learndl zhaket triboon

7 نکته در انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در ایران

در سال های گذشته که کسب و کار ها به شکل سنتی اداره می شدند تنها به عده ای از مخاطبان خود دسترسی داشتند پس در نهایت فروش آنها با یک روند معمولی پیش میرفت و همیشه آرزوی این که فروش خود را تا چندین برابر رشد بدهند برای آن ها محقق نمی شد، در دهه اخیر پا به عرصه گذاشتن رسانه های اجتماعی و شروع فعالیت شرکت های دیجیتال مارکتینگ به این کسب و کار ها اجازه داد که بتوانند رویای فروش چند برابری محصولات شان را به واقعیت نزدیک کنند. از طرفی رقابت برای تبدیل شدن به بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ داغ تر شد تا بتوانند پروژه های بیشتری را از بیزنس دریافت کنند.

اما حالا صاحبان کسب و کار ها می خواهند بدانند کدام یک از این شرکت های دیجیتال مارکتیگ بهترین هستند و رشد آن ها را افزایش می دهند که در این بخش به طور مفصل به این موضوع پرداخته ایم.

شرکت دیجیتال مارکتینگ

چرا باید از خدمات دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید؟

با شروع رقابت اکثر کسب و کارها در شبکه های اجتماعی و موتور های جستجو برای فروش محصولات شان، جایگاه دیجیتال مارکتینگ بیش از پیش اهمیت یافته است و تحقیقات نشان می دهد که اغلب مشاغلی که از این امر استفاده بهینه را می برند روند صعودی فروش را تجربه می کنند. پس با این وجود برنده بازی کسی است که از بحث دیجیتال مارکتینگ برای رسیدن به مقاصد و معیار های خود استفاده بهینه می کند.

معیارهای انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ  در ایران

برای این که بتوانید بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران را برای کسب و کارتان انتخاب کنید باید به سوابق،  نمونه کارها، تخصص و دیگر موارد این شرکت ها توجه کنید، در بخش پایین هر کدام از این موارد را به طور مفصل برایتان توضیح می دهیم.

۱ـ سوابق کاری و تخصص

یکی از مواردی که در انتخاب بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران بسیار حائز اهمیت است، دیدن سوابق کاری این شرکت و پروژه های بزرگ آن است.

در ضمن شما می توانید از افرادی که قبلا از خدمات این شرکت ها استفاده کرده اند نظرخواهی کنید و تجربه آن ها را در این زمینه جویا شوید.

۲ـ صحبت با کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ

بهترین راه برای شناخت بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران این است که با کارشناسان این مجموعه ها تماس حاصل کنید و از آنها در زمینه کاری خود مشورت بگیرید و در صورتی که از مشاوره شرکت دیجیتال مارکتینگ رضایت داشتید پروژه خود را به آنها بسپارید.

۳ـ هدف شما

بسته به هدفی که دارید بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران  را به شکل راحت تری می توانید انتخاب کنید، برای مثال یک سری شرکت های دیجیتال مارکتینگ در یک زمینه تبلیغاتی بسیار تخصصی هستند اما در بقیه زمینه ها خیلی حرفه ای نیستند، پس شما باید شرکتی را انتخاب کنید که هدفتان با تخصص آن ها یکسان باشد.

۴ـ بودجه شما برای دیجیتال مارکتینگ

زمانی که با کارشناسان شرکت های مختلف دیجیتال مارکتینگ درباره بودجه ای که در اختیار دارید صحبت کنید در نتیجه صحبت ها و مقایسه آن ها تشخیص می دهید بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگی که شما را با این بودجه به بیشترین نرخ رشد می رساند کدام است تا پروژه تان را به این شرکت بسپارید.

۵ـ شفاف بودن فعالیت های کاری و مالی

شما می توانید برای چند پروژه کوچک و کم هزینه از چند آژانس دیجیتال مارکتینگ متفاوت استفاده کنید و در نهایت شفافیت آن ها را در انجام کار مقایسه کنید و در آخر یکی از آن ها را به عنوان بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ برای پروژه خود انتخاب کنید.

 شرکت دیجیتال مارکتینگ

۶- بروز باشید

درست است که شما پروژه تان را به بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران از نظر خوتان سپرده اید اما سعی کنید برای این که نتایج را به خوبی تحلیل کنید و اهدافتان را مشخص کنید حتما خودتان هم در زمینه دیجیتال مارکتینگ شروع به کسب اطلاعات کنید.

۷ـ صبور باشید

در فرایند برونسپاری پروژه به شرکت های دیجیتال مارکتینگ سعی کنید تا جای ممکن صبور و نتیجه گرا باشید و در آخر کار حتما از شرکت دیجیتال مارکتینگی که پروژه تان را به آن ها سپرده اید تحلیل دقیق و نتیجه مشخص بخواهید.

چرا باید پروژه دیجیتال مارکتینگ را برونسپاری کنید؟

در برونسپاری کردن پروژه های دیجیتال مارکتینگ منافعی برای هر صاحب کسب و کاری وجود دارد که باعث می شود کارفرما ها را ترغیب به استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ به صورت برونسپاری کند.

از این منافع می توانیم به کاهش هزینه های نیروی انسانی و بهینه کردن زمان اشاره کنیم زیرا این کار توسط متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ صورت می گیرد که سرعت عمل بسیار بالا و اطلاعاتی زیادی در این زمینه دارند، از طرفی آن ها به واسطه انجام پروژه های متعدد و کار در بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران، روابط خوبی با شرکت های تبلیغاتی یا اینفلوئنسر ها دارند و می توانند از طریق آنها کسب و کار شما را به بهترین نحو به مخاطبان تان معرفی کنند.

خدمات شرکت های دیجیتال مارکتینگ

از مهمترین خدمات شرکت های دیجیتال مارکتینگ می توان به سئو، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی موتور های جستجو و … اشاره کرد که مخاطبان بسته به نیاز خود می توانند هر کدام از این خدمات را انتخاب کنند. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به جزئی از این 3 خدمت اشاره می کنیم.

سئو

یکی از مهمترین خدمات شرکت های دیجیتال مارکتینگ را می توان سئو قلمداد کرد که تاثیر بسیار مهمی در برند سازی و شناخته شدن کسب و کار شما دارد پس شما حتما باید برای پیشرفت سئوی خود به دنبال بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران بگردید.

سئو از دو بخش تشکیل می شود:

سئو داخلی ، تمامی فرایند های بهینه سازی است که روی سایت و بصورت داخلی انجام می گیرد

سئو خارجی به زبان ساده، تمامی کار هایی است که در فضای اینترنت برای درک بهتر گوگل و شناخته شدن سایت صورت می گیرد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ

بازیاریابی شبکه های اجتماعی

یکی از قدرتمند ترین کانال ها برای پیشرفت هر کسب و کاری و شناخته شدن آن استفاده از شبکه های اجتماعی است.

متخصصان بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در وهله دوم پس از سئو حتما بازاریابی شبکه های اجتماعی را به شما پیشنهاد می دهند تا هم کسب وکارتان را به مخاطب تان معرفی کنید و هم فروش بیشتری کسب کنید.

شبکه های اجتماعی پر مخاطب مانند اینستاگرام، تلگرام، لینکدین و … هستند.

بازاریابی موتور جستجو

حتما شما هم وقتی یک موضوع را در گوکل سرچ می کنید برخی از سایت ها را دیده اید که با یک کلمه ادز در کنار لینک شان در صدر نتایج جستجو قرار دارند.

این شیوه از بازاریابی به شما اجازه می دهد در مدت زمان کوتاه اما موقت به صدر نتایج جستجوی گوگل برسید و برای مدتی ترافیک بیشتری برای سایت تان جذب کنید، از مزایای بازاریابی موتور جستجو می توان به افزایش فروش و افزایش سطح آگاهی مخاطبان شما درباره کسب و کارتان اشاره کرد.

 

توصیه پایانی درباره انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در ایران

در این مقاله سعی کردیم تمام پارامترها و معیارهای انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در ایران را برایتان شرح بدهیم و در آخر این توصیه را به شما می کنیم که حتما برای پیشرفت کسب و کار خود از دنیای دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید تا بتوانید سهم بازار خود را حفظ کنید و از رقبایتان پیشی بگیرید.

زمانی که در استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ کوتاهی کنید و رقبایتان سهم بازارتان را از این طریق دریافت کنند، شرکت شما یک شرکت سنتی تلقی می شود و چاره ای جز تسلیم ندارید.

شما لزوما برای بخش دیجیتال مارکتینگ خود به نیروی انسانی احتیاج ندارید و می توانید بدون هیچ گونه نگرانی و هزینه سنگین، این کار را به بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران بسپارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ ایران، می توانید به سایت ایران وب لایف مراجعه فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 5 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت