برای استعلام یا ارسال سفارش اینجا کلیک کنید.

چگونه تعداد نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهیم؟

بهترین راهکار برای افزایش نصب اپلیکیشن چیست؟ این سؤال برای همه‌ی افرادی که در زمینه برنامه سازی و ساخت اپلیکیشن‌های کاربردی فعالیت می‌کنند، حائز اهمیت می‌باشد. ساخت اپلیکیشن یک فرآیند بسیار سخت، حساس و مهم دارد که معمولاً وقت زیادی از برنامه سازان حرفه‌ای را می‌گیرد. به همین جهت متخصصین این حوزه پس از اتمام فرآیند تولید اپلیکیشن به دنبال روش‌های مناسب برای افزایش نصب اپلیکیشن هستند.

در واقع آنچه که موجب سود دهی برای سازندگان اپلیکیشن‌ها می‌شود، تعداد بالای نصب برنامه است. و برای رسیدن به هدف مطلوب تنها یک راهکار مناسب، سریع و آسان وجود دارد. برای دانستن این راهکار سریع السیر و پرکاربرد ادامه‌ی این مطلب را از دست ندهید.

افزایش نصب اپلیکیشن

تبلیغات، راهکار ویژه افزایش نصب اپلیکیشن

مهم‌ترین اصلی که موجب پیشرفت و افزایش فروش می‌شود، تبلیغات است. این راهکار مناسب که برای پیشبرد اهداف کسب و کارهای مختلف کاربرد دارد، یک روش ویژه برای افزایش نصب تمامی اپلیکیشن‌ها نیز به شمار می‌رود. با تبلیغات اپلیکیشن، میزان دانلود و نصب برنامه بالا رفته و برنامه ساز یا همان صاحبان اپلیکیشن را به مقصود و هدف نهایی خواهد رساند. البته ناگفته نماند که برای ساخت یک تبلیغ کاملاً حرفه‌ای و انتشار آن چند موضوع مهم باید در نظر گرفته شود:

  • اولاً تبلیغ اپلیکیشن حتماً باید به دست افراد حاذق و متخصص در زمینه ساخت تبلیغات صورت بگیرد تا به بهترین نحو تولید و به انتشار برسد.
  • ثانیاً برای تبلیغات می‌بایست یک فضای پربازدید انتخاب شود تا موجب دیده شدن بیشتر و در نتیجه افزایش نصب برنامه گردد.
  • جذاب بودن محتوای تبلیغ ساخته شده نیز از دیگر مسائل مهم برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی، رپوتاژ و… می‌باشد.

با بیان مطالب فوق روش شد، که پس از ساخت یک اپلیکیشن حتماً باید به تبلیغات درست اهمیت ویژه داده شود. به عبارت دیگر اگر برای نتیجه نهایی زحماتی که برای ساخت برنامه کشیده شده بازاریابی یا تبلیغی انجام نشود تمام زحمات هدر خواهد رفت. پس برای کار خود ارزش قائل شده و با تبلیغات درست به نتیجه مطلوب برسید.

بهترین بستر را برای تبلیغ اپلیکشن انتخاب کنید!

برای یک تبلیغات اصولی و پرکاربرد می‌بایست همه‌ی جوانب کمی و کیفی در نظر گرفته شود، اما مهم‌ترین وجه انتشار مطلب یا تیزر تبلیغی در یک بستر و فضای درست است. چنانچه فضای انتخابی برای تبلیغات مناسب نباشد، بازدهی کمتر از حد انتظاربوده و عملاً تبلیغات اپلیکیشن بیهوده خواهد بود. به طور کلی تبلیغات در گوگل در دنیا حرف اول را می‌زند، اما متخصصین در حوزه ساخت تبلیغات با آنالیز دقیق و اصولی به خوبی می‌توانند بهترین محل را برای انتشار تبلیغ مورد نظر انتخاب نمایند. به طور کلی فضایی که برای انتشار تبلیغات برگزیده می‌شود، می‌بایست خود پرطرفدار و پر بازدید باشد تا مخاطبان بسیاری را برای اپلیکیشن تبلیغ شده جذب کند.

قیمت تبلیغات اپلیکیشن چقدر است؟

به طور کلی برای استفاده از برخی اپلیکیشن‌ها می‌بایست مبلغی برای خرید پرداخت شود، اما برخی دیگر هزینه نصب برنامه نخواهند داشت. برای فردی که کار ساخت تبلیغی برای اپلیکیشن شما را انجام می‌دهد تفاوتی نمی‌کند که برنامه به چه صورت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، تنها تلاش می‌کند تا با پرداختن به نقاط قوت برنامه‌ی ساخته شده موجب افزایش نصب اپلیکیشن شود.

افزایش نصب اپلیکیشن

منتشر کنندگان تبلیغات برای دریافت مبلغ و دستمزد عموماً بر این قانون پایبند هستند که درصدی از هزینه نصب برنامه را به عنوان دستمزدی بابت قیمت تبلیغات اپلیکیشن دریافت می‌کنند که در مقابل سودآوری بالای تبلیغات، بسیار بسیار ناچیز می‌باشد. به علاوه اگر شما به عنوان یک برنامه ساز به دنبال رسیدن به قله‌های بلند موفقیت هستید، می‌بایست برای پیشرفت خود از ابتدا هزینه کنید.

تبلیغات اپلیکیشن‌های خود را به گوگل ادز بسپارید!

گوگل ادز نام آشنایی است که بیشتر کاربران اینترنتی آن را شنیده‌اند، گوگل ادز یا همان گوگل ادوردز نام پلتفرم اصلی گوگل بوده و بهترین بستر برای تبلیغات به شمار می‌رود. بدون شک تبلیغ در گوگل ادز موجب افزایش نصب اپلیکیشن خواهد شد؛ چرا که عموم کاربران اینترنتی از این پلتفرم استفاده می‌کنند. بنابراین نیزان بازدید از این فضای وسیع بسیار زیاد است.

در واقع سیستم گوگل ادز برای تبلیغات درست شبیه مزایده است و گوگل برای دریافت مبلغ مورد توافق با تبلغ دهنده از یک روش خاص استفاده می‌کند. در این روش با هر بار جستجوی کلمه‌ی کلیدی مورد نظر و ورود به صفحه‌ی تبلیغاتی، گوگل هزینه‌ی از پیش تعیین شده‌ای را بابت تبلیغات دریافت می‌کند. مسلماً به هر میزان که هزینه به این پلتفرم پرداخت شود، ارزش تبلیغ در چنین فضای منحصر به فردی را خواهد داشت، پس بدون توجه به قیمت و هزینه برای پیشرفت خود اقدام کنید. برای درخواست تبلیغات در گوگل می‌بایست با آژانس دیجیتال مارکتینگ پارس ادوردز ارتباط بگیرید؛ چرا که این آژانس متشکل از جوانانی تحصیل کرده و با تجربه می‌باشد که به صورت تخصصی برای انتشار بهترین تبلیغات در گوگل فعالیت می‌کنند.

تبلیغات نصب اپلیکیشن با پارس ادرودز

پارس ادوردز به عنوان یک آژانس تبلیغاتی فعال و پویا همواره در دسترس است تا پس از قرار دادن اپلیکیشن‌های ساخته شده در گوگل پلی یا اپ استور به خوبی آن را تبلیغ و به سود دهی برسید. برای ارتباط آسان به راحتی وارد وبسایت پارس ادوردز شوید و به صورت غیرحضوری پاسخ سوالات خود را از طریق وبسایت یا تماس تلفنی دریافت کنید تا با خیالی آسوده تبلیغات خود را به این آژانس تبلیغاتی بسپارید.

افزایش نصب اپلیکیشن

برای انجام تبلیغات تنها کافی است یک اکانت گوگل ادز خریداری کرده و کمپین های تبلیغاتی خود را با استفاده از شارژ اکانت ایجاد نمائید.

با کمک این مجموعه از مزایای ویژه‌ای برخوردار خواهید شد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. امکان مشاهده آمار دقیق تعداد نصب
  2. دریافت کمترین هزینه به ازای نصب
  3. افزایش نصب اپلیکیشن در مدت محدود

این آژانس که دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز می‌باشد، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب برای درخواست تبلیغات نصب اپلیکیشن خواهد بود که تنها با یکبار امتحان کردن متوجه کیفیت خدمات آن خواهید شد. کیفیت خدمات، سرعت عمل بالا و بازدهی تبلیغات می‌تواند تأثیر بسزایی در بهتر دیده شدن تبلیغات خواهد داشت.

کلام آخر

اگر می‌خواهید در این دنیای پیشرفته‌ی تکنولوژی از سایر رقبا عقب نمانید، از همین حالا برای افزایش نصب اپلیکشن خود اقدام کنید. پارس ادوردز بهترین دوست و همراه برای اوج گرفتن تبلیغات شما است که تنها از طریق گوشی موبایل خود هم می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. رسیدن به اوج قله کار سختی نیست، اگر هوشمندانه عمل کنید….

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس الکترونیکی parsadwords.com مراجعه نمایید.

من محمد پورداداش متولد سال ۱۳۶۷ در خدمت شما هستم. طراحی گرافیک و وب مهمترین مسئولیت من بوده و است. سعی خواهم کرد بهتر از همیشه در خدمت شما باشم. خوب بودن به حرف نیست به رفتار نیک و عمل پسندیده است.
در کانال ما عضو شوید و از آخرین اخبار ، محصولات و تخفیف با خبر شوید... کانال تلگرام وبیت

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده اید و با آن موافق هستید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

علی گفته :کاربر سایت
1400-05-10 12:40پاسخ دهید

مقاله جالبی بود، ممنون از اینکه منتشر کردید.

آخرین نمونه کار ها مشاهده همه

آخرین طرح های اختصاصی اجرا شده