learndl zhaket triboon excoino

ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم چگونه انجام می شود؟

داشتن اندامی زیبا و شکمی صاف آرزوی هر فردی است. امروزه با روی کار آمدن روش‌های جدید جراحی های زیبایی اندام عارضه کمی به همراه دارند و رسیدن به  اندامی دلخواه به راحتی قابل دسترسی است. یکی از این روش ها ابدومینوپلاستی است که روزانه افراد زیادی برای انجام اقدام می کنند.در این روش چربی های انباشته شده در ناحیه شکم به راحتی برطرف می‌شود و پوست شل شده و افتاده شکم به پوستی کاملاً سفت و محکم تبدیل خواهد شد.

اگر شما هم دوست دارید روش های زیباسازی اندام را انجام دهید و برای رسیدن به شکمی صاف دوست دارید روش ابدومینوپلاستی را تجربه کنید، خوب است در ابتدا  بدانید چه تفاوت های بین روش های زیباسازی اندام به خصوص ناحیه شکم وجود دارد و باید برای انجام این کار به چه نکاتی توجه کنید.

ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم

نداشتن برنامه غذایی مناسب خیلی ها را به انجام روش های پیکر تراشی دچار کرده است.

بی شک دلایل مختلف موجب افزایش وزن و تغییر ظاهر قسمت های مختلف بدن می شود. برخی ها هم با وجود ناراضی بودن نسبت به اندامشان برای به دست آوردن اندام دلخواه حاضر نیستند برنامه های ورزشی منظم یا یک رژیم غذایی مناسب داشته باشند. شاید همین موضوع موجب شده است برای انجام روش های مختلف پیکرتراشی اقدام کنند. اما آیا می دانید مزایا و معایب روش های پیکرتراشی چیست و با وجود این که روش های مختلفی برای رسیدن به اندام دلخواه وجود دارد هر یک با چه هدفی انجام می شود؟؟

گاهی اوقات متخصصین جراحی های زیبایی به انجام روش های پیکرتراشی اصلا توصیه نمی کنند.چرا که این گونه روش ها نتیجه صددرصد ماندگاری ندارند و اگر شما هم نتوانید رژیم‌های مناسب غذایی را رعایت کنید یا فعالیت های روزانه مستمری داشته باشید ممکن است دوباره به شرایط قبل از جراحی باز گردید. برای داشتن اندامی زیبا باید تلاش کرد و نکات مراقبتی روش های پیکرتراشی را رعایت نمود. پس کسی که اراده کافی ندارد، احتمال این که مراقبت های بعد از پیکرتراشی را هم رعایت نکند، زیاد است.

با بهترین دکتر پیکرتراشی آشنا شوید.

برای انجام روش های پیکرتراشی مانند ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، لیپولیز و غیره باید بدانید چه کسی می تواند شما را به بهترین نتیجه برساند. خوب است هنگام انتخاب بهترین دکتر پیکرتراشی به ویژگی‌های مهم گفته شده در زیر توجه کافی داشته باشید:

  • داشتن مهارت و تجربه کافی مهمترین ویژگی بهترین دکتر پیکر تراشی است. تنها جراحی می تواند شما را به نتیجه ایده‌آل برساند که با پیچیدگی‌های عمل‌های جراحی آشنا باشد و بدانند کدام روش برای شما بهترین گزینه است.
  • دیگر ویژگی مهم داشتن مدرک تخصصی از بهترین دانشگاه هاست. معمولا پزشکانی که در بهترین دانشگاه های داخلی و خارجی دوره های تخصصی خود را گذرانده‌اند با علم به روزتری روش های جراحی را انجام می دهند.
  • بهرمندی از تجهیزات به روز و پیشرفته هم بر روی نتیجه عمل جراحی تاثیر گذار است . در واقع برای انجام جراحی زیبایی باید به دکتر مراجعه کنید که از بهترین تجهیزات استفاده کند تا بتواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد.
  • یک جراح زیبایی زمانی می تواند به شما کمک کند که از اخلاق خوبی برخودار باشد و بتواند رابطه خوبی با بیماران برقرار کند. در این شرایط شما به راحتی تمام مشکلات و هدفی که از روش های جراحی پیکرتراشی دارید برای او توصیف می کنید و در صورتی که انتظارات شما واقع بینانه نباشد، جراح زیبایی با بیان کردن دلیل های منطقی شما را توجیه می کند.

ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم

 ابدومینوپلاستی با لیپوساکشن چه فرقی دارد؟

مطمئنا این سوال که چه فرقی بین ابدومینوپلاستی با لیپوساکشن وجود دارد برای کاندیدای روش ابدومینوپلاستی پیش می آید.  ابدومینوپلاستی یکی از روش های زیبایی اندام است که به از بین بردن چربی های ناحیه شکم می پردازد.اما مانند لیپوساکشن عمل نمی‌کند. روش لیپوساکشن تنها چربی های انباشته شده را از بین می برد و هیچ کاری به ظاهر پوست ندارد. اما ابدومینوپلاستی علاوه بر رفع چربی ها به زیبایی ظاهری شکم هم می پردازد و موجب می شود  پوست ناحیه شکم سفت تر و افتادگی آن برطرف شود. به همین خاطر اکثر افراد ترجیح می‌دهند ابدومینوپلاستی را انتخاب کنند. همچنین روش ابدومینوپلاستی برای کسانی که کاهش سایز انجام داده و با شل شدگی پوست در ناحیه شکم مواجه شده‌اند بهترین انتخاب است.

بهترین دکتر  ابدومینوپلاستی چه کسی است؟

اقدامات زیبایی اندام نیاز به رعایت نکات بسیاری دارد و فرد با انجام دادن باید  نکات مراقبت های بسیاری را رعایت کند تا دوباره به شرایط قبل باز نگردد. همچنین دکتر موظف است شرایط بیماران را بررسی کند و در صورتی که این روش برای آنها گزینه مناسبی نباشد، از انجام جراحی خودداری کند. در غیر این صورت ممکن است انجام روش ابدومینوپلاستی برای بیماران با عوارض بسیاری همراه باشد. مثلا یکی از مشکلاتی که ر سر راه روش ابدومینوپلاستی وجود دارد این است که خانم ها بعد از انجام این جراحی نباید باردار شوند. پس اگر هنوز قصد هنوز بچه‌دار شدن دارید، این روش زیباسازی اصلاً برای شما گزینه مناسبی نیست. چرا که در روند جراحی ابدومینوپلاستی عضلات شکمی کاملاً سفت می شود و در صورت باردار شدن این عضلات دوباره از هم جدا شده و مشکلات ظاهری فراوانی در ناحیه شکم ایجاد می شود.

پس دکتری به عنوان بهترین دکتر ابدومینوپلاستی انتخاب می‌شود که تمام نکات مراقبتی را برای شما توضیح دهد و شرایط شما را با دقت بررسی کند و در صورتی که این روش برای شما گزینه مناسبی نیست، از انجام آن خودداری نماید. همچنین مهارت و تجربه پزشک برای رسیدن به بهترین نتیجه بسیار اهمیت دارد.

یکی از سریع ترین راه برای رسیدن به اندام دلخواه، روش لیپوماتیک است.

یکی دیگر از روش های لاغری جراحی لیپوماتیک است که به سرعت چربی های انباشته شده در بدن را خارج می کند.  طی مراحل این جراحی هیچ برشی در ناحیه شکم و دیگر قسمت های تحت درمان ایجاد نمی شود. تنها با ایجاد یک سوراخ، میله مخصوصی وارد بدن شما شده و چربی های اضافه استخراج می شود. خوبی روش لیپوماتیک این است که چربی های استخراج شده را به راحتی می توان برای دیگر قسمت های بدن استفاده کرد. در واقع با استفاده از روش لیپوماتیک به راحتی می توان به فرم دهی اندام پرداخت.

اما این روش زیباسازی هم مانند روش ابدومینوپلاستی نیاز به تجربه و مهارت پزشک دارد. در واقع، زمانی شما از انجام روش لیپوماتیک به بهترین نتیجه می رسید که نزد بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران مراجعه کنید. چراکه اکثر جراحان حرفه ای و با تجربه در شهر تهران فعالیت دارند.

ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم

 چگونه بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران را انتخاب کنید؟

اگر نمی دانید چگونه بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران را انتخاب کنید ما به شما یک راه حل مفید یاد می دهیم. در ابتدا باید از صفحات  مجازی و جستجوگر گوگل شروع کنید و پزشکانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند را پیدا کنید .بعد از این که لیستی از اسامی پزشکان لیپوماتیک تهیه کردید نوبت آن می رسد که در مورد هر کدام از آنها اطلاعات دقیق کسب کنید. اطلاعاتی مانند سابقه تحصیلی، سابقه فعالیت، تعداد جراحی های موفقیت آمیز و دیگر اطلاعاتی که از نظر خودتان اهمیت دارد. سپس انتخاب از میان لیست برایتان راحت تر خواهد بود.  همچنین خوب است برای کسب اطمینان بیشتر وقت مشاوره بگیرید و به صورت حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید. در جلسه حضوری بهتر است با دیگر بیماران دکتر ارتباط برقرار کنید و از میزان رضایت شان باخبر شوید. درصورتی که آنها از دکتر لیپوماتیک رضایت کامل داشته باشند، با خیال راحت تر می توانید برای انجام  جراحی آماده شوید.

کلام آخر

حذف چربی های انجام انباشته شده در ناحیه شکم و دیگر قسمت های بدن کار سخت و مشکل سازی است و نیاز به مراقبت های جدی دارد .پس اگر می خواهید روش های زیباسازی اندام را بدون هیچ مشکلی به ثمر برسانید، حتماً به نکات گفته شده در این مطلب توجه کافی داشته باشید و نزد بهترین جراحان زیبایی اندام مراجعه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی : 4 / 5. تعداد آرا : 1

اولین نفر باید که به این مطلب امتیاز میدهید

وبیت این پست توسط نگارش شده است.

اسم من محمد پورداداش هست و متولد سال 1367 در خدمت شما هستیم . تخصص من طراحی گرافیک و کدنویسی وب است و سعی خواهم کرد بهترین خدمات را به شما وبمستران و گرافیست های عزیز ارائه کنم. به ترس هات غلبه کن تا در زندگی همیشه پیروز باشی.

در کانال وبیت عضو شو تا از آخرین اخبار ، آپدیت محصولات و تخفیف ها با خبر بشی ☺ عضویت در کانال تلگرام

اشترک گذاری

مقاله های پیشنهادی

وبیت این مطالب را به شما پیشنهاد میدهد

ارسال نظر ( 0 نظر تایید )

نظرات پس از رویت و تایید مدیران نمایش داده می شود
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
همکاران وبیت