learndl zhaket triboon mymember webaidin

10 ایده افزایش ممبر روبیکا برای کانال‌های جدید

ازآنجایی‌که شما برای شروع و رونق کسب‌وکارتان به ممبر روبیکا احتیاج دارید، سعی کردیم برایتان لیستی تهیه کنیم تا با آن ممبر روبیکای خود را افزایش دهید. میزان ممبر بالا باعث می‌شود افراد زیادی به شما و کسب‌وکارتان اعتماد کنند و همین امر موفقیت شما را تضمین می‌نماید.

خریدن ممبر روبیکا

خرید ممبر یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای افزایش ممبر روبیکا است و مزیت‌های فراوانی دارد. شما با خرید ممبر روبیکا در عرض چند ساعت ممبرهای خود را تا حدود زیادی افزایش می‌دهید. با این کار می‌توانید میزان اعتمادپذیری کانال خود را بالا ببرید و به طور غیرمستقیم ممبرهای زیادی پیدا کنید. در واقع شما دارید کار خریدن فالوور را انجام می‌دهید.

10 ایده افزایش ممبر روبیکا برای کانال‌های جدید

نشر محتوای جذاب

یکی از  راه‌های افزایش ممبر روبیکا، تولید محتوای باکیفیت و ارزنده است. یادتان باشد که اگر محتوای کانال شما باارزش نباشد، به‌هیچ‌وجه نمی‌توانید سایر روش‌های افزایش ممبر روبیکا را امتحان کنید؛ زیرا هر کاربری که به کانال شما می‌آید، با تماشای محتواهایتان  تصمیم می‌گیرد که در کانالتان بماند یا آن را ترک نماید تولید محتوای جذاب و ارزشمند می‌تواند به چند روش زیر میزان ممبر روبیکای شما را افزایش دهد.

  • جلب‌توجه: محتوای ارزشمند توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کند؛ زیرا وقتی مخاطب ببینید محتوای شما ارزشمند است و محتوای شما چیزی باشد که به معلوماتشان اضافه نماید، احتمالاً تمایل زیادی به عضویت در کانالتان پیدا کنند.
  • ارتقای شبکه ارتباطی: اگر در کانالتان اطلاعات و مفهومی ارزشمند را منتشر می‌کنید، ممبران روبیکا کانال شما را به‌عنوان یک منبع معتبر برای دریافت اطلاعات می‌شناسند. این موقعیت می‌تواند مخاطبان شما را افزایش دهد و باعث شود افراد بیشتری در کانالتان ماندگار شوند.
  • اعتبار بالا و اعتماد بیشتر: ارائه محتوای ارزشمند در نگاه ممبران روبیکا اعتبار و اعتماد می‌دهد. این اعتماد کمک زیادی به شما در جهت جذب اعضای جدید می‌کند.
  • ایجاد یک جامعه: انتشار محتوای ارزنده، به شما کمک می‌کند تا یک جامعه پایدار و مشارکت را در کانال روبیکای خود ایجاد نمایید. اعضای این جامعه باعث ترویج کانال شما و جذب ممبرهای جدید می‌شود.

10 ایده افزایش ممبر روبیکا برای کانال‌های جدید

در کل ارائه محتواهای جذاب به شما کمک می‌کند تا کانالتان را تبدیل به یک منبع معتبر نمایید که مخاطبان دائمی زیادی را جذب می‌کنند و تعامل بیشتری با آنها دارد. اهمیت عوامل تأثیر مستقیمی در افزایش تعداد ممبر روبیکا دارد.

ایجاد تبادل با کانال‌های مشابه

تبادل با کانال‌های که به‌اندازه شما ممبر دارند، کمک زیادی به جذب فالوورهای واقعی  و وفادار می‌کند. آیا می‌دانید چگونه در روبیکا تبادل انجام دهید؟ برای تبادل در کانال‌های  مختلفی که مشابه شما هستند، می‌توانید از روش‌های زیر بهره بگیرید.

  • به‌صورت مستقیم با مدیر کانال ارتباط برقرار کنید: اگر کانالی را یافتید که محتوای مشابه به شما داشت و کارهایش نزدیک به زمینه فعالیتتان بود، باید با مدیران آن تماس حاصل کنید. این تماس باید حاوی کارهای که در آینده می‌خواهید انجام دهید؛ مانند تبادل پست و ممبر باشد و درباره آن به توافق برسید.
  • استفاده از گروه‌ها و کمیته‌ها: یکی از مزایای روبیکا فراهم نمودن گروه و کمیته‌های برای تبادل بین کانال‌ها است. می‌توانید به گروه‌ها و کمیته‌های که شبیه کانال شما هستند، اضافه شوید  و تبادل محتوا و ممبر را جستجو نمایید. اگر کانال شما در زمینه آشپزی فعالیت دارد، می‌توانید به کانال‌ها و کمپین‌هایی که دررابطه‌با آشپزی است، بپیوندید و با مدیران سایر کانال‌ها تماس حاصل کنید که کار تبادل را انجام دهید.
  • کمک‌گرفتن از کانال‌های که تبادلی هستند: خیلی از کانال‌های روبیکا، تبادلی هستند و در اصل هدف از ایجاد آنها تبادل بوده است. شما می‌توانید وارد این کانال‌ها شوید و در خواست تبادل نمایید.

تبلیغ‌کردن در کانال‌های مرتبط و پر بیننده

یکی از راه‌های افزایش ممبر روبیکا در حال حاضر، تبلیغ در کانال‌های پر مخاطب است.  برای بالابردن میزان ممبر روبیکا و در نتیجه افزایش بازدید کانال روبیکا شما باید از کانال‌های پر بازدید استفاده کنید. راهکارهای زیر را برای تبلیغ در کانال‌های پر بازدید هستند:

تبلیغ‌کردن در کانال‌های مرتبط: انتخاب‌کردن کانال‌های مرتبط  با موضوع و زمینه فعالیتتان، برای تبلیغ اهمیت بسیار زیادی دارد. چون این افراد در کانال‌های مشابه با شما عضو هستند، احتمالاً از پست‌های شما هم خوششان می‌آید و در کانالتان عضو می‌شوند.

تعریف دقیق درباره هدف: اینکه مشخص کنید از هدفتان از تبلیغات چیست، اهمیت زیادی دارد. آیا می‌خواهید فقط میزان ممبر روبیکای خود را بالا ببرید یا قصد دارید مخاطبان را تبدیل به مشتری کنید؟

ارائه محتوای تبلیغاتی تأثیرگذار: پست تبلیغاتی که می‌خواهید در کانال پر مخاطب گذاشته شود باید جذابیت و تأثیرگذاری بسیار بالایی داشته باشد. عنوان، تصاویر و توضیحات  باید خواننده را برای کلیک روی لینک ترغیب کنند. کمک‌گرفتن از تصاویر و ویدئو: ازآنجایی‌که تبلیغات ویدئوی جذابیت بیشتری دارند، در صورت امکان از همین ویدئو ها که متناسب با حوزه کاری شما باشد، استفاده کنید.

استفاده‌کردن از دیگر شبکه‌های اجتماعی

شما می‌توانید علاوه بر روبیکا در سایر اپلیکیشن‌ها هم تبلیغ انجام دهید؛ زیرا این کار امکان اشتراک‌گذاری محتوا را برای افراد بیشتری فراهم می‌کند و شما می‌توانید  از تبادل محتوا با دیگران برای جذب ممبر  روبیکای جدید استفاده نمایید. در ضمت نام کانال شما  به افرادی که در برنامه‌های اجتماعی دیگری حضور دارند، معرفی شود. با این کار شاید افراد جدیدی هم خارج از روبیکا هستند، برای تبادل با شما پا پیش گذارند. در واقع شما می‌توانید با این روش فالوور رایگان روبیکا به دست آورید.

برگزاری یک مسابقه  و انجام قرعه‌کشی

این ایده بیشتر برای جلب‌کردن توجه مخاطبان انجام می‌شود و در واقع به معنای ایجاد یک فرصت تعاملی جذاب در کانال شما است. مسابقه‌ها معمولاً تعاملات گروه را بالا می‌برند. برای مثال فرض کنید کانال شما در زمینه عکاسی فعالیت می‌نماید و شما تصمیم به برگزاری مسابقه می‌گیرد. در این مسابقه، از اعضا خواسته می‌شود که بهترین عکس‌های خود را در یک زمینه خاص به کانال ارسال نمایند. برای این کار، باید افراد عضو کانال شما باشند و عکس‌های خود را با هشتک مخصوص مسابقه  در کانال بگذارند.

در ادامه شما می‌توانید از یک ربات برای انجام قرعه‌کشی استفاده کنید. یا برنده را بر اساس نظرات اعضای کانال انتخاب نمایید که این کار  تعاملات را در کانالتان بالا می‌برد در انتها می‌توانید به‌عنوان جایزه، یک دوره آموزشی رایگان عکاسی به برنده بدهید.

ایجاد ارتباط و نوعی تعامل فعال با اعضای کانال

ارتباط فعال  و تعامل با ممبر روبیکا،  به معنای برقراری یک رابطه دوجانبه  و ایجاد تعامل یا ممبر است. این کار به شما کمک می‌کند تا با افرادی که در کانالتان عضو هستند رابطه نزدیک‌تری داشته باشید. همچنین می‌توانید از نظرات و پیشنهادها آنها برای جذاب کردن مطالب کانالتان استفاده کنید و هر گونه انتقاد را که می‌بینید، بررسی نماید و مشکلات کانال را بیابید.

به‌کارگیری هشتگ و کلمات کلیدی

استفاده از هشتک و کلمات کلیدی  در روبیکا این معنی را دارد که شما برای توصیف‌کردن و برچسب‌گذاری  هرچه بهتر محتواهایتان، از کلمات مهم و مرتبط با موضوع پست استفاده کنید. این کلمات به‌صورت خودکار  تبدیل به لینک‌های کلیک پذیر می‌شوند و کاربران می‌توانند با لمس هشتگ‌ها  به محتوای های مشابه هم سری بزنند.

برای مثال شما در کانالتان درباره کوهنوردی بحث می‌کنید، یا می‌خواهید به یک سفر کوهستانی در دماوند بروید. در اینجا می‌توانید از هشتگ‌های مانند#ماجراجویی”، سفر_ایرانی، #سفر_دماوند” و “#سفر_ایرانی”استفاده کنید و این کلمات را به‌صورت برچسب به پستتان بچسبانید.

به‌این‌ترتیب، هشتگ‌ها و کلمات کلیدی باعث می‌شوند کاربران راحت‌تر مطالب مشابه  و موضوعاتی که دوست دارند را پیدا کنند.  از سوی دیگر، این کار کمک زیادی به شما می‌کند تا محتواهای خود را به بهترین نحوه ممکن دسته‌بندی نمایید.

خرید ربات‌های افزایش ممبر

شما با  استفاده از این ربات‌ها در واقع دارید کار خرید فالوور انجام می‌دهید این ربات‌ها می‌توانند فالوور روبینو را هم‌افزایش دهند. اما باید به این نکته توجه کنید که این فالوورها باید تا حدودی واقعی باشند و بتوانند باهدف شما ارتباط برقرار کنند.  این برنامه‌ها برخی اوقات پولی هستند  و برای اطمینان از کارشان در ابتدا  فالوور رایگان روبیکا  به شما می‌دهند.

10 ایده افزایش ممبر روبیکا برای کانال‌های جدید

زمان انتشار پست‌هایتان را تنظیم کنید

انتخاب بهترین زمان ممکن برای پست گذاری در گروه‌ها و کانال‌های، باعث افزایش  ممبر روبیکا می‌شوند. بهترین زمان پست گذاری بستگی به تجربه خودتان و ساعت‌های فعالیت مخاطبانتان دارد. در واقع شما باید متوجه شوید که بیشتر زمان فعالیت و تعامل مخاطبانتان چه موقع است. باید زمانی پست بگذارید که می‌دانید بیشتر مخاطبانتان در آن ساعت آنلاین هستند.

دیلیت اکانت روبیکا

اگر به هر دلیلی می‌خواهید اکانت خود را در روبیکا پاک کنید،  با مشکلی روبرو نمی‌شوید؛ زیرا  در حال حاضر به‌راحتی این کار امکان‌پذیر است. شما کار دیلیت اکانت روبیکا را هم می‌توانید به‌وسیله سایت‌های مختلف و هم  در اپلیکیشن انجام دهید.

سخن نهایی

خرید ممبر روبیکا یکی از راه‌های سریع رشد در این برنامه است که مزیت‌های فراوانی دارد. اما این کار را باید نزد کسی انجام دهید که تجربه و تخصص بالایی دارد؛ زیرا در غیر این صورت ممکن است نتیجه خوبی نگیرید و کسب‌وکارتان پیشرفت نکند. همه شما از اهمیت ممبر روبیکا اطلاع دارید و می‌دانید که می‌تواند چه تأثیری در موفقیت شما بگذارد. پس از راهکارهای که در این مقاله بیان کردیم، استفاده کنید تا کانالتان پیشرفت کند.

منبع:

https://www.followdeh.com

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 3.5 / 5. تعداد آرا : 2

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت