزدگیر فایروال f10 در رو باز کنید. جهت استعلام قیمت و خرید آنلاین دزدگیر فایروال F10 به آدرس اینترنتی (https://tavancctv.com/product/f10-firewall-security-places-alarm/فروشگاه توان نمایندگی دزدگیر فایروال مراجعه کنید.

منبع خبر: https://tavancctv.com/

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 1 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت